Jak vytvořit procentuální poplatek na iPhone

V nejnovějších modelech iPhone se zobrazení úrovně poplatků v procentech stalo nedostupným. Důvodem je vývoj nového designu, ve kterém horní informační pole zabírá méně místa. Byl vyvinut ve spojení se vzhledem větší obrazovky „od okraje k okraji“ a touhou tvůrců minimalizovat informační pole. V důsledku prostoru pro ukázání toho, kolik procent má baterie, nezůstává.

Všechny modely iPhone, staré i nové, vám umožní zjistit, kolik procent nabíjení baterie má. Rozdíl je v tom, že smartphony Apple X, XR, XS XS Max nebude moci demonstrovat data neustále. Pro ergonomii, aby se nepopkával prostor na obrazovce, byla informace „skrytá“ do opony kontrolního centra. Data můžete získat v nových modelech pouze odtud.

Uživatel bude muset zavolat další nabídku prostřednictvím ovládacího bodu, který po použití zmizí. V nastavení stačilo povolit funkci „aktivní procento“.

Schopnost vidět úroveň náboje v procentech má psychologický dopad. Jakmile se počet stane menším než 50, touha najít zásuvku a nabíječka se výrazně zvyšuje. Koneckonců, to znamená, že smartphone zbývá jen několik hodin práce. Na základě výsledků nejnovějších testů znamená 49% asi 5 hodin provozu mobilního zařízení. Je třeba mít na paměti, že mluvíme o novém telefonu s nezodpovědnou operací baterie.

Pokud se telefon začne rychle a pomalu nabíjet, zkuste změnit nabíječku. Je nutné používat originální produkty, jinak existuje riziko, že se baterie rychle stane nepoužitelnou. Pokud náhrada nabíjení nepomohlo, budete muset změnit baterii. Jedná se o drahý postup, ale výnosnější způsob, jak uložit iPhone, než koupit nový.

Proč potřebujete znát nabíjení baterie v %?

Chcete.li vyhodnotit, jak dlouho se smartphone může natáhnout v autonomním režimu. V časných zařízeních Apple byl náboj zobrazen na blokovaném a odemčeném zařízení zařízení. vedle ikony náboje. V telefonech řady iPhone X, XS, XR, XR, 11, 12 a 13 odmítli tento vizuální prvek kvůli vzhledu „monobra“-výstřih měl kus horní části obrazovky a zanechal Žádný prostor pro zobrazení náboje.

READ  Jak přehrávat z telefonu na televizoru LG. Prostřednictvím dlna

V iPhone 13 „Monobrovka“ se stal o něco méně tlustý, ale % nevrátilo ikonu.

Zjistili jsme zájem poplatku od Siri

Jen se zeptejte Siriho, kolik zbývá nabití baterie. V dialogovém okně vám laskavě vypráví o stavu vaší baterie.

Nezapomeňte, že můžete vždy kontaktovat naše specializované servisní středisko ILAB, pokud máte problémy s technikou Apple.

Jak dát zájem o iPhone X, XR, XS a XS Max?

Apple se rozhodl podrobně popsat technické informace tak, aby nebyly zbytečně uloženy. Bylo rozhodnuto skrýt indikátor v závěsu kontrolního centra. Pro přístup k němu musíte provést jeden pohyb.

Bell The Curtain Down. Nabídka řídicího centra je otevřena, kde se vždy zobrazuje přesná úroveň baterie. 2. Zeptejte se Siri: „Jaká je úroveň nabíjení baterie?““.

To je praktický dopad na uživatele, včetně. Změňuje vás 80% poplatku? S největší pravděpodobností a 60% pro mnoho z nás „je stále dost“. Kouzlo čísel začíná indikací 49%, 39% a dále v snižování-to je dostačující po dobu 4-5 hodin provozu v průměrném zatížení (podle výsledků testu posledně jmenovaného „iPhone“), ale dokonce porozumění To se stále snažíme dosáhnout co nejdříve na zásuvky, abychom dobil gadget. Zde má Apple zakázáno nastavit procento nabíjení na iPhone X, XR, XS a XS Max.

Pokud máte dotazy, můžete poslat zprávu ve VKontaktte VK.com/neovoltru získat pomoc. Přihlaste se k odběru skupiny pro zprávy ze světa gadgetů, dozvědět se o zlepšení jejich autonomie a pokroku ve vědeckém výzkumu baterií.

Jak nastavit téma Design ShowLive

◈ Najděte své oblíbené téma v síti nebo v aplikaci představení, kde byl velký katalog již sestaven od různých vývojářů.

V našem případě budete potřebovat téma s zobrazením počasí a/nebo indikátorem úrovně nabíjení baterie.

◈ Stáhněte si téma do souborů souborů nebo prostřednictvím předvádění a odešlete jej do ShowLive Helper v nabídce Share.

◈ Počkejte na konec skriptu a uvidíte aplikované téma na domovské obrazovce nebo na obrazovce zámku iPhone.

READ  Jak nahrávat video s hudbou na iPhonu. Jak nahrávat videa na iPhone s hudbou na pozadí?

Tímto způsobem byste měli používat nová témata designu, která najdete v síťové nebo katalogové představení. Pokud máte problémy nebo chyby, vyjměte složku ICloud Drive/Shortcuts a zkuste znovu spustit příkaz.

Poplatek na těsto v procentech na novém iPhone

Chcete.li tedy na iPhone vložit procento nabíjení, musíte otevřít nastavení iPhone a přejít do sekce „Baterie“. Tato část by měla být mírně pod sekcí „základní“.

A pak je všechno velmi jednoduché. V části „Baterie“ je přepínač „procentuální nabíjení“. Přeneste tento přepínač do polohy „inkluzivní“ a na stavovém řádku, vedle ikony baterie, se hodnoty náboje objeví jako procento.

Tato metoda funguje stejně dobře na všech modelech iPhone s novými verzemi iOS, včetně iPhonex.

procento, nabíjení, baterie, iphone

Jak vytvořit procentuální poplatek na iPhone X

Mnoho uživatelů smartphonů a dalších mobilních zařízení se používá k vyhodnocení aktuálního náboje baterie na indikátoru se zájmem, který je obvykle v pravém horním rohu obrazovky. Taková příležitost byla ve všech modelech iPhone. V nastavení existovala možnost, po zahrnutí, která vedle ikony baterie (v pravém horním rohu obrazovky) se ukazatel náboje objevil jako procento, který hlásil, kolik procent baterie ponechalo uživatele.

procento, nabíjení, baterie, iphone

Ale s výstupem iPhone X tato funkce jednoduše zmizela z nastavení. V tomto ohledu má mnoho uživatelů zájem o to, jak udělat procentuální poplatek na iPhone X.

Řekněme hned, že je to nemožné. Apple se rozhodl opustit možnost, která v procentech umožnila pozorovat nabíjení baterie. Tato příležitost byla odstraněna z nastavení a žádné triky, které by jí umožnily zapnout, prostě neexistuje. Takové rozhodnutí Apple je s největší pravděpodobností způsobeno skutečností, že nový iPhone X prostě nemá místo pro zobrazení nabíjení baterie jako procento. Výprodej v horní části obrazovky jí většinu informačního panelu.

Ale pokud jste zvyklí zaměřit se přesně na náboj baterie jako procento a ne na obraz ikony baterie, můžete otevřít „kontrolní bod“ a zjistit, kolik procent zbývá. Koneckonců, zatímco „kontrolní bod“ je otevřený na obrazovce, nabíjení baterie se zobrazuje přesně jako procento. Pokud nevíte, jak otevřít „kontrolní bod“, proveďte následující:

READ  jak zapnout Wi-Fi na iPhonu.

Dotkněte se pravého horního úhlu obrazovky, na kterém je ikona baterie umístěna.

Bez uvolnění prstu stáhněte dolů, dokud se neotevře „kontrolní bod“.

Věnujte pozornost horní části obrazovky, měl by se u ikonu baterie objevit indikátor a zobrazovat jeho náboj v procentech.

Bohužel, aby bylo možné zjistit, kolik procent nabití baterie přetrvává tyto akce pokaždé.

Připomeňme, že dříve, aby se umožnilo zobrazení zájmu, bylo nutné otevřít aplikaci „Nastavení“ a přejít do sekce „Baterie“.

Poté by mohlo být zobrazení procenta zapnuto pomocí přepínače „procentní nabíjení“ přepínačem.

Více o tom si můžete přečíst v našem článku „Jak vložit procento nabíjení na iPhone“. Tato instrukce bude s největší pravděpodobností také relevantní pro iPhone XR a iPhone XS.

Pro jiné modely

A tak, jak zajímat na jakýkoli iPhone navždy zobrazený na stavovém řádku: 1. Otevřete „Nastavení“; 2. Spusťte na obrazovce a vyberte „Baterie“; 3. Aktivujte spínač zájmu baterie.

Pokud se vaše zařízení Apple začalo rychle vypouštět, použijte úložiště nových baterií pro iPhone, iPad, MacBook a další zařízení společnosti se zárukou 12 měsíců.

Pokud máte dotazy, můžete poslat zprávu ve VKontaktte VK.com/neovoltru získat pomoc. Přihlaste se ve skupině o zprávách o světě gadgetů nezávislých na výstupu, zlepšení jejich autonomie a pokroku ve vědeckém výzkumu baterií.

procento, nabíjení, baterie, iphone
| Denial of responsibility | Contacts |RSS