Podporuje Samsung Galaxy Watch Active 2 eSIM?

Modul eSIM v hodinkách Galaxy Active 2 Smartwatch je užitečným doplňkem, který umožňuje připojit vlastní tarif jen pro toto zařízení. Nemusíte instalovat fyzický nosič, takže se vývojářům podařilo zachovat malé tělo hodinek a rozšířit funkčnost samotného zařízení. Výhodou tohoto připojení je, že hodinky zůstávají funkční, i když není připojený smartphone nablízku.

Uživatelská příručka Samsung Galaxy Watch Active 2 (R820) online. strana 84

Samsung Galaxy Watch Active 2 (R820) manuál pro chytré hodinky obsahuje stránky v ruském jazyce.

Velikost souboru: 1.78 MB. Obsahuje 139 stran.

Můžete si stáhnout soubor pdf této příručky: Stáhnout PDF

Můžete měnit různá nastavení související s tréninkem.

(Samsung Health), přejeďte po rámečku buď nahoru

nebo dolů na obrazovce a vyberte možnost Nastavení.

Скрытые возможности Watch Active 2

Profil: vyplňte svůj profil informacemi o sobě, např. pohlaví, výška a váha. Měrná jednotka: vyberte měrnou jednotku, která se má v aplikaci Samsung používat

Zdravotní stav zařízení Galaxy Watch Active2.

Detekce. cvičení: nastavte zařízení Galaxy Watch Active2 na automatické

Upozornění na nečinnost: upozorňuje na dobu nečinnosti, kdy uživatel není v provozu

pohybů během určité doby nošení zařízení Galaxy Watch Active2.

Měření srdečního tepu a stresu: Změna nastavení měření srdečního tepu a stresu. Oprávnění k přístupu: nastavení aplikací a oprávnění k přístupu k datům,

uložené v aplikaci Samsung Health v zařízení Galaxy Watch Active2.

Nápověda: Zobrazení informací o aplikaci Samsung Health.

Účelem shromažďování údajů je poskytnout vám služby, které potřebujete, včetně

Poskytování dalších informací pro zlepšení vašeho zdraví, zálohování a synchronizaci dat, analýzu dat a vyhodnocování výsledků nebo pro rozvoj a zlepšování služeb. (Pokud se však přihlásíte ke svému účtu Samsung z aplikace Samsung Health, mohou být data uložena na serveru, aby bylo možné je zálohovat.).) osobní údaje jsou uchovávány po dobu, po kterou jsou potřeba. ) Data, která jste zveřejnili na sociálních sítích nebo uložili na paměťová zařízení, jsou smazána samostatně.

V případě nevhodného použití údajů sdělených na sociálních sítích nebo v případě

sdílené s ostatními, veškerou odpovědnost nese uživatel. Proto buďte při zadávání svých osobních údajů opatrní.

Pokud je zařízení Galaxy Watch Active2 připojeno k mobilnímu zařízení, zkontrolujte

protokol připojení, abyste se ujistili, že funguje správně. Pokud používáte bezdrátové připojení, například Bluetooth, může dojít k elektronickému rušení zařízení Galaxy Watch Active2 jinými zařízeními. Zařízení Galaxy Watch Active2 nepoužívejte v blízkosti jiných zařízení, která vysílají rádiové vlny.

Jak nainstalovat?

Chcete-li si aplikaci My BP Lab nainstalovat do svého chytrého telefonu, musíte přesně dodržovat následující pokyny. Tento software můžete do telefonu nainstalovat v několika jednoduchých krocích, aniž by hrozilo riziko zavirování nebo ztráty dat.

  • Nainstalujte si do smartphonu síť VPN. Můžete si vybrat některý z těch, které jsou nabízeny v obchodě Galaxy Store. Hlavní podmínkou je, že VPN musí mít v seznamu zemí, ke kterým se lze připojit, USA.
  • Přihlášení k internetu prostřednictvím zabezpečeného připojení VPN. Provoz bude probíhat, jako by se osoba nacházela v USA.
  • Přejít do obchodu Galaxy Store. Vymazání mezipaměti a nastavení. Tím se vymažou minulé přihlašovací údaje, které se netýkají USA.
  • Vyjmutí karty SIM z telefonu. To má zabránit tomu, aby telefon z GPS zjistil, kde se uživatel nachází.
  • Zapnutí obchodu Galaxy Store. Počkejte, až bude aplikace překonfigurována pro USA.
READ  Obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy J5

Aplikaci My BP Lab lze nyní bez problémů stáhnout přímo z obchodu Galaxy Store.

Samsung Galaxy Watch. nejoblíbenější chytré hodinky ve své kategorii. Jsou atraktivní díky své cenové dostupnosti, snadnému používání, moderním vymoženostem a stylovosti. Ve své generaci se staly lídrem a vývojářské společnosti nadále potěšují veřejnost modernějšími inovacemi. Vynaložili spoustu času, úsilí a peněz, aby zařízení bylo dokonalé. V tomto procesu je však téměř nemožné vyhnout se problémům. Jedním z nich je nesprávné zobrazení příchozích oznámení. Nejčastěji k němu dochází v důsledku vnitřních poruch systému nebo ztráty kontaktu s telefonem.

Jak nastavit oznámení v zařízení Samsung Galaxy Watch Nejprve se ujistěte, že párování mezi zařízeními. telefonem a hodinkami. nebylo přerušeno. Přejděte do nápovědy Samsung a na kartě Připojené miniaplikace zkontrolujte párování. Pokud tam náramek není, zopakujte postup připojení.

Druhým krokem je kontrola oprávnění v aplikaci. Chyba softwaru mohla způsobit záměnu nastavení v aplikaci a vypnutí oznámení pro hodinky. Pokud ano, otevřete aplikaci Samsung Health v telefonu, přejděte na kartu „Zařízení“, vyberte možnost Samsung Galaxy Watch a v části „Oznámení“ přetáhněte posuvník do polohy „Zapnuto“.“.

Zkontrolujte také, zda je aplikace v chytrém telefonu spuštěna. Je důležité, aby byl program Zdraví zapnutý a pracoval na pozadí, i když je zařízení zamčené.

Dále se ujistěte, že jsou v nastavení telefonu povolena požadovaná oznámení. Přejděte do příslušné sekce v nastavení a vyberte kartu „Aplikace“, vyhledejte požadovaný program a zapněte funkci upozornění. Pokud je vše povoleno a jsou udělena správná oprávnění a okna oznámení se na obrazovce hodinek stále nezobrazují, zkuste zařízení restartovat. Někteří lidé také tvrdí, že oznámení jsou přijímána bez zvuku nebo vibrací, tedy v tichém režimu. se všemi správnými nastaveními a zvuk by měl být ve výchozím nastavení přítomen. Pak zkuste obnovit tovární nastavení.

K tomu můžete použít nastavení v systému Android nebo nabídku Obnovení. Přejděte do nastavení, najděte část „Obnovení a resetování“ a klikněte na možnost „Obnovit nastavení“. Systém si vyžádá potvrzení a telefon se restartuje. Tímto postupem se z paměti smartphonu vymažou všechny uživatelské informace. Měla by však opravit všechny systémové chyby.

Pokud provádíte reset pomocí nabídky obnovení, stiskněte klávesu hlasitosti a klávesu Domů. Upozorňujeme, že některé modely telefonů mohou mít různé kombinace tlačítek. Telefon se začne restartovat a zobrazí se systémová nabídka, kde je třeba vybrat možnost „Wipe Data“.

nastavení, zařízení, galaxy, watch

Platforma, připojení a nastavení

Hodinky Galaxy Watch Active2 jsou založeny na systému Exynos 9110 s dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,15 GHz a jsou vybaveny 750 MB paměti RAM a 4GB úložištěm, z čehož má uživatel k dispozici 1,4 GB. Společnost Samsung tuto platformu používá již několik let, počínaje hodinkami Galaxy Watch, a osvědčila se. Operační systém Tizen s uživatelským rozhraním One UI 1.5 běží na něm velmi rychle a bez jakýchkoli zádrhelů.

Jak se na chytré hodinky sluší, zařízení má řadu senzorů, včetně akcelerometru, barometru a gyroskopu, zatímco k určování polohy slouží GPS, GLONASS, Beidou a Galileo. Bezdrátové moduly jsou zastoupeny technologií Bluetooth 5.0, Wi-Fi b/g/n 2,4 GHz a NFC. Ten by mohl být použit pro bezkontaktní platby, ale hodinky fungují pouze se službou Samsung Pay, kterou společnost na Ukrajině zatím nespustila.

Technicky lze hodinky Galaxy Watch Active2 připojit k chytrým telefonům se systémem Android i iOS, v praxi však budou nejlépe fungovat s prvním z nich. Apple omezuje běh aplikací třetích stran na pozadí, takže hodinky budou často ztrácet spojení s iPhonem, což po nějaké době začne být otravné. Se systémem Android v tomto ohledu není problém, pokud je alespoň ve verzi 5.0 a zařízení mělo více než 1,5 GB paměti RAM.

READ  Připojení zařízení Samsung s10 k televizoru

Hodinky Galaxy Watch Active2 se připojují k chytrému telefonu přes Bluetooth 5.0 a k tomu je třeba nainstalovat aplikaci Galaxy Wearable, která slouží k dalšímu nastavení hodinek.

V horní části aplikace se zobrazují informace o zařízení: aktuální ciferník, úroveň nabití, předpokládaná výdrž baterie a připojení. Níže jsou uvedeny položky nabídky s nastavením, které lze použít ke změně oznámení, programů, widgetů, zvuku, vibrací, zobrazení obrazovky a dalších možností hodinek.

Jednou z výhod chytrých hodinek Samsung byla vždy podpora všech příchozích upozornění a Galaxy Watch Active2 nejsou výjimkou. Uživatelé si stále mohou nastavit, která oznámení aplikací se budou odesílat z jejich chytrého telefonu, a co je nejlepší, mohou s nimi komunikovat přímo na hodinkách.

Například můžete nejen zobrazit novou zprávu Gmail, ale také ji ihned smazat nebo archivovat a ihned odpovědět na zprávu Telegram. To lze provést několika způsoby: pomocí smajlíka, přednastavené krátké věty nebo můžete zadat vlastní text pomocí gest na obrazovce nebo virtuální klávesnice.

Zařízení Galaxy Watch Active2 můžete používat také jako bezdrátovou náhlavní soupravu a přijímat hovory přímo na něm. K tomu slouží hlasitý reproduktor na levém okraji hodinek a mikrofon v horní části.

Detailed Setup & Walk-Through of the Galaxy Watch Active2 LTE

Bezdrátová sluchátka Bluetooth můžete připojit přímo k hodinkám a poslouchat z nich hudbu při běhu nebo tréninku v posilovně. Galaxy Wearable má možnost přenosu dat ze smartphonu do hodinek, uživatel s nimi může automaticky synchronizovat hudební soubory i fotografie.

DESIGN

Tyto hodinky mohou být vyrobeny z hliníku nebo nerezové oceli, přičemž druhá varianta je logicky dražší, ale také vypadá chladněji. S hliníkovou verzí je dodáván s řemínkem velmi podobný silikonu, ve kterém můžete plavat a velmi pohodlné sportovat, ale s ocelovou verzí je dodáván s koženým řemínkem. Hodinky jsou velmi minimalistické ve srovnání s Galaxy S3 Frontier, který má pouzdro s nejrůznějšími serify. Active 2 je elegantní, hladký, zaoblený a nekomplikovaný. Hliníková verze hodinek Smartwatch se dodává ve třech barvách: černé, stříbrné a růžově zlaté. Ocelová verze je k dispozici také ve třech barvách: černé, stříbrné a zlaté. Nejvíce se mi líbila stříbrná verze. Mimochodem, uchycení řemínku je standardní 20mm, což znamená, že si můžete vybrat řemínky, ať už originální od společnosti Samsung, nebo od jakéhokoli jiného výrobce. Nový den, nový vzhled, nový popruh.

Co se týče velikosti, existují dvě verze hodinek. 40mm a 44mm. Říká se jim Galaxy Watch Active 2, protože jsou určeny pro různé aktivity, a k tomu mají všechny předpoklady. Je chráněn vojenskou normou MIL-STD-810G. Můžete se podívat alespoň na wikipedii a zjistit, co to znamená. Odolnost vůči vodě je 5 atm. Můžete si v nich zaplavat, ale nejde jen o hodinky, ale spíš o kožený řemínek, protože když na hodinkách nic není, může se řemínek rozsypat.

Výběr číselníku

Jednou z hlavních výhod chytrých hodinek je možnost zvolit si jejich vzhled. Společnost Samsung nabízí několik ciferníků a můžete si stáhnout i možnosti třetích stran. Pro každý ciferník lze nastavit různé barvy a widgety.

  • Otevření aplikace Wearable
  • V horní části klikněte na kartu ciferníky
  • Vyberte si číselník
  • Chcete-li provést další změny vzhledu ciferníku, klikněte na tlačítko přizpůsobení
  • Uložit číselník
READ  Jak aktualizovat kartu Samsung Galaxy tab 2

Design

Styl chytrého gadgetu předchozí verze hodinek Galaxy Watch Active si okamžitě získal mnoho příznivců a tentokrát Samsung opustil princip kulatého, displeji klasických hodinek velmi podobného displeje. Tento model Samsung si zachoval svůj jedinečný styl, řada Watch Active 2 je k dispozici s kulatým pouzdrem ve dvou velikostech a materiálech. První má hliníkové pouzdro, druhé je vyrobeno z nerezové oceli. Řemínky se také liší velikostí a materiálem, takže si každý může vybrat chytré hodinky Samsung podle svého vkusu.

Displej hodinek Samsung Smart Watch

Chcete-li si koupit chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2, musíte najít tu nejlepší možnost: model Samsung Smartwatch 40 mm má 1,5 milionu mAh.2 palce, zatímco 44mm verze má 1 palec.4 palce. Obě verze displeje SuperAMOLED mají rozlišení 360×360 bodů. Obrazovka active 2 společnosti Samsung je dokonale čitelná v jasném prostředí a díky přizpůsobení jasu můžete zapomenout na neustálé nastavování viditelnosti. Velikost chytrého gadgetu Galaxy neovlivnila ergonomii, active 2 vypadá stejně dobře v prezentovaných velikostech.

Hodinky Smart Watch jsou vybaveny možností AlwaysOn Display, která umožňuje neustálou aktivitu na obrazovce. K dispozici je režim AoD, ve kterém je jas displeje mírně snížen. Nemá to vliv na čitelnost a navíc se obrazovka rozsvítí jasněji, pokud zvednete ruku. Vnější povrchová úprava chytrých hodinek je Corning Gorilla Glass DX, takže si displej Galaxy Active 2 zachová svou celistvost a lesklý vzhled po dlouhou dobu. Další funkcí je nastavení citlivosti, které umožňuje ovládat hodinky active 2 v rukavicích.

Hardware chytrých hodinek Samsung Active 2

Společnost Samsung téměř zcela zachovala platformu předchozí verze chytrých hodinek Galaxy Watch. Paměť RAM má přiděleno 768 MB, což je dostatečné množství pro rychlý provoz systému Active 2. Vestavěná paměť 4 GB pro stahování obrázků nebo hudby. Základem je dvoujádrový procesor Exynos 9110 s taktem 1,5 GHz.15GHz, je o něco rychlejší než předchozí generace. Jak vidíte, hardware chytrého zařízení je vynikající, při koupi modelu Watch Active 2 si nekupujete jen hodinky, ale také výkonový potenciál na několik let dopředu.

Senzory v chytrých hodinkách Galaxy Active 2:

Galaxy Watch Active 2 jsou vybaveny podporou GPS/Glonass, což znamená plnohodnotnou navigaci v chytrých hodinkách. Zde lze mapy používat bez připojení k chytrému telefonu. Důležité je upozornit na přítomnost možnosti SOS, jejíž spuštění aktivuje přenos vaší polohy a zprávy předem vybraným kontaktům. Režim SOS navíc podporuje přístup k vašim souřadnicím na dříve vybraná čísla. Specifikace předchozích chytrých hodinek Samsung tuto funkci neměly. Po přihlášení do účtu Samsung na zařízení Smart Watch Active 2 můžete na zařízení Galaxy Watch Active 2 přijímat hovory, pokud jste připojeni ke stejné síti Wi-Fi jako váš smartphone. Pomocí dotykového panelu můžete snadno upravovat potřebná nastavení chytrých hodinek.

Got Your Galaxy Watch Active 2 ?? Change These Settings FIRST !!!

Baterie zařízení Galaxy Watch Active 2

Chytré hodinky Galaxy active 2 jsou vybaveny baterií s kapacitou 247 mAh u 40mm verze a 340 mAh u 44mm modelu. Výdrž baterie na jedno nabití závisí na způsobu použití, v průměru 2-3 dny. S aktivním systémem GPS a přesným určováním polohy, při hovorech a se zapnutým maximálním jasem vydrží chytré hodinky active 2 den a půl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS