Vím, že na iPhonu nedostáváte oznámení, pro zobrazení oznámení z Galaxy Watch je třeba povolit náhled oznámení. Chcete-li to provést, otevřete Nastavení iPhonu a přejděte do části Oznámení. Klepněte na možnost „Zobrazit náhled“. Vyberte možnost Vždy nebo Při odemknutí.

Pokud nedostáváte oznámení z určité aplikace, například ze Zpráv, zkontrolujte, zda může odesílat oznámení.

Chcete-li to zkontrolovat, otevřete Nastavení na iPhonu a přejděte do části Oznámení. Klepněte na Zprávy. Nastavte přepínač vedle možnosti Povolit oznámení. Také se ujistěte, že je možnost „Zobrazit náhled“ nastavena na „Vždy“ nebo „Při odemknutí“.

Komunikace pomocí chytrých technologií

Hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 doporučujeme zakoupit kvůli jednoduché synchronizaci. Miniaplikaci lze používat odděleně od smartphonu. Pokud však chcete funkci rozšířit, musíte ji aktivovat prostřednictvím telefonu. Můžete tak jednoduše a snadno sledovat svou aktivitu, prohlížet naměřené hodnoty ze senzorů a zpracovávat a analyzovat získané informace.

Snadné připojení. rozšířený. Současně je spotřeba energie. minimální, což vám umožní používat funkce. Komunikační rozhraní:

Kromě toho je zařízení vybaveno systémy A-GPS, GLONASS. Zjišťování souřadnic již není obtížné. Dostatečně velká mapa pro snadnou navigaci a sledování cesty v reálném čase.

Společnost Samsung oznámila chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 pro milovníky aktivního životního stylu

Jihokorejská společnost Samsung Electronics oficiálně představila novou generaci svých chytrých hodinek Galaxy Watch Active2, které údajně nabízejí řadu jedinečných funkcí pro personalizované sledování zdravotního stavu, pokročilé komunikační funkce, ergonomický design a jednoduché intuitivní rozhraní.

Телеграмм для Galaxy Watch Active 2. Установка, Активация

Galaxy Watch Active2 monitorují všechny aspekty života uživatele. od dobrého pocitu díky sledování kvality spánku, fyzické aktivity a zvládání stresu až po optimalizaci efektivity při plnění každodenních úkolů.

READ  Platební hodinky Samsung Galaxy watch

Обзор и настройка Samsung Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active2 jsou k dispozici ve dvou velikostech s průměrem ciferníku 44 mm a 40 mm a ve dvou různých provedeních pouzdra. lehké hliníkové pouzdro s fluoroelastomerovým (FKM) řemínkem a prémiové ocelové pouzdro s koženým řemínkem. Náramek je odnímatelný a lze jej vyměnit za jakýkoli jiný. Displej lze automaticky upravit pomocí algoritmu pro přizpůsobení barev My Style. Stačí do aplikace Galaxy Wearable nahrát fotografii svého vzhledu, vybrat jeden z pěti barevných stylů a obrazovka se okamžitě změní.

Novinka v podobě digitálního rámečku, který usnadňuje navigaci v nabídkách a nastavení zařízení a zároveň maximalizuje velikost displeje. Dotykový rámeček na zakřivené obrazovce Super AMOLED se nyní otáčí na obě strany, což usnadňuje hledání a spouštění aplikací, a uživatelské rozhraní One UI umožňuje ještě pohodlnější interakci se zařízením.

Galaxy Watch Active2 umožňují sledovat více než 39 typů tréninků, z nichž sedm se aktivuje automaticky. včetně běhu, chůze, jízdy na kole, plavání, veslování, eliptického tréninku a dynamického tréninku. Díky vylepšené funkci Running Coach může uživatel v reálném čase určit rychlost svého běhu a vybrat si některý ze sedmi různých cvičebních programů.

Hodinky Galaxy Watch Active2 jsou optimalizovány pro interakci s ostatními zařízeními v ekosystému. Přístup k sociálním sítím a prohlížení obsahu jedním kliknutím je ještě pohodlnější: nyní můžete odpovídat na komentáře na sociálních sítích a dokonce si přímo na hodinkách prohlížet krátká videa nebo filmové upoutávky. Navíc gadget podporuje snadný překlad textu a řeči v reálném čase v 16 jazycích.

Funkce Watch Camera Controller na zařízení Galaxy Watch Active2 umožňuje ovládat fotoaparát smartphonu při pořizování fotografií a videí, zobrazovat náhledy snímků, přepínat mezi předním a hlavním objektivem a nastavovat časovač.

Bezdrátová technologie PowerShare umožňuje dobíjet nositelné zařízení z kompatibilního chytrého telefonu.

Společnost Samsung přidala do starších chytrých hodinek Galaxy Watch, Watch Active, Watch Active 2 a Watch 3 exkluzivní funkce Galaxy Watch 4

nastavení, zařízení, galaxy, watch, active

Společnost Samsung nečekaně vydala významnou aktualizaci svých starších modelů. Galaxy Watch, Watch Active, Watch Active 2 a Watch 3.

Co bylo přidáno?

Jihokorejský gigant v podstatě přidal do nových hodinek Galaxy Watch 4 funkce, které byly doposud dostupné pouze na hodinkách. V první řadě je to funkce detekce pádu uživatele s vysokou úrovní citlivosti a možností přizpůsobení. Pokud hodinky zaznamenají pád svého majitele, automaticky odešlou zprávy oblíbeným kontaktům.

READ  Twisto vám umožní platit prostřednictvím Google Pay

Pokročilá detekce pádu se samozřejmě objeví u modelů chytrých hodinek, které již detekcí pádu disponují, tedy u Galaxy Watch Active 2 a Watch 3. Hodinky Galaxy Watch a Watch Active v tomto seznamu nejsou.

Hodinky Galaxy Watch, Watch Active, Watch Active 2 a Watch 3 však dohromady dostanou 10 nových ciferníků, které byly dříve exkluzivní pro Galaxy Watch 4. Budete si je moci přizpůsobit změnou barvy textu a pozadí, stejně jako animovaných prvků.

Další novinkou je funkce „Cvičení s přáteli“. která umožňuje provádět skupinové úlohy.

 • Pokud je obrazovka hodinek vypnutá, ťukněte na ni.
 • Přejeďte po obrazovce shora dolů.
 • Klepněte na možnost Nastavení Připojení Bluetooth. Dostupná zařízení.
 • Hodinky detekují blízká zařízení. Klepnutím na název sluchátek v seznamu je připojíte.

Jakékoli chytré hodinky od společnosti Samsung se mohou připojit nejen ke smartphonům se systémem Android, ale také k iPhonům. V tomto případě však budou mít hodinky Galaxy Watch Active 2 omezené funkce, a to: Nebudete moci volat ani přijímat hovory.

Čtvercový displej chytrých hodinek je lepší než kulatý

Otázka vkusu.

Mám kamaráda, který miluje Galaxy Watch pro jejich kulatý displej, protože díky němu chytré hodinky vypadají jako klasické hodinky. Nesdílím jeho názor.

Chytré hodinky jsou především gadget. Není náhoda, že chytré telefony, tablety a notebooky mají obdélníkové nebo čtvercové displeje. Protože je pohodlnější takto pracovat s obsahem a chytré hodinky to umožňují.

Hodinky Apple Watch obsahují více informací, nejsou zkrácené a stále vypadají reprezentativně s jakýmkoli oblečením.

Kulatý displej hodinek Galaxy Watch situaci jen zhoršuje. Kvůli tomu se na ciferníky nevejde tolik informací jako na ciferníky Apple Watch. Ale to si zaslouží samostatný bod.

Obecné resetování zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2

Seznamte se s alternativní metodou tvrdého resetu, která se nazývá obecný reset. Pomocí našeho návodu můžete provést obecný reset zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2 v několika málo krocích. Postupujte podle našeho průvodce a odstraňte všechna data ze zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2.

Po obnovení továrního nastavení budete moci používat výchozí konfiguraci systému Android Wear. Systém a hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 poběží rychleji. Využijme plný výkon jádra Exynos 9110 tím, že necháme hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 odpočívat a užijeme si nejlepší výkon baterie Li-Ion 340.0 mAh.

Как настроить часы Samsung Galaxy Watch Active

 • Nejprve v telefonu otevřete aplikaci Galaxy Wearable.
 • V aplikaci přejděte dolů a klepněte na možnost Obecné.
 • Dále vyberte možnost Obnovit.
 • Poté klikněte na možnost „Resetovat“, čímž potvrdíte a zahájíte proces resetování.
 • Zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2 by se mělo začít resetovat.
 • Počkejte, až se proces dokončí a hodinky řeknou: „Jdeme na to.“.
 • Vynikající výkon!
READ  iPhone je mrtvý, co mám dělat?. Co můžete dělat, když iPhone nefunguje kvůli vybité baterii?

Hlavní reset (Samsung Galaxy Watch Active 2)

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našeho webu. a Instagram

Připojení chytrých hodinek Samsung Gear S2/S3 k libovolnému iPhonu

Věděli jste, že hodinky Samsung se dokonale synchronizují s jakýmkoli iPhonem?? Ukázalo se, že s iPhony můžeš používat nejen hodinky Apple Watch. V roce 2017 se společnost Samsung postarala o to, aby její chytré hodinky řady Gear (modely S2, S3, Sport a Fit2 Pro) dostaly funkci synchronizace s telefonem iPhone. Tato možnost se pak samozřejmě přenesla i na nové chytré hodinky řady Galaxy. Synchronizace zařízení Samsung Gear s chytrými telefony iPhone byla poprvé oznámena v roce 2015. Ale společnosti Samsung trvalo téměř další dva roky, než vytvořila funkční software pro připojení svých chytrých hodinek k iPhonu.

Režim Nerušit v hodinkách Samsung Galaxy Watch Active 2

Jak nastavit režim Nerušit v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2? Jak nastavit režim Nerušit v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2? Jak používat režim Nerušit na zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2?

Přečtěte si návod, jak používat režim Nerušit na zařízení Android Wear. Změníme nastavení zvuku a oznámení v zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2.

 • Začněme probuzením obrazovky zařízení Samsung Galaxy Watch Active 2. Za tímto účelem stiskněte tlačítko Napájení / Domů.
 • Poté přejeďte z horního okraje obrazovky dolů a otevřete panel rychlého přístupu.
 • Nyní klepněte na ikonu Nerušit.
 • Vyberte požadovanou možnost kliknutím na ni.
 • Poté klikněte na zaškrtávací políčko a potvrďte.
 • Chcete-li ji vypnout, jednoduše se vraťte na panel nástrojů Rychlý přístup a znovu klepněte na ikonu Nerušit.
 • Krásně provedené!

Režim Nerušit (Samsung Galaxy Watch Active 2)

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našich stránek na adrese. a Instagram

| Denial of responsibility | Contacts |RSS