Naše aplikace je dostupná na všech oblíbených Smart TV, multimediálních přehrávačích, Apple TV a Android TV.

Perfektně sedí na obrazovce

Vychutnejte si bezchybný obraz v rozlišení Full HD na televizoru jakékoli velikosti. Sledujte filmy ve Full HD, 4K a dokonce 8K. nové formáty a technologie se stávají skutečností s MEGOGO.

Hrajte a sledujte

Žádné stahování na flash disk, žádné kabely a žádné další vybavení.

Knihovna obsahu

Tisíce populárních filmů, kreslených seriálů a televizních pořadů online.

Spravujte své zážitky ze sledování

Sledujte své oblíbené filmy, pořady a show od začátku, kdykoli budete chtít.

Nastavení satelitních televizních kanálů

Pokud se jedná o starší model televizoru, tj. bez vestavěného satelitního přijímače, je třeba nakonfigurovat set-top box, ke kterému je anténa připojena. Na televizoru stačí vybrat zdroj připojeného signálu (ve většině případů je to AV, který se vybírá tlačítkem se stejným symbolem na dálkovém ovladači).

Pokud je přijímač integrován do televizoru, konfigurační algoritmus je následující:

Настройка каналов на TV Xiaomi

 • Připojte anténu ke správnému anténnímu vstupu.
 • Přejděte do „Menu“, vyberte „TV kanály“, vyberte „Ladění“ (nebo to může být nazýváno „Vyhledávání“).
 • Výběr typu paraboly (satelitní antény).
 • V případě potřeby zadejte rozsah skenování (případné frekvence jsou zadány poskytovatelem, pokud bylo spojení navázáno prostřednictvím tohoto poskytovatele).
 • Stiskněte tlačítko „Search“ a počkejte, až se dokončí. Může trvat 2 až 20 minut.

Stačí vytvořit vhodné seznamy skladeb. Nejčastěji se dělí podle satelitů (3 nebo 6, v závislosti na typu instalované satelitní antény).

Je třeba poznamenat, že pokud prohledáte celý éter satelitních televizních kanálů, seznam skladeb bude přidán do asi 1000 televizních kanálů.

Další možností konfigurace je použití již vygenerovaných vlastních seznamů skladeb. Zpravidla je lze najít a stáhnout na tematických fórech. Soubor je pak třeba přenést na externí disk připojený přes USB k televizoru. A pak v nastavení televizních kanálů vyberte příslušnou položku (přidat televizní kanály ze souboru), zadejte položku do seznamu skladeb a počkejte na její integraci.

Proč je druhá možnost vhodnější? Protože tam budou kanály seskupeny například podle tématu nebo země. Koneckonců, většina uživatelů bude v budoucnu aktivně sledovat pouze 30 40 televizních kanálů.

nastavení, xiaomi

Instalace různých aplikací do zařízení Mi TV Stick

Aplikace pro Mi TV Stick lze nainstalovat jedním ze dvou způsobů.

 • První a hlavní způsob zahrnuje instalaci potřebného softwaru z oficiálního obchodu Google Play pro zařízení se systémem Android.
 • Druhou metodou je ruční instalace, kdy si uživatel stáhne instalační soubor APK aplikace z libovolné renomované webové stránky a poté pomocí správce souborů stáhne soubor do set-top boxu a spustí jej.
READ  Jak zapnout zvuk na LG TV

Zde je průvodce těmito metodami krok za krokem.

Jak instalovat aplikace prostřednictvím obchodu Google Play

 • Najděte ikonu obchodu na domovské obrazovce.
 • Otevřete obchod, najděte v katalogu aplikací to, co potřebujete, nebo použijte vyhledávací formulář a stiskněte tlačítko „Instalovat“.
 • Po chvíli se na domovské obrazovce zobrazí ikona nainstalované aplikace a budete ji moci používat.

Pro snadnější ovládání konzole můžete připojit bezdrátovou myš s technologií Bluetooth.

Jak instalovat aplikace ze souboru APK

 • Abyste mohli pracovat se soubory APK, musíte si nejprve do zařízení Mi TV Stick nainstalovat aplikaci „X-plore File Manager“ nebo jinou podobnou aplikaci z obchodu Google Play.

Důležité! Zařízení Mi TV Stick není určeno k instalaci hromadných her nebo aplikací založených na torrentech, proto se nedoporučuje instalovat „těžký“ software, aby se předešlo chybám.

Odstranění aplikací

Chcete-li odinstalovat dříve nainstalovanou aplikaci, použijte jednu z následujících metod:

 • Pomocí dálkového ovladače vyberte požadovanou aplikaci, stiskněte tlačítko „OK“ / „Potvrdit“ na několik sekund a podržte je stisknuté, dokud se neobjeví nabídka, ze které vyberte „Smazat“.
 • V Nastavení zařízení Stick přejděte do části Aplikace. najděte aplikaci v seznamu a stiskněte tlačítko odinstalovat.

Jak sledovat televizi na internetu Nastavení televizních kanálů na Android TV Boxu

Dnes s přechodem na digitální televizní vysílání je jednou z hlavních otázek, jak nakonfigurovat televizní box s kanály Rostelecom, Beeline, MTS nebo TTC pro váš televizor? Naštěstí už více než 10 let nemám ponětí, co je to centrální televize. Existují Smart TV a Android TV Boxy, díky kterým se neomezíte na 20 federálních kanálů, ale objevíte celý svět televizního vysílání v různých jazycích. Dnes vás naučím, jak nastavit kanály a sledovat televizi přes internet na vašem Smart TV nebo přijímači se systémem Android zdarma.

Jak se připojit k televizoru

Multimediální přehrávač Xiaomi Mi Box S je doplněn dálkovým ovládáním, napájecím adaptérem a kabelem HDMI. Součástí balení je také návod k použití, který však neobsahuje vysvětlení v ruštině, takže mnoho uživatelů ocení další návod k připojení a nastavení zařízení.

Připojte set-top box k televizoru pomocí kabelu HDMI a na televizoru musí být příslušný konektor. Pokud zařízení nemá port HDMI, je třeba zakoupit převodník HDMI-AV (zařízení není součástí tohoto modelu přehrávače médií).

Podívejme se krok za krokem, jak připojit Mi Box S k televizoru:

How to scan channel on Mi TV (P1 series)

 • Obě zařízení musí být bez napětí (vyjměte všechny zástrčky ze zásuvek).
 • Připojte koaxiální kabel dodaný s chytrým set-top boxem Mi Box S. Zapojte jeden konec kabelu do příslušného portu multimediálního přehrávače a druhý konec do konektoru HDMI na televizoru.
 • Pokud je váš přijímač starý a nemá konektor HDMI, můžete použít převodník HDMI-AV. Připojte adaptér pomocí „tunelů“ a poté pomocí kabelu HDMI připojte set-top box.
 • Zapněte obě zařízení. Zobrazí se uvítací spořič obrazovky.

Aby zařízení fungovalo, je třeba nejen připojit přehrávač médií k televizoru, ale také zajistit síťový přístup k zařízení prostřednictvím kabelového nebo bezdrátového připojení (tento model nemá konektor LAN, ale můžete jej připojit pomocí adaptéru USB-LAN). Pro dálkové ovládání je nutné zakoupit baterie nebo dobíjecí baterie, protože dálkové ovládání bude během provozu nutné.

Proč televizor nemůže přijímat kanály

Nové technologie umožňují sledovat centrální digitální televizi ve vysoké kvalitě. S televizním tunerem T2 získají i analogové modely kontrast, jasnost obrysů a hloubku barev. Digitální kanály můžete sledovat na různých generacích televizorů: moderní televizory jsou vybaveny vestavěným tunerem a umožňují ovládat zařízení jediným dálkovým ovladačem. Ne vždy je však možné nastavit techniku na digitální vysílání. Podívejme se na situace, kdy televizor nenajde kanály.

READ  LG Smart TV jak nainstalovat přehrávač flash. Aktualizace přehrávače Flash

xiaomi tv fix no channel problem for Australia user

Správné naladění

První, co člověka napadne, je, jestli jsou kanály v televizi rozhozené. Jak vše správně nakonfigurovat a neztrácet čas zdlouhavými úkony. Zde je několik chytrých tipů:

 • U televizorů některých výrobců je porucha způsobena aktivním nastavením Automatická aktualizace. Je třeba ji zakázat, poté se reset televizních kanálů obvykle neprovádí.
 • Místo automatického vyhledávání kanálů vyberte ruční. Po tomto seřízení problém často zmizí.
 • Někdy se podobná závada nedá vyřešit pouhým vypnutím funkce Auto Update. Je třeba znovu nainstalovat software v televizoru. Příslušná verze softwaru se nahraje na USB klíč z oficiálních stránek a po jeho připojení do USB portu si televizor sám najde software ve formě souboru ZIP. Po aktualizaci je stále lepší nezapínat.

Proč nejsou v televizi žádné kanály?

Existuje několik hlavních důvodů, proč v televizi chybí kanály:

 • Zařízení nepodporuje tento formát signálu. Při výběru set-top boxu mějte na paměti, že různé země mají své vlastní standardy, které nemusí odpovídat našim;
 • V důsledku údržby televizních kanálů nebo operátora není k dispozici žádný signál;
 • Nastavení antény je chybné, což způsobuje slabý signál a odmítání kanálů;
 • Set-top box je poškozený, například základní deska se porouchala v důsledku přepětí.

Televizor nemá signál, televizor nechytá kanály. zavolejte mistra! Naši specialisté dorazí do dvou hodin od zavolání na dispečink. Poptávková služba otevřena od 7 do 12 hodin. Pracujeme v rámci MKAD (Moskevský okruh) a za MKAD (Moskevský okruh) až do vzdálenosti 20 km.

Výběr vybavení

Jedním z nejjednodušších důvodů, proč autodetektor nenajde kanály, může být neshoda norem.

Ještě předtím, než bylo na federální úrovni rozhodnuto o přechodu ruské televize na digitální vysílání, probíhalo experimentální pozemní vysílání, často ve starém evropském formátu DVB-T. Pokud tedy zařízení nepodporuje DVB-T2, může jít jednoduše o zastaralé zařízení.

Stejná situace může nastat u kabelového a satelitního vysílání. I ty používají standardy skupiny DVB, ale s doplňkovými písmeny C (pro „kabel“) nebo S (pro „satelit“) pro příjem. Mohou zde být i čísla 2: normy druhé generace již byly vyvinuty a aktivně se používají.

READ  Jak pořídit obrazovku na Android Xiaomi

Problém s umístěním antény

Předpokládejme, že zařízení má správný standard a televizor nebo set top box nenajde kanály. Druhou nejvýznamnější příčinou může být nesprávná instalace antény nebo rušení, které zahlcuje přijímací kanál.

  Digitální antény jsou velmi citlivé na směr: někdy i několik stupňů představuje kritickou chybu. Anténní obrazce pozemních antén jsou takové, že spolehlivěji fungují, jsou-li nasměrovány osou ke zdroji signálu UHF. Proto musí být parabola při instalaci nastavena ve směru satelitu nebo transpondéru.

Pokud je problém v této oblasti, postupujte podle pokynů pro instalaci digitální televizní antény.

Problém s připojením zařízení

Dalším zdrojem problémů při provozu digitálního set-top boxu nebo televizoru s vestavěným tunerem je nesprávné připojení přijímacích zařízení.

  Pro připojení je nutné použít kabel s vlnovou impedancí 75 Ohm. pro tuto impedanci jsou určena téměř všechna zařízení od přijímače až po samotný televizor. Kabel musí být schopen zajistit správný přenos, proto je třeba dodržovat pravidla týkající se útlumu signálu.

Selhání softwaru

Dalším problémem je chybné nastavení. Dekódování digitálního signálu vyžaduje, aby tuner spolehlivě provedl určitý algoritmus. Pokud je narušen, nedochází k přehrávání zvukových a obrazových informací.

Zde je návod, jak tento problém vyřešit:

 • zopakovat televizní signál. K tomu je třeba obnovit tovární nastavení tuneru (vestavěného nebo set-top boxu) a znovu vyhledat digitální televizní kanály;
 • Stáhněte si nový firmware pro televizor nebo set-top box;
 • Upgrade přístupové karty pro satelitní televizi, pokud používáte zařízení s placenými televizními kanály.

V praxi přeladění pro pozemní televizi obvykle vypadá takto:

 • STB je připojen k anténě a televizoru.
 • Kontroluje se funkčnost připojení: po aktivaci funkce „Menu“ se musí na obrazovce zobrazit nastavení zařízení. Pokud ne, je třeba zkontrolovat, zda je přijímač správně připojen k televizoru.
 • Funkci ladění můžete aktivovat v nabídce. Obvykle se nachází pod položkou „Kanály“, „Vysílání“ nebo podobně.
 • Aktivace funkce automatického vyhledávání. Jak přesně to funguje, závisí na STB. Musíte si přečíst uživatelskou příručku. Po dokončení automatického vyhledávání v zařízení se výsledky vyhledávání uloží do paměti zařízení.
 • Pokud je automatické vyhledávání kanálů neúspěšné, lze televizní kanály vyhledat ručně. V tomto případě je třeba nastavit meze, v nichž se má proces skenování provádět, a následně nasměrovat vyhledávání. Jak přesně by to mělo být provedeno, závisí na konstrukci přijímače. Před zahájením seřizování je třeba si předem přečíst návod k obsluze.

Technické problémy na straně vysílače

Pokud je přijímací zařízení normálně naladěno a pracuje v rámci technických limitů norem stanovených výrobcem, lze s největší pravděpodobností říci, že problémy jsou na straně vysílání. Jeden z multiplexů může být z technických důvodů vypnut na opakovači, který je vám nejblíže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS