LED TV Xiaomi Mi TV 4A 32 (L32M5-5ARU)

Mi TV 4A si zachovává všechny klíčové funkce předchozí generace televizorů Mi. Tenká obrazovka, výkonný procesor, dostatek paměti RAM a zároveň ještě více funkcí inteligentního a hlasového ovládání, stejně jako interaktivní s online službami a ostatními uživateli.

Modernější elektronické obvody

Procesor Mi TV 4A je vybaven vysoce kvalitními programy dynamické kompenzace, které plně zobrazují všechny detaily a drobnosti obrazu: paprsky světla, rychle se pohybující zvířata, jasné obrazy nápisů. Díky optimalizovanému obrazu videa si můžete plně vychutnat kvalitu obrazu a věnovat pozornost všem detailům.

Výkonný procesor pro vysoký výkon

Pro zajištění vysokého výkonu s různými multimediálními zájmy a zdroji dat dostal systém domácího kina 4jádrový procesor T962 Amlogic Cortex A53 s frekvencí 1,5 GHz.5 GHz. Výkon zpracování videa zajišťuje grafický procesor Mali-T450 MP5, který pracuje na frekvenci 750 MHz. Mi TV 4A je vybaven 1 GB paměti DDR3 RAM s tříkanálovou technologií, která oproti běžné jednokanálové paměti RAM zajišťuje přenos dat z procesoru do tří kanálů najednou. Aplikace a hry tak běží mnohem rychleji. 4GB trvalá paměť eMMC 5.0 slouží k instalaci aplikací i ukládání informací.0.

Díky použití dvou reproduktorů a dekodéru je zvuk ještě lepší. Dvoukanálový ovladač s dekodérem Dolby Audio a DTS-HD poskytuje čistší zvuk s vynikajícími detaily pro lepší požitek z oblíbené hudby a filmů.

Automatické nastavení jasu pro snížení únavy očí. Chcete-li chránit svůj zrak nebo zrak svého dítěte před únavou, měli byste nastavit obrazovku do speciálního režimu Vision Guard, který automaticky upravuje jas podle úrovně osvětlení, čímž snižuje únavu očí.

Speciální televizní režim pro děti

Spolupráce s mnoha dětskými pedagogy a odborníky vedla k vývoji, vytvoření a zavedení zcela nového televizního režimu pro děti s velmi snadným nastavením, režimem ochrany očí a péčí o ostrost zraku vašeho dítěte. Dětský režim poskytne rodičům STIHL pro dítě a dětem. Maximum pozitivních emocí a skvělá nálada.

Počet filmů, seriálů, kreslených filmů a dalšího obsahu je neustále aktualizován.

Xiaomi Mi TV 4A 32 recenzí

Výhody:Snadné použití, po vybalení z krabice je k dispozici aplikace s televizními kanály, Google Assistant funguje přehledně, odezva na vysoké úrovni.

Nevýhody:Moc se mi nelíbil zvuk, příliš mumlání, vyladil ekvalizér a vše ok.

Komentář:Mnoho lidí píše, že není nutné kupovat HD, potřebujete alespoň fhd, osobně nevidím žádné čtverce, pokud se přiblížíte blíže než metr a podíváte se, pak ano, v gradientních barvách není plynulý přechod.

Výhody:Poměr cena/kvalita není špatný. AndroidTV. Pěkný vzhled.

Slabé stránky:Chvíli trvá, než se software „zahřeje“.Funkce při montáži na stěnu (přečtěte si komentář).

Komentáře:Mám tento model a 43″ (108cm) LED TV Xiaomi Mi TV 4A 43 černá.V porovnání se svým větším sourozencem je při spuštění znatelně pomalejší (trvá déle, než hlasové ovládání a tlačítka dálkového ovládání adekvátně zareagují).Při instalaci na pevný nástěnný držák (ten nejmenší, blízko zdi) můžete zaznamenat mírné chrastění plastového pouzdra, které reprodukuje zvuk. Při použití přiložených nožiček nebo držáků s možností naklápění a otáčení tento nepříjemný akustický efekt zmizí.

Výhody:- Smart TV za málo peněz, měsíc akčních nabídek na aplikace. Lehké a rychlé nastavení

Nevýhody:Inteligentní závady při zapnutí při plném zatížení a připojení k internetu Vše se stabilizuje.

Komentář:Stále se testuje, ale celkový stav je pozitivní.

Výhody:- Zvuk je v tomto cenovém segmentu dobrý.- perfektní obraz. velmi lehký na 32″ televizor. snadné nastavení. konstrukce a připojení jako všude jinde 4 šrouby/2 nožičky. baterie pro dálkové ovládání v balení

Nevýhody:- smarttv a bit glitchy- Smart remote (není kritické, jen fanoušek)Zatím nic moc jiného

Komentáře:S nákupem jsem spokojen. S televizí jsem docela spokojený, pokud ji nepotřebuje k vypuštění rakety do vesmíru.

Klady: Snadno a pohodlně se používá. Dobrá kvalita obrazu: sledoval avatar a byl ohromen) barevné, dobré detaily, 1080p obsah to táhne dovnitř. Pracovní kůň.

Slabé stránky:Chybí Miracast, dynamické scény jsou poněkud chabé.

Komentář:Dlouho jsem se na něj díval, ale jsem s ním spokojen.

Nevýhody:Cool TV samozřejmě, pohodlné dálkové ovládání, hlasové ovládání a všechny možnosti ALE

Nevýhody:Dva dny před koncem záruky obrazovka zhasla, jako by byla v režimu hibernace, zvuk fungoval. Vzal to do servisu a řekl, aby počkal 45 dní na výsledek. Škoda samozřejmě

Komentář: Koupili jsme ho za 10000 a teď stojí 16000, tedy pokud dostaneme peníze zpět, nemůžeme ho za tuto částku koupit.

Výhody:nízká hmotnost, dostatečná rychlost. Matrice není špatná.

Nevýhody:Zachytí pouze jeden multiplex (10 digitálních kanálů z 20).

Výhody:- snadné použití;- snadná instalace potřebných aplikací;- kvalita obrazu je poměrně přijatelná

Nevýhody:Pouze 1. Musím alespoň jednou vymazat mezipaměť, abych nebyl líný při sledování YouTube nebo jiných online zdrojů

Komentáře:Základní funkce funguje perfektně.?

Komentář:Vzal Samsung v roce 2021 za 14k. V zásadě za ty peníze nenajdete nic s hlasovým asistentem. Normální zařízení.

Výhody:Jeden z nejlepších za dané peníze. Rozumně fungující systém Android. Chytré dálkové ovládání s hlasem. Obecně lze říci, že všechny jsou dlouho psané

Nevýhody:- kvalita matrice je HD, ale nesmíme zapomenout na ceny. Jedná se tedy spíše o nuanci než o nevýhodu. Ze vzdálenosti jednoho metru je vše v pořádku.

Komentář:Můj tchán to dostal s píšťalkou))

Nevýhody:Zpomaluje. Po měsíci používání je jeden reproduktor ochraptělý. TV vždy fungovala na minimální hlasitost.

Komentář:Myslím, že to vezmu v rámci záruky. Když je hlasitost 13-15, je nepříjemné poslouchat chrastění.V podstatě není špatný televizor za peníze. Koupeno pouze kvůli androidu a instalaci aplikací, které neexistují v LG, Samsungu. Trochu škoda, protože by bylo levnější koupit Mi Stick nebo Mi TV Box a získat stejný Android se starou televizí.

Nevýhoda: Velmi špatně zamrzá. Reakce na stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači až 10-15 sekund, je to prostě hrozné. Napsal jsem na technickou podporu. počká na odpověď.

Komentáře: Toto je můj druhý takový televizor, který jsem si koupil během šesti měsíců. První, který jsem si koupil. Reakce tlačítek dálkového ovládání je vynikající, zvuk obraz. vše v pořádku. Ale koupil jsem si druhý, údajně s aktualizovaným firmwarem. Teď je to prostě hrozné. Hloupé, zamrzá, dlouhá doba odezvy na tlačítka dálkového ovládání. Co dělat dz

Nevýhody:Hags, dálkové ovládání špatně rozumí hlasové odezvě, nemůže chytit JEDEN z 20 kanálů v éteru, ačkoli nejlevnější set top box z rozhlasové technologie chytá všech 20 se stejnou anténou, nepohodlné dálkové ovládání.

Komentáře:Trvalo mi dlouho, než jsem si vybral televizor, sledoval recenze a koupil tento. Lituji tohoto nákupu, TV je pomalý a visí. Mám doma televizor LG, který jsem si koupil asi před 5-6 lety a je mnohokrát lepší. Nepohodlné dálkové ovládání, které špatně rozumí ruštině, a to je jeho hlavní funkce, t.к. Žádná tlačítka, hlas LG je jasný. Někdy zamrzne.

Nevýhody:Kvalita obrazu chce lepší)) zastaralá matice ovlivňuje. Na tmavých čtvercích pixelů, jako v „mincraft“))). Někdy je to trochu pomalé, možná je to jen mnou, ale přesto.

Komentář:Pro použití v kuchyni nebo na chatě je ideální.

Výhody:Je obtížné označit něco, co se příznivě srovnává se spolužáky. Zajímavé nápady jako dálkové ovládání Bluetooth kazí jeho výkon.

Nevýhody:Je jich hodně. Hodně brzd při nakládání a ovládání. Časté zamrzání obrazu, zvuku a celého boxu, které lze vyřešit pouze odpojením ze zásuvky. Tupý kartonový bluetooth ovladač, baterie odlétávají při pádu a za méně než rok mikrofon zemřel. Nabídky jsou zdlouhavé. Chcete-li zapnout kabelovou televizi nebo youtube, musíte se „prodrat“ spoustou předinstalovaných odběrů. Zároveň spousta předinstalovaných programů nemá jednoduchého klienta DNLA nebo možnost sledovat mkv z flash disku. Dálkový ovladač má minimum tlačítek a jednoduché ovládání videa se mění v nesmyslné hraní. Zásuvka ethernetu na zadní stěně je zakryta držákem a nelze ji vyjmout bez sundání televizoru ze zdi. pokračovat?

Komentář: Panuje názor, že kromě telefonů Xiaomi nic dobrého nevyrábí. To je tato televize. velký argument pro tento názor.

Výhody:Cena. Kvalita obrazu není jako u televizoru za 200000r. Ale za tu cenu. třída!Android TV a skutečný asistent Google, což je jistě další tučné plus.:Skvělé, funkční zařízení s moderním a stylovým designem.

Nevýhody:Za tyto peníze nelze hledat nevýhody)

Výhody:Chytrý, obrázek za peníze.

Nevýhody:Velmi poruchové, někdy je téměř nemožné sledovat absolutně nic, prostě nereaguje, nebo reaguje s velkým zpožděním.

Komentář:Je lepší zaplatit 2-3 tisíce eur za Samsung nebo LG, nebo jinou důvěryhodnou značku. zklamaný z nákupu.

Výhody:Lehký, snadno ovladatelný

Komentář:Tento televizor jsem si koupil do ložnice. Rychlý obrat. Hodnocení kvality 5.

Nevýhody:Koupeno pro dceru, která visí na stěně, ukazuje dobře

Výhody:Hlavním důvodem, proč jsem si ho koupil, byl systém Android.

Nevýhody:Po zapnutí trvá připojení k WI-FI asi 3 minuty. Poté vstoupí pouze do profilu Utube.

Komentář:Za svou cenu jen super, v divákovi předinstalovány všechny volné televizní kanály, první měsíc zdarma dále jsem nepřišel na to, kolik to stojí. Ale je to velmi pohodlné, pokud je cena správná, budeme ji používat i nadále, není třeba žádných drátů, antén atd. Připojení Wi-Fi a skvělá kvalita.

Slabé stránky: Málo paměti RAM

Komentáře:Good for the money

Komentář:Nyní po zapnutí televize dvakrát projíždí reklamy po dobu 25 sekund.Otravné. Extrémně nedoporučujeme, a odstranit ji 150 za měsíc

Výhody: Koupil jsem ho pro můj dětský pokoj před Novým rokem, televize okamžitě aktualizována vzduchem, ruský jazyk všude, snadné ovládání, jediná věc, která rychle zaplňuje paměť RAM, dobrá věc je čištění standardní paměti RAM.

Výhody:Stejně jako normální televizor

Nevýhody:Nejedná se o běžný systém Android, ale o Android TV. Vše za poplatek a předplatné. ale ještě jsem se do toho nepustil. Dálkové ovládání v LG Kirutsche se pohybuje kurzor jako ukazatel, zde pouze nahoru, dolů vlevo vpravo, klávesnice připojena pouze v angličtině, russkym a nepochopil, jak to udělat.

READ  Nastavení rádia v hudebním centru Samsung. Klasické rádio

Komentáře:Můžete sledovat vše přes telefon, je zde funkce.

Výhody:Perfektní televizor, vysoká kvalita obrazu a zvuku. Snadné použití. Hned jsem ho zapnul a na obrazovce se objevil návod k obsluze.

Komentář: Doporučuji, abyste si ji koupili. Ani jednou jsem nelitoval, že jsem si tuto televizi koupil.

Výhody: Android. CENA. Proto., Více informací níže.

Nevýhody: Dálkové ovládání. Nedostatek podsvícení, tlačítka jsou plochá, zejména zvuk, velmi nepohodlné ve tmě. A že každé stisknutí je doprovázeno kliknutím.Nedostatečná paměť RAM, takže zaostává, ale za tu cenu je to ÚŽASNÉ!

Komentáře: Nevím, proč není mnoho recenzí, vždycky jsem se nejdřív podíval na recenze na Marketu a pak jsem si něco koupil, teď už moc recenzí není.Takže! Televizor používám již 9 měsíců. Když jsme ho koupili, neexistovala žádná alternativa systému Android. Nyní existuje mnoho. Potřeboval krásný televizor se systémem Android. Prohlíželi jsme si ho, porovnávali, dokonce jsme si na základě skvělých recenzí koupili jiný. Vydrželi jsme 6 dní, vzdali jsme to, zaplatili znovu a objednali si tento znovu.No, nic takového neexistuje, všechno je nesmysl. I přes drobné nedostatky je tento model za své peníze NEJLEPŠÍ!Ano, při probuzení se sekne a musí se restartovat. Ano, zvuk není jako ze stereo systému, Ano, pouze HD, Ano, ne všechny aplikace jsou podporovány, Ano, musí být nalezeny v prohlížeči, ne v playmarket, Ano, všechny předinstalované služby s předplatným, ale inetet mnohem více a ZDARMA. To je velká výhoda.Obrázek za peníze je docela slušný, byl překvapen, když ostatní srovnávali, je to na nic, že jsem si neuvědomil, že je to stále možné v roce 2020.Plně spokojen s televizí, samozřejmě s výhradou k ceně, v rozmezí 10-15k nenajdete lepší, ani se nepokoušejte, pokud uvažujete o Smart Androidu. Nepotřebuji ostatní s jejich omezeními a placeným obsahem. V tomto případě se dívám na to, co chci, a to ZDARMA.

Výhody:1) Nízká hmotnost, nemusíte volat souseda, aby vám pomohl s přesunem! ?2) Kvalita obrazu!3) Lze použít jako televizor! ?

Nevýhody:1) žádné. NetFlix a nejde nainstalovat!2) Vložený nějaký hloupý program (Launcher), slovo boží je vypnuto!2) Zpočátku to bylo trochu pomalé, ale firmware je nový a funguje skvěle!

Komentáře:Doporučení ke koupi a cena je dobrá!

Klady: Dobrý televizor za málo peněz

nastavení

Slabé stránky:Nedostatečná paměť RAM. Někdy pomalé.

Výhody:Skvělá televize (přesněji řečeno multimediální centrum), spousta funkcí, můžete ji použít i na hraní jednoduchých her, připojil jsem gamepad z Xboxu 360, vše bylo detekováno a můžete ji ovládat nejen ve hrách, ale i na televizi. Nelituji toho, do dětského pokoje se hodí skvěle.

Nevýhody:Za tuto cenu nemůže být nevýhodou

Komentáře:Na ovládání tohoto televizoru je třeba si zvyknout.

Výhody:Cena, kvalita. Chytrý televizor.

Nevýhody:Za tu cenu jsem žádné nenašel

Komentář:Koupeno pro maminku do kuchyně jako dárek. Dálkový ovladač je minimalistický ) a pak se mu podařilo pokazit nastavení ))))!

Klady:.Android TV-cena-vzhled-kvalita obrazu (dobře, pokud se podíváte blízko ke všemu, tak sám o sobě)-hlasové ovládání (používám zřídka, ale je to velmi pohodlné pro vyhledávání videí v YouTube)-váha-ovládání (minimalistický dálkový ovladač, žádná tlačítka nejsou nutná)

Nevýhody:-Android TV při spuštění televizoru je velmi pomalý, musíte počkat trochu odkrýt všechny filmy jsou na předplatné, ale našel jsem řešení a sledovat prostřednictvím aplikace zoom, může stáhnout tuto aplikaci z internetu, kapka flash disk APK soubor a připojte jej do portu USB

Komentář:Co mohu říci, TV za své peníze, docela dobré, v ložnici jen tak, také přítomnost Android TV nemůže, ale radovat, tak přijít, lehnout si na postel, zapnout youtubchik a chilli papričky

Obecné specifikace

Datum uvedení na trh 2017
Stereofonní zvuk k dispozici na adrese
Formát obrazovky 16:9
Podsvícení LED Ano, Direct LED
Rozlišení 1920×1080
Diagonální 42.5″ (108 cm)
Typ LCD TV
Rozlišení HD 1080p Full HD

Přesné specifikace získáte u místního prodejce.

poradit! Lze jej připojit ke smartphonu a sledovat na něm filmy apod.?? tj. přehrávání z telefonu na televizi

AKTUALIZACE: po šesti měsících používání jste s televizorem stále spokojeni. V jednom z firmwaru WI-FI často havaroval, což neumožňuje sledovat obsah přes DLNA s komfortem, lepší připojit se drátem. HDVideobox se občas zasekne (3-4krát za měsíc), ale problém s největší pravděpodobností není na straně klienta. Nesleduji torrent TV, ale tam jsou některé kanály, které nemají flip out. Vzhledem k malé kapacitě RAM kritické optimalizace programů, Jsem tak odstraněn VLC a několik dalších hráčů. Nyní mám Kodi pro DLNA, Vimu Player jako náhradní, sledovat video box přes MXPlayer t.к. tam můžete za běhu přepínat mezi HW a HW kodeky (navíc je samostatně dodáván softwarový dekodér zvuku). Zkrátka, po nákupu je třeba provést určité ladění a experimentování. 🙂 _ Vzal jeden ze služby s názvem bílý a černý skvrnitý medvěd za poloviční cenu (zoufale nedoporučuji samotnou službu). Za ty peníze jsou nevýhody směšné. Ano, v zásadě, a také za 20 tisíc. Cenově buď není FullHD, matrice je horší (50Hz, mýdlo, zvýraznění), inteligentní komponenta není tak chytrý (pahýly jako webos nebo tizen), a zpomaluje. Něco slušného bude od 40000 a výše (podívejte se na Philips). Barvy televizoru jsou normální, v nastavení byste měli nastavit režim „živý“ a odstranit dynamický jas. Zvuk je nastaven na režim „film“. Pokyn chybí, ale není třeba, vše je intuitivní. Vývojáři společnosti Hindustan slibují, že firmware upraví a přidají některé funkce Důrazně doporučuji investovat do kabelu s životodárným internetem, jinak nebude mít komponenta Smart smysl. Spousta portů umožňuje zapojit prodlužovací kabely (pro připojení a odpojení externích pevných disků), další umožňují připojit periferie, jako jsou myši a klávesnice. Celkově se televizor ukázal být stejně úspěšný jako řada Redmi Note ve svých chytrých telefonech. Na některých věcech ušetřil, ale z ceny vyždímal maximum a nechal konkurenci za sebou.

Myslel jsem si, že televizor vůbec nepotřebuji, dokud jsem nenarazil na tento zázrak za správnou cenu. Android je jen pohádka jakákoli funkce může být uspořádána, pokud chcete, aby se nepořádek kolem. Online filmy zdarma, Torrent přehrávání přímo online ve 4K bez stahování. Online TV s obrovským počtem kanálů bez potíží se seznamy skladeb atd. Ale podívejte se na modelu 4A 43 existují nuance, ve skutečnosti pod tímto indexem se prodávají zcela odlišné televizory technicky: 4A 43. před vydáním 2gb/8gb Bluetooth WI-FI 2.LG 4A 43 4 a 5 gigahertzová elegantní matice. Restyling 1/8GB bez BT WI-FI pouze 2.4A 43 Matice rozpočtu PRO. Verze pro indický trh 1/8GB BT je, WI-FI 2.4, elegantní matice LG vypadá jako kvalita obrazu na úrovni QLED. V tomto modelu funguje hlasové vyhledávání a je zcela v ruštině.

Přinejmenším velmi zklamaný!

Upřímně řečeno, je to můj první Smarttick na stálo. Vzal to ze služby s názvem bílý a černý strakatý medvěd za poloviční cenu (Zoufale nedoporučuji samotnou službu, vyjadřuje vše, co lze popsat slovy „ruská služba“, a je to bez jakékoli ochrany peněz jako na ali). Za ty peníze jsou nevýhody směšné. A v zásadě i za 20 tisíc. Kam tím mířím? Podívejte se na podobné televizory. Za stejnou cenu buď nejsou FullHD, matrice je horší (50Hz, mýdlo, odlesky a barevné zkreslení), Smart komponenty nejsou tak Smart (pahýly jako webos nebo tizen), často jsem viděl recenze, že levné Smart-TV od jiných společností jsou neuvěřitelně pomalé i přes jejich zdánlivě odpovídající vlastnosti. Něco slušného se objeví za cenu od 40000 a vyšší (podívejte se směrem k Philipsu). Chromatičnost televizoru je normální po vybalení z krabice, v nastavení jsem nastavil „jasný“ a odstranil dynamický jas. Zvuk je někde v první čtvrtině stupnice hlasitosti, nastavil jsem režim „film“. Připojení a konfigurace televizoru není problém, návod k použití jako takový chybí, ale není to nutné, vše je intuitivní. HDMI autorun by bylo lepší pochopit, jak to udělat, nebo ikona na hlavní stránce Launcher) Ale myslím, že to brzy opravit: Hind vývojáři slibují, že upraví firmware, na off fóru se mísí vážné diskuse v TV větvi. Důrazně doporučuji mít doma síť Wi-Fi, nebo k televizoru připojit kabel s životodárným internetem, jinak nemá Smart komponenta smysl. Pokud používáte směrovač, můžete sdílený prostor nakonfigurovat pomocí počítače. Bohatý počet portů umožňuje do jednoho z nich zapojit prodlužovací kabel (pro trvalé připojování a odpojování externích pevných disků) a další periferie, jako jsou myši a klávesnice. O HDR nemohu nic říct. Na televizoru budete moci hrát pouze nejzákladnější hry. Celkově je televizor stejně úspěšný jako řada chytrých telefonů Redmi Note. Na některých funkcích se šetřilo, ale cena byla nejlepší a konkurence zůstala pozadu.

Našel jsem 4A 43 Pro za 25499. Zdá se, že se vyrábějí v Indii a nedávno byly vyvezeny do Ruska. Původně jsem si šel koupit obvyklý 4A 43, který stojí 3k. Ten levnější, ale v obchodě mi poradili, abych se podíval na verzi Pro. Přepnul jsem obě televize vedle sebe a volba byla jasná. První, co mě zaujalo, bylo, že se nemusím obtěžovat s čínskou obsluhou, blikáním a ruštinou, i když jsem na to byl připraven. Ale tady jsem to zapnul a všechno bylo v ruštině, žádné problémy. Další výhody jsou uvedeny výše. Mimochodem, v této televizi jsou 3 HDMI.

Jak připojit televizor k internetu?

Není to tak dávno, co jsem ke své televizi připojil 16bitový herní set-top box (místo běžné antény). Vůbec jsem nevěděl, co je to internet, a nedokázal jsem si představit, že za 10 let budu potřebovat připojit internet k televizi. Dálkový ovladač nemusí být připojen ke kabelu, protože většina našich televizorů má zabudovanou Wi-Fi. Ano, technologie se vyvíjí velmi rychle. Televizor s funkcí Smart TV dnes může do jisté míry nahradit i počítač.

Všiml jsem si, že mnoho uživatelů se po zakoupení moderního televizoru okamžitě zajímá o připojení k internetu. Je pravda, že ne každý to dokáže. Proč ne, to vám řeknu v tomto článku. Podívejme se také na hlavní způsoby připojení internetu k televizoru. Zde je odpověď na velmi oblíbenou otázku: „Co mám dělat, když můj televizor nemá funkci Smart TV? Chcete se dívat na YouTube, sledovat videa na internetu, nainstalovat nějakou aplikaci nebo používat webový prohlížeč. д. A také se pokusíme zjistit, jaké funkce Smart TV poskytuje poté, co televizor získá přístup k internetu.

READ  Jak obnovit tovární nastavení telefonu Nokia Lumia. Jak provést tvrdý reset nokia 1 přes obnovení bez hesla

Pokud se nepletu, první Smart TV s webOS jsem si pořídil v roce 2013. I ve starém systému to byl systém LG. Společnost LG má nyní ve všech televizorech vlastní operační systém s názvem webOS. Před několika lety jsem si koupil televizor Philips. Už měl Android TV, vestavěnou Wi-Fi a vstup LAN. Televizory Samsung mají vlastní systém Smart TV. Takovou televizi jsem neměl. Nejsem velký odborník na chytré televizory, ale zdá se, že společnost LG má nejlepší televizory se systémem webOS na trhu. Z hlediska pohodlí, rychlosti, funkčnosti atd. д. Ale to není jisté. A o to dnes nejde.

Obrazovka

32″ (82 cm) obrazovka s rozlišením 1366×768, širokými pozorovacími úhly, obnovovací frekvencí 60 Hz. Díky grafickému jádru 6. generace, HDR10 a Hybrid Log-Gamma si nyní sledování oblíbených filmů s celou rodinou můžete vychutnat ve věrných barvách. Široký dynamický rozsah zobrazení s neuvěřitelnými detaily. Automatická regulace jasu zabrání únavě očí. televizor se přizpůsobí světelným podmínkám a zvolí nejlepší nastavení. Samostatný režim vhodný pro děti, který se snadno nastavuje a chrání zrak dítěte díky inteligentnímu nastavení jasu, kontrastu a sytosti.

Recenze: Xiaomi Mi LED TV 4A 32. Další inteligentní tvor v domě

Objednal televizi na místě-DNS-technopoint. Stále nechápu, jaký je rozdíl oproti běžnému DNS, kromě ceny. A TV byl 500 levnější na Technopoint. Značka je čínské výroby v Kaliningradu:

Na webových stránkách Xiaomi ON STS jsou k dispozici tři modely s různou úhlopříčkou (32″, 43″, 55″). Vybral jsem si televizor s úhlopříčkou 32″ a velikostí 81 cm. Plná 1 dodávka. Televizor byl dodán, nožičky byly přišroubovány, televizor byl zapnut a pak se vyklonil. Nastavil jsem to. Mimochodem, samostatná instalace stojí 790. Měl bych k nim jít jako ladič) Bylo to před šesti měsíci, nefotil jsem si to ladění. Jen jsem nečekal, že to bude trvat tak dlouho. Je třeba připojit televizor k síti WI-Fi, provést několik drobných nastavení (například výběr jasu a kalibrace) a počkat na aktualizaci systému Android. Aktualizace trvala asi půl hodiny.

Poté se musíte přihlásit ke svému účtu Google a pak budou k dispozici všechny funkce televizoru. Později jsem si pořídil nový účet pro televizi, jen pro jistotu. Stalo se mi, že mě televize vyhodila z účtu a požádala mě, abych se znovu přihlásil. Myslím, že jeho chytrý mozek si musel někde všimnout nového zmocněnce a přepojistit se.

Dálkový ovladač vypadá asketicky, má 2 tlačítka menu, joystick pro přepínání videa s tlačítkem OK uprostřed, 2 tlačítka hlasitosti, tlačítko vypnutí, tlačítko zpět a tlačítko hlasového ovládání.

Standardní baterie AAA. „malíček.“

Televizor si pamatuje vaši poslední akci a zapne se z místa, kde jste ho vypnuli. Začněme nabídkou Mi. Hlavní stránka menu se od poslední aktualizace změnila, takže se při nákupu nedivte, že se změní design. Aktualizace systému Android trvá poměrně dlouho. Možná kvůli malému množství paměti RAM (1 GB), nebo možná kvůli špatnému internetu rostelecom.

V horní nabídce můžete vybrat vhodný program, film nebo seriál. Toto je jeden z těch, které se vysílají přes internet. Vysílání prostřednictvím známého Ivi, Megogo, Amediateka. Na několik měsíců zdarma. Existují však i filmy zdarma, které nevyžadují další registraci:

Tady se dozvíte, jak začíná pohádka Kráska a zvíře

Níže si můžete prohlédnout uvedení filmu prostřednictvím služby Megogo. Na internetu se často objevují propagační kódy, takže po uplynutí dárkového období můžete pokračovat ve sledování zdarma, jen si změňte účty a nezapomeňte vypnout automatické obnovování.

To je jedna z placených funkcí, z těch bezplatných je tu všudypřítomný YouTube, na kterém můžete sledovat řadu starých sovětských filmů (což dělá můj táta), mistrovské kurzy a moderní seriály.

Nejjednodušší způsob, jak něco najít na YouTube, je hlasové ovládání. Stisknete tlačítko, promluvíte a televizor vaši řeč rozpozná

Zajímavé je, že ruční vytáčení poskytuje přesnější výsledky.Kliknutím na kruhové menu v levém horním rohu můžete přepnout na ruční vytáčení.

Zde můžete také přepnout do režimu sledování 20 digitálních kanálů na ikoně TV:

Na flash disk jsme umístili prohlížeč, který vám umožní sledovat film z libovolné pirátské stránky, kterou znáte.

Níže vidíte název prohlížeče. Bohužel je prostě nemožné jej používat s Rostelecomem kvůli rychlosti internetu. A používat dálkový ovladač jako myš je poněkud problematické.

Ikona ozubeného kola v pravém horním rohu zobrazí několik dalších nastavení.Obrázky:

Nastavení správce TV, které umožňuje vymazat paměť, odinstalovat aplikace, instalovat přes USB

V nastavení můžete přidat možnost ovládat televizor prostřednictvím telefonu Xiaomi

Extra nastavení pro osoby se zdravotním postižením a spousta dalších specifických nastavení.

Shrnutí výše uvedeného.Klady:- Smart TV.- Cena. Náklady na analogy tohoto televizoru od více propagačních značek je mnohem vyšší.- Dobrý obraz, přestože nemá vynikající vlastnosti.- Minimalistické dálkové ovládání s hlasovým ovládáním.- Možnost instalace prohlížeče třetí strany.- Možnost používat telefon jako dálkové ovládání.

Nevýhody:- Občasné, pomalé aktualizace systému Android- Malá paměť RAM. 1 GB, což znatelně zpomaluje aktualizace operačního systému a výkon prohlížeče.- Žádné rozlišení Full HD.- USB 2.0.- Žádný časový posun (možnost pozastavit nebo přetočit televizní program).- Je těžké pracovat s prohlížečem třetí strany na Rostelecomu, dálkové ovládání jako myš je skutečnou výzvou.Tento televizor bych označil za ideální řešení například do kuchyně. Stačí připojit YouTube a začít připravovat saláty na oblíbené melodie. Pro nenápadného člověka se hodí do kterékoli části domu. Pro vybíravé: Vyberte si kredit Samsung.

Výhody

Rychlý Android, skvělé funkce, pěkný obraz. Nízká hmotnost, možnost přilepení na zeď)

Nevýhody

Nabídka Android TV je velmi složitá, je obtížné najít zdánlivě jednoduché věci mezi obrovskou škálou funkcí. Pro dítě bude obtížné zapnout si kreslené filmy samo. Pro dospělého je to však spíše výhoda.

Mám digitální kabelovou televizi, přečtěte si recenze, myslel jsem, že to nebude fungovat, protože není dekodér, ale ne, všechny kanály jsou k dispozici, je možné připojit modul cam (Cl). Později vyzkouším pozemní digitální vysílání přes standardní anténu. Doručeno do 3 dnů do Tveru, žádné poškození ani rozbité pixely. Velmi doporučeno ke koupi.

Výhody

Android 9.0 na palubě, nízká cena, služby, stabilní Wi-Fi 2.5/5Ghz, dálkové ovládání Bluetooth a mikrofon v balení, port Ethernet.

Nevýhody

Rozlišení není FullHD, vyžaduje vývoj softwaru hned po vybalení z krabice.

S kupony stojí 8990r, za tyto peníze TV vůbec 100. Plnohodnotný systém Android s interními možnostmi instalace aplikací třetích stran z USB flash disku nebo přes prohlížeč (trh AndroidTV je, co se týče softwaru, mizerný), dobrý příjem DVB-T2 přes vnitřní anténu (v okolí Moskvy, viditelnost až do Ostankina). Vyžaduje, samozřejmě, patchování, pokud jde o opětovné přiřazení tlačítek na dálkovém ovladači (dát to na Mi automaticky spustit televizor), zakořenění není potřeba. Aplikace Button Mapper. Po připojení myši Bluetooth nebo rádiové myši získáte funkce velkého tabletu. Rozlišení z blízka je trochu rušivé, ale pro kuchyni je to skvělá televize pro všechny její chyby.

Výhody

Cena (9990), Nejnovější firmware, Snadné ovládání, Intuitivní uživatelské rozhraní

Nevýhody

velmi dobrá televize za svou cenu (990 a pro 1190 není špatné ani). Dobrá věc je, že firmware je aktuální (Android TV 9). Velmi praktické dálkové ovládání. Snadno si na ně zvyknete. Zvuk při prvním zapnutí není příliš dobrý, ale to lze opravit. Stačí přejít do nastavení, najít tam možnost „Zvuk“ a vybrat režim zvuku „Film“. Zvuk bude mnohem lepší. Pokud se vám však nelíbí, můžete si zvuk upravit sami v režimu „Vlastní“. Dostáváme zdarma předplatné různých služeb (Amediateka, MeGoGo, ivi, okko, SPB TV, Kinopoisk atd.) na 3 měsíce. Rám televize je velmi tenký (plastový). Pouzdro je vyrobeno z hliníku. Vestavěná paměť 8 GB, ale k dispozici jsou 4.9 GB paměti t.к. 3.1 GB zabírá operační systém. 4.9 GB stačí pro všechny hlavní aplikace. MeGoGo, ivi atd.п. Aplikace jsou předinstalované. Nemá vestavěný prohlížeč, ale najdete ho v obchodě Google Play. S televizorem jste spokojeni. Doporučuji všem.

Dobré body

Cena, android na palubě, velmi praktické dálkové ovládání!

Nevýhody

1 GB RAM, zpoždění při prvním zapnutí kvůli hromadě nainstalovaných aplikací.

Po odstranění spousty „levých“ aplikací a zastavení Google a dalších, TV začal pracovat stejně dobře jako Mi Box 3\4 (Mám několik z nich, vím, o čem mluvím). Obecně za peníze s „dopilivanii“ TV rukojeť pro rozpočet nebo kuchyně je ideální! Doporučuji!

Výhody

Jednoduchý a praktický dálkový ovladač funguje přes Bluetooth

Výhody

Kvalita obrazu, Android 9.0. Snadné použití, spousta předplatných služby MediaService jako dárek. Dálkové ovládání je praktické.

Nevýhody

za peníze. žádné vady. pokud sedíte metr od televize. Můžete vidět pixely, ale rozlišení bylo původně uvedeno ve specifikacích (není to 4K, co si vybíráte) dálkový ovladač cinká jako sovětský spínač.

Na předobjednávku „děkuji“. náklady 7200rub objednáno 01.07. dostal 14.08, musel počkat trochu, objednávky zadány a vyzvednout neměl čas. Předpokládané dodání od 15.07 až 25.07, ale šlo to špatně jako datum sestavení červenec 2019. Za zpožděnou objednávku slíbil bonus 500rub. Ale i zde se něco pokazilo. Neposlouchejte nikoho telka oheň! při prvním spuštění buďte trpěliví, aktualizace trvá dlouho a zpočátku je trochu pomalá. ale za hodinu to bude v pořádku. Dcera je skvělá pro kreslené filmy. funguje skvěle. několik služeb, Android. cokoli chcete. Doporučil bych výrobci dát do sady 4 šrouby ( pro nativní držák Vesa ), ty, které byly dodány s držákem, neseděly (sebráno z mechanismu připojení vysokonapěťového drátu, délka je důležitá, vybírejte opatrně) Vyrobeno v Kalinově kraji, d. Gvardeisk. Prostě vás to zahřeje na dotek =) Levný televizor za rozumnou cenu se spoustou funkcí. Nemá obdoby. Doporučené stránky!

Výhody

Vypadá velmi dobře, žádné vrzání, obraz je skvělý na své rozlišení, menu a nastavení jsou intuitivní, zvuk je skvělý. Velmi rychlé čtení 1TB pevného disku, okamžité otevírání filmů mkv. Trvalo mi 10 minut, než jsem si zvykl na dálkové ovládání. Za tyto peníze prostě nemá konkurenci. Smart se mi líbil, ale opravdu ho nepotřebuji. Objednáno pro rodiče v kuchyni. S výrobkem jsem naprosto spokojen.

READ  Nastavení telefonu Samsung Galaxy note 10

Nevýhody

Dodávka byla velmi uspokojivá, kurýr volal dopředu, upřesnil čas, dorazil přesně ve stanovený čas.

Výhody

Chytrý televizor za cenu Design kompaktní

Výhody

Výhody jsou následující

Cena a funkčnost.Dálkové ovládání není obyčejné, ale velmi rychle si na něj zvyknete.Objednal jsem si ho, ale musel jsem počkat, než dorazí do skladu.Z hlediska funkčnosti nelze na našem trhu sehnat nic, co by se blížilo modelu 9900.

Nevýhody

Skvělý televizor do kuchyně nebo dětského pokoje

Nevýhody

Lehký, tenký, ovladatelný z telefonu, dobrý zvuk (pro mě dostatečně dobrý).

Nevýhody

Pouze nevýhoda. Na kuchyň je to trochu moc, ale na místnost o rozloze 12 metrů čtverečních se hodí. metrů je tak akorát.

Cena v oblasti 11889 (září 2019) včetně doručení (objednáno přímo z oficiálních stránek Xaomi), přes aplikaci Android. Dálkové ovládání je minimalistické, ale líbí se mi. Můžete zadat test pro vyhledávání na YouTube hlasem. Připojení k wifi bez problémů. Nalezeno 30 kanálů s domácí anténou z televizního kabelu. Všechny kanály jsou skvělé, sleduji hlavně YouTube, je to skvělé, stiskněte pauzu, vraťte se a sledujte dál. Vypne se a znovu se zapne a začne hrát ze stejného místa. Dostatek portů USB a HDMI. Internet se nezpožďuje ani nezpomaluje. Podporuje frekvenci Wi-Fi 5GHz

Výhody

Televizor je velmi pěkný a líbí se mi

Nevýhody

Dálkové ovládání má jeden nedostatek, je malé, ale je vhodné pouze pro přepínání kanálů; je obtížné si na něj zvyknout a dotýkat se ho; nechcete se na něj dívat a věnovat mu pozornost po celou dobu

Musel by si koupit dálkové ovládání, ale velmi spokojen s produktem kurýr přinesl druhý den doručení, nepožádal ho, aby se na něj podíval na poškození a pak ho vzal pryč

Výhody

Rozměry. hmotnost. mnoho funkcí. zvuk. obrázek.

Nevýhoda

Dálkové ovládání. Pouze několik tlačítek a jakou kombinaci tlačítek stisknout a co udělat ?

Samotný televizor je dobrý. Ale dálkový ovladač není pro můj starý.

Výhody

Chtěl TV s Smart-TV a ne drahé. Měl jsem možnost koupit Hi nebo Xiaomi. Rozhodl jsem se pro Xiaomi a ani trochu toho nelituji. Četl jsem tolik recenzí, že Smart-TV nefunguje dobře v této cenové relaci. Funguje to perfektně! Rychle. Nedochází k prohýbání. Jsem obyčejný člověk a mé požadavky jsou jednoduché.YouTube a všechny platformy fungují skvěle. Obraz, vynikající zvuk. Mám radost jako slon. Pokud jste běžný spotřebitel a ne technický maniak, je tento Smart TV určen právě pro vás. ( ne, to není koupený komentář)

Dobré body

Velmi snadné použití, hlasový asistent, přes wifi se nezasekává

Nevýhody

Zpočátku to začalo váznout, ale pak přišla aktualizace a je to: žádné problémy. Celkově doporučuji

Nevýhody

Kvalita obrazu byla samozřejmě zklamání, čekal jsem lepší.

Dobrý rozpočet TV s chytrým TV. Pokud váš televizor poskytuje skvělý obraz a chcete, aby byl chytřejší, kupte si lepší Mi Box

Výhody

Obrazovka. Za svou cenu je kvalita normální. Objektivně, trochu jas, ale okolní světlo nepřehlušuje. Subjektivně je barevné podání přijatelné, ale v nejtmavších odstínech možná vázne gradace. Ale hlavně žádné mýdlo. Vše je ostré. 2. Android TV a uživatelské rozhraní obecně. Za 10 tisíc funkčních Smart TV se systémem Android 9.0 je neuvěřitelné. YouTube chromecast v ceně. Nainstaloval VLC, s ním spustím vše, co je na klíči. Funguje skvěle. V režimu TV se zobrazují názvy kanálů a popisy vysílaných pořadů, televizní pořady a další informace. 3. Počet portů. 3 HDMI, 2 USB 2.0, mini-jack, tulip a ethernet v případě potřeby. Chybí pouze optický výstup, který je u vyšších modelů. 4. Dálkové ovládání. Malý, pěkný, skvělý. Osobně mi chybí pouze tlačítko nastavení a je to úžasné po všech stránkách. Ovládání přes Bluetooth, což je velmi pohodlné. 5. Bonusy. Dodává se s předplatným pro nejméně 4 služby na 3 měsíce a dokonce říkají, že v budoucnu budou další bonusy.

Nevýhody

Zvuk. Hlasitý, ale naprosto bez zvuku. Když se řeč mísí se zvukovými efekty, není řeči vůbec rozumět. Vůbec žádné basy. Vyměňte jej alespoň za levný reproduktor, který se připojuje přes mini-jack. Bude tišší, ale kvalita se znatelně zlepší. 2. Velmi slabý hardware. Procesor a RAM nezvládají Smart na místech, je to velmi poruchové v multitaskingu, není překvapující pro TV za peníze. Zejména při pokusu o sledování streamování v rozlišení 1080p. V rozlišení 720p to táhne. Hlasové vyhledávání je velmi pomalé, reaguje 7-10 sekund po stisknutí tlačítka. Často může pomalu reagovat i na jiná klepnutí. 3. Kvůli tomu všemu se hodně zahřívá a někdy je cítit jako levný plast. 4. PatchWall. Krásně navržené, ale zbytečné. PatchWall najde spoustu věcí, ale neřekne vám, kolik filmy stojí a v jakých předplatných jsou k dispozici. Zcela náhodně. V některých scénářích je to tedy výhodnější, v jiných naopak. Mnohem jednodušší je najít požadovaný film prostřednictvím aplikace agregátoru na základě předplatného. Nebo staré dobré „z flash disku“.

Koupeno pro rodiče jako náhrada za starý televizor bez HD rozlišení. Pokud vylepšíte zvuk, bude to dobrá volba pro sledování filmů a televize pro nenáročné spotřebitele. Nebo jako sekundární zástěna do kuchyně či na chatu. Ale stále pro své vlastní, je to více než elegantní nabídka pro tyto funkce a Smart TV na 9 android.

nastavení

Technické parametry a provoz

Než zhodnotíme výkonnostní možnosti zařízení, podívejme se nejprve na specifikace Xiaomi Mi TV 4a 32in.

Velikost: 32 palců (81,28 cm)
Rozlišení obrazovky: 1366×768 (HD)
Procesor: Amlogic 962-SX
Grafický akcelerátor videa: Mali-450
RAM: 1 Gb
Vestavěná paměť: 4 GB
Úhel pohledu: 178 stupňů
Stavební rozměry: 830x520x128 mm
Hmotnost: 4 kg

Z tabulky parametrů je patrné, že Xiaomi Mi TV 4a 32in má pokročilé technické vlastnosti. Tvůrci věnovali velkou pozornost hardwaru. Důsledkem je docela dobrý procesor, který je doplněn jednoduchou grafickou kartou. Máme tedy jakousi směs televizoru a počítače.

Samotné spuštění trvalo dlouho, poté se objevila úvodní obrazovka s čínskými znaky. Poprvé v automatickém režimu proběhlo nastavení a nakonec se před námi otevřelo rozhraní, i když v čínštině.

Pro nastavení Xiaomi Mi TV 4a s 32palcovým displejem musíme spustit Wi-Fi, poté stáhnout a spustit startSettings.APK. Tato aplikace nám umožní nastavit české menu. Ruské menu zatím bohužel není k dispozici.

Po spuštění aplikace se zobrazí anglická písmena, ale některé kategorie jsou stále zobrazeny čínskými znaky. To se často stává, když získáte zařízení přímo od výrobce.

Tradiční obchody pro stahování aplikací také nebudou k dispozici. Samozřejmě můžete zkusit stáhnout software přes alternativní tržiště, ale není zaručeno, že bude fungovat správně.

V nabídce nastavení můžete spustit svůj účet Mi, který vám umožní spravovat další zařízení. V samotném rozhraní najdete speciální nabídku pro ovládání zařízení, zaměřenou především na kamery, chytré zásuvky, čističky vzduchu.

V podrobné recenzi 32palcového televizoru Xiaomi Mi TV 4a bychom rádi zmínili jednu užitečnou aplikaci pro správu televizoru. To umožňuje plně optimalizovat systém, sledovat spotřebu energie, vyčistit paměť a řídit internetový provoz.

K dispozici je také rozsáhlá nabídka nastavení ovládací obrazovky, kde si uživatel může vybrat motiv rozhraní, upravit jas, kontrast a další funkce.

Televizor dobře spolupracuje se zařízeními a médii třetích stran. Připojili jsme například pevný disk s mnoha nahranými filmy. Všechny běží správně, bez zpoždění nebo brzdění.

Místo obvyklého dálkového ovladače můžete použít virtuální ovladač, který je nyní k dispozici v mnoha chytrých telefonech.

Ovládání kamery z televizoru: tato funkce je tvůrci opravdu dobře promyšlená. Například i když sledujete film, v rohu se zobrazuje malý obraz z kamery. Můžete tak sledovat vše, co se děje ve vašem domě, aniž byste si zkazili zážitek ze sledování filmu.

Typická spotřeba energie

Dobrá kvalita obrazu, zvuk, snadná instalace aplikací, rozměry.

Velmi snadné použití, moji přátelé ho používají už rok a říkají, že je to v pořádku.

Dobrý obrázek. Parádní a praktické dálkové ovládání.

Dobrá kvalita obrazu, zvuk, design, pěkné menu.

Při zapnutí se může několik minut zpomalit, existují problémy s dálkovým ovládáním.

O produktu Xiaomi Mi TV 4A 32″ International

Veškerá dokonalost stylu a síla inovací se skrývá v novém televizoru Mi TV 4A LED. Je vybaven úzkým rámečkem obrazovky, který soustředí veškerou vaši pozornost na sledování a vytváří tak zcela pohlcující efekt. Neomezenou zábavu poskytne chytrá platforma SmartTV. Nyní si můžete vychutnat sledování oblíbených filmů a seriálů, okamžitě přepnout na hraní nebo poslouchat hudbu.

Díky nejlepším algoritmům pro zpracování barev zvýší Mi TV 4A výraznost scén. Ještě hlubší černá zvýší kontrast a umožní vám nahlédnout do hloubky dramatických scén. Nyní se vaše oblíbené filmy promění v ty nejrealističtější polotóny a textury, což vám zajistí zážitek jako v kině.

Uvolněte svůj inovativní výkon díky vlastnímu 4jádrovému procesoru, 1 GB RAM a 8 GB interní paměti. Poskytuje výjimečně plynulé akční scény při zachování vysokorychlostní odezvy pro nejnáročnější hry a aplikace. Sledujte libovolný hodnocený obsah, ponořte se do hry a užívejte si oblíbenou zábavu přímo na Mi TV 4A.

Chytrá technologie jde ještě o krok dál a doplňuje funkci adaptivního zvuku s umělou inteligencí o technologii automatické optimalizace jasu. Stačí přepnout obrazovku do režimu jemného prohlížení a jas se sám upraví podle úrovně osvětlení. Maximální zážitek ze sledování bez namáhání zraku!

Chromecast umožňuje streamovat libovolný obsah přímo na Mi TV 4A. Sledujte své oblíbené filmy nebo se ponořte do hudby. okamžitě z chytrého telefonu do televizoru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS