Jak se připojit a sledovat IPTV v televizi

Článek zvažuje hlavní metody připojení IPTV v televizi: pomocí nastavení televize nebo přímo prostřednictvím routeru.

Internetová televize se stává populárnější než již zastaralá analogová nebo dokonce kabelová a satelitní televize.

Streamování videa jako full-hd, zvuk 5.1, nahrávání přenosu při sledování filmu na jiném kanálu, seznamy kanálů. to jsou pozitivní body, které uvolňují televizi nové generace.

Dnes budeme hovořit o tom, jak sledovat IPTV v televizi a co bude navíc potřeba „železo“ a software.

Připojení drátu LAN

Začněme s kabelovým připojením prostřednictvím routeru. Před připojením k modemu se ujistěte, že jsou nastaveny potřebné parametry. O tom, jak nastavit parametry pro IP televizní provoz na routeru, přečtěte si v publikacích na webu.

Připojte jeden konec síťového kabelu k televizním řádku LAN na zadním panelu, druhý konec routeru.

Nyní musíte nakonfigurovat parametry připojení.

 • Na dálkovém ovládání klikněte na tlačítko „Nabídka“.
 • Na obrazovce najděte část „Síť“ a přejděte na položku „Nastavení sítě“.
 • Klikněte na „Start“.
 • V dalším okně vyberte typ připojení. „kabel“.

Není nutné představit nic ručně. další akce se budou konat v automatickém režimu.

Instalace měkké televize

Přečtěte si více o tom, jak sledovat IPTV v televizi, naučíte se na našem webu a nyní vám řekneme, jak nainstalovat přehrávač IPTV.

Chcete.li aktivovat IP TV, musíte předem zapsat adresu hráče televizními kanály a nainstalovat jednoduchý přehrávač inteligentních médií (SS IPTV). Program je zdarma a je volně k dispozici.

Po načtení programu přidejte do hráče seznam skladeb:

 • Otevřete nainstalovaný přehrávač;
 • Přejdeme do části „Nastavení hlavní obrazovky“;
 • Klikněte na tlačítko „Externí seznamy skladeb“ a „Přidat“.
 • Ručně zadejte adresu a uložte změny.

Seznam kanálů se po načtení otevře.

Mám zkušenosti s sférou více než 10 let. Zabývám se navrhováním a zřizováním uvedení do provozu. Existují také rozsáhlé zkušenosti s budováním sítí, systémové správy a práce se systémy SCD a video dohledem. Pracuji jako specialista ve společnosti „Techno-Master“.

READ  Jak nainstalovat widget do LG Smart TV.

Jak nakonfigurovat IPTV na Smart TV Samsung?

Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak zobrazit IPTV v televizi, je stáhnout hráče z oficiálního obchodu s aplikacemi.

Problém s touto metodou spočívá v tom, že Samsung může takový software kdykoli odstranit pro porušení autorských práv.

V době zveřejnění tohoto článku je vše stabilní.

Nyní máte přístup k malé části televizních kanálů a zobrazit zbytek. musíte si stáhnout svůj seznam skladeb IPTV.

 • Uveďte adresu stránky, na které je seznam přehrávání umístěn. Odkazy si můžete stáhnout z našeho webu https: // iptvMaster.RU/M3U-PLAYLIST/, doporučuji použít samoobslužný seznam skladeb.
 • Pokud jste správně zavedli odkaz a server se souborem funguje, budou v seznamu kanálů desítky nebo stovky zdrojů. Můžete přidat své oblíbené kanály do oblíbených, aby byly pohodlnější pro prohlížení.
 • Nezapomeňte aktualizovat seznam skladeb včas!
iptv, smart, samsung

Instalace SS IPTV na TV Samsung

Aplikace v současné době není k dispozici pro instalaci z obchodu Smart Hub. Můžete si však stáhnout a spustit aplikaci z Flash Drive, která bude třeba vložit do TB.

Instalace na TB, vydaná od roku 2011 do roku 2015

 • Stáhněte si aplikaci SS IPTV-HTTPS: // SS-IPTV do počítače.com/soubory/ssiptv_orsay_usb.Zip
 • Vložte jednotku USB flash do počítače. Rozbalte archivní soubor v kořenovém katalogu Flash Drive. Chcete.li to provést, klikněte na archiv pomocí pravého tlačítka myši a vyberte „Extrahovat soubory“. Uveďte flash disk a klikněte na „OK“. Záleží na cestě souboru. Mělo by to být takto (na jednotce Flash, v tomto příkladu dostane písmeno „E“, leží složku SSIPTV a v souborech IT):
 • Vložte USB Flash Drive do kterékoli z několika USB-portů TV. Na instalované aplikaci se okamžitě objeví na televizním displeji.
iptv, smart, samsung

Instalace na zařízeních uvolněná po roce 2015 (Tizen OS)

 • Stáhněte si do počítače tento archiv-https: // ss-iptv.com/soubory/ssiptv_tizen_usb.Zip
 • Vložte do počítače flash jednotku USB a rozbalte stažený soubor do kořenového katalogu jednotky USB. Chcete.li to provést, musíte archiv upevnit pravým tlačítkem myši. klikněte na „Vynutit soubory“. Vyberte flash disk v pravém sloupci. klikněte na „OK“.
 • Složka userWidget se soubory se zobrazí na jednotě flash:
 • Vložte USB Flash Drive do kterékoli z několika USB-portů TV. V části „Moje aplikace“, bez práce dalších manipulací, se objeví aplikace SS IPTV.

Nastavení IPTV na televizory Smart TV Samsung

Pro uživatele, kteří si chtějí zobrazit své oblíbené programy na inteligentním zařízení, musíte správně nakonfigurovat IPTV na TV Samsung Smart TV TV.

READ  Funkce Samsung s10 plus

Pro většinu modelů Samsung TV se po instalaci aplikace SS IPTV nevyžaduje další nastavení. Můžete okamžitě načíst seznamy skladeb a sledovat své oblíbené filmy a převody.

Některé televizory Samsung však mohou nastat problémy s reprodukcí IPTV. Poté pomůže proxy server, což vám umožní převést protokoly UDP na HTTP. T.E. Po spuštění aplikace v jeho nastavení je třeba zaznamenat zaškrtnutí naproti „Převod UDP na HTTP“. Budou také vyžadovány další informace. IP adresa a port. Lze je zobrazit v nastavení routeru routeru a routeru UDP.

Postup nastavení IPTV na řadě Samsung 5

Pro zobrazení digitálních televizních kanálů na zařízení je nainstalován Nstramod. Toto je hráčský program se schopnostmi čtení seznamů skladeb ve dvou formátech:.Xml a.M3U. Nastavení IPTV na TV Samsung Smart TV je následující:

 • Nyní představte IP adresu serveru. Televize se k němu obrátí, aby nám našel program zájmu. S jeho pomocí bude IPTV naladěno. Vyberte kartu Nastavení IPTV;
iptv, smart, samsung
 • Dále zadejte jednu z následujících adres: 188.168.31.14 nebo 31.128.159.40. Toto jsou adresy serverů, kde seznamy skladeb „lžou“ požadované. TV můžete také připojit pomocí počítače pomocí lanového kabelu nebo routeru a nejprve stáhnout přehrávač k počítači. A pak z toho přeneste do televize. Pokud takové IP adresy nejsou vhodné, jen hledejte ostatní na internetu;
 • Nyní klikněte na „Synchronizace aplikací“. Mějte na paměti, že dříve nainstalované aplikace budou odstraněny po stisknutí tohoto klíče. Pokud tam není nic důležitého, nadále dále konfigurujte;

Prohlížení televizních kanálů IPTV

Po připojení k internetu, pro zobrazení kanálů, je nutné nainstalovat vhodný software IPTV pro inteligentní přijímač TV Samsung. Takové aplikace se nazývaly hráči IPTV. Jsou připojeny k IP adrese na webu vedoucí televizní vysílání a zobrazují obrázek přijatý na televizní obrazovce.

Seznamy skladeb si můžete stáhnout z mnoha webů. Obsahují odkazy na několik desítek a dokonce stovek televizních kanálů vysílání zdarma a v dobré kvalitě. Odkazy se pravidelně stávají nevhodné, takže seznamy skladeb musí být pravidelně aktualizovány.

Několik hráčů IPTV lze rozlišit, kteří jsou udržitelné pro majitele televize Samsung: Ottplayer, Peers TV, Lazy IPTV.

Ottplayer

Zvláštností hráče je schopnost zobrazit svůj seznam skladeb na několika zařízeních, na nichž je hráč nainstalován. Chcete.li to provést, vytvořte si účet na webu, stáhněte si jeden nebo více seznamů skladeb, upravte je, pokud je to žádoucí, smažte zbytečné odkazy. Po instalaci aplikace a vstupu pod jejím uživatelským jménem a heslem je na všech zařízeních obsah stejný. Ottplayer je aplikace pro více platforem, která je nainstalována na zařízeních s iOS, Android, Samsung Smart TV, která přispívá k jejímu rozšířenému použití. Uživatelé si také všimnou příjemné a promyšlené integrace, schopnost konfigurovat pořadí kanálů, pohodlný televizní program.

READ  Jak vytáhnout kazetu z tiskárny Samsung

Peers TV

Hlavním rysem aplikace je extrémní jednoduchost instalace a provozu. Je vhodný pro uživatele, který se nechce vrhnout do složitosti nastavení aplikace, ale chce okamžitě sledovat televizní kanály. V tomto případě je Peers TV dobrou volbou, protože bezprostředně po instalaci diváka je k dispozici asi 180 televizních kanálů, včetně kvality HD. Existuje týdenní archiv kanálů, který vám umožňuje prohlížet programy pro stanovené období z jakéhokoli místa a neomezené množstvíkrát. Je možné načíst si vlastní seznamy skladeb, což výrazně zvýší počet televizních kanálů. V tomto případě se hráč šíří zdarma.

iptv, smart, samsung

Líný IPTV

Další populární hráč. Po instalaci zabírá o něco více než 5 MB v paměti televizoru. Hráč má mocného manažera seznamu skladeb, kterého se zřídka setkáte mezi konkurenty. Umožňuje vám přidat téměř neomezenou částku, zatímco výběr správného trvá minimálně čas. Další užitečnou funkcí manažera je podpora samoobslužného seznamu skladeb, která vám umožňuje zapomenout na potřebu stáhnout aktualizované seznamy odkazů na IP adresy distribučních webů čas od času. Stačí umožnit funkci samorenewálu seznamu skladeb a nezávisle načítají fungující odkazy ze sítě a ignorují nepracování. Seznam vybavení pokračuje v televizním programu, než ne každý hráč IPTV se může také pochlubit. K dispozici je část „oblíbená“, ve které můžete umístit vybraný kanál a nebudete ho muset hledat mezi mnoho stovek dalších. Uživatelé si všimnou stability hráče, vzácný vzhled zpoždění, pravidelné aktualizace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS