IPTV na Samsung Smart TV: Jak nastavit a sledovat vysoce kvalitní televizní kanály

Vysoce kvalitní vysílání televizních kanálů již dlouho nahrazuje obvyklé způsoby vysílání. Ale co dělat, aby IPTV přehrávač pro Samsung Smart TV fungoval správně, protože všechny předchozí pokusy o instalaci skončily neúspěchem: nemohl jsem najít šikovnou aplikaci, televizor nechtěl jít online nebo jsem si nebyl jistý, zda vůbec podporuje tuto novinku.

V tomto článku naleznete odpovědi na všechny možné potíže, se kterými se člověk setká, když se snaží nakonfigurovat IPTV v televizoru Samsung s možností Smart TV.

Kabelové připojení LAN

Připojením přes internetový kabel si uživatel automaticky zajistí spolehlivé připojení a vysokorychlostní datový tok. Kabel LAN lze k síti připojit třemi různými způsoby:

Настройка IPTV На телевизоре SAMSUNG tizen за 1 минуту.

 • Propojte port Ethernet na televizoru s portem stejného typu na přenosném modemu.
 • Se směrovačem. Připojte kabel od směrovače k síťovému portu televizoru a ujistěte se, že je směrovač již připojen k modemu a správně nakonfigurován.
 • Přímé připojení. Pomocí síťového kabelu propojte ethernetový port a port na televizoru.

Nastavení IPTV na Samsung Smart TV

Nyní si povíme, jak používat IPTV v televizi. Chcete-li sledovat digitální televizi zdarma, musíte se přihlásit ke svému účtu.

 • Najděte kartu „Obecné“.
 • Otevřete Správce systému.
 • Přejděte na „Účet Samsung.
 • Poté klikněte na tlačítko „Přihlásit se“, pokud jste si již vytvořili účet, nebo na tlačítko „Vytvořit účet“. Otevře se obchod s aplikacemi „Samsung Apps“.
 • Do vyhledávacího pole zadejte název programu „Russian Karaoke Music“.
 • Klikněte na „Set“.
 • Dalším krokem pro bezplatný přístup k IPTV na televizoru Samsung je konfigurace nastavení serveru DNS. Otevřete odstavec „Síť“ a přejděte na položku „Stav sítě“.
 • Níže vyberte možnost „Nastavení IP“.
 • Do pole „Server DNS“ zadejte kombinaci 85.17.30.89.
 • Klikněte na tlačítko „OK“.

Pod nástrojem „Ruská hudba Karaoke“ zašifrovaný další program „Fork Player“. Spusťte aplikaci a přejděte na ikonu „Najít podle adresy“. Ručně zapsat adresu URL playlistu televizního kanálu s příponou m3u (např. smarttvnews).a stiskněte klávesu „Enter“. Otevře se úplný seznam kanálů.

Nastavení IPTV v televizoru Samsung Smart TV

Instalace a nastavení aplikace Peers.TV pro sledování IPTV na Samsung Smart TV.

Instalace vrstevníků.TV

Instalace aplikace Peers.Do centra Smart Hub vstoupíte stisknutím tlačítka Colour Cube nebo Smart na dálkovém ovladači.

Poté v zobrazeném okně vlevo vyberte možnost Hledat.

V okně vyhledávání zadejte pomocí elektronické klávesnice hledanou frázi Peers.TV a stiskněte tlačítko OK (čtyřúhelník se šipkou) pro vyhledávání.

Ve výsledcích vyhledávání vyberte možnost Peers.V otevřeném okně klikněte na tlačítko Stáhnout.

Po instalaci se zobrazí okno s dotazem, zda chcete program spustit, klikněte na tlačítko Spustit.

READ  Jak nastavit televizní televizi Samsung UHD

Konfigurace služby Peers.TV

Při prvním spuštění software automaticky rozpozná poskytovatele, ke kterému jste připojeni. Stačí správně stisknout tlačítko Vše!

Nyní se zobrazí seznam kanálů, které jsou k dispozici ke sledování.

Chcete-li se do aplikace přihlásit později, musíte přejít do Smart Hub a v seznamu aplikací najít položku Peers.TV. Přepínání kanálů můžete ovládat pomocí tlačítka CH. Kliknutím na tlačítko OK (čtyřúhelník se šipkou) otevřete úplný seznam kanálů.

Užijte si sledování IPTV DonSatTV na svém Samsung Smart TV!

Nastavení IPTV na Samsung Smart TV

Instalace a konfigurace aplikace Peers.TV pro sledování IPTV na Samsung Smart TV.

Instalace aplikace Peers.TV

Instalace aplikace Peers.Stisknutím tlačítka Color Cube nebo Smart na dálkovém ovladači vstupte do centra Smart Hub.

Poté v zobrazeném okně na levé straně vyberte možnost Hledat.

Do vyhledávacího okna zadejte pomocí elektronické klávesnice hledanou frázi Peers.TV a stiskněte tlačítko OK (čtyřúhelník se šipkou) pro vyhledávání.

Ve výsledcích vyhledávání vyberte možnost Peers.TV, v otevřeném okně stiskněte tlačítko Load.

Po instalaci se zobrazí okno pro spuštění programu, klikněte na tlačítko Spustit.

Nastavení aplikace Peers.TV

Při prvním spuštění software automaticky zjistí poskytovatele internetových služeb, ke kterému jste připojeni. Stačí stisknout tlačítko!

Zobrazí se seznam kanálů, které lze sledovat.

Chcete-li vstoupit do aplikace, musíte vstoupit do Smart Hub a v seznamu aplikací najít položku Peers.TV. Přepínání kanálů můžete ovládat pomocí tlačítek přepínače CH. Stisknutím tlačítka OK (čtyřúhelník se šipkou) otevřete úplný seznam kanálů.

Užijte si sledování IPTV DonSatTV na svém Samsung Smart TV!

Nastavení IPTV na Samsung Smart TV

Instalace a nastavení aplikace Peers.TV pro sledování IPTV na Samsung Smart TV.

Instalace aplikace Peers.TV

Instalace aplikace Peers.Televizor musí vstoupit do centra Smart Hub stisknutím tlačítka Barevná kostka nebo Smart na dálkovém ovladači.

Poté v okně vlevo vyberte možnost Hledat.

Do vyhledávacího okna zadejte pomocí elektronické klávesnice hledanou frázi Peers.TV a stiskněte tlačítko OK (čtyřúhelník se šipkou) pro vyhledání.

Ve výsledcích vyhledávání vyberte možnost Peers.TV, v otevřeném okně klikněte na Stáhnout.

Po nastavení se zobrazí okno s výzvou ke spuštění programu, klikněte na tlačítko Spustit.

Nastavení aplikace Peers.TV

Při prvním spuštění automaticky zjistí, ke kterému poskytovateli služeb jste připojeni. Stačí stisknout tlačítko All Right!

Nastavení IPTV v televizoru Samsung: Podrobný průvodce

Dnešní článek bude užitečný pro ty, kteří s novým televizorem nebo IPTV teprve začínají. Popíšu 3 nejlepší způsoby konfigurace IPTV na televizoru Samsung Smart TV.

Všechny metody jsou bezplatné a jednoduché, stačí pečlivě dodržovat pokyny.

Nastavení IPTV v televizoru Samsung Smart TV

Mnoho lidí si nyní koupilo televizor s funkcí Smart. Jednou z mnoha výhod těchto televizorů může být možnost sledovat IPTV. Pro ty, kteří to nevědí, IPTV je moderní digitální televize, která má mnohem lepší kvalitu obrazu a zvuku než převládající analogové kanály.

S IPTV můžete sledovat mnoho kanálů s různými tématy. Existuje několik způsobů připojení IPTV k televizoru. V tomto článku se budeme zabývat tím, jak nakonfigurovat IPTV na televizoru Samsung Smart TV. Stojí za zmínku, že v mnoha případech připojení IPTV vyžaduje přítomnost speciální konzole, budeme uvažovat o možnosti, ve které nemusíte připojit konzoli.

Použití IPTV TV bude možné po instalaci speciální aplikace na televizoru Samsung. Jak ji správně nainstalovat, se dozvíme dále. Je třeba poznamenat, že ne všechny televizory Samsung lze nastavit na přehrávání IPTV touto metodou. Nastavení IPTV na televizoru Samsung Smart TV bez set-top boxu je možné pouze v případě, že váš televizor pochází z roku 2010 nebo starší a patří do podřadné řady 5 (nebo vyšší). Pokud nevíte, zda váš televizor podporuje IPTV. položte příslušné otázky v komentářích.

READ  Jak vymazat mezipaměť v televizoru LG Smart TV.

Před instalací a nastavením widgetu pro sledování IPTV na televizoru je nutné připojit televizor k internetu. Nebudeme se tomu věnovat, všechny podrobnosti o tomto připojení přes kabel nebo Wi. Fi jsme již rozebrali. Teprve po úspěšném připojení televizoru k internetu můžete zahájit instalaci widgetu.

Instalace widgetu nStreamLmod

Chcete-li sledovat IPTV na televizoru, musíte si nainstalovat speciální aplikaci nStreamLmod. Tato aplikace je přehrávač, který umí číst seznamy skladeb v.xml a.m3u. Dále si projděme postup kroků, které vám umožní nastavit IPTV na vašem televizoru Samsung Smart TV.

Nejprve je třeba vstoupit do služby Smart Hub stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.

Poté stiskněte tlačítko A na dálkovém ovladači (často červené).

Přejděte na možnost Vytvořit pracovní záznam a zadejte požadované údaje. Toto je přihlašovací jméno „develop“ a heslo „123456“.

Po zadání všech výše uvedených údajů klikněte na tlačítko Vytvořit pracovní záznam.

Nyní zadejte své uživatelské jméno a heslo, které vám umožní přihlásit se k vytvořenému účtu.

nastavení, iptv, televizoru, samsung

Najděte a stiskněte tlačítko Nástroje na dálkovém ovladači a vyberte možnost Nastavení.

Zobrazí se okno, ve kterém nás zajímá Vývoj.

Poté je třeba zadat IP adresu serveru, kterou bude televizor používat k vyhledávání požadovaného programu. Slouží ke konfiguraci IPTV v televizoru Samsung Smart TV. Přejděte na nastavení IP adresy.

Po jeho zadání klikněte na Synchronizovat aplikace. Nezapomeňte, že dříve nainstalované aplikace můžete odstranit. Zůstanou pouze standardní widgety. Pokud vám to nevadí, pokračujte v nastavení.

Po instalaci stiskněte klávesu Enter.

Nyní najděte nStreamPlayer v seznamu nainstalovaných aplikací a spusťte jej.

Do pole Playlist URL 1 zadejte následující adresu http :// powernet. com. ru / stream. xml

Po všech manipulacích se při spuštění aplikace nStreamPlayer zobrazí seznam dostupných kanálů.

Všimněte si, že na ploše Smart Hubu je zástupce s novou aplikací IPTV.

Nezapomeňte, že k nastavení IPTV na televizoru Samsung Smart TV je nutná instalace aplikace nStreamPlayer. Jak sledovat IPTV viz pokračování článku. Ukážeme vám, jak nastavit zobrazení kanálů a programů, abyste věděli, v kolik hodin se vysílají různé programy.

V tomto článku jsme se dotkli poměrně závažného tématu nastavení IPTV na televizorech Samsung Smart TV. Produkty této společnosti používá mnoho uživatelů, které jistě zajímá, jak sledovat IPTV. V dalším pokračování se budeme podrobně věnovat nastavení nainstalovaného přehrávače nStreamPlayer.

Nastavení IPTV na chytrých televizorech Samsung pomocí služby Peers.TV

Instalace aplikace Peers.Stisknutím tlačítka „Smart“ na dálkovém ovladači vstoupíte do centra Smart Hub. nebo.

Poté v levé části zobrazeného okna vyberte možnost Hledat

V okně vyhledávání zadejte pomocí elektronické klávesnice hledanou frázi „Peers“.Stisknutím tlačítka OK spustíte vyhledávání.

nastavení, iptv, televizoru, samsung

Ve výsledcích vyhledávání vyberte možnost Peers.TV, v otevřeném okně stiskněte tlačítko Stáhnout

Zobrazí se okno s výzvou ke spuštění programu, klikněte na tlačítko Spustit.

Při prvním spuštění program automaticky zjistí poskytovatele internetových služeb, ke kterému jste připojeni. Pokud se zobrazí okno s výběrem poskytovatelů, vyberte PLC a stiskněte Ano. V zobrazené nabídce stiskněte tlačítko Select na dálkovém ovladači.

Pokud není poskytovatel automaticky rozpoznán, je třeba přidat seznam kanálů ručně. Stiskněte tlačítko C na dálkovém ovladači. V okně, které se zobrazí, zadejte pomocí elektronické klávesnice adresu seznamu kanálů http://TV.plsspb.ru/TV.m3u. Stiskněte tlačítko B na dálkovém ovladači po zadání

Po výběru tohoto seznamu skladeb stiskněte tlačítko Vybrat tento seznam skladeb C

Тысячи IPTV на SmartTV Samsung в одном виджите или Для чего нам Smart STB

Přepínání kanálů se ovládá pomocí tlačítek pro přepínání kanálů

Stisknutím tlačítka ok otevřete úplný seznam kanálů

Jak připojit internet k televizoru pro IPTV

Nastavení IPTV na televizoru Samsung Smart TV musí začít připojením k internetu. Toho lze dosáhnout několika způsoby:

READ  Jak nastavit hodinky Samsung Galaxy watch

Každá metoda má své vlastní nuance, takže zde jsou pokyny krok za krokem pro každou metodu.

Připojení k síti LAN

Pokud není možné použít distribuci ze směrovače nebo televizor nemá funkci Wi-Fi, přichází na pomoc standardní kabel LAN. Je nutné je připravit a vyrobit:

Poté přejděte do nabídky nastavení a vyberte:

 • položka „Síť“;
 • „Nastavení sítě“, „Start“;
 • a v novém okně stiskněte: „Kabel“ v části „Typ připojení“;
 • Televizor se automaticky připojí k síti.

Doporučujeme předem připravit heslo od směrovače a poté přejít ke konfiguraci, která proběhne ve stejné nabídce nastavení.

 • V části „Nastavení sítě“ vyberte typ „Bezdrátové připojení“;
 • Vyhledejte dostupné sítě a vyberte jednu z nich;
 • zadat heslo.

Po dokončení nastavení se na obrazovce zobrazí zpráva, že operace byla úspěšně dokončena.

Používání WPS

Pokud směrovač podporuje rychlé připojení k síti WPS, je možné internet na Smart TV nakonfigurovat tímto způsobem. Algoritmus připojení je velmi jednoduchý:

Zařízení se vzájemně propojí a spojení je navázáno.

PlugAccess

Tato technologie je ze všech výše uvedených nejrychlejší. Pro jeho implementaci budete potřebovat dva předpoklady:

Pokud jsou všechny tyto údaje na svém místě, můžete pokračovat v nastavení:

 • Vložte vyměnitelnou jednotku do směrovače;
 • Jedna z kontrolek na zařízení pro sdílení internetu by měla blikat. Jakmile přestane blikat, můžete kartu vyjmout;
 • vložte USB disk do televizoru a nechte jej tam, dokud se připojení neprovede.

Jak nastavit IPTV, podrobné pokyny

Vzhledem k tomu, že IPTV TV je šířena prostřednictvím internetu, potřebujete pro svou televizi spolehlivé a rychlé síťové připojení. Používá kabelové připojení nebo bezdrátovou síť Wi-Fi.

Kabelové připojení (připojení LAN)

  Jeden konec kabelu se připojí k portu LAN směrovače a druhý konec k portu LAN televizoru, který se obvykle nachází na zadní straně televizoru.

Připojení televizoru k internetu se nastaví automaticky. Pořadí operací a názvy oddílů se mohou v jednotlivých modelech mírně lišit.

Připojení Wi-Fi

Chcete-li nastavit připojení Wi-Fi, musíte

 • Zapněte směrovač a ujistěte se, že je na ostatních zařízeních distribuován internetový provoz Wi-Fi.
 • Stiskněte tlačítko „Home“ na dálkovém ovladači.
 • Vyberte položky nabídky televizoru „Nastavení“, „Obecné“, „Síť“, „Nastavení sítě“, „Bezdrátové připojení“ a „Nastavení sítě“.

Některé modely televizorů nemají nainstalovaný modul Wi-Fi. V tomto případě je třeba zakoupit externí adaptér USB a nainstalovat jej do zařízení. Je lepší koupit si zařízení Samsung, protože jako jediné od výrobce zaručuje stabilní bezdrátové připojení.

Как смотреть ТВ бесплатно через интернет. Samsung Smart TV — приложение для просмотра IPTV.

Pokud router a televizor podporují funkci Wi-Fi Protected Setup, je navázání připojení Wi-Fi ještě snazší. V nabídce televizní sítě vyberte možnost WPS a na několik sekund stiskněte tlačítko WPS na směrovači. Připojení se naváže automaticky.

Dalším způsobem připojení přes Wi-Fi je použití funkce PlugAccess, která je k dispozici u některých modelů routerů. Za tímto účelem vložte do směrovače naformátovaný disk USB a počkejte, dokud kontrolka Internet booster nepřestane blikat. Pak připojte USB disk k portu USB na televizoru. Po chvíli se připojení nastaví automaticky.

Pokud používáte směrovač Samsung, existuje další rychlý způsob nastavení bezdrátového připojení pomocí technologie One Foot Connection. V nastavení televizní sítě je třeba vybrat zadanou položku a aktivovat ji. Nastavení se provede automaticky. Dokončení je indikováno zobrazením okna nastavení sítě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS