Je možné používat Apple TV bez dálkového ovládání?

Pokud je vaše Apple TV vypnuta, můžete ji zapnout bez dálkového ovládání. Stačí vypnout Apple TV z energie a poté ji připojte zpět. Pokud máte nový Apple TV, který nebyl nakonfigurován, připojte Apple TV s routerem Wi-Fi pomocí kabelu Ethernet.

  • Pokud je zařízení Apple TV vypnuto, lze jej zapnout bez dálkového ovládání. Stačí vypnout vidličku Apple TV z výstupu a poté ji znovu zapněte.
  • Pokud máte nové zařízení Apple TV, které dosud není nakonfigurováno, připojte Apple TV s routerem Wi-Fi pomocí kabelu Ethernet.
nastavení, apple, ovládacího

Apple TV Control pomocí zařízení iOS

Poté proveďte následující akce a nakonfigurujte dálkový ovladač Apple TV v ovládacím bodě nebo Apple TV Remote Program.

nastavení, apple, ovládacího

Použití funkce „Apple TV Remote“ v ovládacím bodě

Pokud je vaše zařízení iOS již nakonfigurováno tak, aby ovládalo Apple TV, při aktualizaci na iOS 12 nebo novější verzi bude funkce „Apple TV Remote Recovel“ automaticky přidána do ovládacího bodu.

Pokud zařízení iOS není nakonfigurováno pro ovládání Apple TV nebo používá dřívější verzi iOS, postupujte podle následujících akcí:

  • Ujistěte se, že zařízení iOS je připojeno ke stejné síti Wi-Fi jako Apple TV.
  • Přidejte funkci „Apple TV Remote“ do ovládacího bodu a poté otevřete kontrolní bod.
  • Klikněte. Poté vyberte zařízení Apple TV.
  • Pokud je to nutné, zadejte na zařízení iOS čtyřmístný kód, který se objeví v Apple TV.
READ  Jak vytvořit účet Samsung Smart TV

Funkce „Apple TV Remote“ v ovládacím bodě podporuje pouze Apple TV 4K a Apple TV HD. Chcete.li ovládat zařízení Apple TV (3. Generace), můžete použít program Apple TV Remote Program.

Jak připojit iPhone k Apple TV bez routeru?

Možnost streamování zvuku a videa na Apple TV ze zařízení Android není nová. ve skutečnosti jsou aplikace, které tuto funkci nabízejí od roku 2011, k dispozici na Google Play.

Je možné sledovat Apple TV bez internetu?

Když na vašem iPhone nebo iPad bez připojení k internetu otevřete televizní aplikaci, karta se staženým obsahem okamžitě se otevře a můžete ji sledovat offline. Můžete odstranit jakýkoli stažený film nebo série tím, že jej utratíte nalevo na kartě s načteným obsahem.

nastavení, apple, ovládacího

Připojte Apple TV k obrazovce (TV, Monitor atd.) Pomocí kabelu HDMI. Pokud používáte přijímač HDMI nebo vačkový hřídel, připojte k nim kabel Apple TV a existuje další kabel k televizoru, monitoru nebo jiné obrazovce.

Jak stáhnout Apple TV v televizi?

Na kompatibilní smart TV TV, zařízení pro streamování dat nebo předpony hry zadejte úložiště aplikací pro toto zařízení a stáhněte si aplikaci Apple TV. Otevřete aplikaci Apple TV a vyberte „Start zobrazení“.

  • Připojte jeden kabel HDMI k konektoru HDMI na Apple TV a poté připojte druhý konec kabelu k konektoru HDMI na televizi.
  • Připojte jeden konec napájecího kabelu k napájecímu konektoru na Apple TV a druhý konec k výstupu.
  • Zapněte televizi a poté vyberte vstup HDMI připojený k Apple TV.

Jak restartovat Apple TV bez dálkového ovládání?

Odpojte Apple TV od zdroje energie, počkejte pět sekund a znovu se připojte. V Apple TV a vyberte „systém“ „Restart“.

Vyberte síť „Nastavení“ „. Na zařízení Apple TV (3. Generace) přejděte do nabídky „Nastavení“ hlavní „síť“. Kliknutím na název požadované sítě Wi-Fi se k ní připojte. Pokud se objeví požadavek, zadejte síťové heslo Wi-Fi.

nastavení, apple, ovládacího

Přeprogramování

Analyzujeme přeprogramování pracovní konzoly z televizoru pomocí vzdáleného programu. Nalaďte toto: Vezměte novou konzoli a přejděte do nastavení Apple TV pomocí dálkového ovladače. Dále k bodu „dálkové ovládání“ prostřednictvím sekce „Generál“. Po nalezení „Nastavení dálkového ovládání“. Klikněte na „Start“. Klikněte pomocí tlačítka pro podržení každého programování příkazu. Nastavte hlavní tlačítka, jak reagovat, a poté nastavte název dálkového ovládání. Další bude návrh na konfiguraci dalších klíčů.

READ  Jak odstranit kredity na LG TV

Pokud pochopíte techniku, zkuste se rozebírat, možná dojde k rozpadu hardwaru. Nebo ji dejte opravárenské službě. Pokud opravíte nebo najdete PU, nemohli jste nakonfigurovat ovládací prvek párů, zakupte si nové dálkové ovládání. Apple nabízí nákup zařízení za cenu asi 19 Pokud sledujete elektronické obchody, najdete nižší cenu.

Je možné sledovat Apple TV bez internetu?

Když na vašem iPhone nebo iPad bez připojení k internetu otevřete televizní aplikaci, karta se staženým obsahem okamžitě se otevře a můžete ji sledovat offline. Můžete odstranit jakýkoli stažený film nebo série tím, že jej utratíte nalevo na kartě s načteným obsahem.

Klikněte na zrcadlový displej obrazovky, vyberte Apple TV. Možná budete muset zadat kód Airplay pro Apple TV, ke kterému se připojíte. Tento kód se objeví na televizní obrazovce připojené k Apple TV. Přejděte na safari na svém iPhone a cestujte online.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS