Jak aktivovat eSim v hodinkách Samsung Galaxy Watch LTE?

Chcete-li aktivovat eSIM v hodinkách Smartwatch, postupujte podle následujících kroků:

 • stáhněte si aplikaci Galaxy Wearable do mobilního telefonu;
 • spustit aplikaci, která synchronizuje smartphone a chytré hodinky;
 • naskenujte QR kód, který obdržíte pro aktivaci podobných služeb na hodinkách;
 • nastavení datového tarifu pro mobilní internet.

Aktivace je automatická, takže nemusíte navštěvovat kancelář operátora, abyste provedli všechna nastavení.

Většina moderních zařízení Samsung má stejnou aplikaci nainstalovanou výrobcem.

Pokud vaše zařízení tuto službu podporuje, ale není mezi předinstalovanými, vyhledejte ji na oficiálních stránkách společnosti Samsung nebo si ji stáhněte z Google Play.

Chcete-li stáhnout software do hodinek, musíte se přihlásit k účtu v telefonu. Pokud není k dispozici, přejděte na „registrovat“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Aplikaci Samsung Pay lze do hodinek stáhnout prostřednictvím služby Samsung Pay for gear nebo karty Samsung Galaxy Epps. Na obrazovce zařízení Galaxy Watch přejeďte prstem nebo otočte rámeček na levé straně, abyste našli ikonu „získat další aplikace“, identifikujte tu, kterou potřebujete, a stiskněte tlačítko „nainstalovat“.

Po stažení aplikace do hodinek Samsung NFC Smartwatch k ní budete mít přístup z celého seznamu.

Stažení a instalace aplikace WhatsApp do zařízení Samsung Galaxy Watch

Instalaci aplikace WhatsApp přímo do hodinek Smartwatch výrobce neposkytuje, ale přesto ji můžete v zařízení používat. Nejprve si musíte stáhnout aplikaci do telefonu. Tento krok přeskočte, pokud je již nainstalován.

 • V aplikaci Play Market najděte a nainstalujte aplikaci WhatsApp.
 • Po dokončení instalace otevřete aplikaci a zadejte své telefonní číslo.
 • Zadejte přístupový kód, který jste obdrželi z SMS, a projděte úvodním nastavením.

DŮLEŽITÉ! Podobně jako u zařízení Galaxy Wearable dokončete instalaci aplikace WhatsApp jejím přidáním do seznamu aplikací spuštěných na pozadí. Zapnutí všech oznámení a přidání do výjimek v úsporném režimu.

VAROVÁNÍ! Oznámení můžete přijímat pouze od skupin, které mají povolena zvuková upozornění.

Nastavení času

Existují dvě metody: automatická, pro kterou je k dispozici automatická aktualizace časového pásma. A návod, když si na zařízení Gear S3 nastavíte čas sami. Zde jsou pokyny pro tyto dvě metody.

 • Na obrazovce „Aplikace“ klepněte na položku „Nastavení“
 • Přejděte na „Zařízení
 • Klepněte na položku „Datum a čas“
 • Klepnutím na kartu „Automaticky“ povolíte nebo zakážete funkci automatické aktualizace data a času
 • Na obrazovce Aplikace přejděte do části „Nastavení“
 • Klepněte na položku Zařízení
 • Přejděte na „Datum a čas“
 • V případě potřeby klepnutím na možnost Automaticky vypněte funkci automatické aktualizace
 • Chcete-li datum nastavit ručně, stiskněte tlačítko „Nastavit datum“
 • Výběr roku, měsíce a dne pro ruční nastavení data
 • Poté stiskněte tlačítko Set (nebo set)
 • Chcete-li ručně nastavit čas, vyhledejte položku „Nastavit čas“.
 • Ruční nastavení hodin a minut
 • Nyní stiskněte tlačítko Set (nebo set)

JAK: Jak nastavit zařízení Samsung Galaxy Watch. 2022

Hodinky Samsung Galaxy Watch. je nová generace nositelných zařízení společnosti Samsung, která nahrazuje zařízení Samsung Gear. Po nastavení můžete přijímat oznámení, sledovat tréninky a využívat dlouhou výdrž baterie. Zde je návod, jak to udělat.

První krok po vyjmutí hodin z krabice. je nabíjení pomocí bezdrátového nabíjecího doku, který je součástí balení. Když se kontrolka LED rozsvítí červeně, hodinky se nabíjejí; když se rozsvítí zeleně, zařízení je plně nabité.

Volitelně můžete nastavit zámek obrazovky hodinek. Otočte rámečkem doleva nebo doprava a klepněte na možnost Nastavení Typ zámku zabezpečení a poté vyberte typ zámku obrazovky, který chcete použít: Vzor, ŠIROKÝ nebo Žádný.

READ  Jak připojit modem k systému Android přes USB. Nastavení speciálního režimu modemu

Poté jej spárujte se smartphonem se systémem Android:

 • Nainstalujte aplikaci Galaxy Wearable, která je kompatibilní se zařízeními se systémem Android 5.0 Lollipop nebo novější.
 • Spusťte aplikaci a aktualizujte ji na nejnovější verzi, pokud ještě není nainstalována.
 • Klepněte na položku Spustit navigaci a podle pokynů najděte svůj smartphone.
 • Na obrazovce se zobrazí výzva ke spárování s Bluetooth a žádost o potvrzení přístupového klíče na hodinkách a smartphonu. Pak stiskněte tlačítko OK.
 • Postupujte podle pokynů na obrazovce a dokončete proces.

Po úspěšném spárování zařízení se na hodinkách zobrazí krátký návod, abyste se mohli seznámit s funkcemi. Poté přejděte do obchodu Galaxy Apps nebo Game Store a stahujte aplikace otáčením předního panelu doleva nebo doprava.

 • SmartThings: Pokud chcete ovládat zařízení Smart home z hodinek.
 • Samsung Health: Tato aplikace zaznamenává vaše tréninky a další údaje týkající se zdraví.
 • Bixby: Umožňuje přístup k virtuálnímu asistentovi Samsung.

Různé klipy si můžete stáhnout také z aplikace Galaxy Apps. Klepnutím a podržením ciferníku vyberete předinstalovaný ciferník pro hodinky nebo načtete nový. Klepnutím na položku Přizpůsobit si přizpůsobíte ciferník hodinek podle svých představ.

Android: Tipy (nejen) pro začátečníky (Samsung)

Důležité: Pokud je zařízení Galaxy Watch vybaveno technologií 4G LTE, je třeba ji aktivovat telefonicky u svého operátora.

Jak nejlépe nastavit zařízení Samsung Galaxy Watch 4?

Hodinky Samsung Galaxy Watch 4 běží na nové platformě Wear OS 3, která poskytuje mnohem lepší uživatelské prostředí než předchozí verze operačního systému. Samotné chytré hodinky nabízejí solidní sadu funkcí a jejich výběrem neuděláte chybu.

PŘEDSTAVENÍ: Samsung Galaxy Watch 4 – První hodinky, co odhadnou tuk v těle. Vážný konkurent Applu?

nastavení, hodinek, samsung, galaxy

Pokud jste si právě zakoupili nové hodinky, podle následujícího průvodce se dozvíte, jak je spárovat se smartphonem, jak změnit a přizpůsobit ciferník, nastavit různé funkce a další funkce. Podívejte se na nejlepší aplikace Wear OS pro nové hodinky se systémem Android Watch.

Funkce Samsung Pay

Funkce S amsung Pay překonávají protějšky Apple a Google Pay. které jsou k dispozici pouze pro platby prostřednictvím NF C. Bezkontaktní platba NF C funguje s terminály s podobným snímačem. Korejská společnost však odkoupila vývojáře technologie MST, která jí umožňuje komunikovat se všemi terminály, ať už mají NF C, nebo ne. Což je pro ruské reálie velmi dobré.

Jediná nuance ne všechny G alaxy Watch dodávané do Ruska OS umožňuje používat MST. Dostupnost funkce je třeba ověřit u prodejců. Jinak Samsung Pay umožňuje pracovat se všemi kartami Visa a MasterCard partnerů systému.

Kde hledat

Začněme tradičně tím nejjednodušším: na hodinkách je již nainstalována malá sada ciferníků: dlouhým klepnutím na aktuální ciferník se dostanete do nabídky, kde si můžete vybrat jeden z předinstalovaných wuxfobů.Pokud se vám žádný z návrhů nelíbí, přejděte na aplikaci Galaxy Wearable. Pravděpodobně ji máte nainstalovanou, protože slouží k propojení hodinek a smartphonu. Zde se ihned objeví velké tlačítko s výstižným názvem „Dials“, které stiskneme. Všechny dostupné náramkové hodinky jsou rozděleny do kategorií podle hlavní funkce: „Klasika“, „Minimalismus“, „Zdraví“ a další. Stažitelné ciferníky budou označeny rozpoznatelnou šipkou. Pro instalaci klepněte na ikonu a stiskněte „Povolit a nainstalovat“. Všechny zde uvedené číselníky jsou zdarma.Pokud se vám nelíbí žádná z nabízených možností, klikněte na odkaz „Další číselníky“ a přejděte do příslušné sekce Google Play. Zde najdete vrcholy placených a bezplatných ciferníků. Výběr bude mnohem větší než u Galaxy Wearable, ale za skutečně funkční aplikace si budete muset zaplatit.

Nejčastější problémy s hodinkami Galaxy Watch: jejich osobní oprava!

V tomto článku jsme shromáždili nejčastější a nejuniverzálnější problémy hodinek Galaxy Watch 3 a Galaxy Watch Active 2, které tyto modely velmi úspěšně zdědily po předchozím a řekněme již méně prémiovém modelu Galaxy Smartwatch.

Hodinky Galaxy Watch se nemohou připojit, nezapnou se, neaktualizují se, vybíjejí se příliš rychle a/nebo se nenabíjejí, nezobrazují oznámení, visí, nevidí síť atd.

To je vše, co je třeba udělat, a jak tento druh nepříjemností odstranit, vám řekneme hned.

Samsung Galaxy Watch Active 2: Konečně pořádné hodinky pro Android. [recenze]

Problémy se zařízením Galaxy Watch, které se nemůže připojit k vašemu smartphonu

To znamená, že buď nelze postup párování hodinek Smartwatch s chytrým telefonem prostřednictvím kanálu Bluetooth provést normálně, nebo po úspěšném připojení (ihned nebo později) spojení mezi hodinkami Galaxy Watch a chytrým telefonem stále vypadává (přerušuje se).

READ  Funkce televizoru Samsung Smart TV

Když se to stane (a ještě více, když se to stává pravidelně), udělejte následující

 • Nejprve jednoduše vypněte a zapněte modul Bluetooth chytrých hodinek Nastavení Domů (nebo Napájení) Připojení Bluetooth a klepněte na přepínač Vypnout-zapnout (pro prevenci se doporučuje provést stejný postup i s modulem Bluetooth chytrého telefonu);
 • Nezapomeňte také, že pro rychlé a úspěšné připojení k chytrému telefonu by se zařízení Galaxy Watch mělo nacházet v dosahu modulů Bluetooth obou zařízení (čím blíže, tím lépe), a to tak, aby mezi nimi nebo v jejich blízkosti nebyly žádné předměty nebo zařízení, které by mohly rušit signál Bluetooth;
 • Pokud se chytré hodinky stále nepřipojují nebo je spojení trvale ztraceno, přejděte do nastavení Bluetooth v chytrém telefonu, odstraňte aktuální párování se zařízením Galaxy Watch a restartujte také zařízení Galaxy Watch (pokyny k tomuto postupu naleznete v části. na konci tohoto článku) a chytrého telefonu a poté znovu proveďte postup připojení Bluetooth.

Problémy se zařízením Galaxy Watch nesynchronizují se smartphonem

Jinými slovy, data z chytrých hodinek se nepřenášejí do smartphonu (včetně aplikace Zdraví atd.).). Tento problém lze řešit následujícími způsoby

 • nejprve stačí spustit proces synchronizace dat ručně (otevřete aplikaci Zdraví a klepněte na Nastavení Účet a synchronizace Synchronizovat);
nastavení, hodinek, samsung, galaxy
 • restartujte (vypněte a zapněte) moduly Bluetooth hodinek Smart Watch a chytrého telefonu a zkontrolujte stav párování;
 • vymazání aktuálního párování Bluetooth, restartování zařízení Galaxy Watch a smartphonu a jejich opětovné připojení přes Bluetooth;
 • Pokud ani poté nedojde k synchronizaci hodinek s chytrým telefonem, budete muset aplikaci Samsung Health do chytrého telefonu přeinstalovat (zcela ji odinstalovat a poté znovu stáhnout a nainstalovat);
 • pokud ani po přeinstalování aplikace Samsung Health hodinky nepřenášejí data do smartphonu, zdá se, že situaci lze napravit pouze tzv. tvrdým resetem hodinek Galaxy Watch (obnovení systému do továrního nastavení).

Připomínáme však, že tvrdý reset proveďte až po úplném zálohování (záloze) dat a nastavení hodinek. Zálohování zařízení Galaxy Watch se provádí následujícím způsobem:

 • ve smartphonu otevřete aplikaci Galaxy Wearable;
 • sjeďte o kousek níž a klepněte na možnost Účty a zálohování;
 • na další obrazovce klepněte na možnost Zálohovat;
 • Poté označte vše, co chcete uložit (nejlépe vše najednou), stiskněte tlačítko Zálohovat v dolní části obrazovky a počkejte na dokončení zálohování.

Poté proveďte úplné obnovení systému zařízení Galaxy Watch do továrního nastavení:

Poté připojte hodinky ke smartphonu, obnovte data a nastavení ze zálohy, nainstalujte aplikaci Zdraví a zkontrolujte synchronizaci. Pokud se problém nevyřeší ani nyní, tj. synchronizace stále nefunguje a hodinky nepřenášejí data do smartphonu, měli byste hodinky Galaxy Watch zřejmě ukázat odborníkovi v servisním středisku.

Problémy s hodinkami Galaxy Watch nenabíjejí

Pokud se hodinky nenabíjejí (nebo se nabíjejí špatně) i se značkovou nabíječkou, může to být samozřejmě příznakem vážných hardwarových problémů. Nespěchejte však s myšlenkami na špatné věci a nejprve udělejte následující:

 • zkontrolujte připojení nabíječky k elektrické síti (připojte ji do jiné zásuvky);
 • zkontrolujte kontakty nabíječky a hodinek, zda jsou čisté (bez nečistot, prachu, úlomků atd.);
 • pečlivě zkontrolujte, zda nabíječka a kabel nevykazují viditelné známky mechanického poškození (pokud je to možné, připojte hodinky k jiné nabíječce);
 • resetujte zařízení Galaxy Watch a poté je znovu nabijte;
 • pokud máte po ruce chytrý telefon Galaxy s funkcí PowerShare, zkuste z něj hodinky experimentálně nabíjet.

Pokud se zařízení Galaxy Watch vůbec nenabíjí (ani s jinou nabíječkou), měli byste je pravděpodobně odnést do servisního střediska.

Pokud má zařízení Galaxy Watch potíže s nezapnutím obrazovky (černá obrazovka)

Pokud se hodinky Samsung Galaxy Watch normálně nabíjejí, normálně drží nabití, ale obrazovka (ciferník) se nezapne (nebo bliká, bliká, visí, objevují se na ní pruhy atd.), je pravděpodobné, že bude nutné hodinky odvézt do servisu (zejména pokud se na obrazovce objeví známky mechanického poškození). Nejprve však vyzkoušíme následující:

 • resetovat hodinky ze smartphonu a sledovat obrazovku při resetování hodinek:
 • Pokud se nezapne, bliká, bliká apod.д. odneste hodinky do servisního střediska;
 • Pokud během restartu obrazovka neblikala ani nijak nefungovala (neobjevily se na ní žádné pruhy ani pixely), pak po restartu přejděte do nastavení Galaxy Watch, nainstalujte jakýkoli jiný ciferník (nejlépe ze značkových) a pak zkontrolujte, jak bude fungovat.
 • pokud se po restartu obrazovka zapne, ale nereaguje na klepnutí, vypněte a zapněte funkci Zapnout při zvednutí v aplikaci Galaxy Wearable i v samotných hodinkách (Nastavení Pokročilá gesta).

problémy se zařízením Galaxy Watch, které nezobrazuje oznámení a upozornění!

Pokud je zařízení Galaxy Watch náhle přestane zobrazovat (oznámení a upozornění), pak:

 • nezapomeňte, že oznámení ze zařízení Galaxy Watch se zobrazují pouze tehdy, když jsou na zápěstí;
 • zkontrolujte aktuální stav funkce odesílání oznámení v aplikaci Galaxy Wearable; musí být povolena;
 • stejným způsobem v části Oznámení v zařízení Galaxy Wearable zkontrolujte, zda je funkce odesílání oznámení povolena pro všechny požadované aplikace;
 • zkontrolujte aktuální režim v nastavení zařízení Galaxy Watch, zda je zapnutý režim Nerušit, Noční režim nebo Divadlo, a přepněte na Normální režim;
 • resetovat hodinky a smartphone (v libovolném pořadí).
READ  Aktualizace televizoru Samsung Smart TV

Problémy s hodinkami Galaxy Watch bez aktualizace firmwaru

Pokud se další aktualizace firmwaru (spolu s pravidelnou dávkou oprav dříve zjištěných chyb a aktualizací zabezpečení) nestáhne, nenainstaluje nebo se po instalaci nenainstaluje, je zřejmé, že se s hodinkami něco pokazilo, a v takovém případě:

 • resetovat hodinky a smartphone (v libovolném pořadí);
 • pokud se zařízení Galaxy Watch neaktualizuje automaticky, zkuste spustit aktualizaci ručně.Otevřete aplikaci Galaxy Wearable ve smartphonu, klepněte na položku Aktualizovat software hodinek a poté na Stáhnout a nainstalovat;
 • když smartphone stáhne aktualizaci, ale ta se stále nechce nainstalovat, znovu připojte hodinky ke smartphonu (odstraňte aktuální párování v nastavení Bluetooth smartphonu a znovu připojte hodinky);
 • Pokud opětovné připojení nepomůže, pravděpodobně byste měli zařízení Galaxy Watch resetovat natvrdo (ale až po zálohování dat, viz výše, jak a co dělat).

Problémy s fitness trackerem Galaxy Watch nefungují

tj. zdá se, že hodinky nesledují žádné tréninky ani jinou fyzickou aktivitu. Nebo ano, ale nezaznamenávají údaje přesně nebo přerušovaně. V tomto případě začneme tím nejjednodušším a nejzřejmějším:

 • Otevřete aplikaci Samsung Health ve svém smartphonu, klepněte na položku Nastavení a poté by měla být povolena funkce Automatická detekce cvičení;
 • Stejným způsobem zkontrolujte stav funkce automatické detekce cvičení v nastavení aplikace Galaxy Wearable ve smartphonu;
 • Nezapomeňte také, že funkce automatické detekce cvičení se spouští 10 minut po zahájení cvičení, takže pokud je cvičení kratší, zařízení Galaxy Watch na něj nereagovalo;
 • a naopak, pokud hodinky nezaznamenávají trénink přesně nebo pokud najednou zaznamenávají trénink jako dynamický, zkuste na chvíli vypnout funkci Automatický trénink;
 • pokud je vše zapnuto, ale fitness tracker nefunguje, resetujte hodinky a smartphone;
 • také zkontrolujte verzi firmwaru, pokud je k dispozici nová verze, pak ji aktualizujte (a pokud sledovací zařízení přestalo správně fungovat těsně po aktualizaci firmwaru, pak budete muset s největší pravděpodobností provést tvrdý reset zařízení Galaxy Watch a vrátit systém zpět na tovární firmware tímto způsobem).

Problémy se zařízením Galaxy Watch, které se nepřipojuje k internetu

Mluvíme samozřejmě o modelech LTE. Pokud tedy zařízení Galaxy Watch nevidí síť mobilního operátora (a nemá tedy žádné připojení), doporučujeme začít:

 • zkontrolujte kompatibilitu hodinek a chytrého telefonu připomeňte, že pro správnou funkci zařízení Galaxy Watch s LTE potřebujete chytrý telefon s 1.5 GB RAM (min) a operační systém Android 5.0 nebo novější, jinak se hodinky nebudou (a neměly by se) normálně připojovat k síti mobilního operátora;
 • Zkontrolujte stav funkce Mobilní sítě, musí být povolena a nakonfigurována: otevřete aplikaci Galaxy Wearable, klepněte na Mobilní sítě, chvíli počkejte, až aplikace vypíše seznam dostupných sítí, a připojte se podle pokynů na obrazovce;

Problémy s hodinkami Galaxy Watch Samsung Pay nefunguje

Pokud je aplikace Pay v zařízení Galaxy Watch nastavena a funguje správně, ale náhle přestane fungovat, pak:

 • Restartujte hodinky a smartphone (v libovolném pořadí);
 • Podívejte se na aktuální stav služby Samsung Pay a na to, jak fungují bankovní karty propojené se službou Samsung Pay;
 • znovu připojte hodinky ke smartphonu (odstraňte aktuální párování v nastavení Bluetooth smartphonu a poté hodinky znovu připojte);
 • kompletně přeinstalujte aplikaci Samsung Pay (nejprve ji odinstalujte, poté stáhněte z Google Play nebo Galaxy Store a znovu nainstalujte) jak na zařízení Galaxy Watch, tak na smartphonu;
 • pokud ani přeinstalování nefunguje, proveďte tvrdý reset zařízení Galaxy Watch (viz: Problémy se zařízením Galaxy Watch nefungují na vašem smartphonu). výše).

Problémy s hodinkami Galaxy Watch Hodinky se zpomalují

navíc jim rychleji dochází energie a aplikace mohou náhle vypadnout atd.п. Jednoduše řečeno, existují závažné problémy s výkonem. Prostředky:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS