Připojení Wi. Fi

Pokud model LCD nemá vestavěný vysílač, je třeba zakoupit směrovač a připojit jej do zásuvky USB.

 • V části menu vyberte „Nastavení sítě“ ↦ záložka „Bezdrátové připojení“.
 • V seznamu povolených připojení Wi. Fi vyberte požadovanou síť. Pokud je skrytý, je třeba zadat ID ručně. Poté zadejte heslo.
 • Obvykle je Wi. Fi již nastavena podle parametrů DNSP, takže po zadání hesla se ostatní nastavení provedou automaticky.
 • Poté stiskněte tlačítko „Ok“, nastavení Smart TV je dokončeno.

Jak nastavit Smart TV v televizoru Samsung

I přes informovanost moderní generace existují otázky, na které se stále snaží najít odpovědi na různých fórech. Jednou z těchto otázek je. Jak připojit Smart TV k televizorům značky Samsung?

Pozor. Pokud televizor Samsung nereaguje na vaše příkazy, nefunguje dálkové ovládání, samovolně se mění nastavení, mizí obrazovka, obraťte se na servisní středisko. Kvalitní oprava televizoru Samsung vás zachrání před opakovanými problémy.

V tomto článku se dozvíte, jak misi dokončit. Než začnete postupovat podle pokynů, stojí za to zjistit, jaké výhody Smart TV přináší. Televizory, které tuto technologii podporují, mají oproti ostatním bratrům mnoho výhod. Kromě možnosti sledovat digitální, kabelové a analogové kanály umožňují přístup ke zdrojům celosvětové sítě, jako jsou sociální sítě, internetová televize a další. Abyste však mohli využívat všech výhod technologie Smart TV, musíte provést určitá nastavení, která jsou přesně, více v našem článku.

Nejprve je třeba připojit televizor Samsung k internetu. To lze provést dvěma způsoby: pomocí síťového kabelu a pomocí Wi-Fi.

Videoprůvodce Samsung Smart TV

Nastavení televizoru Smart TV

Je důležité si uvědomit, že při prvním spuštění televizoru bude pravděpodobně trvat poměrně dlouho. To však není důvod k obavám. Po dotažení všech základních nastavení se spotřebič zapne mnohem rychleji.

Základní nastavení

Chcete-li spárovat dálkový ovladač s televizorem, stiskněte na několik sekund tlačítko OK. Některé dálkové ovladače mají místo toho rolovací kolečko. Dálkový ovladač odpojíme stisknutím tlačítka zpět se symbolem domečku a jeho podržením po dobu asi pěti sekund.

V nastavení pak vyberte zemi, jazyk a časové pásmo. Někdy se vám požadované hodnoty nezobrazí. V tomto případě použijte rolování nebo klikněte na rozbalovací nabídku se šipkou.

Poté zařízení nabídne výběr dvou režimů: „Home“ nebo „Store“. Vyberte možnost podle toho, kde ji používáte, stiskněte OK a pokračujte v nastavení.

Chcete-li upravit zvuk, musíte přejít do nastavení pomocí speciálního tlačítka na dálkovém ovladači, v Menu nebo pomocí hlasového příkazu. V nastavení zvuku můžete vybrat režim pro filmy, hudbu, sport nebo hry.

Pokud jsou dialogy na obrazovce špatně slyšet, aktivujte položku Clear Voice nebo podobnou možnost s podobným názvem. Před sledováním filmů doporučujeme aktivovat emulátor prostorového zvuku. V každém modelu Smart TV se nazývá jinak, ale v každém případě výrazně zlepšuje kvalitu sledování.

Chcete, aby chytrý televizor vybral správné nastavení zvuku? Chcete-li se vyhnout přechodu do nastavení při každé změně formátu vysílání, vyberte možnost „Smart Sound“.

Chcete-li zabránit náhlému zvýšení hlasitosti během reklamy, vstupte do „Rozšířených nastavení“, vyberte „Režim hlasitosti“ a aktivujte možnost Automatická hlasitost.

Obrazovka

V nastavení obrazovky můžete také zvolit režimy pro sledování filmů, sport, vysoký jas nebo naopak nízkou spotřebu energie.

Chcete-li zabránit tomu, aby vaše filmy nebo pořady vypadaly jako levné telenovely, přejděte do Nastavení obrazu a vypněte možnost TrueMotion. Poté se rychlost přehrávání trochu sníží, z 25-26 na 24 snímků za sekundu, a na obrazovku se vrátí stejné kouzlo filmů.

V nabídce „Připojení“ můžete změnit počáteční název televizoru z písmen a čísel na libovolnou vhodnou možnost.

Účet

Přístup k účtu přes nabídku „Obecná nastavení„. Nejprve je třeba podepsat uživatelskou smlouvu a souhlasit se zásadami ochrany osobních údajů. Zaškrtněte políčka a stiskněte tlačítko OK.

Z účtu si můžete stáhnout mnoho užitečných aplikací s rozšířenými funkcemi. Pokud nemáte účet, klikněte na „Vytvořit účet“ a postupujte podle pokynů. Přihlásit se můžete také prostřednictvím oblíbených sociálních sítí. v dolní části stránky se objeví speciální tlačítka.

Po dokončení nastavení se televizor automaticky přihlásí k „účtu“ pro všechna budoucí připojení.

READ  Jak nastavit obrázek na TV Samsung

Aplikace

Do nabídky vstoupíte tlačítkem s obrázkem domečku. Při prvním přihlášení se může zobrazit seznam aplikací, které nejsou v oblasti, kde televizor používáte, dostupné. To znamená, že v nastavení nemáte zadáno umístění.

V nabídce Další nastavení je také velmi žádoucí zadat přesnou zemi služby Smart TV namísto automatického režimu. Stiskněte tlačítko Ok nebo Ano pro potvrzení. Spotřebič se nyní restartuje. Za několik sekund bude ukončena a v nabídce se zobrazí aktuální aplikace.

Jste si jisti, že znáte všechny funkce, které systém Windows nabízí?? Podívejte se na: Jak nakonfigurovat pokročilé součásti v systému Windows 10

Hlasové vyhledávání

Tlačítko mikrofonu na dálkovém ovladači aktivuje tuto funkci. Podepište uživatelskou smlouvu. zaškrtněte políčka a se vším souhlaste. Poté znovu stiskneme mikrofon a na obrazovce se objeví seznam dostupných příkazů.

Např. „Zapněte televizi na 8“.00:00″ místo otravného budíku. Stejný příkaz lze přepsat, pokud se chcete vrátit do režimu spánku.

Než půjdete spát, můžete televizoru Smart TV snadno přikázat, aby se po určité době vypnul pomocí hlasového příkazu. K dispozici jsou stovky příkazů. Můžete je také použít k vyhledávání aplikací, jako je YouTube. Nastavení trvá jen několik sekund po vyhledání.

Chcete-li se ujistit, že služba YouTube funguje správně, doporučujeme přihlásit se k účtu Google v telefonu nebo v prohlížeči. Po výběru jedné z nich se na obrazovce zobrazí podrobné pokyny krok za krokem. Stačí, když budete postupovat podle pokynů.

Filmy, televizní pořady a videa na YouTube můžete vyhledávat také pomocí hlasového vyhledávání. Pokročilá nastavení umožňují snadno vyvolat oblíbené aplikace, oblíbené položky nebo nejzajímavější kanály YouTube v kontextové nabídce.

Jak minimalizovat reklamy

Přejděte na „Obecná nastavení“, přejděte na „Rozšířená nastavení“ a zakažte možnost „Domovské reklamy“.

Nastavení prohlížeče

Po kliknutí se nejprve otevře domovská stránka výrobce. LG, ale to lze snadno opravit. Přejděte do nabídky (ikona několika vodorovných pruhů), pak do „Nastavení“ a změňte adresu úvodní stránky na libovolnou vhodnou možnost. K dispozici je také výběr vyhledávačů. Můžete například změnit Google na Yandex.

Oblíbenou aplikaci nebo prohlížeč můžete snadno „připnout“ na číselná tlačítka. Po nastavení můžete okamžitě přistupovat ke službě YouTube stisknutím tlačítka 1, 2 nebo libovolného tlačítka pro rychlý přístup. Za tímto účelem stiskněte na několik sekund tlačítko „Zero“.

Poté se na obrazovce zobrazí malý editor s intuitivním nastavením. Pomocí libovolného tlačítka od 1 do 9 je možné přiřadit rychlý přístup k oblíbené aplikaci, webové stránce nebo online kinu.

První věc, kterou je třeba udělat po zakoupení televizoru, je jeho trvalá instalace. Poté je třeba zvolit způsob připojení k internetu. Existují tyto způsoby připojení k síti:

 • připojení kabelem přes směrovač;
 • bezdrátové připojení přes Wi-Fi pomocí adaptéru zabudovaného v televizoru Samsung;
 • pomocí směrovače Wi-Fi, který se k televizoru připojuje přes USB.

Nastavení televizorů Samsung Smart TV

Po navázání připojení k internetu můžete přejít k nastavení funkcí Smart. Na příkladu společnosti Samsung vypadá proces takto.

V prvním kroku najdete na dálkovém ovladači různobarevné tlačítko, které otevře nabídku Smart Hub.

Pokus o spuštění některé z uvedených aplikací. Pokud se otevře, je připojení navázáno a můžete přejít k výběru kanálů a seznamů skladeb.

Plné nastavení Smart TV zahrnuje výběr kanálů a seznamů skladeb, registraci v online kinech, knihovny médií. To vše lze provádět pomocí aplikací značky Samsung. Profesionálové z Goodwill vám pomohou zvládnout úkol rychleji. a začít si sledování užívat za pár minut po připojení k internetu.

Nastavení Samsung, LG Smart TV Kyjev, Oděsa, Charkov, Dnipro

Nastavení chytrého televizoru je velmi důležitým prvkem po zakoupení samotného televizoru!

Aby bylo možné využít všechny funkce Smart TV na plný, budete potřebovat nastavení Smart TV Samsung (LG, Philips, Sony) v Kyjevě, Dněpr, Oděsa, profesionální inženýři. Naši specialisté váš televizor vyladí, nainstalují všechny potřebné programy, které budete skutečně používat. Filmy, seriály a kreslené filmy můžete sledovat online ve vysoké kvalitě (dokonce i ve 4K)!) bez nutnosti stahovat je na USB disk prostřednictvím počítače (zdlouhavý a ne zcela pohodlný proces, kterému se lze vyhnout).

Vše, co je třeba udělat pro objednání nastavení Smart TV v Kyjevě. Televizor nemusíte převážet přes celé město! Náš údržbář přijede k vám domů!

Naši odborníci přijedou do jakéhokoli okresu Kyjeva a Kyjevské oblasti (Boryspil, Bucha, Vyšněve, Irpen, Bucha, Vorzel, Brovary),

Bortnice, Vyšenky, Bojarka, Gostomel, Vyšgorod) a další: Oděsa, Charkov, Dněpr, Lvov, Ivano-Frankivsk, Poltava, Černivci, Záporoží.

Po nastavení získáte kompletní televizor připravený k provozu!

Připojení a nastavení

Nastavení digitálního televizoru pro Smart-TV se provádí stejným způsobem jako u běžného televizoru nebo přijímače.

Modely s podporou chytrých televizorů při nastavování digitálních kanálů řeší také problém s ukládáním již přítomných kanálů. Mají systémové nastavení, které umožňuje zvolit zdroj záření (anténa, satelit, kabel).

READ  obnovení smazaných souborů ze systému Android prostřednictvím počítače.

Pokud například ručně naladíte digitální televizní kanály a jako zdroj signálu vyberete kabel, ostatní pásma nebudou prohledávána a programy pozemní a satelitní televize zůstanou zachovány

Nastavení digitálních kanálů v televizoru však nestačí k plnému využití funkce chytré televize a je nutné připojení k internetu.

 • Kabelový internet. Připojení se provádí pomocí síťového kabelu RJ45 Ethernet do zásuvky LAN. Vyžaduje se domácí připojení k internetu.
 • Wi-Fi. Bezdrátové připojení s rychlostí přenosu dat až 30 kb/s. Ne všechny televizory Smart-TV mají vestavěné připojení Wi-Fi. Pokud jej nemáte, budete potřebovat router s připojením USB.
 • WPS. Tato technologie umožňuje připojení k síti Wi-Fi prostřednictvím směrovače bez nutnosti zadávat další nastavení. Je k dispozici pouze při použití směrovače a musí být jím podporována.
 • PlugAccess. Jedná se o jedinečnou technologii internetového připojení Samsung, kterou podporují pouze zařízení tohoto výrobce.

Po výběru způsobu připojení se naváže spojení. Stisknutím příslušného tlačítka na televizoru nebo dálkovém ovladači přepněte do nabídky nastavení. Po otevření rozhraní Smart-TV musíte vstoupit do Nastavení a tam vybrat „Připojení“.

Navázání spojení

Otevře se nabídka se seznamem dostupných sítí.

 • Přímé připojení. Vyberte dostupné připojení a zadejte heslo zadané provozovatelem sítě, poté potvrďte údaje stisknutím tlačítka „OK“. Po několika sekundách bude navázáno spojení.
 • Použití směrovače. V tomto případě jsou předepsány údaje o směrovači (IP adresa, port, adresy DNS a heslo), které lze nalézt v uživatelské příručce nebo získat od provozovatele (pokud je pronajatý).
 • PlugAccess. Je třeba zadat položku nastavení „Připojení“. Pak vložte USB klíč do směrovače, počkejte, až se změní kontrolka LED na zařízení, vyjměte USB klíč a vložte jej do Smart-TV. Po několika sekundách se spojení naváže automaticky.

Po úspěšném připojení lze na televizoru Samsung spustit nastavení Smart-TV.

Registrace zařízení

Pokud nabídka není v ruštině, musíte vstoupit do nastavení systému a změnit ji a vybrat oblast (Rusko nebo východní Evropa).

Prvním krokem je registrace zařízení Samsung a aktivace synchronizace zařízení se vzdáleným serverem.

 • Nejprve. Potvrdí se tím použití licence Smart-TV a vzdálená podpora zařízení Smart-TV.
 • Za druhé. uživatel bude dostávat aktualizace softwaru a jednotlivých widgetů.
 • Třetí. bez registrace uživatele nebudou funkce smart TV k dispozici.

Registrace uživatele

K provedení tohoto postupu je třeba aktivovat funkci Smart Hub, k jejímuž zadání slouží příslušné tlačítko (na starých televizorech Samsung řady F atd.). Modely 2011-2014 mají na dálkovém ovladači zelené tlačítko). Otevře se nabídka s výzvou k přihlášení.

 • Vyberte možnost „Vytvořit účet“;
 • Přijetí dohody s uživatelem (zásady ochrany osobních údajů);
 • Zadejte požadované uživatelské jméno a heslo;
 • Zaškrtněte políčko „Přijímat e-maily na Samsung Smart TV“.

Po registraci budete vyzváni k přihlášení nebo se přihlaste jako „Host“ (Ghost). Je třeba vybrat uživatele a přihlásit se k účtu. Pro hosty nejsou skrytá nastavení Smart-TV k dispozici

Synchronizace

Po dokončení se zobrazí zpráva „TENET úspěšně nainstalován“. Musíte se vrátit do hlavní nabídky a znovu zadat nově načtený widget. Aplikace vás vyzve k zadání přihlašovacího jména a hesla, které je přiřazeno vašemu zařízení.

Potvrďte nahraná data a počkejte několik sekund. Bude nainstalována synchronizace se vzdáleným serverem, po které budou následovat následující změny

 • Je nastaven přesný čas, předpověď pagody, směnné kurzy a další informace;
 • Budete dostávat novinky o vývojáři a jeho produktech.

Po synchronizaci se zařízení zkontroluje, zda jsou k dispozici aktualizace.

Pro sledování internetových kanálů na Smart-TV je nainstalován přehrávač IPTV, který lze stáhnout ze služby Samsung Apps.

 • Připojení služby „Home TV“ pro Smart-TV od poskytovatele internetového připojení. Provozovatel poskytne seznam populárních HD kanálů za malý poplatek.
 • Používejte volné kanály. Odkazy k zobrazení a stažení jsou k dispozici online. Seznamy skladeb jsou zcela zdarma, ale většina kanálů nevysílá v kvalitě Full HD. Jsou také vytvořeny s očekáváním mas a obsahují stovky kanálů, z nichž jen několik desítek bude zajímavých.

IP televize vyžaduje vysokou rychlost přenosu dat, tj.к. Internetové streamy ze všech kanálů v seznamu skladeb. Doporučená rychlost internetu od 30 kbit/s.

Síťový protokol DHCP na směrovači umožňuje rychlé připojení k internetu pomocí kabelového připojení přes port LAN. Po úspěšném připojení k síti je nastavení televizoru Smart TV jednoduché.

Za zkratkou LAN se skrývá význam Local Area Network (lokální síť). Port LAN pomáhá začlenit domácí zařízení do místní sítě. WAN je zkratka pro Wide Area Network. Zásuvka WAN připojuje zařízení ke globální síti.

Síťový protokol je pořadí kroků nutných k připojení k síti. DHCP přiděluje uživatelům IP adresy a další informace, které potřebují k úspěšnému připojení k síti.

READ  Funkce Samsung s10 plus

DHCP to provádí jednou ze tří metod:

nastavení, televizoru, samsung, smart
 • Ručně. Správce sítě definuje IP adresu pro každou hardwarovou adresu.
 • V automatickém režimu je každému uživateli přidělena jedna IP adresa.
 • Dynamická distribuce. Jedná se o dočasný pronájem adresy. Dynamická IP je přidělena na určitou dobu, poté je adresa uvolněna. Na druhé straně uživatel požádá o novou adresu.

Jak nastavit Smart TV v televizoru Samsung, pokud váš směrovač nepodporuje DHCP:

 • Připojte kabel ke spotřebiči přes zásuvku LAN;
 • Přejděte na „Nastavení sítě“ a vyberte „Kabel“;
 • Zadejte IP adresu, masku podsítě, bránu a hodnoty DNS.

Tyto údaje musí být známy, aby byl televizor Samsung Smart TV rozpoznán sítí. Síťová brána je směrovač nebo jiný typ přístupového bodu, který převádí protokoly. Pomáhá různým počítačovým sítím navázat kontakt a úspěšně si vyměňovat data. Brána je výstup ze sítě do další sítě, bod připojení. K vymezení hranice vnitřní sítě je nutná maska podsítě. Pokud je zařízení, kterému posíláte datový paket, za určitou maskovanou hranicí, pak je signál odeslán do síťové brány a odtud vyveden do přijímače.

Doména je administrativní jednotka v rámci rozsáhlé sítě. IP adresa je pomocí systému DNS přeložena na název domény. Tento název lze nalézt v databázi DNS (Domain Name System). Systém doménových jmen je způsob, jakým funguje sdílený jmenný prostor (SNS) na internetu.

Jak nastavit digitální televizi v televizoru Smart TV

Majitelé chytrých zařízení mohou mnoho kanálů sledovat v kabelové televizi zdarma. O tomto bonusu jste nevěděli? Zde se dozvíte, jak nastavit kanály v chytrém televizoru pomocí televizního modulu pro IP TV.

Chcete-li sledovat kanály vysílané kabelovou televizí bez placení, musíte splnit následující podmínky:

Pokud víte, jak používat obchod s aplikacemi, můžete začít nastavovat. Postup operací je následující:

 • Přihlaste se do internetového obchodu a nainstalujte bezplatný software SS IPTV.
 • Nastavení zadáte kliknutím na ikonu.
 • Přidat seznam skladeb.
 • Zvolte požadovaný kanál pro sledování.

Při prvním připojení seznamů skladeb je třeba vyplnit následující údaje. Buď musíte zadat adresy ručně v nastavení televizního přijímače, nebo připojit počítač a použít jej k vyplnění seznamů skladeb. Druhý způsob je nepochybně výhodnější.

Seznamy skladeb lze nalézt na webových stránkách SS IPTV nebo ve zdrojích jiných poskytovatelů. Počet externích seznamů skladeb není omezen. Pouze interní seznam skladeb.

Chcete-li nahrát externí seznam skladeb, musíte vstoupit na kartu „Obsah“, najít kategorii „Externí“ a kliknout na „Přidat“. Zadejte název seznamu a adresu URL.

Chcete-li přidat interní seznam skladeb, musíte přejít do adresáře „Obecné“ a kliknout na možnost „Přijmout“. Seznam je platný po dobu 24 hodin nebo do vygenerování další kombinace kódů. Znaky by měly být zadány v editoru seznamu skladeb na webových stránkách SS IPTV.

How To Rescan Channels On A Samsung TV

Existují i další programy pro práci s IP TV: PeersTV, Vintera.TV nebo forkplayer.

U televizorů Samsung řady 5 nebo 6 Smart TV vydaných později než v roce 2010 existuje pohodlný způsob připojení k digitálnímu vysílání. Jak v tomto případě nakonfigurovat kanály v televizoru Samsung Smart TV? Postupujte podle jednoduchých pokynů:

 • Stáhněte si software nStreamLmod.
 • Aktivace funkce Smart Hub.
 • Stiskněte tlačítko A.
 • Zadejte kartu „Vytvořit účet“. Zadejte přihlašovací jméno (výchozí je develop) a heslo (výchozí je 123456).
 • Klikněte na ikonu „Vytvořit účet“.
 • Znovu zadejte své uživatelské jméno a heslo.
 • Stiskněte tlačítko Tools na dálkovém ovladači a vyberte adresář Settings (Nastavení).
 • V seznamu příkazů vyberte možnost „Vyvolat“.
 • Zadejte IP adresu serveru do pole „Nastavení IP adresy“. Služba IPTV je nyní nainstalována v televizoru.
 • Zadejte kartu „Synchronizace aplikací“ a stiskněte klávesu Enter.
 • Najděte a spusťte software nStreamLmod.
 • Do pole Playlist URL 1 zadejte požadovanou adresu.

Po tomto jednoduchém algoritmu na „Samsung“ s funkcí „Smart“ bude nastaven digitální televizor.

Veřejnoprávní kanály můžete sledovat na televizoru Smart TV. Jak nastavit televizor prostřednictvím Smart TV? O nic nejde. Jednoduše postupujte podle jednoduchých kroků:

 • Přejít do nastavení.
 • Vyberte kategorii „Kanály.
 • Zadejte podkategorii „Autodetekce.
 • Jako zdroj signálu zadejte anténu nebo kabel.
 • Na kartě „Dodavatel“ vyberte možnost „Ostatní“.
 • Zadejte hranice frekvence.
 • Aktivujte funkci „Vyhledávání digitálních a analogových kanálů“.
 • Počkejte na dokončení vyhledávání.

Зміна регіону, Прошивка, Розблокування Smart TV в телевізор Samsung

Tuto funkci by mnoho uživatelů nepotřebovalo, ale v regionech místní televize někdy vysílá pouze v analogovém formátu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS