Žádný e-mail pro potvrzení nebo obnovení hesla Apple ID. Co dělat?

Při každé změně účtu Apple ID, například při pokusu o obnovení hesla, resetování bezpečnostních otázek nebo přidání záložní poštovní schránky, obdržíte e-mail s žádostí o potvrzení změny.

Uživatelé si velmi často stěžují, že jim e-maily nikdy nedorazí, takže veškeré snahy něco změnit nevedou k požadovanému výsledku. Co dělat, když vám nepřijde e-mail od společnosti Apple??

Dnes se pokusíme tento problém vyřešit a na konci je srdceryvný příběh dívky.

Pokud pošta od společnosti Apple stále nepřichází, zkuste toto.

Nelze odemknout Apple ID? Zkuste toto odemknutí iOS

Můžete sice použít výchozí podporu odemykání od společnosti Apple, ale musíte dodržovat její pravidla. Pokud jste nepovolili funkci „Najít iPhone“ nebo jste zapomněli své kontrolní otázky a e-mailovou adresu, můžete k úspěšnému odemčení svého Apple ID použít nástroj FoneLab Unlocker pro iOS. Obejít uzamčené Apple ID je snadné. Jednoduše připojte zařízení iOS k počítači. Podle pokynů na obrazovce později snadno opravíte zakázané a uzamčené Apple ID. Zde jsou klíčové funkce nástroje společnosti Apple pro obejití aktivace zámku.

 • Odstranění Apple ID bez hesla, e-mailu, telefonního čísla, bezpečnostních otázek a dalších informací o iPadu a iPodu Touch bez zapomenutého Apple ID a hesla.
 • Odblokování Apple ID a hesla na nejnovějších zařízeních iPhone 13 a iOS 15.
 • Přehledné a snadno pochopitelné nastavení v intuitivním rozhraní.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Stáhněte si zdarma FoneLab Unlocker pro iOS. Chcete-li odemknout Apple ID bez e-mailu a bezpečnostní otázky, vyberte v hlavním rozhraní možnost Odebrat Apple ID.

odemknout rozhraní

Krok 2 Připojení iPhonu s uzamčeným Apple ID k počítači pomocí kabelu USB. Stiskněte tlačítko Trust na iPhonu. Zadejte přístupový kód k obrazovce a odemkněte iPhone.

Krok 3 Klepnutím na tlačítko Start odeberete Apple ID a účet iCloud. Pokud jste v zařízení se systémem iOS povolili funkci „Najít iPhone“, musíte ji ručně vypnout. Přejděte do aplikace Nastavení. Výběr služby iCloud. Pak Najít můj iPhone. Uživatelé iOS 11 a starších verzí musí v aplikaci Nastavení místo toho vybrat možnost Obecné, Obnovit a Obnovit všechna nastavení.

Krok 4 Chvíli počkejte na dokončení procesu odemknutí Apple ID. iPhone se restartuje a poté automaticky odstraní vaše Apple ID. Nakonec stiskněte tlačítko OK, když se na obrazovce zobrazí, že jste zařízení úspěšně odemkli. V zařízení se systémem iOS si nyní můžete nastavit nové Apple ID.

Obnovení hesla prostřednictvím zařízení Apple

Pokud jste se přihlásili do zařízení Apple, ale nepamatujete si své Apple ID, abyste si například stáhli aplikaci do svého gadgetu, můžete otevřít okno pro obnovení hesla následujícím způsobem:

READ  Jak vytvořit Apple ID v nastavení

  Spuštění aplikace App Store. Na kartě „Výběr“ přejděte úplně dolů a klikněte na „Apple ID: [vaše_emailová_adresa]“.

Použitý iPhone: požádejte předchozího majitele o aktivaci iPhonu

Někteří lidé se často rozhodnou místo nákupu nového telefonu koupit telefon od jiných lidí. Jinými slovy, koupě použitého telefonu je stejně běžná jako koupě nového. Ačkoli to vypadá naprosto jednoduše, je to zároveň znepokojující.

Stejně jako u zařízení iDevices, jako je iPhone, nemusí mít nový uživatel přístup k tomuto používanému zařízení. Taková zařízení se obvykle zamykají pomocí 6-4místného hesla. Noví uživatelé mohou získat pokyny a vyžádat si klíč k heslu od předchozího uživatele. Jakmile heslo získají, mohou iPhone snadno odemknout nebo získat přístup k obnovení nového hesla pro uzamčenou obrazovku.

Když si tedy předchozí majitel nebo prodejce vyžádá Apple ID a heslo, může nový uživatel získat svůj účet. V případě neúspěchu nebo pokud zapomněli Apple ID a heslo pro aktivaci iPhonu, budou naprosto užitečné i následující kroky v sekci.

Odstranění Apple ID.

Pokud jste právě zapomněli své Apple ID a heslo pro iPhone, můžete vyzkoušet Odemknout iOS pro snadné odemknutí iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časové omezení obrazovky nebo přístupový kód během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Je to jednoduchý program, který vám pomůže snadno odstranit Apple ID z iPhonu. Software si můžete stáhnout a nainstalovat z oficiálních webových stránek, poté podle pokynů připojte iPhone a vyberte možnost „Odstranit Apple ID“ v nabídce.

Obnovení hesla Apple ID prostřednictvím e-mailu

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob obnovení zapomenutého hesla Apple ID je odeslání speciální zprávy do schránky. Postupujte podle níže uvedených pokynů krok za krokem:

KROK 1. Přejděte na tuto adresu: https://iforgot.Apple.Zadejte své Apple ID a e-mailovou adresu. Stiskněte tlačítko pokračovat.

READ  Jak odemknout telefon Zapomněl jsem heslo phlyph. Co dělat, když vám heslo vypadne z hlavy

KROK 2. Vyberte možnost „Receive e-mail“ a znovu stiskněte tlačítko Pokračovat. VAROVÁNÍ. Nezapomeňte zkontrolovat, na který e-mail bude heslo Apple ID obnoveno. V mém případě se při každém přijetí zprávy tato zpráva dostane do záložní schránky, nikoli do primární.

KROK 3. Obdržíte e-mail (z kroku 2) s odkazem na obnovení hesla. Klikněte na něj a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Pokud vám e-mail s obnovením hesla nedorazil, přečtěte si tento článek. Zkontrolujte si také složku Spam ve své schránce. Pokud tam není žádný e-mail Apple, pravděpodobně byl odeslán na e-mailovou adresu pro obnovení.

Vzpomeňte si, který jiný e-mail jste použili k registraci svého Apple ID v části Záložní e-mail. Zapomněl jsem? Zkontrolujte všechny své schránky!

Jak obnovit heslo

Nejdostupnější způsob obnovy hesla, který je vhodný, pokud můžete zkontrolovat svůj e-mail.

Přejděte na stránku pro načtení hesla Apple ID.

Zadejte své Apple ID (e-mail, který jste použili při registraci) a vyberte možnost Obnovit heslo.

Zvolte metodu obnovy Získat e-mail a klikněte na tlačítko Další.

Na vaši primární nebo sekundární e-mailovou adresu (pokud jste ji při registraci použili) bude zaslán e-mail s odkazem na obnovení hesla.

Následujte odkaz a zadejte nové heslo.

Nejlepší způsob, jak zjistit zapomenuté heslo Apple ID ve Windows a Macu

Heslo Apple ID můžete skutečně obnovit pomocí iforgotu a iCloudu. Pokud jste ale zapomněli Apple ID i heslo, je lepší použít FoneLab iOS Unlocker. Nástroj pro odebrání Apple ID dokáže odstranit starý účet Apple ID a vytvořit nový účet Apple ID. Své předchozí Apple ID a heslo můžete odebrat bez zadávání osobních údajů. Po zadání hesla na zamykací obrazovce můžete přímo zjistit a obnovit zapomenuté heslo Apple ID.

 • Odstranit a změnit své Apple ID a heslo bez zadání e-mailové adresy, bezpečnostních otázek nebo jiných souvisejících informací.
 • Obejití zamykací obrazovky aktivace iCloudu a přímé odstranění starého Apple ID.
 • Plná podpora nejnovějších verzí iPhone 13/12/11 / XS / XR / X / 8/7 / SE / 6s / 6 atd. Д. Používání iOS 15 nebo staršího.
 • Kompatibilní s Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista a Mac OS X 10.7 nebo novější (včetně macOS 10.15 Catalina).
 • Bezpečné, čisté a snadné použití pro začátečníky i pokročilé.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo jeho hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.

Krok 1 Zdarma stáhněte, nainstalujte a spusťte FoneLab iOS Unlocker. Připojte zařízení iOS k tomuto počítači pomocí kabelu USB. Na obrazovce vyberte možnost Odstranit Apple ID.

READ  Jak pomocí hodinek Apple Watch odemknout počítač mac. Řešení některých základních problémů s automatickým odemykáním

Krok 2 Stiskněte na iPhonu nebo iPadu tlačítko „Trust“. Zadejte heslo zámku obrazovky. Nyní můžete na obrazovce pro odebrání Apple ID stisknout tlačítko Start. Odstraňovač Apple ID dokáže kompletně odstranit Apple ID a heslo z iPhonu.

Krok 3 Pokud jste funkci „Najít iPhone“ již dříve povolili, obnovte všechna nastavení podle pokynů na obrazovce. Neodpojujte iPhone, dokud není proces odstranění hesla Apple ID dokončen.

Poznámka. Nevymazávejte veškerý obsah a nastavení a neaktualizujte nebo neukládejte iPhone pomocí iTunes. V opačném případě může být váš iPhone přiřazen k předchozímu Apple ID a dokonce uzamčen.

Co dělat, když zapomenete heslo Apple ID?

Nyní, když znáte své Apple ID, můžete obnovit heslo Apple ID výběrem jedné ze dvou metod:

Nyní je třeba vybrat možnost „Receive email“ a znovu kliknout na tlačítko „continue“. Buďte opatrní! Nezapomeňte se podívat, na který konkrétní e-mail budou pokyny k obnovení hesla Apple ID zaslány. V mém případě se příspěvky odesílají na záložní e-mail, nikoli na Apple ID.

Měli byste obdržet e-mail s odkazem na obnovení hesla. Kliknutím na něj se dostanete na stránku, kde si musíte vymyslet a zadat nové heslo.

Jak obnovit heslo Apple ID zodpovězením bezpečnostních otázek

Tento způsob také zahrnuje přechod na stránku vytvořenou společností Apple: http://iforgot.Apple.com/, napište své Apple ID t.Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko „pokračovat“.

Vyberte možnost „odpovědět na bezpečnostní otázky“ a znovu stiskněte tlačítko „pokračovat“.

Nyní zadejte své datum narození nebo datum, které jste uvedli při registraci Apple ID.

Odpovězte správně na dvě bezpečnostní otázky, v mém případě na jméno nejlepšího kamaráda z dětství?“a „Model prvního vozidla?“Klikněte na tlačítko „pokračovat“.

Pokud nemáte přístup ke své e-mailové adrese pro obnovení Apple ID nebo si nepamatujete datum narození či některou z bezpečnostních otázek, musíte se obrátit na podporu.

Podařilo se vám obnovit zapomenuté Apple ID nebo heslo??

Doufám, že vám tento návod pomohl obnovit heslo Apple ID. Pokud to fungovalo, sdílejte to prosím na sociálních sítích. Pokud znáte jiné způsoby, jak odemknout Apple ID, když zapomenete heslo. Nezapomeňte o nich napsat do komentářů.

Je zřejmé, že není reálné pamatovat si všechna hesla, zejména pokud jich máte desítky. Správce hesel 1Password používám již více než pět let, doporučuji vám totéž.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS