Zapněte mikrofon se zvětšením.

Společnost Samsung představila v řadě Note 10 novou a upřímně řečeno docela užitečnou funkci nazvanou Zoom-in mic. Teoreticky to umožňuje znatelně přiblížit objekt pomocí vestavěné aplikace fotoaparátu v zařízení. A funguje to, i když to nesplňuje očekávání všech. Podívejte se, jak funkce Boost Microphone funguje, ve videu níže.

Zde je návod, jak ji povolit, o rukojeti aplikace fotoaparátu, t ap na ikoně nastavení. Přejděte dolů a vyberte možnost Pokročilé nahrávání. Nyní zapněte funkci rozšířeného mikrofonu.

Po aktivaci se při každém přiblížení objektu v režimu videa zobrazí ikona mikrofonu, která označuje úroveň přiblížení.

Odinstalování nepoužívaných aplikací

Aplikace, zejména aplikace třetích stran, spotřebovávají energii, protože neustále běží na pozadí. Čím více jich je, tím více ztrácíte energii baterie. Odinstalování nepotřebných aplikací a her.

Nejvíce baterii vybíjejí aplikace, které čerpají data z internetu. Například Hudba Google Play, Filmy, různé messengery a klienti sociálních sítí.

Chcete-li se zbavit nepotřebných aplikací, otevřete nastavení a přejděte do části „Správce aplikací“. Klepněte na nežádoucí program a stiskněte tlačítko „Odinstalovat“.

How To Factory Reset Samsung Galaxy Note 10. Hard Reset

Nastavení velikosti obrazovky, ikon a písem

Písma, ikony a objekty na obrazovce jsou v zařízení Note 10 ve výchozím nastavení velké. Tímto způsobem není prostor na obrazovce využit nejlépe. Pokud se vám tento vzhled nelíbí, můžete jej změnit.

READ  Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung grand prime. Na velkém chytrém telefonu Prime

To vše se provádí v nastavení obrazovky. Chcete-li zmenšit velikost ikon, přejděte na domovskou obrazovku a změňte velikost mřížky domovské obrazovky a mřížky aplikací. Výchozí nastavení je 45, ale můžete také nastavit hodnotu 5×5. Vraťte se zpět a přejděte na „velikost a styl písma“. Zde můžete změnit velikost písma. Vraťte se zpět a přejděte na „Přiblížení obrazovky“. Zde můžete vybrat úroveň přiblížení. Tím se změní velikost všeho na obrazovce. Na obrazovku se vejde více obsahu, aniž byste museli posouvat obrazovku.

Můžete si hrát s různými kombinacemi velikosti písma a zvětšení obrazovky, abyste našli tu nejpohodlnější pro vaše oči.

Samsung Galaxy Note 10.1 resetování

Galaxy Note 10.Galaxy Note 1 od společnosti Samsung se ukazuje jako velmi zajímavý produkt, který kombinuje funkce řady tabletů s inovativními softwarovými řešeními. Tablet se může pochlubit také dobrým výkonem a výdrží baterie. Krása tohoto modelu však spočívá v tom, že jej výrobce nepostavil pouze jako nástroj pro konzumaci obsahu, ale také jako nástroj pro jeho tvorbu. Software tabletu obsahuje spoustu kvalitních nástrojů pro kreativitu, ačkoli platforma Android pro to není příliš vhodná, takže přináší určitá omezení.

Nicméně vynalézavost programátorů společnosti je v souladu s vynalézavostí inženýrů. A pro přibližně 10 uživatelů.1 se ukáže být skutečně perfektní volbou. Bez ohledu na to, jak dobře je software vašeho zařízení nastaven, se časem systém zahltí a tento nepořádek nelze odstranit žádným čisticím prostředkem. Tablet se začne zpožďovat a pracuje nestabilně. Je tedy na čase provést Samsung Galaxy Note 10.1 Hard Reset, tj. úplný reset.

Přejděme do Nastavení Displej Boční podsvícení displeje Styl osvětlení a vyberte ten, který se vám nejvíce líbí. Pokud chceme v podstatě používat okraj obrazovky, můžeme nastavit oznámení s jinou barvou nebo efektem, aby byla jasnější. A oznámení si můžete kdykoli upravit ve speciální aplikaci Ring pro Note10 a ostatní telefony Galaxy.

READ  Nastavení Samsung Galaxy s10e

Jak upravit jas telefonu Samsung Galaxy Note 10 Plus?

Jas vašeho smartphonu bude mít velký význam. V závislosti na podmínkách, ve kterých se nacházíte, budete potřebovat jasnější nebo tmavší obrazovku, abyste lépe viděli na displej telefonu Samsung Galaxy Note 10 Plus. Příliš mnoho světla může také rychle vyčerpat váš Samsung Galaxy Note 10 Plus.

Jak upravit kontrast a sytost telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite?

Pokud jste si někdy zvykli na sociální sítě a Instagram, nepochybně jste chtěli pořizovat fotografie s jasnými a živými barvami, nyní budete vědět, jak změnit barvy fotografií Samsung Galaxy Note 10 Lite změnou nastavení kontrastu. Kontrast zvýrazní čistotu a jas obrazu, zatímco sytost zvýší intenzitu barev, takže budou jasnější a výraznější. Buďte však opatrní, stejně jako u jiných nastavení musíte najít správnou rovnováhu, protože hrozí ztráta detailů a zakrytí některých oblastí fotografie.

Chcete-li toto nastavení změnit, musíte aktivovat aplikaci Fotoaparát “ Pro“ zařízení Samsung Galaxy Note 10 Lite a pomocí posuvníku přímo změnit jednotlivá nastavení, abyste našli nejlepší nastavení pro svůj záběr. Všimněte si, že již pořízené fotografie můžete také upravovat pomocí tlačítka „Fotogalerie“ v mobilním telefonu a měnit tato známá nastavení přímo ze zaznamenané fotografie.

HARD RESET Samsung Galaxy Note 10 & 10 Plus

Modely Samsung Galaxy Note 10 jsou špičková zařízení s výjimečným výkonem, úžasným designem a řadou funkcí. Řada Galaxy Note 10 byla uvedena na trh v srpnu a nová vlajková zařízení od společnosti Samsung jsou skvělé pracovní smartphony s některými funkcemi, které je dělají úžasnými. Stejně jako každé elektronické zařízení však nejsou bez problémů, závad a chyb.

Některé z těchto problémů mohou být příliš závažné na to, aby je bylo možné vyřešit pouhým resetováním nebo odinstalováním chybné aplikace nebo spuštěním optimalizačního řešení nabízeného společností Samsung prostřednictvím služby Device Care. Proto může být nutné zařízení Samsung Galaxy Note 10 nebo Note 10 Plus úplně restartovat, aby se problémy odstranily. Než vám ukážu, jak na to, zde je několik dalších návodů, které by se vám mohly líbit:

READ  Zobrazení Samsung Smart View se nepřipojí k televizoru. Jak synchronizovat smartphone s televizorem

Samsung Galaxy Note 10 ipuçları (Tips & Tricks)

Jak vytvořit zálohu?

Varování! Resetováním se vymažou všechna data v telefonu Samsung Galaxy Note10 Plus. Pokud jste si nezálohovali kontakty, obrázky, videa, dokumenty a vše ostatní, musíte tak učinit, jinak přijdete o všechny osobní údaje, které byly v zařízení.

Chcete-li se vyhnout ztrátě dat, dodržujte tato doporučení.

  • Nahrávání fotografií, dokumentů a videí do počítače pomocí kabelu USB. K zálohování obrázků můžete použít také Fotky Google a pro dokumenty a složky je vhodná cloudová služba Disk Google, do které však můžete „zálohovat“ množství souborů. Za rozšíření úložného prostoru je třeba zaplatit.
  • Chcete-li zabránit ztrátě kontaktů a aplikací, aktivujte v nastavení synchronizaci s cloudem. Přejděte na „Systém“. „Další“. „Zálohování“. Aktivace funkce zálohování na účtu Google.

Po dokončení můžete provést tvrdý reset telefonu Samsung Galaxy Note10 Plus.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS