Jak obnovit smazané kontakty v systému Android

Telefonní seznam je nepostradatelnou součástí každého telefonu, ať už jde o tlačítkový nebo dotykový. Dnešní zařízení mohou obsahovat neomezený počet čísel, ale nikdo nezaručuje jejich úplnou bezpečnost. Ztráta kontaktu s kontakty není nic neobvyklého a vyvstává důležitá otázka: jak rychle a efektivně obnovit smazané kontakty v systému Android?

Odpověď je rozhodně ano. Existuje nespočet metod, které vám pomohou získat zpět nejen ztracené kontakty, ale také ztracené fotografie nebo videa.

Níže uvádíme nejběžnější a nejpohodlnější způsoby. Předem však varujeme: úspěšné obnovení je možné pouze tehdy, pokud čísla zmizela nejpozději před několika týdny.

Dlouho smazaný kontakt však můžete obnovit pouze pomocí placeného a těžko dostupného softwaru.

Obnovení odstraněného kontaktu v zařízení Samsung z cloudu Samsung Cloud

Samsung Cloud je služba zálohování a obnovy dat, kterou představila společnost Samsung. Pomocí služby Samsung Cloud můžete zálohovat a obnovovat data na různých zařízeních Samsung prostřednictvím cloudového úložiště, které umožňuje snadné a pohodlné ukládání dat. Služba Samsung Cloud se hodí, když potřebujete obnovit data ze záloh a synchronizovat je se zařízením Samsung. Odložte tedy své pochybnosti a začněte obnovovat smazané kontakty na svých zařízeních Samsung pomocí funkce obnovení Samsung Cloud.

Akce pro obnovení smazaného kontaktu Samsung ze služby Samsung Cloud:

Krok 1 Nejprve otevřete aplikaci Nastavení v zařízení Samsung a přejděte do části Účty a zálohování.

Krok 2 Poté v nabídce klepněte na možnost Zálohování a obnovení a vyberte možnost Obnovit data.

Krok 3 Nakonec mezi vybranými daty vyberte Kontakty a klepněte na Obnovit nyní.

Smazané kontakty můžete také obnovit ze záloh Google, zejména pokud jste si jejich používáním jistější. Navíc jste možná ještě nepoužili službu Samsung Cloud k zálohování svého zařízení.

Otevřít všechna čísla

U starších tlačítkových telefonů to bylo jednoduché. data se ukládala buď do paměti přístroje, nebo na kartu SIM. V moderních zařízeních je lze uložit také do účtů Google, Samsung a dalších účtů. Stává se, že je telefonní seznam nastaven tak, aby zobrazoval pouze čísla z paměti nebo karty SIM. Omylem jste číslo vymazali a myslíte si, že je navždy ztraceno. V takovém případě se vyplatí zkontrolovat zbývající místa a při troše štěstí telefon snadno najít. Je třeba vstoupit do nastavení adresáře a v podnabídce „zobrazit kontakty“ vybrat „všechny kontakty“. nyní se v knize zobrazí čísla ze všech míst, budou duplicitní, ale možná mezi nimi jsou omylem odstraněny.

READ  Jak najít další sluchátka Airpods, když je ztratíš. A ještě jedna věc..

Majitelé mobilních telefonů Samsung se často ptají, jak obnovit telefonní číslo smazané z kontaktů bez zálohy. Existuje několik způsobů, jak to udělat, a první z nich navrhuje použití softwaru třetí strany.

První možnost zahrnuje instalaci aplikací přímo do smartphonu. Existuje spousta nástrojů určených k obnově ztracených dat, včetně čísel, ale mnohé z nich vyžadují zakoupení. Uživatelé zatím aplikaci EaseUS MobiSaver vřele chválí.

Je distribuován zdarma a má dva režimy provozu. s přístupem Root a bez něj. V prvním případě budete muset „hacknout“ zařízení, které byste neměli dělat, protože ztratíte záruku a ne skutečnost, že postup bude úspěšný. Z tohoto důvodu je možné použít zjednodušené skenování paměti. To obvykle stačí k nalezení nedávno smazaných souborů a kontaktů.

Pokud to nefungovalo, je vhodné použít nástroj pro PC. Dobrou volbou je DR Fone. je to placený program, ale pokud opravdu potřebujete kontakt, může vám pomoci. Pro obnovení pomocí této funkce je třeba aktivovat ladění USB v zařízení. Poté připojte miniaplikaci k počítači pomocí kabelu a postupujte podle pokynů aplikace DR Fone.

Jak obnovit smazaná telefonní čísla Android prostřednictvím účtu Samsung

Pokud máte telefon Samsung a zálohujete jej do účtu Samsung, můžete samozřejmě obnovit smazaná telefonní čísla tímto způsobem.

Krok 1 Přejděte do aplikací Nastavení v telefonu Samsung.

Krok 2 Přejděte dolů a uvidíte možnost Zálohování a resetování.

Krok 3 Klepněte na tlačítko Obnovit pod nabídkou účtu Samsung.

Krok 4 Nyní můžete zobrazit veškerý zálohovaný obsah a synchronizovat telefon Samsung s účtem. Vyberte kontakty, které chcete obnovit do telefonu, a klikněte na tlačítko RESTORE NOW níže a získejte ztracená telefonní čísla zpět do systému Android.

Poznámka: Tato metoda funguje pouze pro uživatele zařízení Samsung.

Pomocí výše doporučených metod můžete provést obnovení kontaktů Samsung. FoneLab. Android Data Recovery musí být nejlepší nástroj pro obnovu kontaktů Samsung, který vám umožní získat kontakty zpět. Přesto je třeba kontakty čas od času zálohovat. FoneLab nabízí funkci zálohování a obnovy dat pro systém Android, která vám pomůže snadno a bezpečně zálohovat kontakty Samsung.

Co je Samsung Smart Switch? Jak používat přepínač Samsung Smart Switch? Přepínač Samsung Smart Switch nefunguje, když jej používáte k přenosu dat? Přečtěte si tento článek.

Jak obnovit smazané soubory ze systému Android? Obnova dat Android je zde pro vás vysoce doporučeno.

Jak obnovit smazané telefonní číslo v telefonu se systémem Android, například v telefonu Samsung Galaxy S8? Tento příspěvek nabízí nejlepší řešení pro vás.

READ  Zobrazení Samsung Smart View se nepřipojí k televizoru. Jak synchronizovat smartphone s televizorem

Obnovení kontaktů v zařízení Samsung Galaxy A51 do messengerů

Stejná metoda obnovy funguje pro různé messengery od WhatsApp a Telegramu. Navzdory rozdílům v rozhraní bude princip ve všech případech podobný:

 • Spuštění klienta messengeru.
 • Otevřete nastavení.
 • Přejděte na Účet a potom na Zálohování.
 • Stiskněte tlačítko „Obnovit“.

Upozorňujeme, že tato metoda bude fungovat pouze v případě, že je v nastavení messengeru aktivováno automatické zálohování, nebo pokud si uživatel předtím zálohoval své chaty sám.

Obnovení odstraněných kontaktů bez zálohy

Bohužel majitelé telefonu Samsung Galaxy J3 (2017) se ne vždy starají o své zálohy, a proto pravidelně ztrácejí položky telefonního seznamu. I v tomto případě však existuje možnost obnovení ztracených kontaktů, i když budete muset použít software třetí strany:

 • Stáhněte si a nainstalujte do chytrého telefonu aplikaci Super Backup nebo podobnou aplikaci.
 • Spuštění aplikace.
 • Přejít na Kontakty.
 • Klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Pokud je software schopen zjistit telefonní čísla ve zdrojovém kódu telefonu Samsung Galaxy J3 (2017), budou obnovena.

Obnovení smazaných kontaktů bez zálohy

Bohužel majitelé Samsungu Galaxy S21 ne vždy dbají na vytváření zálohy, a proto pravidelně ztrácejí položky telefonního seznamu. Přesto stále existuje šance na obnovení ztracených kontaktů, i když musíte použít software třetí strany:

 • Stáhněte si a nainstalujte do smartphonu aplikaci Super Backup nebo jinou podobnou aplikaci.
 • Spuštění softwaru.
 • Přejděte do sekce „Kontakty“.
 • Stiskněte tlačítko „Obnovit“.

Pokud je software schopen zjistit telefonní čísla v původním kódu Samsung Galaxy S21, budou obnovena.

Jak obnovit odstraněné kontakty z karty SIM

Krok 1 Po instalaci spusťte software a připojte telefon Samsung ke kartě SIM vložené do počítače pomocí kabelu USB.

Krok 2 Software zjistí, zda je v telefonu povolen režim ladění USB, a klepnutím na OK povolte ladění USB. Pokud ne, otevřete režim ladění USB podle pokynů na obrazovce. Je to snadné, stačí pár klepnutí prstem.

Krok 3 Jakmile software úspěšně detekuje vaše zařízení, budete moci vybrat různé typy souborů. Zaškrtněte políčko vedle položky Kontakty a stiskněte tlačítko Další.

Krok 4 Software by měl získat oprávnění ke skenování dat z telefonu. Měli byste tedy aplikaci povolit instalaci zabezpečené aplikace, abyste získali práva roota pro skenování dat z telefonu a z karty SIM. Po výzvě klepněte na Povolit / Udělit / Autorizovat.

Krok 5 Trpělivě vyčkejte na dokončení procesu skenování. Po dokončení můžete zobrazit kontakty s podrobnými informacemi. Klikněte na Kontakty ze skeneru a projděte jméno kontaktu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Označte ty, které chcete vrátit, a kliknutím na tlačítko Obnovit je uložte do počítače jako soubor VCF / CSV / HTML.

READ  jak připojit externí pevný disk ke směrovači. Bezdrátové pevné disky s Wi-Fi

To je celý proces obnovy, velmi rychlý a snadný, že?? Tento program Android Data Recovery lze také použít k obnovení smazaných souborů z karty SD systému Android a obnovení obrázků aplikace WhatsApp ze zařízení Samsung.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

Jak obnovit kontakty pomocí programu FoneLab Android Data Recovery

Krok 1 Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou zkušební verzi do počítače pomocí příslušného odkazu. K dispozici je jednoduchý průvodce instalací, který vám pomůže dokončit úkol během několika minut. Software se po instalaci spustí automaticky. Poté připojte zařízení se systémem Android přes USB.

Krok 2 Chcete-li úspěšně spustit tento program pro obnovu smazaných kontaktů ze zařízení Samsung Galaxy, musíte nejprve na svém zařízení povolit ladění USB. V závislosti na různých operačních systémech existují tři způsoby, jak otevřít režim ladění USB, ale všechny jsou poměrně jednoduché.

Pro Android 2.3 nebo starší: Přejděte do Nastavení. Vývoj. Ladění USB.

Pro Android 3.0. 4.1: Přejděte do Nastavení. Nástroje pro vývojáře. Ladění USB.

Pro Android 4.2 nebo novější: klepněte na Nastavení. O telefonech, pak na kartu Číslo sestavení pro 7, dokud se nezobrazí zpráva „Jste v režimu pro vývojáře“. Pak se vraťte do Nastavení. Možnosti pro vývojáře. Ladění USB.

Krok 3 Můžete si vybrat z různých typů souborů. Pokud chcete obnovit pouze kontakty, zaškrtněte políčko Kontakty a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Krok 4 Nyní přejděte na Samsung Galaxy S6 a klepněte na Povolit / Udělit / Autorizovat, když Super User vyžaduje autorizaci. Pokud se tento požadavek nezobrazí, je třeba nainstalovat aplikaci ze softwaru a stisknout tlačítko Retry.

Krok 5 Kontrola může chvíli trvat, záleží na tom, kolik souborů je v zařízení uloženo. Po dokončení můžete zobrazit podrobnosti o ztracených kontaktech. Zkontrolujte jméno, číslo, e-mailovou adresu a vyberte, které chcete dostávat. Poté klikněte na tlačítko Obnovit a uložte je do počítače ve formátu HTML nebo XML.

Pomocí aplikace FoneLab pro Android obnovíte ztracená/smazaná data iPhonu, včetně fotografií, kontaktů, videí, souborů, protokolů hovorů a dalších dat z karty SD nebo zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS