Xiaomi LED TV 4S 43″ Smart 4K Full HD TV Průvodce nastavením

Instalace (stolní)Vložte levý/pravý stojan do televizoru podle obrázku a přišroubujte je.Poznámka: Držák pro montáž na stěnu není součástí standardního příslušenství.

Zapnutí televizoruPřipojte napájecí kabel televizoru do zásuvky střídavého proudu.Stisknutím tlačítka napájení na spodní straně televizoru (nebo stisknutím tlačítka napájení na dálkovém ovladači) televizor zapněte.Postupujte podle pokynů na obrazovce v příručce pro rychlé spuštění nastavení televizoru.

Příslušenství

 • Příslušenství se může lišit v závislosti na modelu.
 • Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
 • Obrázky stojanu jsou pouze orientační.

Použití dálkového ovládání

POWER: Zapnutí a vypnutí televizoru.Asistent Google: Stisknutím tlačítka „Asistent“ na dálkovém ovladači můžete používat asistenta Google „.Číselná tlačítka: Umožňuje přímý přístup ke kanálům.INPUT: Stisknutím vyberete dostupné zdroje videa.TTX: Výběr nebo ukončení režimu teletextu.SEZNAM KANÁLŮ: Kliknutím zobrazíte seznam kanálů.Nastavení: Zobrazí hlavní OSD nabídku.Netflix: Poskytuje přímý přístup k aplikaci Netflix.Prime Poskytuje přímý přístup k aplikaci Prime Video.Směr: Pohyb nahoru / dolů nebo doleva / doprava na obsahu. Během přehrávání použijte tlačítka vlevo/vpravo pro přetáčení vpřed/vzad.OK: Stisknutím tlačítka potvrdíte aktuální výběr během navigace. Během přehrávání můžete pozastavit/přehrávat aktuální video, s výjimkou přímých kanálů (Set-Top Box nebo RF).PatchWall Home: Krátkým stisknutím se rychle vrátíte na domovskou obrazovku aplikace PatchWall.Zpět: Návrat na předchozí úroveň.Domovská stránka Android TV: Krátké stisknutí umožňuje rychlý návrat na domovskou obrazovku Android TV.Zvláštní funkce: Tato tlačítka použijte podle pokynů na televizní obrazovce.

Xiaomi Mi TV 4A 32 palců. Podrobná recenze a nastavení nejdostupnějšího televizoru se systémem Android

Pozdravy! Dnes budeme hovořit o nejdostupnějším televizoru v řadě Xiaomi TV, s úhlopříčkou 32 palců a rozlišením 1366×768, který je založen na os Android 6. Televizor je dobrý, ale vyžaduje určitou přípravu pro práci (lokalizace) a instalaci užitečné sady aplikací. Řeknu vám, jak se téměř úplně zbavit čínštiny, které aplikace fungují dobře na televizoru a jak je všechny nainstalovat.

Dozvíte se také můj osobní názor na televizor, všechny jeho silné a samozřejmě i slabé stránky. A abych uvedl na pravou míru všechna „i“, řeknu vám svůj názor na rozlišení obrazovky. Mnozí by řekli, že je rok 2018 a 4K televizory začínají přicházet, ale tady je mizerné HD. S tím souhlasím jen částečně. Za prvé, má malou úhlopříčku 32 palců a ze vzdálenosti větší než 3 metry při sledování videa osobně nevidím žádný rozdíl. Speciálně umístěte 2 televizory s rozlišením HD a Full HD vedle sebe. A za druhé, tyto televizory se často pořizují jako doplňky, například do kuchyně nebo do dětského pokoje. Každopádně mi jde o toto? Na to, že pokud jej nepoužíváte jako monitor, rozlišení stačí, mnoho lidí sleduje HD projektory s úhlopříčkou na celé stěně. a nic, oči neprasknou. Proto nebudu rozlišení obrazovky řadit ani mezi klady, ani mezi zápory. je to prostě jeho zvláštnost. především je to nízká cena. Ale i když jste zarytými odpůrci této televize, nespěchejte s uzavřením recenze.Ale i když jste zarytými odpůrci tohoto typu televize, nespěchejte s uzavřením recenze Jde o to, že starší modely s větší úhlopříčkou: 43 palců, 49 palců. rozlišení Full HD; 55 palců, 65 palců. rozlišení 4K, používají podobný plášť, který má ve výchozím nastavení pouze čínštinu. mezinárodní firmware neexistuje a pravděpodobně ani nikdy nebude, takže si ho musíte upravit sami. Ale je to opravdu jednoduché, nestrávil jsem na všem víc než pár hodin, většinu času jsem hledal užitečné informace. Nejdříve však začněme technickými specifikacemi:

zjistit aktuální cenu v obchodech ve vašem městě
Xiaomi Mi TV 4A 32″
Obrazovka 32″ úhlopříčka s rozlišením 1366×768, pozorovací úhel 178°, kontrastní poměr 3000:1, obnovovací frekvence 60 Hz, doba odezvy 6,5 ms.
Zvuk 2 vestavěné 5W reproduktory
Procesor 4jádrový procesor Amlogic 962-SX s taktem až 1,5 GHz
Grafika Mali-450 MP3 s frekvencí až 750 MHz
RAM 1 GB
Vestavěná paměť 4 GB
Operační systém „Záplatovací zeď“ založená na systému Android 6
Internet WI-FI 802.11 b/g/n, 100 megabitový Ethernet
Zájmy HDMI. 2ks (z toho jeden HDMI ARC), AV. 1ks, USB 2.0. 1ks, S/PDIF audio výstup. 1ks, Ethernet. 1ks, DTMB (anténa). 1ks.
Rozměry 773 mm x 435 mm. bez nožiček nebo 773 mm x 478 mm. s nožičkami.
Hmotnost 3,94 kg
READ  Jak připojit smartphone k televizoru LG Smart TV. Digitální adaptér Lightning av

Rád bych řekl něco o přepravě.což vyvolává otázky ohledně doručování takového nadrozměrného nákladu. Už jsem si několikrát objednal monitory z Číny, takže jsem věděl o ochraně krabice. Ale když jsem dostal televizi, byl jsem překvapen, že t.Pokud jde o ochranu výrobků, obchod se zjevně posunul dál. Standardní krabice je z obou stran pokryta ochrannými panely, které tvoří jakýsi sendvič. Každý panel má tloušťku 3 cm a jeho hustota je spolehlivě chrání před nárazy a tlakem. Panel je uvnitř vyroben ve tvaru včelí plástve, díky čemuž je lehčí, ale není pevný. bezpečně jsem na něm stál nohama a netlačil se. I při silném úderu je důlek pouze na vnější straně.

Samotná krabice je také vyrobena ze standardního kartonu, ale vložky jsou z hustého pěnového polystyrenu. Obecně se minimalizuje možnost poškození obsahu při přepravě. Na krabici si můžete všimnout králíka mi mi a množství čínských znaků. Televizory se v současné době prodávají především v Číně (alespoň oficiálně), takže zpočátku pouze v čínštině.

Součástí balení byl malý manuál, nožičky se sadou šroubů a dálkové ovládání.

nastavení

Kompaktní dálkový ovladač s minimem tlačítek skvěle padne do ruky. Všechny ovládací prvky jsou dostupné prstem. K dispozici jsou navigační tlačítka ve tvaru kříže a „ok“ uprostřed, tlačítka pro ovládání systému (menu, domů, zpět) a tlačítka pro ovládání hlasitosti. Vše je velmi jednoduché, nic zbytečného. Plast je drsný, neporušený. Vysílač je výkonný, nemusíte si hrát na odstřelovače a mířit přijímačem na televizor. Jediné, co chybí k ideálu. funkce aeromouse, t.některé aplikace v androidu nejsou přizpůsobeny pro dálkové ovládání a musí se připojit normální počítačová myš přes USB, což je mimochodem také možnost. Myš je nezbytná alespoň pro počáteční nastavení, ale později si vystačíte s dálkovým ovládáním.

Vzhled je pěkný a moderní a plast nevypadá levně a nemá nepříjemný zápach.

Nožičky jsou k podstavci připevněny vždy dvěma šrouby. Televizor je stabilní díky nožičkám, takže se nekýve. Minimální hloubka povrchu, na který chcete televizor instalovat, je větší než 180 mm.Do této šířky jsou „nohy“ roztaženy.

Obrazovka má matný povrch bez odlesků světla, takže televizor působí opticky velmi štíhle. Přestože je střední část s deskou silná 9 cm.

Okraje jsou malé: 1,1 cm nahoře a 1,4 cm po stranách.

V dolní části je malé logo Mi s LED diodou, která se ve skutečnosti rozsvítí pouze během spouštění systému a nikde jinde není vidět. Zde se nachází také infračervený přijímač dálkového ovládání. Žádný problém s citlivostí, v místnosti dosáhne signál do jakéhokoli úhlu.

Ve spodní části uprostřed je fyzické tlačítko zapnutí/vypnutí. Vlevo a vpravo od něj jsou reproduktory směřující dolů. Reproduktory jsou poměrně velké, specifikace udávají výkon 2 5W. Hlasitost je vysoká, pro sledování filmů a televizních pořadů obvykle používám 30% hlasitost. Zvuku dominují střední frekvence a při vysoké hlasitosti začne televizor „křičet“, takže pro ty, kteří mají rádi kvalitní zvuk, je lepší připojit externí audiosystém. V nastavení systému můžete povolit funkci Bass Boost, která přidá trochu basů, je zde určitá hlasitost. Zvuk je obecně v pořádku, zejména u levného televizoru. V kuchyni mám LG ve stejné cenové relaci, ale zvuk je tam mnohem horší.

Xiaomi Mi TV P1 43 palců: nejoblíbenější model nové řady

Společnost Xiaomi představila řadu televizorů Mi TV P1 s různými úhlopříčkami. 32, 43, 50 a 55 palců. S výjimkou nejmenšího modelu mají všechny rozlišení 4K.

Nabídka zahrnuje cenové segmenty od nejnižší po střední třídu. Je zřejmé, že nejoblíbenějším modelem bude 43palcová úhlopříčka, protože jde o cenově nejdostupnější 4K televizor v nabídce.

Mi TV P1 je aktualizací předchozí řady Mi TV 4. Hlavní vizuální vychytávkou nových televizorů je bezrámečkový design. Změnily se i vnitřnosti. Čipset CA55 byl nahrazen nepříliš uspěchaným MediaTek MT9611, což mělo okamžitý dopad na uživatelský zážitek. Televizor nyní reaguje rychleji a rychleji. Ačkoli možná je tu nějaká zásluha pro Android TV 10, pokud si vzpomínáte, předchozí generace běžela na Androidu 9 (nevím, jestli to dostalo aktualizaci nebo ne, příspěvek v komentářích prosím!).

Nové televizory podporují Dolby Vision a HDR10. Za zmínku možná stojí i koncepční změna. Xiaomi navrhuje používat televizor jako hlavní chytrou obrazovku v domácnosti. K tomu slouží mikrofon na těle televizoru, který zachytí příkaz „OK, Google“. Mikrofon lze ztlumit pomocí fyzického přepínače.

Specifikace

 • Operační systém: Android TV 10
 • Obrazovka: 43 palců, 3840 x 2160 bodů, 1,07 miliardy (8 bitů FRC), DCI-P3 78% (typ.), 60 Hz, Dolby Vision, HDR10, HLG
 • Zvuk: 10W 10W, podpora Dolby Audio a DTS-HD
 • Procesor: MediaTek MT9611, grafika Mali G52 MP2
 • Paměť: 2GB 16GB
 • Připojení: Bluetooth 5.0, 2,4 / 5 GHz Wi-Fi
 • Napájení: 105 W
 • Přístavy:
 • HDMI-CEC x 3 (1 port s podporou eARC)
 • USB 2.0 x 2
 • Kompozitní vstup (AV)
 • CI Slot
 • Ethernet (LAN)
 • Optický digitální zvukový výstup
 • Konektor pro sluchátka, 3,5 mm, 1 ks.
READ  Jak obnovit tovární nastavení telefonu Nokia Lumia. Jak provést tvrdý reset nokia 1 přes obnovení bez hesla

Při prvním zapnutí bude nabídka v čínštině.к. Oficiální mezinárodní firmware chybí ve všech modelech Xiaomi TV. Nejprve je tedy třeba změnit jazyk rozhraní na angličtinu. Nejlepší možností je použít aplikaci MiTVAssistant nainstalovanou v telefonu.

Poté připojte svůj smartphone k televizoru a stáhněte si potřebné aplikace pro Android ve formátu APK, pro změnu jazyka potřebujete StartSettings. Po úspěšné instalaci softwaru se v nabídce zobrazí ikona DevSettings. Po spuštění se zobrazí seznam nastavení, vyberte obrázek planety a zadejte první položku, kde můžete vybrat jazyk rozhraní. Budete mít na výběr ze 3 čínských a anglických jazyků.

Dalším nastavením Xiaomi TV je odstranění čínského Launcheru, obsahuje spoustu reklam, různých filmů a televizních pořadů vyrobených v Číně a značné množství dalších zbytečných informací. Jako alternativu je nejlepší použít Shafa Launcher, který je skvělý pro ovládání Xiaomi Mi TV a funguje perfektně se všemi chytrými televizory se systémem Android.

Další důležitou výhodou Launcher Shafa. vysoce kvalitní menu v ruštině, což výrazně zjednodušuje následné nastavení a provoz TV Xiaomi.

Je tu však jedna nuance. budete muset vyřešit problém s načítáním standardního Launcheru, t.к. Automaticky se spustí po odhlášení tlačítkem Domů.

Problém lze vyřešit instalací dalšího programu. Buttons remapper, který umožňuje přeřadit úlohy, které se automaticky spustí při použití tlačítka Domů.

Vypnutí obrazovky telefonu LocalCast

Přestože Mi TV nemá vestavěnou podporu Chromecastu, aplikace LocalCast pro Chromecast vám pomůže streamovat obsah telefonu do televizoru.

Stačí, když si stáhnete aplikaci do systému Android. Mezitím na televizoru zapněte službu DLNA. Pak spusťte skenování v telefonu a vyberte Mi TV jako vykreslovač médií. Po dokončení jednoduše otevřete libovolné video a obsah se okamžitě začne streamovat do televizoru.

Chcete-li se o tomto postupu dozvědět více, přečtěte si náš podrobný článek o tom, jak snadno streamovat a zrcadlit video se systémem Android na televizoru Xiaomi Mi TV.

Jak nastavit televizory Xiaomi pro přehrávání

Existují televizory, které nabízejí herní režim, takže můžete vědět, k čemu se bude používat, a deaktivuje všechna nastavení, která ovlivňují výsledný obraz zobrazený na obrazovce. Televizor Xiaomi nenabízí žádné metody, takže musíte tato nastavení provést ručně, abyste snížili zpoždění. Postupujte podle níže uvedených pokynů.

Nejprve přejděte do Nastavení a poté do Nastavení zařízení. Vyberte položku, ke které je konzole připojena, a změňte její označení, abyste ji mohli přejmenovat pomocí videoher nebo personalizovaných způsobů, které vám usnadní správu všeho.

Pak aktivujte funkci Enhanced HDMI To vám umožní podporovat implementaci HDMI 2.0, ze kterého budou přijímány signály UHD v 50/60p 4: 4: 4 a 4: 2: 2. Nakonec se vraťte do nastavení a v části Obraz vyberte možnost Pokročilé video. V tomto režimu vypnete redukci šumu a v nabídce HDMI RGB Range vyberete možnost full. Nyní se vrátíte do předchozí nabídky a vypnete zde také vyhlazování videa.

Připraveno, s těmito jednoduchými změnami se doba odezvy zkrátí. Nebude to dokonalá obrazovka, na které si užijete ty nejvýraznější herní zážitky, a to hlavně kvůli samotnému omezení panelu, který odpovídá spíše 60 Hz než vyšším 120 Hz pásmům, ale je to docela dobré.

Recenze 32palcového televizoru Xiaomi Mi TV 4A

Xiaomi Mi TV 4A 32 je nástupcem předchozí generace chytrých televizorů značky Xiaomi a ztělesňuje nejlepší vlastnosti čínské značky. Model má vylepšené hardwarové specifikace, skvělé rozlišení obrazovky a stylové tělo. Zařízení přitom váží pouhých 3,94 kg.

Pokyny pro Xiaomi Mi TV 4S 65

Sotva patrné odlesky viditelné ve tmě na černém pozadí, pokud se podíváte pozorně.

Používám toto zařízení již půl roku. Zatím jen pozitivní emoce z používání televizoru. Výrobce neuvádí, jaký typ matice je v zařízení nainstalován, pravděpodobně se jedná o IPS i VA. Obrazovku jsem vyfotil telefonem přes lupu. Pixely vypadají jako šipky, což znamená, že se s největší pravděpodobností jedná o matrici IPS. Také na černém pozadí ve tmě jsou vidět drobné odlesky, které jsou vlastní matrici IPS. Záblesky nejsou bez fotoaparátu tak patrné a při sledování filmu nejsou vůbec patrné, barvy jsou svěží, krásné. Po připojení k počítači v režimu monitoru ji samozřejmě můžete používat, ale ve srovnání s běžným monitorem cítíte určitou viskozitu v pohybu myši. Můžete hrát hračky, ale ne příliš dynamické, ty, které se hrají s gamepadem, jsou normální. Testy v geekbench na fotografii. Jednoduché 2D hračky nezamrzají. Saga a dandy emulátory fungují. Dodávané dálkové ovládání XMRM-010, na fotografii na webových stránkách je zobrazen jiný, jednodušší model. Za celou dobu, co jsem byl připojen, když jsem ho poprvé zapnul, nikdy nespadl. Spokojenost s nákupem. Doufám, že mi bude dělat radost po dlouhou dobu,

READ  Nastavení IPTV v televizoru Samsung Smart TV

Xiaomi Mi TV 4S 43″ 4K. ОБЗОР ТЕЛЕВИЗОРА И ОПЫТ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ.

Trvalo mi dlouho, než jsem si vybral televizor, dobrá matrice VA s hlubokou černou, hluboké a živé barvy, křišťálově čistý obraz 4K, dobré pozorovací úhly. Televizor je 3.ve vzdálenosti 3 metrů je sledování více než pohodlné. Smart TV je rychlá, po měsíci používání se nezavěšuje, dálkové ovládání je praktické. Mnozí přísahají na zvuk, není to samozřejmě hudební centrum, ale mně to stačí.

Pokud se dostanete na jeho spodní část, je na černém pozadí v úplné tmě mírná záře, ale nejsem kritický, protože jsou téměř neviditelné.

Nízká cena za tak velkou obrazovku není špatný obraz

Nepohodlné rozhraní (firmware) málo nastavení Nepohodlné dálkové ovládání

Srovnávám ji s televizorem Samsung (Smart-TV Tizen) a docházím k závěru, že Samsung je o hlavu výš ve všem: obraz, snadnost použití, aplikace. Systém Android TV v televizoru Xiaomi je vnímán jako hrubý a nedokončený, přestože je více než rok starý. Jen velmi málo aplikací pro systém Android je skutečně vhodných pro televizi, což znamená, že je jednoduše nelze nainstalovat. Účel „proprietárního“ rozhraní Patchwall je nejasný. Spousta odkazů na placené aplikace a předplatné. Dálkové ovládání je pravidelně „hloupé“. A chybí nejběžnější ovládací prvky pro přehrávání videa a zvuku (proč??!). Obecně platí, že „po vybalení z krabice“ není televizor nijak zvlášť působivý. Musel jsem to „vypilovat“, díky 4pda. teď je to mnohem lepší.

Skvělý televizor za svou cenu. Obraz je ostrý a jasný. Dálkové ovládání je praktické. Do televize jsem si nainstaloval spoustu aplikací, takže se na ni přes anténu nedívám. V aplikaci si můžete vybrat libovolný pořad nebo film a sledovat ho tady a teď

Прошивка телевизора Xiaomi mi tv

V některých filmech není zvuk dialogů z nějakého důvodu dobře slyšet, šum v pozadí je přehlušen. Musíte přejít do nastavení. Televizor se několikrát zavěsí a musí se resetovat.

Za moje peníze je to špičková televize, ale s wifi a instalací aplikací. Pokud si chcete koupit daču bez přístupu k internetu, je to nepraktické

Kvalita obrazu systému Android včetně HDR. Soundbar není potřeba, zvuk pro filmy a kreslené filmy je více než příjemný.

Nezjištěno. Pokud budete vybíraví, bylo problematické odlepit fólii z okrajů, museli jste ji „doladit“, hrozilo poškození matrice.

Vzal jsem to v obývacím pokoji, v ložnici visí stejně, ale na 55. 65 má HDR, při porovnání je to velmi patrné, zejména ve 4K. Vzhledem k tomu, OS (Android) TV jako takový není vyžadován, jen připojení k internetu a sada aplikací.

Vlastní nastavení televize Xiaomi Mi TV 4S. KOMPLETNÍ NASTAVENÍ PRO FILMY A TELEVIZI.

PRVNÍ NASTAVENÍ TELEVIZORU Xiaomi Mi TV 4S. KOMPLETNÍ NASTAVENÍ FILMU A TV.

Odkaz na televizní software. MEGA. https://mega.nz/ #!qjBAySiS!xqs0_OQPF3JGuc528U4XCIYI2XW0dqxkFQF0-9sAjYPřímý odkaz. http://tecnozon.h1n.Pro filmy a pohádky nebudete potřebovat soundbar.GOOGLE zip. http://bit.ly/36Ochhv

Podobné publikace

NASTAVENÍ TV BOXU PRO Android TV OD NULOVÉ INSTALACE INSTALACE NASTAVENÍ PROGRAMU. TECHNOZON VERSION Odkazy. 26-12-2019 15:58

Xiaomi Mi LED TV 4S Ultra HD. ÚPLNÁ RECENZE A TEST CHYTRÝCH FUNKCÍ TV. SOUVISEJÍCÍ 27-01-2020 10:55

NASTAVENÍ VŠECH TV BOXŮ OD NULY NA NULOVÝ SYSTÉM Android. INSTALACE SOFTWAROVÉ SADY. TECHNOZON VERZE 25-12-2019 18:08

Úplné nastavení a recenze televizního přehrávače Halva. Halva TV Player Plus Halva lze stáhnout zde 27-01-2019 17:43

Nastavení libovolného TV Boxu v Android TV od začátku pomocí JEDINÉHO SOUBORU. NAINSTALOVAT VŠECHNY APLIKACE. KM3,KM9,Mi 17-05-2019 13:22

Настройка изображения и цветов на телевизоре Xiaomi Mi TV 4S 55 дюймов на android TV

INSTALACE VŠECH SOFTWAROVÝCH PŘÍSLUŠENSTVÍ NA Xiaomi Mi box S, 3, KM9, KM8, Nvidia Shield a jakoukoli čtyřkolku JEDNÍM KLIKNUTÍM. 20-01-2019 14:40

LG 55SM9010PLA NEJLEPŠÍ NON-OLED TV ZA SVOU CENU V ROCE 2020 55 PALCŮ. ÚPLNÁ RECENZE 05-02-2020 12:09

Nastavení IPTV v ŽIVÝCH KANÁLECH na Xiaomi Mi Box S, Mi box 3, KM 8, KM 9, Nvidia Shield TV. Jakýkoli 30-01-2019 23:10

| Denial of responsibility | Contacts |RSS