Úplná bezplatná obnova dat pro Android zdarma bez ROOT přístupu

K dispozici je kompletní řešení pro obnovu dat ze systému Android zdarma bez rootu. Mnoho aplikací pro obnovu dat ze systému Android vyžaduje ROOT přístup k obnově smazaných souborů z paměti a SD karty systému Android. Software EaseUS nyní umožňuje obnovit data systému Android bez roota. Přečtěte si článek pro rychlé obnovení ztracených, smazaných, naformátovaných fotografií, skladeb, videosouborů, textových zpráv a kontaktů v systému Android bez nutnosti zakořenění!

„Před obnovením telefonu se systémem Android proveďte ROTE“. Tato zpráva se zobrazí v telefonu se systémem Android při pokusu o obnovení smazaných nebo ztracených fotografií, skladeb, videí, textových zpráv a kontaktů a je nepříjemná. Už žádné starosti, pokud nechcete zařízení rootnout.

EaseUS nabízí způsob, jak obnovit data systému Android bez nutnosti rootování, což vám pomůže zachovat záruku.

Jak obnovit video nebo zvuk ze systému Android z počítače

Jak možná víte, soubory systému Android můžete jednoduše přenášet pomocí kabelu USB mezi zařízením a počítačem. Nebude to tak složité jako u zařízení Apple.

Zde je návod, jak obnovit video nebo zvuk ze systému Android z počítače.

Krok 1 Připojte telefon se systémem Android k počítači pomocí kabelu USB a poté povolte připojení na obrazovce zařízení.

Krok 2 Vyhledejte v počítači video nebo zvuk, který chcete obnovit, a otevřete složku v telefonu se systémem Android, kam chcete video nebo zvuk uložit.

DiskDigger

DiskDigger je bezplatná aplikace v ruštině, která vám umožní najít a obnovit smazané fotografie v systému Android bez root přístupu (ale s ním může být výsledek lepší). Hodí se v jednoduchých případech a když chcete najít konkrétně fotografie (existuje placená verze, která umožňuje obnovit i jiné typy souborů).

Jak obnovit data z interní paměti mobilního zařízení

Bohužel drtivá většina moderních chytrých telefonů používá speciální protokol připojení, tedy nikoliv běžný USB klíč. V důsledku toho jsou všechny výše uvedené nástroje nepoužitelné.

Existují speciální programy pro obnovu dat v systému Android a většina z nich je podmíněně zdarma. To znamená, že si nástroj můžete nainstalovat, aniž byste zaplatili jediný haléř, naskenovat své mobilní zařízení a zjistit, které ze ztracených položek lze obnovit. Abyste však mohli obnovené informace extrahovat a uložit, musíte si zakoupit licenci.

Na jedné straně lze tento přístup označit za spravedlivý. Uživatel si nekupuje prasátko, ale vrací peníze poté, co se ujistí o funkčnosti nástroje. Na druhou stranu, rozloučit se s několika tisíci je stále obtížné. Ať tak či onak, ztráta dat je obvykle vinou uživatele a těžký úder do peněženky je výbornou motivací k tomu, abyste začali zálohovat důležitá data.

Nástroje pro obnovu dat z interní paměti systému Android:

Tyto programy fungují víceméně stejně. Nejprve nainstalujte klienta do počítače a poté připojte chytrý telefon nebo tablet přes USB. Stačí přesně dodržovat pokyny a určitě uspějete.

READ  Jak připojit Sony Playstation

Jediným problémem může být nedostatečná podpora konkrétního modelu mobilního zařízení. Proto je třeba software nejprve vyzkoušet v bezplatném režimu a poté si zakoupit licenci.

obnovení, smazaných, souborů, systému

Obnovení ztracených fotografií, kontaktů, SMS, aplikace WhatsApp a dalších položek systému Android

Chcete-li obnovit ztracená data ze systému Android, stáhněte si bezplatnou zkušební verzi softwaru Android Data Recovery a obnovte ztracená nebo smazaná data ze všech telefonů se systémem Android, včetně telefonů Samsung Galaxy, LG, HTC, Sony, Google Pixel, Nexus, OnePlus, Motorola, Xiaomi, Redmi, Oppo Meitu, Windows Phone, Sharp a Huawei Mate, P, Nova, Y, Honor Series. Všechna obnovitelná data systému Android včetně obrázků, galerií, textových zpráv, kontaktů, protokolů hovorů, aplikace WhatsApp, dokumentů. Vzhledem k tomu, že ne všechny operační systémy Android jsou přímo podporovány tímto softwarem pro obnovu dat Android, jakmile rootnete zařízení Android, může vám pomoci obnovit smazané a ztracené soubory ze všech zařízení Android přímo. Nebo můžete obnovit ztracené / smazané / naformátované soubory z karty SD systému Android.

Zde vám řeknu, že Broken Android Data Recovery vám pomůže opravit jailbroken, zmrazené, uzamčené na obrazovce Samsung Android telefon v normálním režimu a načíst zprávy, kontakty, historie hovorů, WhatsApp, fotografie, atd. д. Přímo z rozbitého telefonu se systémem Android. Možná vás zajímá, jak obnovit data z rozbitého telefonu se systémem Android.

Klíčové funkce obnovy dat systému Android

  • Obnovení obrázků, videí, kontaktů, textových zpráv, příloh zpráv, historie hovorů, zvuku, aplikace WhatsApp a dokumentů přímo z telefonu se systémem Android.
  • Obnovení ztracených, smazaných a naformátovaných dat z karty SD a paměťové karty Androidu.
  • Obnovte data systému Android ztracená v důsledku chybného vymazání, obnovení, selhání systému, zapomenutého hesla, flashování ROM, zakořenění atd. Д.
  • Náhled a selektivní obnova smazaných dat před obnovou.
  • Oprava systému Android na normální, pokud telefon Samsung visí, zavěsí se, má černou obrazovku, napadení virem nebo uzamčenou obrazovku.
  • Obnovení dat z rozbitého telefonu se systémem Android přímo.
  • Podpora téměř všech zařízení se systémem Android, jako jsou Samsung, Huawei, HTC, LG, OnePlus, Sony, Sharp, Google Pixel, Windows phone atd. Д.
  • Kompatibilní s operačními systémy Windows a Mac OS a funguje i s nejnovějším operačním systémem Android.

Stáhněte si aplikaci Android Data Recovery zdarma a zkuste obnovit ztracená data systému Android.

Tipy: Profesionální software pro obnovu dat ze systému Android umožňuje obnovit ztracené kontakty, textové zprávy, fotografie, videa a další mediální soubory, textová data z telefonu/tabletu se systémem AndroidObnova dat funguje dobře pro většinu zařízení se systémem Android.

Proč většina softwaru pro obnovu dat ze systému Android vyžaduje root zařízení

Možná jste vyzkoušeli mnoho způsobů, jak dokončit úkol obnovy dat systému Android, některé mohou potřebovat pomoc softwaru pro obnovu dat systému Android. Aby to fungovalo, většina z nich vyžaduje root přístup k zařízení. Protože aplikace musí při obnově pomocí většiny softwaru pro obnovu dat v systému Android provádět interakci se zařízením na nízké úrovni. To zahrnuje také interakci s hardwarem (paměťovou jednotkou) zařízení.

Aby se zabránilo virovému útoku na zařízení se systémem Android a omezilo se nastavení, zavedl systém Android určitá omezení. Většina zařízení například pracuje s protokolem MTP. Podle protokolu nemohou uživatelé komunikovat se zařízením na pokročilé úrovni. Chcete-li však obnovit smazaná data systému Android, aplikace bude muset udělat totéž. Většina softwaru pro obnovu dat ze systému Android proto vyžaduje root přístup k zařízení. Aby tento problém vyřešili, hledají lidé na internetu řešení pro obnovu dat ze systému Android bez kořenového systému. Naštěstí vám v tomto příspěvku ukážeme dva způsoby, jak to bez problémů opravit.

READ  Připojení ke vzdálené ploše prostřednictvím směrovače. Trochu složité

Odesílání souborů ze služby Samsung Cloud do telefonů Samsung

Pokud jste omylem smazali fotografie, galerii, videa a další soubory v telefonu Samsung, nepanikařte. Po zálohování a obnovení obsahu pomocí služby Samsung Cloud budete moci opět stahovat soubory ze služby Samsung Cloud.

Cloudová služba Samsung S-Cloud spuštěná společností Samsung. S-Cloud bude mít kapacitu více než 5 GB, takže uživatelé mobilních telefonů Samsung mohou po přihlášení ke svému účtu Samsung na jiném zařízení nahrávat fotografie a videa do služby Samsung Cloud a zálohovat je. Kromě toho je tento tarif Samsung Cloud určen pro uživatele, kteří mohou sledovat oblíbené televizní pořady, filmy a hudební obsah zdarma nebo za poplatek. Služba Samsung Cloud podporuje zálohování kalendáře, kontaktů, protokolu hovorů, hodin, domovské obrazovky, instalačních souborů a nastavení aplikací, zpráv, hudby, hlasového záznamníku a dokumentů (DOC, PDF, TXT a HTML).

Synchronizace fotografií a videí na službě Samsung Cloud? Pokud chcete zálohovat fotografie a videa do služby Samsung Cloud, musíte se přihlásit ke svému účtu Samsung a povolit automatickou synchronizaci galerie, pak se vaše fotografie a videa v galerii budou automaticky synchronizovat se službou Samsung Cloud. Když se přihlásíte ke svému účtu Samsung na různých zařízeních Samsung, tyto zálohované fotografie a videa se objeví v Galerii, ale zmizí, pokud se odhlásíte ze svého účtu Samsung. Abyste tomu zabránili, nezapomeňte soubory uložit do vnitřní paměti telefonu Samsung.

Jak stahovat fotografie a videa ze služby Samsung Cloud do telefonu? Pokud jste dříve synchronizovali fotografie a videa se službou Samsung Cloud, můžete po odstranění nebo ztrátě fotografií a videí v telefonu Samsung snadno obnovit odstraněné fotografie a videa ze služby Samsung Cloud. Podívejme se na návod krok za krokem, jak stáhnout předchozí soubory ze záloh Samsung Cloud.

Otevřete aplikaci Galerie a přihlaste se ke svému účtu Samsung Vyberte fotografie nebo videa, která chcete nahrát, a klepněte na Další možnosti. Klepněte na tlačítko „Stáhnout „Zahajte stahování vybraných fotografií nebo videí do telefonu nebo tabletu Samsung.

Tipy: Pokud nevíte, jaké obrázky a videa jsou uloženy v telefonu Samsung, postupujte podle následujících jednoduchých kroků a najděte všechny soubory uložené na službě Samsung Cloud.

Návrat na domovskou stránku služby Samsung Cloud. Klepněte na položku Galerie a pak klepněte na šipku vedle položky Nedávno přidané. Klepnutím na „Vše“ zobrazíte snímky uložené v telefonu Samsung a v cloudu. Tipy: Můžete také klepnout na Cloud a zjistit, které soubory jsou uloženy pouze na Samsung Cloud, jednoduše vybrat požadované soubory a začít je stahovat do telefonu.

Nevýhoda: Služba Samsung Cloud sice dokáže zálohovat a obnovit vaše fotografie, videa, kontakty a zprávy, ale nedokáže zálohovat aplikaci WhatsApp a další data aplikací. A co hůř, služba Samsung Cloud neumožňuje uživatelům zálohovat soubory větší než 1 GB. Pokud jste telefon Samsung nesynchronizovali s cloudem Samsung, tato metoda pro vás nefungovala, doporučujeme použít software třetí strany pro obnovení smazaných dat z telefonu Samsung. U.Fone Android Data Recovery je nejúčinnější software pro obnovu dat Samsung, který umožňuje obnovit smazané zprávy, textové zprávy, kontakty, historii hovorů, fotografie, videa, zvukové záznamy a dokumenty WhatsApp z telefonů / tabulek / SD karet Samsung bez zálohování a získat data z poškozeného telefonu Samsung Galaxy. Telefon.

Pokud byly chybějící soubory uloženy na kartě SD

Pokud byla smazaná (chybějící) data na kartě MicroSD, je to mnohem jednodušší. Nemusíte se hrabat v různých root oprávněních smartphonu a nemusíte se hrabat v nastavení systému Android.

READ  Jak vytvořit účet Samsung Smart TV

Obecně platí, že jakmile zjistíte, že vám chybí soubory, okamžitě vyjměte kartu SD z telefonu a nic dalšího na ni nezapisujte (při kopírování dat na ni přepíšete smazané soubory) !

Připojte kartu SD k notebooku nebo počítači, abyste mohli zahájit obnovu (nemusíte ji provádět z telefonu)!).

Pokud nemáte čtečku karet, existují dnes levná externí univerzální zařízení, která kombinují čtečku karet, síťovou kartu, porty USB atd.

Poznámka!

Pro nákup těchto zařízení (adaptérů) je výhodné, rychlé a levné (pro peněženku) využít čínské on-line obchody

Vložte kartu SD do čtečky karet v notebooku

Pokud vás systém Windows vyzve k naformátování karty SD (nebo ke kontrole, zda neobsahuje chyby). nesouhlaste! Návrhy systému Windows (pokud existují) obecně ignorujte.

Dále je třeba stáhnout a spustit jeden ze speciálních nástrojů pro obnovu dat. Existuje mnoho dalších, ale doporučuji začít s těmi bezplatnými. Můj osobní favorit je R.Spořič.

Jednoduchý, bezplatný (pro ruské uživatele) a velmi pohodlný nástroj pro obnovu dat. Umožňuje práci se všemi oblíbenými paměťovými zařízeními (HDD, SSD, SD, USB atd.).), podporuje všechny oblíbené souborové systémy (NTFS, FAT, FAT 32, ExFAT atd.).). Instalace není nutná a je kompletně v ruštině!

Po načtení a spuštění aplikace stačí ukázat na USB disk a spustit skenování. Vyčkejte prosím do konce procesu (může trvat dlouho. půl hodiny až hodinu. ).

Výběr jednotky s chybějícími soubory

Poté se R.Spořič zobrazí seznam všech nalezených souborů. Stačí jen vybrat požadované soubory a uložit je na pevný disk (poznámka : obnovitelné soubory nelze uložit na stejnou paměťovou kartu, kterou jste skenovali)!).

Několik možností obnovení (klikatelné)

Dodatek!

Podrobnější pokyny k obnově souborů (fotografií) z MicroSD (paměťové karty) a USB flash disků.

Často kladené otázky k obnově videí ze systému Android

Kam jdou moje videa po smazání v systému Android??

Pokud videa z galerie odstraníte, budou uložena ve složce nedávno odstraněných videí a zůstanou tam po dobu 30 dnů. Po 30 dnech se videa automaticky odstraní ze složky naposledy odstraněných položek.

Mohu obnovit smazaná videa z Fotek Google po 60 dnech??

Rozhodně! Smazaná videa z Fotek Google můžete obnovit i po 60 dnech, pokud se obrátíte na podporu Google. Můžete také použít nástroj FoneLab Android Data Recovery, který vám pomůže obnovit smazaná nebo ztracená data z telefonu se systémem Android, karty SD nebo karty SIM.

S těmito body na paměti se již nebudete muset starat o to, jak obnovíte smazaná videa ze systému Android. Po přečtení tohoto příspěvku jste konečně dospěli k rozhodnutí. Nemůžeme však popřít, že FoneLab Android Data Recovery je nástroj, který vám určitě pomůže a poskytne vám spoustu funkcí s vynikajícím výkonem. Je však na vás, co použijete podle svých potřeb.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS