Jak přidat vyzváněcí tóny do iPhonu pomocí iTunes 12.7

Pokud jste aktualizovali na iTunes 12.7 jste si pravděpodobně všimli změn, které společnost Apple provedla v nové verzi softwaru. Byla odstraněna sekce App Store a možnost synchronizovat vyzváněcí tóny s iPhonem.

itunes-macbook

Vyzváněcí tóny můžete naštěstí stále přidávat prostřednictvím iTunes 12.7, ale nyní se to dělá trochu jinak. Uživatelé mohou být zpočátku zmateni, ale proces ve skutečnosti není tak složitý a časem budete moci snadno přidávat vyzváněcí tóny do telefonu.

Tento návod vám ukáže, jak přidat vyzváněcí tóny z počítače do iPhonu pomocí iTunes 12.7. Zkontrolujte, zda je vyzváněcí tón ve formátu.m4r, jinak ho nedostanete.

Krok 1. Změna nastavení systému

Chcete-li vytvořit vyzváněcí tón prostřednictvím iTunes ve Windows, musíte změnit 1 systémové nastavení:

 • Musíte přejít na „Start“, pak na „Ovládací panely“ a pak na „Možnosti složky“.
 • Pak přejděte do nabídky „Zobrazit“ a zrušte zaškrtnutí políčka „Skrýt přípony pro registrované typy souborů“. To je potřeba ke změně názvu souboru skladby.

Jak nastavit vyzváněcí tón v iPhonu

Krok 1:Otevřete Nastavení na iPhonu.

Přejít na Zvuky.

V části Zvuky a vibrace vyberte typ oznámení, pro které chcete nastavit vyzvánění.

Zobrazí se seznam všech dostupných vyzváněcích tónů. Ten, který jste vytvořili, by měl být na začátku seznamu. Ťuknutím na něj jej nastavíte jako vyzváněcí tón.

Používání počítače a softwaru třetích stran

Jak nastavit vyzvánění na iPhonu bez iTunes? Dlouhou dobu bylo možné přenášet data do zařízení Apple pouze pomocí speciálního programu. V současné době existuje několik programů, které mohou nahradit iTunes. Mnohé z nich jsou lepší než slavný přehrávač médií Apple: jsou rychlejší, jednodušší a pohodlnější.

Aplikace WALTR 2

Hlavní funkcí je, že WALTR 2 sám převádí soubory. Aplikace automaticky rozpozná formát. Nyní stačí přetáhnout data a WALTR 2 je sám převede podle požadavků standardních aplikací Apple. STÁHNOUT

WALTR 2 rozpoznává všechny modely od iPhonu 4 výše. Můžete také připojit iPod nebo iPad.

Chcete-li připojit smartphone k počítači, musíte provést jednu z následujících akcí.

Pak otevřete WALTR 2 a přetáhněte do něj svůj soubor M4R.

Na iPhonu se brzy objeví oznámení o novém vyzvánění. Hotovo !

Aplikace MobiMover

Jak přidat do iPhonu vyzváněcí tón zdarma? Nainstalujte MobiMover do počítače. Funkce této aplikace jsou podobné funkcím aplikace WALTR 2. Můžete také přenášet kontakty, mazat soubory ze zařízení a posílat soubory z iPhonu do iPadu. STÁHNOUT

Uživatelé musí připojit svůj chytrý telefon k počítači a otevřít aplikaci MobiMover. V hlavní nabídce se zobrazuje model, úroveň nabití baterie, paměť, operační systém a telefonní číslo.

READ  jak připojit Wi-Fi direct k televizoru. Jak přeložit obrázek pomocí mediálního serveru?

V dolní části obrazovky je tlačítko Vlastní. Stisknutím tlačítka vyberete možnost Audios a vyzváněcí tóny.

Poté je třeba přetáhnout mediální soubory a odeslat je do zařízení kliknutím na příslušnou ikonu. Zvukový soubor by se nyní měl objevit mezi vyzváněcími tóny v iPhonu.

iFunBox

Software iFunBox pro PC vám umožní plně ovládat iPhone a další zařízení Apple. STÁHNOUT

Jak nastavit hudbu jako vyzváněcí tón na iPhonu? iFunBox funguje jednoduše.

Uživatel otevře iFunBox. Když je telefon připojen k počítači.

Poté přetáhněte mediální soubory do hlavního okna a počkejte na dokončení synchronizace.

Prostřednictvím iTunes

Dovolte mi, abych vás hned upozornil, že tato metoda nefunguje u skladeb zakoupených v iTunes. Pokud jste si však skladbu zakoupili na Bandcampu nebo SoundCloudu, můžete ji poslouchat.

Otevřete iTunes a vložte vybranou skladbu. Klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost „Podrobnosti o skladbě“. Poté v části „Předvolby“ vyberte libovolný úsek skladby, který není delší než 30 sekund:

Klepněte na tlačítko „OK“ a převést tuto skladbu do AAC. To lze provést v nabídce „Soubor“ „Převést“:

Pak získáte zkrácenou verzi své písně. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Zobrazit ve Finderu“ („Zobrazit v Průzkumníku“, pokud používáte systém Windows).

Pak se vraťte do iTunes a odstraňte z nich tento „pahýl“ skladby, ale soubor ponechte na místě. Otevřete složku Finderu, ve které máte převedenou zkrácenou verzi oblíbené skladby. Bude mít tento formát.m4a. Přejmenujte ji tak, aby rozlišení skladby bylo ve tvaru.m4r:

Poté připojte iPhone k počítači a přejděte do iTunes, přejděte do nabídky pro synchronizaci zařízení. Na levé straně najdete položku „Zvuky“. Jednoduše tam přetáhněte svůj soubor ve formátu.m4r:

Jak vytvořit vlastní vyzváněcí tón pro iPhone pomocí iTunes

Byly doby, kdy si každý chtěl nastavit vyzváněcí tón na iPhonu. Tyto melodie samozřejmě rychle omrzí. Vytváření a přiřazování vyzváněcích tónů různým kontaktům je však stále velmi žádané. Existuje jednoduchý způsob, jak z jakékoli skladby vytvořit vyzváněcí tón, a já vám ukážu, jak na to.

Otevřete iTunes v počítači a najděte skladbu, kterou chcete vyzvánět. Vytvoříme vyzváněcí tón dlouhý 30 sekund (30 sekund je maximální možná délka vyzváněcího tónu).

Klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a vyberte možnost „Podrobnosti“ a poté „Nastavení“. Na kartě Předvolby se zobrazí tlačítka Začátek a Konec. Zde zadáte čas začátku a konce vyzvánění.

Po výběru začátku a konce vyzvánění stiskněte tlačítko OK.

Kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem možnosti „Vytvořit verzi AAC“ vytvořte verzi skladby ve formátu AAC. V knihovně budete mít k dispozici originální verzi a verzi AAC.

Nyní máme k dispozici původní verzi a verzi AAC, můžete obnovit původní podobu skladby stejnou operací, pouze tentokrát zrušte zaškrtnutí políček „začátek“ a „konec“.

Klikněte pravým tlačítkem myši na nový vyzváněcí tón AAC a vyberte možnost Zobrazit v Průzkumníku Windows. Poté tento soubor přejmenujte kliknutím pravým tlačítkem myši na soubor a kliknutím na příkaz Přejmenovat.

Změňte příponu z m4a na.M4R a uložte změny.

Pokud se přípona souboru při přejmenování nezobrazí, proveďte následující kroky. (platí pouze pro uživatele systému Windows). Přejděte na Ovládací panely. Možnosti složky a na kartě Zobrazení zrušte zaškrtnutí políčka „Skrýt přípony známých typů souborů“ a klikněte na tlačítko OK.

READ  Tlačítko na iPhonu nefunguje.

Po uložení přetáhněte soubor ze složky na plochu.

Připojte iPhone k počítači a otevřete iTunes. Postupujte podle tří teček vedle telefonu a v rozevírací nabídce vyberte možnost Zvuky.

Přetáhněte vyzváněcí tón z plochy do části Zvuky.

Klikněte na ikonu iPhonu a přejděte na Zvuky. Synchronizovat zvuky. Vybrané zvuky. Vyberte si melodii a synchronizujte zařízení.

Zvedněte iPhone, přejděte do Nastavení. Zvuky. Zvuky a vibrační vzory a vyberte ze seznamu nové vyzvánění (mělo by být úplně nahoře).

Pomocí těchto pokynů si můžete na iPhonu nastavit vlastní vyzváněcí tón.

Namísto závěru

Jedinečné vyzvánění pro iPhone můžete vytvořit mnoha způsoby. Každý majitel zařízení Apple si může vybrat vlastní. Vše závisí na vašich cílech a prostředí. Například GarageBand je zábavný a užitečný pro zábavu na cestách se sluchátky a dostatkem času na experimentování. „Nástroj Ringtone Builder pomůže v krátké době aktualizovat melodii. A s nástrojem pro tvorbu vyzváněcích tónů není obtížné vytvořit si vlastní jedinečnou miniaturní skladbu.

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, pedantský manažer.ru. Konzultant ve společnosti appleiwatch.jméno, spoluautor článků. S produkty Apple spolupracuje už více než 10 let.

Příprava před instalací vyzvánění do iPhonu pomocí iTunes

Pro začátek potřebujeme počítač Mac nebo Windows. Musíte mít v počítači nainstalované iTunes a stáhnout zvukový soubor v přijatelném formátu (určitě to bude fungovat i v tomto případě).mp3) s vaší oblíbenou skladbou.

 • Spuštění iTunes. „Menu“ „Soubor“ „Přidat do knihovny médií“. Otevře se okno Průzkumníka. Najděte požadovanou skladbu a dvakrát na ni klikněte.
 • Po nahrání zvukového souboru do iTunes na něj najeďte a klikněte pravým tlačítkem myši. Klikněte na „Podrobnosti“ „Nastavení“.
 • Označte začátek a konec požadované stopy. Ve výchozím nastavení je vyzváněcí tón iPhonu omezen na maximálně 30 sekund. Klikněte na „OK.
 • Znovu přesuňte kurzor nad stopu a klikněte pravým tlačítkem myši na položku. Klikněte na „Vytvořit verzi AAC“. Pokud jste vše provedli správně, objeví se kopie skladby v hudební knihovně.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na nově vytvořený zvukový soubor a přejděte na možnost „Zobrazit ve Finderu“ (Mac) nebo „Zobrazit v Průzkumníku“ (Windows). Zobrazí se složka, ve které je zvukový soubor uložen v souborovém systému počítače.
 • Ve výchozím nastavení je soubor uložen do.formát m4a. Přejmenujte soubor a změňte příponu na.m4r. Potřebné rozšíření můžete vybrat z rozbalovací nabídky v dolní části okna nebo jej zadat ručně.
 • Vraťte se do iTunes a odstraňte z hudební knihovny zvukový soubor, který jsme vytvořili. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a klikněte na možnost „Odstranit. V zobrazeném dialogovém okně vyberte možnost „Zachovat soubor“.
 • Vraťte se do průzkumníka souborů a dvakrát klikněte na přejmenovaný soubor. Vyzváněcí tón se automaticky importuje do hudební knihovny, ale na kartu Vyzváněcí tóny. Pokud tomu tak není, zkuste přidat vyzváněcí tón do iTunes podle popisu v kroku 1.
 • Připojení iPhonu k počítači a zahájení synchronizace s iTunes. Můžete vytvářet plná vyzvánění, můžete vytvářet pouze vyzváněcí tóny. Do iPhonu se stáhnou všechny vyzváněcí tóny uložené v knihovně iTunes.
 • Přejděte do Nastavení iPhone Zvuky Vyzváněcí tóny. Pokud byly všechny předchozí kroky úspěšné, objeví se mezi výchozími dostupnými vyzváněcími tóny nový vyzváněcí tón. Nastavení našeho vyzvánění jako vyzváněcího tónu pro hovor.

Roman Vladimirov. Odborník na produkty Apple, manažer.u. Konzultant na webových stránkách appleiwatch.jméno, spoluautor článků. S produkty Apple pracuji více než 10 let.

Jak správně nastavit vyzváněcí tón na iPhonu

 • Spuštění iTunes. Poté vyberte možnost Menu a poté Soubor. Pak přejděte na „Přidat do knihovny médií“. Počítač spustí Průzkumníka. V počítači vyhledejte požadovaný vyzváněcí tón. Poté je třeba stáhnout hudební soubor do iTunes.
 • Po načtení zvukového souboru do iTunes umístěte kurzor na skladbu a klikněte pravým tlačítkem myši. Stiskněte tlačítko „Podrobnosti“ a potom „Nastavení“.
 • Nezapomeňte uvést začátek a konec skladby, kterou stahujeme. Vyzváněcí tón Apple iPhone má ve výchozím nastavení délku maximálně 30 sekund. Klikněte na tlačítko OK.
 • Znovu přejděte kurzorem na hudební soubor a klikněte pravým tlačítkem myši. Poté vyberte možnost „Vytvořit verzi AAC“. Pokud to uděláte správně, jedna z těchto skladeb se objeví ve vaší hudební knihovně.
 • Poté musíme kliknout pravým tlačítkem myši na nedávno vytvořenou stopu a vybrat možnost Zobrazit v Průzkumníku. Mac je ve Finder’s. Zobrazí se složka, ve které vidíme místo, kam se nám podařilo uložit zvuk.
 • Software je navržen tak, aby zvuková stopa byla uložena ve formátu MP4a. Můžete změnit název souboru, změnit formát na MP4r. Rozšíření vybereme z kontextové nabídky v dolní části okna programu. Lze ji také nastavit ručně.
 • Můžeme se vrátit do iTunes a vymazat nedávno vytvořený soubor z knihovny. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost „Odstranit“. V novém okně můžete vybrat možnost „Uchovat soubor“.
 • Zpět v průzkumníkovi. Dvakrát klikněte na soubor, který jsme přejmenovali. Sada souborů rinktonů se automaticky umístí do záložky „Moje knihovna“, která obsahuje vaše rinktony. Pokud se tam nedostane, zopakujeme to, co jsme udělali v bodě I.
 • Připojili jsme tedy počítač a iPhone a synchronizovali je s iTunes. Soubory si můžete stáhnout celé nebo pouze jejich části. Veškeré soubory uložené v knihovně iTunes se však přenesou do iPhonu.
 • Přejděte do iPhonu, pak do Nastavení, pak do Zvuky a vyberte Vyzváněcí tón. Myslím, že jste provedli všechny kroky. Nové vyzvánění se pak zobrazí mezi ostatními vyzváněcími tóny. Zbývá vybrat skladbu pro vyzvánění.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS