Herní režim

Funkce Game Turbo. Najdete ji v programu „Zabezpečení“ pod názvem „Zrychlení hry„. Na pracovní ploše je také umístěna příslušná ikona. V dolní části modulu displeje je zobrazen obrázek ozubeného kola. Po kliknutí na něj se zobrazí seznam dostupných nastavení. Pokud zadáte položku „Vyloučení“, můžete vybrat nástroje, které nebudou zrychlením ovlivněny.

Možnost Game Turbo umožňuje nahrávat video z displeje, zvýšit sytost a kontrast ve hrách a získat informace o úrovni zatížení čipové sady a grafického jádra. Uživatel může spouštět programy nad hrou v režimu okna, využít možnosti automatické aktivace hlasitého odposlechu při příchozím hovoru.

Instalace aplikací Google

Dostali jsme se do bodu, kdy je používání smartphonu se systémem Android v aplikaci Google Apps prostě nepohodlné. Tyto aplikace naštěstí nabízejí vysokou kvalitu a přidávají mnoho důležitých funkcí, které můžete ve svém zařízení používat. Pokud nejsou nainstalovány okamžitě, musíte si je stáhnout z Google Play:

 • Chrome (prohlížeč)
 • Mapy (mapy a GPS)
 • Disk (dokumenty)
 • Hangouts (chat a zasílání zpráv)

Tyto důležité aplikace by měl mít každý. Pokud používáte Gmail a Kalendář Google, měli byste si je nainstalovat také. Můžete si také stáhnout aplikace sociálních sítí, jako je Google. Je dobré zkontrolovat, zda máte v telefonu aplikaci YouTube (pokud ne, okamžitě si ji stáhněte)!). Rodina Google se brzy rozroste.

Otázky k nastavení MIUI

Podpora frekvence LTE 20 (pásmo 20/800 Mhz), dodává se s euro zástrčkou (anglická verze), krabice je označena anglicky, ne jen čínsky.

Co dělat, když je telefon vybitý a nereaguje na nic včetně nabíjení?? To se děje z různých důvodů, musíte podržet tlačítko napájení po dobu 15 sekund (druhá možnost je tlačítko hlasitosti. a zapnout, tři tlačítka najednou a počkat), telefon se vypne (podobně jako při vyjmutí baterie), pak podržte podruhé po dobu 15 sekund, telefon se zapne!

Snapdragon 625 vs. Helio x20: srovnání

Vydání sady Mi PC Suite v angličtině. webové stránky

2 „MiPhoneManager“ Ruská verze: 3.2 ke stažení v osobní zóně

Popis: Vytváření a obnova všech typů záloh dat Vytváření a obnova zálohy celého firmwaru Blikání zařízení Ovládání obrazovky zařízení z počítače Synchronizace libovolných souborů Přehrávání hudby a videa ze zařízení Prohlížení fotografií, kontaktů, poznámek, zpráv Správce souborů Vytváření snímků obrazovky Možnost používat internetový počítač v zařízení Vyžaduje Android: MIUI v5, v6, v7 (zatím nefunguje s MIUI na Androidu 6.0) Potřebujete: telefon Xiaomi Aby software fungoval, musíte v nastavení pro vývojáře zrušit zaškrtnutí políčka Ladění USB

Jak přidat widget na plochu? Správce souborů Možnost 1. Widgety ve výchozím launcheru lze nastavit podržením levého dotykového tlačítka. Možnost 2. Dvakrát klepněte na plochu. Widgety a ikony.

Jak pořídit snímek obrazovky (neboli screenshot)? Tlačítko MENU VOLUME. nebo stiskněte spoušť a vyhledejte tlačítko pro pořízení snímku obrazovky

Jak zjistit, kolik internetového provozu bylo využito? Zabezpečení.Doprava

Jak odstranit vibrace při psaní? Nastavení na. Další nastavení. Jazyk a vstupy. Klávesnice Google. Rozšířená nastavení. Vibrační alarm při stisknutí kláves

Jak přidat ruské rozložení klávesnice? Nastavení. Další nastavení. Jazyk a vstupy. Klávesnice Google. Jazyk Lze nějak odstranit odpočítávání času při pokusu o instalaci aplikace z paměťové karty??

(instalace trvá asi 10 sekund, pak budete moci před instalací kliknout na „Povolit“) Povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů v nastavení ochrany osobních údajů. Nastavení. Další nastavení. Ochrana osobních údajů. Neznámé zdroje (aktivovat)

Jak povolit instalaci aplikací mimo Market? Nastavení. Další nastavení. Ochrana osobních údajů. Neznámé zdroje (aktivovat)

Prosím, poraďte, který program umí měnit písma? Témata. Komponenty. Písmo

Jak vypnu uzamčenou obrazovku? Nastavení. Pro vývojáře. Aktivujte možnost „Vypnout uzamčenou obrazovku“

Zda můžete změnit časový limit obrazovky? Konfigurace. Zámek obrazovky. Vypnutí obrazovky

Jak povolit zámek telefonu s překlopením obrazovky dolů? Nepoužívání standardních prostředků. Potřeba instalace softwaru třetí strany Gravity Screen. Zapnuto/vypnuto

Jak vyměnit virtuální tlačítka? Vestavěná nastavení umožňují měnit funkce pouze dlouhým stisknutím tlačítka. Nastavení. Další nastavení. Tlačítka

Jak nastavit rychlost stahování vedle ikony WI-FI nahoře? Zapnutí v nastavení. Oznámení. Rychlost sítě

Jak dostanu na zamčenou obrazovku oznámení o příchozích zprávách z u, Skypu a Vibertu? ? Nastavení. Všechny aplikace. Viber atd.д. (vyberte aplikaci). Oznámení

Jak zapnout procenta baterie v oznamovací oblasti? Nastavení. Další nastavení. Baterie a výkon. Indikátor baterie

Jak používat zpomalené záběry? Nastavte kvalitu HD, ve svislé poloze přejeďte prstem doprava a zobrazí se

Jak nastavím hudbu jako vyzváněcí tón?? Nastavení. Zvuk. Zvuk (klepněte na Sound). (klepněte na Vyzváněcí tón). Zobrazí se seznam výchozích vyzváněcích tónů, dole uprostřed bude kulatá ikona Procházet, stiskněte ji a měly by se zobrazit vyzváněcí tóny Hlasového záznamníku a karty SD, najděte svůj oblíbený, zaškrtněte políčko. ok a to je vše.

READ  Jak vytvořit rozmazané pozadí na telefonu

Обзор Xiaomi Mi Note 10. взгляд изнутри �� Недо-флагман с мега-камерой | Xiaomi Mi Note 10 Teardown

Jak zapnout internet pomocí karty SIM 2, nyní vychází na internet ze slotu 1. Nastavení. Karty SIM a mobilní sítě. Internet. Vyberte požadovanou kartu SIM

Jak upravit tlačítka služeb na obrazovce? Nastavení. Oznámení. Druhý bod

Jak zařídit, aby se při posouvání plochy obrázek také přesunul na příslušnou stranu, místo aby byl stejný? Zakázat posouvání tapety v nastavení. Nastavení. tapety. vybrat tapetu. Jak nainstalovat tapetu třetí strany: tlačítko „Nelze nainstalovat tapetu třetí strany“ vpravo nahoře? Nastavení firmwaru miuipro nebo multirom

Mám kontakty na SIM kartě, ale telefon je nevidí. Kdo ví, jak se krok za krokem dobrat pravdy? Kontakty. Nastavení. Zobrazit. Z karty SIM

XIAOMI MI NOTE 10. ЛУЧШИЙ ТЕЛЕФОН XIAOMI? НЕ ВСЕ ТАК ГЛАДКО!

Jak se dostat do technické nabídky? 4636 3646633

Jaký software použít k ovládání techniky prostřednictvím IR signálu? např. ZaZaRemote. Přítomen také (ne všechny firmware) proprietární nástroj Mi Remote.

Nechcete stahovat soubory z mobilního internetu (například z GooglePlay) Stáhnout aplikaci(Downloads)Stiskněte 3 tečky(. ) TopSettingsOmezení velikosti stahováníNeomezené.

Jak najít historii volání pro určitý kontakt ve standardním telefonním seznamu? Stiskněte sluchátko, pak na pravé straně požadovaného hovoru je malé kolečko se šipkou a klikněte na něj, otevře se nové okno se všemi údaji o volajícím včetně historie hovorů (protokol hovorů), vpravo je šipka. přejít na.

Jak řadit kontakty nikoli podle jména, ale podle příjmení? Nastavení-system-contacts-display-show v kontaktech

Jak nastavím blikání blesku, když mi někdo zavolá?? Nastavení telefonuV nastavení příchozích hovorů

Telefon má možnost nahrávání hovoru, ale pokaždé se musí vynutit, jak nastavím automatické nahrávání?? Telefon/Nastavení/Záznam hovorů/Automatický záznam-Aktivovat.

Fotky jsem si uložila do tajného alba a nemůžu je najít. Kde jsou nyní?? V Průzkumníku pomalu táhněte prstem dolů, dokud se neobjeví ikona zámku, a klikněte na ni.

Jak nastavit indikaci aplikace? Aby se například Vk rozsvítil modře, Vyber fialově atd.д.? Individuální indikace se nastavuje v každé aplikaci (pokud existuje). VK má nastavení barvy indikátoru, VacAn má také jedno nastavení.

Jak zakázat zapínání obrazovky při příjmu nových SMS a zpráv? Zamknout obrazovku, zakázat „Zapnout obrazovku při oznámeních“

Jak zakázat uzamčenou obrazovku? Nastavení, pro vývojáře, zakázat zamykací obrazovku Už máte telefon od Xiaomi a brzy dorazí Xiaomi xxx. Jak přenést všechna data, nainstalované aplikace a nastavení do nového zařízení Smart? Použijte funkci „přenos“ nebo si vytvořte zálohu na účtu Mi

Jak nastavit přesměrování z jedné sim karty na druhou, když je jedna z nich nedostupná?

Nastavení-Systém-Phone-Nastavení přesměrování. Pokud to operátor podporuje, nastavte číslo druhé SIM karty na „pokud není k dispozici“. s druhou kartou SIM stejným způsobem.

Vyplatí se instalovat vlastní firmware?

Chcete-li nainstalovat vlastní firmware, musíte odemknout zavaděč

Prodejci se nezabývají odemykáním telefonů. lze nainstalovat pouze opravený firmware.

Jak odemknout zavaděč? K čemu slouží odemknutí zavaděče??

Seznam zařízení s továrně uzamčeným zavaděčem: všechny modely od listopadu 2015 do současnosti. Tedy datum uvedení modelu na trh, nikoli datum nákupu (vámi).

Seznam zařízení, která nemají tovární zámek, ale lze je také uzamknout: V důsledku náhodného/vynuceného flashování těchto zařízení na oficiální firmware došlo k uzamčení zavaděče Mi Note Pro. Mi Pad 2. Mi4c

Co je to zavaděč a k čemu slouží? Zavaděč je zodpovědný za spouštění systému a také za běh repozitáře.

Proč potřebuji odemknout zavaděč?? Instalace vlastních obnovení, která umožňují rychlou instalaci a reinstalaci systému, instalaci různých záplat, přidávání doplňků, které vylepšují systém, přidávání nových funkcí a vytváření a obnovování záloh.

Xiaomi Mi Note 10 Обзор. ЭТО НЕВОЗМОЖНО!

Proč ji společnost Xiaomi zablokovala? Je to požadavek společnosti Google a také požadavek na bezpečnost vašich dat v případě ztráty zařízení.

Má odemčení zavaděče vliv na záruku?? Ne. Je tu však jedna nuance. Pokud například telefon spustíte, záruka se na to nevztahuje. Т.е. Záruka se vztahuje pouze na hardware. Software a vše, co s ním souvisí, je po záruce.

Jak odemknout zavaděč? Odblokování bootování probíhá ve dvou krocích a trvá od 10 minut do 20 dnů. Prvním krokem je žádost o schválení odblokování O odblokování můžete požádat, aniž byste měli telefon v ruce! Druhá fáze se odemyká

Existují jiné způsoby odblokování bez použití? Ne!

Jak často mohu odemykat?? Jednou za čtrnáct dní z jednoho účtu Mi

Jak urychlit proces odemykání? V žádném případě. Poslední dobou jsou schvalování rychlá, od 12 hodin do 3 dnů.

Jak zjistím, zda jsem získal povolení? V telefonu se zobrazí zpráva s odkazem na stránku pro stažení aplikace Mi Flash Unlock. V některých případech SMS nedorazí. Proto je lepší zkontrolovat to souběžně na webových stránkách a/nebo v odemykacím softwaru.

Je možné uzamknout zavaděč zpět? Flashování libovolného flash souboru (ne vlastního firmwaru) se všemi zaškrtnutými značkami v nástroji SP Flash Tool.

Stále nepřicházejí žádné SMS. Jak zjistím, zda jsem získal povolení? Pokud vás software vyzve k připojení telefonu, přihlaste se do aplikace Mi Flash Unlock. Povolení uděleno, pokud je uveden text s odkazem na webovou stránku, pak se na povolení stále čeká.

Nastavení telefonu Xiaomi Mi note 10

Nedávno byl vydán smartphone střední třídy od společnosti Xiaomi Redmi Note 10, který se prodává za rozumnou cenu a je vybaven dobrými specifikacemi pro tuto cenovou kategorii. Redmi Note 10 obsahuje nejnovější software MIUI 12 s operačním systémem Android 11 a má několik funkcí, které by mohly být velmi užitečné. V tomto článku jsme pro vás shromáždili nejlepší tipy, triky a skryté funkce, které můžete použít na svém Redmi Note 10.

READ  Jak vyrobit z telefonu zpravodaj SMS

Pořizování snímků obrazovky třemi prsty

Chcete-li pořizovat snímky obrazovky, musíte použít tři prsty. Ano, stačí jen přejet prsty po obrazovce shora dolů a snímek obrazovky se uloží během okamžiku. Pokud si myslíte, že nejjednodušší způsob pořizování snímků obrazovky je pomocí tlačítka napájení a tlačítka pro snížení hlasitosti, pak by toto gesto třemi prsty mohlo být tou nejjednodušší možností, která je nyní pro váš Redmi Note 10 k dispozici.

Tato funkce je ve výchozím nastavení povolena, ale můžete ji zakázat nebo znovu povolit v nastavení telefonu.

Zapnutí nabídky aplikace

Většina nových a nedávných MIUI nemá ve výchozím nastavení nabídku aplikací. MIUI v telefonu Redmi Note 10 však umožňuje přizpůsobit rozhraní tím, že všechny aplikace a hry umístí na jedno místo. Ti, kteří jsou zvyklí používat chytré telefony s nabídkou aplikací, ji mohou zapnout tímto jednoduchým způsobem.

Chcete-li v telefonu Redmi Note 10 povolit nabídku aplikací, postupujte podle následujících kroků.

Nyní se vraťte na domovskou obrazovku a otevřete panel aplikací přejetím prstem od spodního okraje obrazovky nahoru.

Použití tmavého režimu

Redmi Note 10 nabízí displej AMOLED a známý tmavý režim, který díky displeji AMOLED šetří baterii a také pomáhá předcházet únavě očí tmavším rozhraním při používání telefonu v noci. Použití tmavého režimu změní celkové téma zařízení na tmavé barvy.

Tmavý režim je v dnešní době hojně využíván a většina chytrých telefonů jej nyní nabízí. Jedná se o jednu z nejužitečnějších funkcí, které v Redmi Note 10 najdete.

Chcete-li v telefonu Redmi Note 10 povolit tmavý režim, postupujte podle následujících kroků.

Klonování aplikací

Spuštění dvou stejných aplikací na stejném smartphonu je možné a může být užitečné, pokud chcete na stejném telefonu používat různé účty. Například spuštění dvou aplikací WhatsApp je na Redmi Note 10 možné, musíte vytvořit klon WhatsApp pomocí vestavěné funkce, a to je jeden z nejlepších triků v Redmi Note 10.

Chcete-li vytvořit duální aplikace, přejděte do Nastavení „Aplikace“ „Klonovat aplikace“ a vyberte aplikace, které chcete klonovat.

Zamknutí aplikací otiskem prstu

Většina uživatelů používá čtečku otisků prstů k odemykání telefonu, ale lze ji použít i k uzamčení aplikací. Jednotlivé aplikace v telefonu Redmi Note 10 můžete uzamknout a zvýšit tak zabezpečení telefonu. Pokud se někdo pokusí získat přístup k jakékoli aplikaci ve vašem smartphonu, zobrazí se ověření otiskem prstu, které aplikaci odemkne.

Nejprve je třeba nastavit snímač otisků prstů, pokud jste tak ještě neučinili, a poté můžete přejít k uzamykání aplikací pomocí otisků prstů.

 • Přejděte do aplikace „Zabezpečení“ a vyberte možnost „Chránit aplikace“.
 • Výběr aplikací, které chcete uzamknout pomocí snímače otisků prstů. Nyní stačí přiložit prst na snímač otisků prstů a odemknout uzamčenou aplikaci.

Kontrola rychlosti internetu v reálném čase

Pro ty, kteří chtějí znát aktuální rychlost internetu při stahování souborů nebo streamování videa, Redmi Note 10 zobrazuje ve stavovém řádku rychlost internetu v reálném čase pro Wi-Fi i mobilní internet.

Zkontrolujte stavový řádek a všimněte si indikátoru rychlosti sítě v reálném čase.

Procento nabití baterie na stavovém řádku

Jak víme, mnoho smartphonů se systémem Android nezobrazuje procenta baterie v oznamovací liště. Ve stavovém řádku uvidíte pouze ikonu baterie, která vám neposkytne představu o skutečném zbývajícím nabití baterie.

Redmi Note 10 nabízí funkci, která vedle ikony baterie přidává procenta. Tato funkce umožňuje zjistit procento baterie přímo ze stavového řádku.

Přizpůsobení ovládacího centra

Pokud to nevíte, Redmi Note 10 má rozhraní MIUI, které si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Nová MIUI 12 má spoustu nastavení a jednou z šikovných funkcí, kterou můžete využít, je změna ikon na panelu oznámení. V Ovládacím centru (oznamovací panel) jsou uloženy všechny důležité ikony používané v každodenním životě.

Ovládací centrum nabízí rychlý přístup k funkcím, jako je WI-FI, Bluetooth, snímek obrazovky, tmavý režim atd. д. Pokud chcete odstranit nebo přidat ikony zástupců v Ovládacím centru, můžete udělat následující.

Přejetím prstem od shora dolů na pravé straně obrazovky otevřete ovládací centrum.Klepnutím na ikonu úprav v pravém horním rohu můžete přidat nebo odebrat ikony zástupců podle svých potřeb.

Toto jsou nejlepší tipy, triky a skryté funkce, které můžete použít na svém smartphonu Redmi Note 10. Pokud víte o dalších užitečných funkcích, které Redmi Note 10 má, napište o nich do komentářů.

Chcete-li se ujistit, že je smartphone vybaven technologií bezkontaktních plateb, musíte přejít do nastavení. V části bezdrátových připojení by měla být pod položkou „Více“ sekce Xiaomi „NFC“. Pokud je to uvedeno v nastavení smartphonu, je vybaven čipem NFC. Pokud pole chybí, znamená to, že gadget nemá bezkontaktní datovou technologii.

Služba Google Pay je předinstalovaná ve všech telefonech Xiaomi, takže ji nemusíte hledat a stahovat zvlášť. Pokud ji nemáte, můžete si ji nainstalovat z Play Marketu.

Nejprve se musíte ujistit, že máte nastavenou funkci NFC, a to tak, že přejdete do obecných nastavení telefonu a vyberete možnost „Připojení a sdílení“. Zde najdete sekci „NFC“, kde je třeba provést následující kroky:

 • Aktivace technologie;
 • Umístění položky zabezpečení. nastaveno jako „Používaná peněženka HCE“;
 • Bezkontaktní platby. vyberte aplikaci Google Pay a povolte její výchozí používání.

Jak obnovit tovární nastavení / úplný reset Xiaomi Redmi Note 10

Podle tohoto návodu zjistíte, jak vymazat data a provést úplný reset na vašem Xiaomi Redmi Note 10.

READ  Najít iPhone 11

Redmi Note 10 je z větší části rychlý a svižný telefon. V některých případech však telefon nereaguje správně. V některých případech je telefon pomalý, aplikace se začnou násilně zavírat a celkový zážitek je špatný. Pokud váš Redmi Note 10 funguje stejně, problém pravděpodobně vyřeší obnovení továrního nastavení.

Jak nastavit Xiaomi? První zapnutí smartphonu

Přečtěte si, jak rychle a snadno nastavit smartphone Xiaomi při prvním zapnutí.

Jak správně provést první zapnutí smartphonu? Jak nakonfigurovat nové zařízení Xiaomi, aby zpočátku fungovalo správně? Co můžete vynechat a co je lepší nakonfigurovat hned? Všechny tyto otázky jsou zodpovězeny v tomto článku. A je to tady!

Stiskněte tlačítko napájení a několik sekund sledujte první spuštění systému. Poté se na obrazovce objeví název shellu. V tomto případě MIUI 10. MIUI 9 můžete mít. Tím se nastavení nezmění. Stiskněte ikonu „další“ a pokračujte dále!

Výběr jazyka systému. „Ruský“ nebo jakákoli jiná vhodná možnost z nabízených.

Výběr regionu. Zde máme Rusko. Myslíme si, že pro vás 😉 Poznámka: Jazyk systému a zemi lze kdykoli změnit v nastavení smartphonu. To může změnit speciální funkce. Pokud například nastavíte Mi 8 nebo Mi 8 Pro na oblast Hongkongu, budete mít k dispozici funkci Face Unlock. 4. Další stanice. připojení k internetu. Pokud ji chcete přeskočit, stiskněte příslušné tlačítko. Nebojte se! Tuto položku můžete vždy později upravit.

No, my jdeme „krásnou“ cestou. nastavíme vše tady a teď. Vyberte název sítě Wi-Fi, klikněte na něj a zadejte heslo. Stisknutím tlačítka „Přijmout“ také povolíte službám Google používat síť Wi-Fi. Vše! Nyní jste online 😉

Jdeme dál. Na obrazovce se zobrazí „Podmínky používání“. Jak se říká: „Podepište to a dostanete to“. Přečtěte si podmínky a zásady ochrany osobních údajů a zaškrtněte políčko „Přečetl/a jsem si“. „.

Další stanice. připojení karty SIM. Můžete ji přeskočit, nebo ji můžete provést hned. Pokud nevíte, jak kartu SIM nainstalovat nebo vyjmout, podívejte se na ilustrovaný návod v krabici.

Pod tímto krokem se skrývají „Služby Google“. Přečtěte si je všechny a nezapomeňte projít až na konec stránky. Poté se objeví tlačítko „Přijmout“, které samozřejmě musíte přijmout 😉 Vše je logické!

V tuto chvíli se musíte sami rozhodnout, jakým způsobem chcete smartphone odemknout: otiskem prstu nebo heslem na obrazovce.

Poznámka: Tuto položku lze přeskočit a nakonfigurovat později v nastavení smartphonu.

Blížíme se ke konci konfigurace našeho nového telefonu Xiaomi. Zde se zobrazí položka Rozšířená nastavení. Doporučujeme povolit všechny možnosti najednou, protože jsou důležité pro plnou funkčnost miniaplikace.

Posledním krokem na cestě k hotovému smartphonu je výběr motivu. Záleží na vašem vkusu: Vyberte si ikony, které se vám líbí.

Bubnování a vteřiny čekání na načtení všech aplikací. Telefon je připraven k akci!

Pokud software není chráněn otiskem prstu

Ochranu pomocí skenování prstů poskytují zpravidla pouze aplikace, které jakýmkoli způsobem interagují s penězi uživatele. „Galerie“ a podmíněná hra zůstávají zranitelné. Smartphone Xiaomi Redmi Note 10 naštěstí umožňuje vynutit ochranu jednotlivých aplikací:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Najděte možnost „Zámek aplikací“ (v závislosti na verzi firmwaru se může jmenovat jinak).
 • Zkontrolujte programy, které je třeba vynutit k ochraně.
 • V možnosti nastavení potvrďte použití otisku prstu.

Pokud se nyní pokusíte otevřít i tu nejneškodnější aplikaci, vetřelec neuspěje, protože Xiaomi Redmi Note 10 začne požadovat, abyste přiložili prst na otisk prstu.

Jak upravit nabídku rychlého nastavení na Xiaomi Redmi Note 10?

Jak změnit nabídku rychlého nastavení v Xiaomi Redmi Note 10? Co je nabídka rychlého nastavení v Xiaomi Redmi Note 10? Jak používat rychlou nabídku nastavení na Xiaomi Redmi Note 10? Jak přidat novou funkci do nabídky rychlého nastavení v Xiaomi Redmi Note 10? Jak přidat nová nastavení do nabídky rychlého nastavení v Xiaomi Redmi Note 10? Jak změnit nastavení v nabídce rychlého nastavení Xiaomi Redmi Note 10?

Pokud máte problémy s opravou nabídky rychlého nastavení v telefonu. žádný problém! Dnes vám ukážeme nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak to udělat na vašem Xiaomi Redmi Note 10. Postupujte podle všech níže uvedených pokynů a přidejte nové nebo odeberte staré možnosti z rychlé nabídky na oznamovací liště telefonu. Děkujeme, že jste zůstali naladěni!

 • V prvním kroku otevřete nabídku rychlého nastavení. Přejetím prstem po displeji telefonu dolů.
 • Za druhé, přejetím prstem doprava v rychlé nabídce otevřete nové okno.
 • Po dokončení klikněte na ikonu „Upravit“.
 • Skvělé, vstoupili jste do nabídky rychlého nastavení! Chcete-li vybranou možnost odebrat, stačí kliknout na nechtěnou ikonu a přetáhnout ji do spodní části obrazovky nastavení.
 • Pak stiskněte tlačítko Hotovo.
 • Po návratu do normálního režimu uvidíte, že deaktivovaná možnost zmizela ze seznamu funkcí v nabídce.
 • Pokud chcete do rychlé nabídky přidat novou možnost, musíte postupovat stejně (ale obráceně). přetáhněte ikonu do horní části nastavení).
 • Skvělé! Nyní víte, jak nejlépe spravovat nabídku rychlého nastavení v zařízení.

Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu YouTube, abyste měli přehled o novinkách ve světě technologií a dozvěděli se více o svém telefonu.

Jak upravit nabídku rychlého nastavení na ?

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našeho webu. a Instagram

| Denial of responsibility | Contacts |RSS