WatchOS: instalace aplikací bez iPhonu

Hodinky Apple Watch byly vždy považovány za jakési prodloužení iPhonu, takže není překvapením, že ačkoli jsou funkční, neumějí řadu zdánlivě samozřejmých věcí. Systém watchOS 6 naštěstí přinesl několik vítaných změn ve fungování této rodiny zařízení. Například hodinky Apple Watch mají nyní svůj vlastní obchod s aplikacemi, ze kterého si můžete vybrat a něco na ně nainstalovat, a k tomuto procesu již není nutné ani připojovat počítač nebo smartphone. Stejný příběh se týká i aktualizací. Jak na to? Pusťme se do toho.

aplikací, apple, watch

Apple Watch 10 nej aplikací, které musíte mít! ⌚️

Jak přidávat aplikace do Apple Watch

Dozvíte se, jak v hodinkách Apple Watch najít, přidat a spravovat aplikace. od duplikování obsahu v iPhonu až po nákup nových aplikací přímo z App Storu.

Od doby, kdy aplikace Apple Watch byla jen malým displejem pro skutečnou aplikaci v iPhonu, jsme ušli dlouhou cestu. Než se vývojáři aplikací vrátí k nositelným zařízením, budeme se možná muset posunout dál, ale přesto mají nyní hodinky Apple Watch svůj vlastní obchod s aplikacemi.

Aplikace můžete stále přidávat stejným způsobem jako dříve, ale dnes máte navíc možnost jednoduše získat to, co potřebujete, přímo z hodinek. To by se mohlo nejvíce líbit lidem s hodinkami Apple Watch s LTE, protože mohou nakupovat a stahovat aplikace, aniž by byl iPhone poblíž.

Pro každého z nás však skutečnost, že nyní můžete získávat aplikace prostřednictvím hodinek Apple Watch, mění situaci. Fyzická nutnost přepnout na jiné zařízení, abyste získali aplikaci pro hodinky, je dostatečnou překážkou, abyste se tím pravděpodobně neobtěžovali.

READ  Jak hodit aplikaci do jiného telefonu

A když se tyto aplikace musely kupovat jako iPhone, vždy to znamenalo, že aplikace Watch byla pomocná. Aplikace Hodiny může být nyní hlavní aplikací, takže ani nepotřebujete mít verzi pro iPhone.

Jak opravit Apple Watch 4, které nemohou stahovat aplikace

Tento článek vysvětluje praktické řešení problému se stahováním z App Store na hodinkách Apple Watch 4. Oprava Apple Watch 4, které nemohou stahovat aplikace.

Do Apple Watch 4 nelze stahovat ani instalovat nové aplikace? Pokud ano, musí být v hodinkách Apple Watch nebo ve spárovaném iPhonu něco špatně, co je třeba opravit. Čtěte dál a získejte pomoc.

Aplikace jsou jedny z nejdůležitějších součástí chytrých zařízení, včetně hodinek Apple Watch. Každé z těchto zařízení sice nabízí několik vestavěných aplikací, ty však nestačí k uspokojení všech potřeb každého koncového uživatele. Proto byl vytvořen portál aplikací, kde si uživatelé mohou stáhnout aplikace, které se jim líbí, a nainstalovat je do svých zařízení. Obchod Play je k dispozici na zařízeních se systémem Android a obchod App Store na zařízeních se systémem iOS, kde mohou uživatelé procházet a vybírat aplikace, které potřebují. Základním předpokladem pro stahování a instalaci aplikací z App Store je stabilní připojení k internetu v přijímacím zařízení. Potřebujete také dostatek místa pro stahování nových aplikací, jinak nebudete moci stahovat obsah. Pro případ, že narazíte na nějaký problém, kvůli kterému vaše hodinky Apple Watch 4 nemohou stahovat nebo instalovat aplikace, jsem vám nastínil několik praktických úprav, které můžete zkusit provést, když chcete problém vyřešit na vlastní pěst.

Pokud máte problémy se svými chytrými hodinkami a snažíte se najít řešení, navštivte naši stránku s řešením potíží s hodinkami Apple Watch 4, protože jsme se již zabývali některými nejčastějšími problémy s tímto zařízením. Najděte problémy, které jsou podobné těm vašim, a neváhejte použít naše řešení. Pokud potřebujete další pomoc, vyplňte prosím náš formulář, abychom vám mohli pomoci.

Aplikace se neotevírají

Ještě nepříjemnější než absence ikon aplikací je, když se nainstalovaná aplikace prostě neotevře. Někdy je to ještě horší, protože aplikace, které kdysi fungovaly, najednou přestanou fungovat, třeba v důsledku aktualizace aplikace nebo něčeho zcela neznámého.

READ  Hodinky Galaxy Watch se odpojí od telefonu

Například moje bankovní aplikace (kterou bez problémů používám na iPhonu) se na hodinkách Apple Watch nikdy neotevře. Aplikace zobrazuje známou rotující ikonu (načítání), ale nikdy se neotevře a nefunguje. I po několikerém odinstalování a odstranění (což rozhodně stojí za pokus) se stále neotevře.

V těchto případech můžete také zkontrolovat, zda nemáte otevřenou verzi aplikace pro iPhone nebo zda neběží jako úloha na pozadí, protože na internetových fórech se objevilo několik zpráv o tom, že se aplikace na iPhonu musela zavřít. trik.

To je bohužel nejhorší problém hodinek Apple Watch a zatím neexistuje jednoznačná odpověď na otázku, proč se některé aplikace prostě odmítají otevřít.

V těchto případech se určitě vyplatí aplikaci přeinstalovat, ale často je ve verzi aplikace pro iPhone také možnost nebo volba, která podporu pro Apple Watch povolí. Vyplatí se zkontrolovat tyto aplikace, abyste zjistili, zda není třeba provést nějaké další kroky.

 • V počítači Mac vyberte nabídku „Předvolby systému“ společnosti Apple, klikněte na položku „Plocha a spořič obrazovky“ a poté na položku „Spořič obrazovky“.
 • Otevřete kontextovou nabídku „Zobrazit spořič obrazovky“ a vyberte dobu nečinnosti počítače Mac, po které se má spořič obrazovky zapnout.

Pokud se vám nedaří Mac odemknout

 • přihlášení k iCloudu.Přejděte na „odemknout“ a v nabídce „Zařízení“ vyberte svůj Mac; vyberte „Odemknout“ a podle pokynů potvrďte svou totožnost;
 • Odemkněte Mac pomocí iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Apple Watch pomocí přístupového kódu zařízení;

Hodinky Apple Watch se nemusí zdát jako nejpravděpodobnější herní platforma, ale mnoho herních vývojářů je využívá s velkým úspěchem. Některé z nich vyžadují Apple Watch, jiné lze přehrávat na nositelném zařízení i iPhonu.

5 nejlepších her pro chytré hodinky se systémem Android Wear

 • Flopsy Droid. Jedná se o novou hračku vydanou speciálně pro malou obrazovku hodinek, která nevyžaduje velký výkon a má omezené funkce.
 • Tic Tac Wear. Hračka Tic Tac Toe.
 • Přejeďte prstem po pravé straně.
 • Android Wear 2048.

Instalace nebo odinstalace aplikace na hodinkách Apple Watch

Hodinky Apple Watch už zdaleka nejsou jen „chytré“ hodinky, ale díky možnosti instalovat aplikace se mohou stát ještě užitečnějšími. Toto zařízení má poměrně rozmanitý a atraktivní design, přehledný ciferník a dostatečný počet předinstalovaných aplikací pro vše od sledování vaší fyzické podoby až po udávání směru.

READ  Jak správně nakonfigurovat Image LG TV

Pokud však chcete hodinky využívat opravdu naplno, přidejte si nové aplikace. Nejlépe využívají displej, senzory a rychlý přístup k zařízení.

Pokud už máte v iPhonu aplikaci kompatibilní s Apple Watch, můžete ji nainstalovat při nastavování hodinek. Ale co hledání nových aplikací? Ve skutečnosti přímo souvisí s iPhonem, ke kterému jsou hodinky připojeny. Zde je návod, jak postupovat.

Как установить приложение в Apple Watch

Přidávání a odebírání aplikací v hodinkách Apple Watch

Zde se dozvíte, jak můžete z hodinek Apple Watch odebrat aplikace třetích stran:

How to Download Apps on APPLE Watch Series 7 – Install Applications

 • Na iPhonu otevřete aplikaci a vyberte kartu Moje hodinky.
 • Zvýrazněte aplikaci, kterou chcete přidat nebo odebrat. Aplikace, které si můžete nainstalovat, se zobrazí v sekci aplikací. Již nainstalované aplikace se zobrazí v sekci nainstalovaných Apple Watch.
 • Chcete-li přidat aplikaci do hodinek Apple Watch, klepněte na možnost Instalovat.
 • Chcete-li aplikaci odinstalovat, klikněte na ni a vypněte zobrazení aplikace na hodinkách Apple Watch.

Aplikace se na hodinky Apple Watch neinstalují? Zde je oprava!

Každý rok po vydání nejnovější verze watchOS strávím asi týden prohledáváním obchodu s aplikacemi pro Apple Watch, abych zjistil, jestli pro své chytré hodinky najdu skvělé aplikace. To nevyhnutelně vede k tomu, že se snažím nainstalovat 30 aplikací najednou, což může způsobit drobné problémy s instalací aplikací.

I když si nemyslím, že většina z vás bude instalovat 30 aplikací najednou, pokud máte s instalací aplikace problémy, můžete vyzkoušet několik triků.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS