LG TV: Proč existuje zvuk, ale neexistuje žádný obrázek. jak to opravit

LG vytváří jeden z nejmodernějších a nejvyhledávanějších televizních modelů. Tato domácí spotřebiče jsou vybavena zařízeními pro zvýšení funkčnosti, zavádějí se nové technologie, ale to vše vám neumožňuje zbavit se standardních problémů. Často se stává, že včetně LG TV. existuje zvuk, ale neexistuje žádný obrázek a vyvstává otázka: co v takových situacích dělat. Obzvláště často se rozpady vyskytují v moderních modelech LED. Samozřejmě se doporučuje kontaktovat servisní středisko, protože zařízení je v záruce, ale existují situace, které lze vyřešit na vlastní pěst.

V první fázi je hlavním úkolem porozumět důvodu nedostatku obrazu. Existuje mnoho cizích faktorů, které vám pomohou pochopit rozpad. Pokud zvýrazníte hlavní vizuální odchylky, jsou prezentovány v následující podobě:

 • Displej vysílá prosté pozadí;
 • Televizní pořady ve špatném řešení;
 • Obrázek na obrazovce někdy začíná blikat;
 • Změna jasu, jasnosti a dalších vlastností;
 • Vzhled vln;
 • Vzhled na obrazovce outsiderů;
 • Chaotická změna jasu;
 • Překlady jsou přerušeny.

Prezentované vizuální efekty se vždy objevují s pracovním zvukem, můžete přepínat kanály bez zvláštních problémů. To znamená, že problém je pouze obrázek. V tomto případě je rozdělení spojeno s interním zařízením.

Měli byste okamžitě kontaktovat workshop. Není třeba přemýšlet o tom, co dělat, pokud v televizi LG je zvuk, ale neexistuje žádný obrázek, protože se jedná o jasné porušení funkcí grafické karty nebo procesoru.

Jaký je důvod nedostatečného obrazu

Když je televizor zapnutý, uživatel často čelí skutečnosti, že nezobrazuje mnohem méně často, že situace nastává, že pokud v televizi není žádný zvuk, není žádný obrázek. Ale musíte rozrušit, t.Na. Téměř vždy to naznačuje rozpis. Menší šancí je, že na kanálu probíhá technická práce nebo jsou problémy.

READ  Jaké aplikace lze nainstalovat do Smart TV.

Ale to je snadné kontrolovat přepnutím na jiný kanál.

V jiných případech je problém na straně uživatele a jeho řešení závisí na povaze zhroucení.

 • Hardware. Obrázek chybí kvůli nessežešlitelnosti samotné obrazovky spojené s rozpadem v „žláze“ televize Samsung a dalších.
 • Systémové. V tomto případě je obrazovka použitelná, ale neexistuje žádná show kvůli nedostatku video signálu.

Druhá kategorie poruchy může být navíc při selhání televizní části a periferního zařízení.

Mohou to být následující podrobnosti a moduly:

 • Napětí napájecí napájení, napětí je nesprávně rozděleno do různých částí čipu. Jedná se o vážné zhroucení v televizi, které by mělo být okamžitě opraveno. V opačném případě to ohrožuje selhání dalších podrobností televizního Samsungu, LG, BBK atd. (Nenechte se zabývat opravou, pokud nechápete, co dělat);
 • Střídač podsvícení. Pokud je rozbitý systém distribuce napětí pro diody, nebudou správně fungovat. Nebudou tedy schopni osvětlit obrazovku, takže je tma v pracovním stavu televizoru;
 • Diody. Hlavní prvek podsvícení obrazovky. Pokud je jeden mimo provoz, může celá vázaná rybářská linie pro zastřihovače přestat fungovat. V tomto případě nebude obrazovka úplně tma. A obrázek je sotva viditelný při osvětlení obrazovky externím zdrojem (například baterka).

Existují méně závažné poruchy, které se můžete pokusit rozhodnout sami. K tomu dochází v důsledku nízkého napětí ze sítě. Nebo jiné faktory ovlivňující práci interního systému.

Aby uživatelé často určili rozdělení, musí často kontaktovat dílnu. Protože je docela obtížné určit důvody, kdy je televizor slyšen v uzavřené televizi, ale neexistuje žádný obrázek. Úplná diagnostika a detekce poruchy lze provést pouze v případě, že existují vhodná zařízení.

Několik užitečných doporučení

V situaci, kdy není obrázek, ale existuje zvuk, můžete podniknout následující akce:

 • Vypněte a zapněte televizi po několika minutách. Možná došlo k selhání systému.
 • Zkontrolujte připojení anténního kabelu, konektorů. Možná se drát zlomil.
 • Zvyšujeme objem na limit. Obvykle po takových akcích začíná televize fungovat stabilně.
 • Pokud má síť konstantní napěťové přepětí, nastavte zdroj nepřetržitého výkonu.

Použijte televizi úhledně k vyloučení mechanického poškození a náhodného zásahu do vlhkosti.

Běžné rozpady, když je zvuk reprodukován v televizi, ale obrazovka nefunguje

Na fórech oprav telemastery často diskutují o poruchách, ve kterých obrazovka nespálí. V tomto případě může fungovat zvuk a podsvícení ovládacích tlačítek. Tato porucha je nejčastěji pozorována na levných zařízeních malých značek.

READ  Zvuk oznámení Samsung s10

Není to také neobvyklé pro falešný televizor od LG, Samsung, Toshiba a dalších. Levné modely jsou vybaveny nízko kvalitními moduly podsvícení. V důsledku krátkého provozu televize vyjde obrazovka.

A můžete jej uložit pouze výměnou diodové pásky nebo vybavení spojeného s podsvícením. Páska se obvykle skládá z hliníkového plátna s několika diodami umístěnými na něm (5, 6 nebo 7 kusů).

Stužky jsou umístěny na substrát v určité vzdálenosti od sebe, takže světlo je distribuováno na celé obrazovce. Pokud je v důsledku auditu určeno, že jedna z diodů selhala, je nahrazena novým. Chcete.li rychle napravit rozklad, někdy se z jiných pásek aplikuje vyříznutí diody.

Tento přístup však může dočasně opravit rozpis. Protože každá páska může mít své vlastní napětí. Při změně tohoto zařízení je také třeba nakonfigurovat ovladač střídače střídače. Pokud je jedna nebo více diod deaktivována, mohou se na obrazovce objevit tmavé skvrny.

nezobrazuje, zvuk

Černá obrazovka v televizi, když je zapnutá, stejně jako přítomnost zvuku, stále neříkají, že rozpad může být vážný. Než se dostanete do interních modulů zařízení, musíte zkontrolovat další možné důvody.

Časté poruchy plazmatických televizorů LG

Na plazmové televizi se může vyskytnout několik nepříjemných problémů.

Zařízení plazmatických televizorů LG se zásadně liší od tekutých krystalických aparátů. Obrázek v plazmové televizi LG je vytvořen dodáním proudu do plynu naplněného plynem. Pod vlivem proudu se plyn promění v plazmu a buňky pokryté multi.rozloženým fosforem začínají zářit. Odstíny záře jsou určovány barvou povlaku.

Plazma může selhat v důsledku vyhoření fosforu. Abyste se vyhnuli vyhoření, nedávejte plazmatickou LG TV pod přímé paprsky slunce a nenuťte zařízení, aby vysílalo stejný statický obrázek po dlouhou dobu.

Pokud dojde k selhání v programu plazmové televize, je třeba jej odstranit blikáním zařízení. Aby se tento problém odstranil a provedl úspěšnou opravu LG, není nutná žádná zkušenost s pájení a je malé s pravděpodobností, že něco konečně rozbije.

Tato technologie je již dlouho přítomna v každodenním životě lidí, tolik společností a soukromých specialistů provádí opravu plazmatických televizorů.

READ  Jak deaktivovat zvuk klávesnice na Androidu

Pokud se plazma nezapne, najděte vadnou skenovací libru. Planck je určitý počet kontrolérů skenování odpovědných za sloupec řádku nebo obrazovky. Opravy v případě, že se plazma nezapne, je lepší svěřit odborníkům z střediska služeb.

Oprava televizorů LG od 45 minut

Objednejte opravy v našem servisním centru a získejte servisující zařízení ve stejný den, od 45 minut

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a je to pán, kdo vám zavolá zpět a odpoví, aniž by uložil, které. Nebo služby.

Úplná neschopnost televize

Pokud vaše LG TV vůbec neukazuje žádné známky života, první věc, kterou byste měli zkontrolovat vývod a šňůru. Pokud je zásuvka nebo prodlužovací kabel zčernalé, znamená to, že proud pro televizi přestal působit, může k tomu dojít kvůli zkratu nebo přepětí sítě. V tomto případě by měl být vývod nahrazen, jako je prodlužovací kabel.

Kromě toho by kontakt mohl jednoduše zmizet, vizuálně taková porucha nemohla fungovat. Stačí připojit další elektrické zařízení k hnízdě, pokud to nefunguje, pak je v tom důvodem. Opatrně prohlédněte napájecí kabel samotného televizoru, i když se vám zdá, že je pro vás obsluhovatelný, zkontrolujte zařízení pomocí jiné, identické šňůry.

Pokud to nepomůže a toto, pak rozpad spočívá v pracovních podrobnostech zařízení. Abychom hovořili s úplnou důvěrou, že v tomto případě bude přesně přerušeno, že bude vyžadována odborná diagnóza, proto by se něco nemělo provádět.

nezobrazuje, zvuk

Oprava televizorů LG za 1 den

Objednejte opravy v našem servisním centru a získejte servisující zařízení ve stejný den, se zárukou až 1 rok

Zjistěte přesný čas a náklady na opravu, není třeba

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a je to pán, kdo vám zavolá zpět a odpoví, aniž by uložil jakékoli služby.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS