Jak připojit a nastavit Smart TV v televizoru

Normální TV! Dokonce se podaří otevřít můj externí pevný disk 500 gb. Neotevře některé formáty souborů. Nepamatuji si, které Nešťastné podle mého názoru obecně menu výstup fotografií, videí a hudby!

Musíme to dělat tak, jak to děláme na počítači! Otevřete složku, zadejte. spustit. A tak. zpracování informací na disku a přiřazení náhledového obrázku trvá velmi dlouho. zřejmě proto to trvá tak dlouho! Pokud jde o flash disky, je to hračka!

Obecný pohled! Je to velmi jednoduché! Není nacpaný věcmi!

Televize

Máte možnost sledovat stovky bezplatných kanálů prostřednictvím IP televize, ale konfigurovat tyto programy sami, stejně jako stáhnout seznam požadovaných kanálů, je velmi obtížné a náročný proces, který je nejlepší ponechat na profesionály. Náklady na tuto službu jsou velmi nízké.

K aktivaci všech funkcí chytrého zařízení budete potřebovat chytrý účet, můžete zadat stávající nebo si vytvořit nový. To vše se děje také prostřednictvím rozhraní samotného zařízení, jedinou věcí je, že dopis přijde do vaší poštovní schránky a vy jej budete muset otevřít z počítače nebo notebooku, abyste zjistili heslo.

Po tomto kroku se zobrazí obrazovka s ikonami, vše je zde intuitivní, názvy mluví samy za sebe.

Naladění běžných kanálů je možné pouze v případě, že zadáte správný region svého bydliště, záleží na rozsahu kanálů a dokonce i na kvalitě zvuku. Proto buďte opatrní při vyplňování všech údajů, dokonce i časového pásma.

dálkový ovladač k zařízení má tlačítko nápovědy ihelp, po jeho stisknutí se zobrazí informace pro uživatele, určitě se vyskytl nějaký problém.

Na DPU je užitečná také klávesa domů, která vyvolá centrální plochu zařízení, kde můžete aktivovat libovolný widget, přistupovat k obchodu s aplikacemi a hrám a také přejít do menu. V případě nouze použijte uživatelskou příručku, pokud je váš Panasonic originál, je v ní část v ruštině.

Registrace

K aktivaci všech funkcí chytrého zařízení potřebujete účet Smart TV, který můžete zadat do stávajícího nebo vytvořit nový. Jediné, co musíte udělat, je odeslat e-mail do své poštovní schránky a otevřít jej z počítače nebo notebooku, abyste zjistili heslo.

Po tomto kroku se zobrazí obrazovka s ikonami, vše je intuitivní a názvy mluví samy za sebe.

Konfigurace běžných kanálů je možná pouze v případě, že správně zadáte oblast svého bydliště, což určuje rozsah kanálů a dokonce i kvalitu zvuku. Proto buďte opatrní při vyplňování všech údajů, dokonce i časového pásma.

dálkový ovladač k vašemu zařízení má tlačítko nápovědy. ihelp, po jeho stisknutí se zobrazí informace, pro uživatele je jistě problém, se kterým se setkáváte.

Na DPU je také užitečná klávesa domů, která vyvolá centrální plochu zařízení, kde můžete aktivovat jakýkoli widget, aplikaci a obchod s hrami a přejít do nabídky. V krajním případě použijte uživatelskou příručku, pokud je váš Panasonic originální, je zde část v ruštině.

Co dělat, když se při bezdrátovém připojení nezobrazuje IP adresa televizoru?

Nejprve je třeba zjistit, zda byla vašemu zařízení přidělena IP adresa. Chcete-li to provést, musíte v nabídce nastavení vybrat část týkající se sítě, přejít do nastavení a podívat se na IP adresu televizoru. Pokud mezi televizorem a směrovačem není žádné spojení, uvidíte, že IP je zcela „0“. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte znovu zkontrolovat stav síťového připojení televizoru. Za tímto účelem musíte přejít do sekce nastavení bezdrátového připojení. Pokud zařízení není připojeno, je možné, že se televizor nachází mimo oblast pokrytí směrovače. V takovém případě je třeba zkrátit vzdálenost mezi nimi nebo zařízení propojit kabelem. Pokud se připojení nezobrazí, je třeba jej otestovat připojením jiného zařízení ke směrovači. Pokud test prokáže přítomnost internetu, je třeba kontaktovat zástupce výrobce televizoru. Pokud není k dispozici připojení k internetu, musíte se obrátit na poskytovatele internetových služeb a požádat ho o pomoc.

READ  Jak aktualizovat televizor Samsung Smart TV

Co dělat, když se IP adresa televizoru nezobrazuje na kabelovém připojení?

V případě kabelového připojení je třeba věnovat čas kontrole kabelů ve všech dostupných oblastech. Pokud se vám po resetování nepodaří problém vyřešit, měli byste připojení znovu vyzkoušet prostřednictvím jiného zařízení a poté se obrátit na zástupce výrobce nebo poskytovatele internetových služeb.

Proč potřebujete znát IP TV

Zjistili jsme, jak zjistit IP adresu televizoru a jak vyřešit problém s připojením televizoru k routeru, ale proč potřebujete znát IP adresu zařízení?? Pro pochopení tohoto konceptu stačí uvést, že IP je jedinečná adresa síťového uzlu a je nutná k propojení počítačů. Pokud například televizor není připojen k internetu, je nutné zadat nastavení sítě, zejména IP adresu a další parametry, ručně.

Nejlepší výrobci ve žlutém katalogu

Mezi výrobci, jejichž produkty jsou zastoupeny v našem katalogu, jsou modely s kabelovým nebo Wi-Fi připojením k internetu:

 • LG. Výrobky korejské společnosti není třeba představovat. V novém roce představila společnost LG zcela nové modely televizorů, které jsou již nyní na trhu televizních technologií označovány za skutečný průlom, tj.к. Nejenže mají nejširší škálu funkcí, ale také vypadají prostě úchvatně. Za zmínku stojí supertenký model „Picture-on-Wall“. Modely LG používají jako softwarovou nadstavbu systém webOS. Televizor LG Smart TV nabízí širokou škálu funkcí.
 • Samsung. Široká škála aplikací a rozšíření Smart TV umožňuje sledovat jakýkoli typ obsahu.
 • Sony. Společnost Sony také implementovala funkci Smart TV, která uživatelům otevírá široké možnosti přístupu k internetu.
 • Panasonic. Smart TV se vyznačuje službou Viera Connect, která umožňuje řadu dalších možností nejen na internetu, ale i v síti.
 • Ergo. Domácí značka televizorů, která se těší vysoké poptávce díky perfektnímu poměru ceny a kvality.
 • Toshiba. Japonská značka televizorů představuje HD ready a Full HD rozlišení obrazovky a 3D TV funkce.
 • Philips. Televizory nizozemské společnosti nabízející 3D funkce, rozlišení obrazovky. HD Ready, Full HD, 4K UHDTV
 • LG. Televizory z Jižní Koreje. Speciálně navržené příslušenství pro Smart TV.

Kontaktováním zástupce našeho internetového obchodu se můžete dozvědět další užitečné informace o modelech televizorů v katalogu, jejich výrobcích a technických vlastnostech. Veškeré potřebné kontaktní informace naleznete na webových stránkách.

Pokud jste si koupili televizor Samsung s funkcí Smart TV pro sledování internetu, nebude vám nastavení trvat dlouho. Pro používání funkce Smart TV je nutné připojení k internetu, doporučuje se rychlost 10-20 MBit/s nebo vyšší.

Smart TV nemůže fungovat bez internetu, můžete ji připojit několika způsoby: kabelem ze směrovače, pomocí Wi-Fi, WPS, Plug Access a One Foot Connection. To se provádí v nabídce „Nastavení sítě“, která v systému Samsung vypadá takto:

Sledování kanálů Smart TV zdarma, co je třeba udělat?

V naprosté většině případů lze bezplatné kanály na Smart TV přijímat prostřednictvím IPTV, digitální multimediální služby, která streamuje televizní kanály přes internet. Na rozdíl od tradičních kabelových metod je streamovaný multimediální obsah uložen na speciálních serverech, takže uživatelé mají kdykoli přístup ke svým oblíbeným kanálům.

nastavení, iptv, televizoru, panasonic, smart, připojení

IPTV využívá technologii internetového protokolu a k jednomu předplatnému IPTV může přistupovat více uživatelů současně. Služba je dostupná na většině populárních platforem, včetně systémů Windows, Android, iOS, Mac, Linux a mnoha dalších. IPTV je kromě výše uvedeného dostupná také na chytrých televizorech, streamovacích zařízeních (FireStick Roku) a herních konzolích (Xbox a PlayStation).

Vzhledem k tomu, že máme zájem o bezplatné kanály na Smart TV, potřebujeme

 • Televizor s funkcí Smart-TV;
 • Připojení k internetu;
 • Mobilní aplikace (přehrávač IPTV), kterou je třeba nainstalovat do televizoru;
 • Playlist se seznamem kanálů IPTV (v případě práce se seznamem IPTV).

Instalace IPTV je na různých modelech Smart TV obecně podobná. Zvažte jeho typickou instalaci.

ViNTERA.TV

Instalace aplikace ViNTERA.Televizor provádí následující činnosti:

 • Stáhněte a nainstalujte tento přehrávač do svého zařízení.
 • U televizorů LG (rok výroby 2012-2013) je ViNTERA.TV je v sekci „Smart World“ a po roce 2014 v sekci „AppsGames“
 • Spuštění aplikace.
 • Vyberte kartu se seznamem kanálů, které chcete sledovat.
READ  Jak nastavit digitální kanály v televizoru bbk. Připojení a nastavení STB

Funkce tlačítek na dálkovém ovladači televizoru pro tuto aplikaci:

 • Stiskněte tlačítko OK. stisknutím tlačítka 1 přehrajete na malé obrazovce, stisknutím tlačítka 2 přehrajete na celé obrazovce a stisknutím tlačítka 3 přehrajete na celé obrazovce.т.д.
 • Tlačítka nahoru/dolů na středovém velkém tlačítku přepínají televizní kanály v režimu malé obrazovky.
 • Tlačítka vlevo/vpravo postupně přepínají horní části nabídky: „Internetová televize“, „Poskytovatel TV“, „Oblíbené“, „Nastavení„.
 • „Zelené tlačítko“ Opakovaným stisknutím zeleného tlačítka přepnete velikost obrazovky 4:3/14:9/16:9.
 • „Žluté tlačítko“ Stisknutím žlutého tlačítka přidáte televizní kanál do sekce „Oblíbené“, pokud se nacházíte v sekci „Internetová televize“, nebo jej odstraníte, pokud se nacházíte v sekci „Oblíbené“.
 • „Modré tlačítko“ Stisknutím modrého tlačítka zapnete nebo vypnete režim 3D z režimu celé obrazovky, pokud televizní kanál vysílá v režimu 3D.
 • „Stisknutím červeného tlačítka zapnete televizní kanál, pokud je vedle něj červená ikona EPG.
 • Tlačítko „Zpět“ nebo „Návrat“ Zpět nebo Návrat. stisknutím tlačítka se vrátíte na předchozí obrazovku aplikace nebo aplikaci ukončíte.

ViNTERA.TV

Instalace zařízení ViNTERA.Chcete-li nainstalovat aplikaci ViNTERA TV, postupujte takto:

 • Stáhněte a nainstalujte tento přehrávač do svého zařízení.
 • Pokud vlastníte jakýkoli televizor Samsung Smart TV (2010-2013), stačí stisknout levé/pravé tlačítko na dálkovém ovladači. po stisknutí tlačítka Smart TV na dálkovém ovladači televizoru stačí přejít do „ApplicationStore“ a v části „Video“ najít a stáhnout aplikaci ViNTERA.TV.
 • Pokud vlastníte televizor Samsung Smart TV 2014, najdete aplikaci ViNTERA.TV v sekci „Kategorie“ pod položkou „Videa.
 • Spuštění aplikace.
 • Vyberte kartu se seznamem kanálů, které chcete sledovat.

Funkce tlačítek na dálkovém ovladači televizoru pro tuto aplikaci:

 • Tlačítko „ОК“ 1. stisknutí. přehrávání na malé obrazovce; 2. stisknutí. přehrávání na celé obrazovce a.т.д.
 • Tlačítka nahoru/dolů na středovém velkém tlačítku přepínají televizní kanály v režimu malé obrazovky.
 • Tlačítka vlevo/vpravo postupně přepínají horní části nabídky: „Internetová televize, Poskytovatel televizního vysílání, Oblíbené, Nastavení.
 • „Zelené tlačítko“ Postupným stisknutím zeleného tlačítka se přepíná velikost obrazovky 4:3/14:9/16:9.
 • „Žluté tlačítko“ Stisknutím žlutého tlačítka přidáte televizní kanál do sekce „Oblíbené“, pokud se nacházíte v sekci „Internetová televize“, nebo televizní kanál odstraníte, pokud se nacházíte v sekci „Oblíbené“.
 • „Modré tlačítko“ Stisknutím modrého tlačítka se aktivuje nebo deaktivuje režim 3D z celé obrazovky, pokud televizní kanál vysílá v režimu 3D.
 • „Červené tlačítko“ Stisknutím červeného tlačítka se zapne program televizního kanálu, pokud je vedle něj červená ikona EPG.
 • Tlačítko Zpět nebo „Return“ Zpět nebo Return. stisknutím tlačítka se vrátíte na předchozí obrazovku aplikace nebo aplikaci ukončíte.

Přehrávač vidliček

Forkplayer je jedinečný prohlížeč, který se přizpůsobuje zařízení uživatele, umožňuje procházet webové stránky a vytvářet XML, M3U (IPTV) playlisty. Seznam dostupných stránek je pravidelně aktualizován, což koncovému uživateli poskytuje širší nabídku služeb.

Obsah je uživateli k dispozici přímo z globální sítě a prochází jen malým množstvím zpracování. Vývojáři aplikace Forkplayer vytvořili aplikaci podobnou Opeře Mini, ale pro televizory místo telefonů. Každý gadget používá výchozí prohlížeč, ale nefunguje správně, pravidelně dává chybu s podrobnostmi: „Nedostatek paměti“. To se stává, když spustíte náročný web. Kvalita obsahu, zvuku i videa, závisí na webové stránce, na které je film umístěn, a na internetovém připojení.

Umístění obsahu a správu osobních seznamů skladeb provádí přímo uživatel. Nahrávání seznamů skladeb se provádí prostřednictvím osobního účtu. Celý proces je řízen dálkovým ovládáním tlačítka nebo ukazatele.

Stručně řečeno, přehrávač umožňuje sledovat téměř všechny nové filmy, seriály a televizní pořady vysílané prostřednictvím IPTV. Nyní se podíváme, jak nastavit televizor a aplikaci pro pohodlné sledování.

Pro spuštění přehrávače je třeba provést opravu v údajích DNS. Chcete-li to provést, přejděte do síťových nastavení televizoru a změňte adresu DNS na 85.17.30.89 nebo 195.88.208.101. Zadané údaje určí, která aplikace spustí přehrávač.

Podívejme se na televizor značky LG jako na příklad. Nejprve musíte navštívit oficiální LG STORE, vyhledat Tvigle, stáhnout a nainstalovat. Zadané údaje DNS ovlivňují, která aplikace bude spuštěna: IVI, RU, Tvigle, Accu weather, Militants a Thrillers.

READ  Jak připojit Smart TV k telefonu. Jak se připojit pomocí kabelu HDMI

Pokud se aplikace stále nezobrazuje, zkontrolujte zemi použití televizoru. Země musí být nastavena na Rusko nebo Ukrajina.

Pokud se přehrávač po spuštění výše uvedených aplikací nespustí, zkontrolujte pomocí počítače, zda váš směrovač nebo poskytovatel služeb nezablokoval DNS.

Pokud se přehrávač spustí a místo aktivace aplikace Tvigle se zobrazí načítací obrazovka, nastavení proběhlo úspěšně.

Jak nakonfigurovat přehrávač Forkplayer

Na úvodní obrazovce hráče můžete provést úpravy. Do nabídky nastavení přehrávače vstoupíte stisknutím tlačítka se třemi pruhy v horní části obrazovky. Stojí za zmínku, že pro nastavení pohodlného používání stačí použít 2 body:

Nabídka Start umožňuje nastavit počet ikon použitých v hlavní nabídce. Druhá položka vyžaduje bližší pohled.

Velmi zajímavá sekce je k dispozici v nastavení aplikace, které je ve výchozím nastavení vypnuto. Tato položka se nazývá Obsah třetích stran. Pro správné stahování dat musí být zapnutý. Ostatní nastavení jsou na uvážení uživatele.

Nastavení interaktivního televizoru LG Smart TV

Příklad. LG 55UM7510.

V zásadě jsou všechny modely LG nastaveny na zobrazování obsahu IP téměř stejným způsobem. Nejprve se ujistěte, že máte správné připojení k internetu, poté si stáhněte aplikaci „Viewer“ z aplikace LG a stisknutím tlačítka „Search“ na dálkovém ovladači vyhledejte aplikace.

Stejným způsobem lze interaktivní televizor nastavit i na moderních Smart modelech Sony, Phillips, Panasonic a dalších výrobců. Odborníci doporučují nespěchat při přípravě televizoru na sledování interaktivní televize. Pečlivě vybírejte aplikace ke stažení, seznamte se s jejich zájmy, funkcemi a vlastnostmi. Pozornost byste měli věnovat také poskytovatelům, kteří si vybírají osvědčené služby, jež poskytují vysoce kvalitní přenos obsahu prostřednictvím IP kanálů.

nastavení, iptv, televizoru, panasonic, smart, připojení

Kolik zaplatit?

Interaktivní televize je považována za placenou službu. V současné době tuto službu nabízejí provozovatelé kabelové televize jako doplňkovou službu, za kterou si účtují nemalé poplatky. Kromě toho je v síti mnoho poskytovatelů IPTV s různými náklady. Je tedy nutné si uvědomit, že je možné organizovat sledování IPTV kanálů zcela zdarma. Existují bezplatné online služby a také služby, které poskytují přenos dat v testovacím režimu, rovněž zdarma. Které z nejlepších poskytovatelů placené televize jsou nejlepší z placených nebo bezplatných, můžete lépe zkontrolovat na internetu pro hodnocení a recenze spotřebitelů. Na internetu jsou k dispozici seznamy, srovnání a další informace, ale musíte být velmi opatrní, protože je zde také mnoho reklam.

Závěrem

Obecné zásady nastavení televizorů s technologií Smart TV pro sledování interaktivní televize a specifika práce s jednotlivými značkami televizorů jsou zřejmé. Není však možné popsat všechny podrobnosti pro konkrétní značky televizorů. Protože víte, jak IPTV funguje, co k tomu potřebujete, a máte informace o základních principech nastavení, můžete otevřít pokyny k zařízení a podrobněji pochopit. Dobrým pomocníkem je také internet, kde si můžete zkontrolovat seznam poskytovatelů služeb, stejně jako funkčnost a uživatelské příručky konkrétních aplikací pro sledování IP kanálů.

Je obtížné nastavit IPTV na televizoru a je to vůbec nutné?? Na první část otázky nelze jednoznačně odpovědět. Ano, budete si muset pohrát s nastavením a úpravami, zjistit některé technické parametry, naučit se různé přehrávací programy a mnoho dalšího. To vše je obecně přístupné i laikům. Je jen důležité vědět, co chcete, a věnovat pozornost detailům. A ti, kteří se nechtějí zabývat technickými aspekty a ztrácet čas konfigurací systému, se mohou vždy obrátit na profesionály.

Pokud jde o druhou část problému, je vše jasné. Samozřejmě potřebujete IPTV. První je možnost sledovat televizní programy v perfektní kvalitě a další nesporné výhody. Za druhé, jak již bylo zmíněno, šetří prostředky na drahé vybavení. A konečně je to příležitost, jak maximálně využít funkčnost moderních televizorů, získat větší potěšení ze sledování a větší pohodlí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS