• Zapnutí nového zařízení. Měla by se zobrazit uvítací obrazovka. Pokud jste již vytvořili nové zařízení, musíte ho před použitím vymazat.
 • Postupujte podle pokynů, dokud se na obrazovce nezobrazí WI-FI.
 • Klepněte na síť Wi-Fi. se připojit. Postupujte podle pokynů, dokud se na obrazovce nezobrazí aplikace a data, a pak klepněte na možnost Obnovit ze zálohy iCloud.
 • Přihlášení k iCloudu pomocí Apple ID a hesla.
 • Na dotaz vyberte zálohu. Ujistěte se, že se jedná o správný kus, a zkontrolujte datum a velikost každého z nich. Pokud vás vyzve k upgradu na novější verzi iOS, zjistěte, co máte dělat.
 • Pokud jste zakoupili obsah v iTunes nebo App Store pomocí více než jednoho Apple ID, budete vyzváni k registraci pomocí každého z nich. Pokud si heslo nepamatujete, můžete tento krok přeskočit kliknutím na možnost žádné Apple ID nebo jste ho zapomněli.
 • Zůstaňte připojeni a počkejte na dokončení procesu obnovení, poté postupujte podle zbývajících kroků nastavení na obrazovce. Pokud je to možné, nechte svá zařízení připojená k síti Wi-Fi i po instalaci. Díky tomu se obsah fotografií, hudby a aplikací uložených na iCloudu automaticky stáhne zpět do zařízení.

Chcete-li zařízení vymazat, stiskněte tlačítko Nastavení Základní resetování Vymazat obsah a nastavení. Tím se vymažou všechna data v zařízení. Po vymazání se zařízení restartuje a zobrazí se uvítací obrazovka.

Aktualizace nastavení iCloudu trvá dlouho, co dělat

Jak jste již pochopili, příčin problému je mnoho a není možné je všechny zkontrolovat, aniž byste měli k dispozici počítač. Nejdříve je tedy třeba zrušit aktualizaci pomocí nouzového resetu. Co je třeba udělat?

Stiskněte tlačítko pro zvýšení zvuku a rychle stiskněte tlačítko pro snížení zvuku. Poté okamžitě stiskněte tlačítko vypnutí, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple.

Poté vás AppleID může požádat o nové přihlášení, ale doporučujeme tento bod přeskočit. Totéž se může stát při aktualizaci. Budete vyzváni k zadání autorizačních údajů a měli byste vybrat možnost ne nyní. Pokud s výše uvedenými položkami nejsou žádné problémy, můžete se pokusit znovu aktualizovat nastavení služby iCloud. V opačném případě, pokud problém přetrvává, použijte počítač.

Vytvoření ID obličeje nebo Touch ID a vytvoření hesla

Na některých zařízeních lze nastavit ID obličeje nebo dotykové ID. Pomocí těchto funkcí můžete zařízení odemykat a nakupovat pomocí rozpoznávání obličeje nebo otisku prstu. Klikněte na tlačítko Pokračovat a postupujte podle pokynů nebo klikněte na tlačítko Nastavit později v Nastavení.

Dále nastavte šestimístný kód, který pomůže ochránit vaše data. K používání funkcí, jako je Face ID, Touch ID a Apple Pay, potřebuješ kód. Chcete-li zadat čtyřmístný kód, vlastní kód nebo žádné heslo, stiskněte možnosti hesla.

Jak opravit přerušení přenosu dat na iPhonu 13, když zbývá přibližně 1 minuta?

Dobrou zprávou je, že bez ohledu na příčinu lze tento problém vyřešit čtyřmi níže uvedenými způsoby. Musíte je provést jeden po druhém a zkontrolovat, zda chyba přenosu dat na iPhone přetrvává.

Náprava Chvíli počkejte

Pokud máte slabé připojení k internetu nebo z jiného menšího důvodu, může dokončení přenosu na iPhonu trvat déle a můžete to vnímat tak, že telefon zamrzne s chybou 1 minuty. Proto je třeba několik minut počkat na dokončení procesu. Obnovení dat ze zálohy v novém zařízení často vyžaduje několik minut navíc. Pokud se zobrazí 1 minuta, počkejte alespoň 15-20 minut.

Oprava Zkontrolujte, zda byl veškerý obsah přenesen do iPhonu 12

Mnoho uživatelů také hlásí, že i když jsou všechna data přenesena, iPhone 12 stále ukazuje přenos dat po dobu asi 1 minuty. Můžete zkontrolovat jakoukoli galerii, hudbu, data aplikace WhatsApp atd. Д., Ujistěte se, že všechna data již byla obnovena.

Pokud projde, zrušte proces nebo zařízení násilně restartujte a začněte jej používat.

Oprava Přepněte na kabelové připojení a přeneste znovu

Jak již bylo zmíněno, tento problém může nastat v důsledku slabého nebo narušeného internetového připojení. V takovém případě byste mohli pro přenos dat použít přepínač na kabelovou metodu. Za tímto účelem:

 • Nejprve je třeba zakoupit adaptér Lightning-USB 3 pro fotoaparát a kabel Lightning-USB.
 • Poté připojte adaptér fotoaparátu ke zdroji napájení o výkonu 12 W nebo vyšším pomocí portu Lightning.
 • Nyní připojte iPhone 12 k adaptéru Lightning fotoaparátu. USB 3.
 • Poté připojte jeden konec kabelu Lightning-USB k novému iPhonu 13 a druhý konec kabelu. k adaptéru.
 • Po dokončení montáže zapněte nový iPhone a položte jej vedle stávajícího telefonu.
 • Na starém nebo stávajícím iPhonu se zobrazí obrazovka rychlého spuštění, která vám ukáže možnost použít Apple ID k nastavení nového iPhonu. Vyberte ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
 • Poté se na novém iPhonu 13 objeví animace a zobrazí se zpráva „Hotovo na novém iPhonu 12“.
 • Poté podle pokynů na obrazovce nastavte Touch ID nebo Face ID na novém iPhonu.
 • Nakonec klepněte na „Přenést ze zařízení“ a začněte přenášet data z předchozího iPhonu do nového iPhonu 12.
READ  Jak zadat nabídku televizní služby

Как создать Apple ID в браузере в 2021 году

Oprava Obnovení továrního nastavení iPhone 12 a obnovení ze zálohy iCloud

Pokud telefon stále visí, můžete obnovit tovární nastavení a poté provést obnovení ze zálohy iCloudu a nastavit jej jako nové zařízení. Za tímto účelem:

 • Zvolte Nastavení „Obecné“ „Obnovit“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“, poté stiskněte „Pokračovat“ ve vyskakovacím okně a potvrďte akci.
 • iPhone bude obnoven do továrního nastavení. Trpělivě čekejte na dokončení procesu.

Nyní podle pokynů na obrazovce přejděte na obrazovku Aplikace a data. Zde klikněte na „Obnovit ze zálohy iCloudu“ a zadejte heslo Apple ID.

Oprava Přenos dat do iPhone 13/12 pomocí iTunes nebo Finderu

Jedná se o jednoduchý, ale velmi spolehlivý způsob přenosu záložních dat do nového iPhonu 13. Za tímto účelem:

Zde klikněte na možnost „Obnovit z počítače Mac nebo PC“ a připojte jej k počítači, kde máte zálohu předchozího telefonu.

Pak spusťte iTunes z Finderu, klikněte na „Obnovit zálohu“ a vyberte nejnovější zálohu ze zobrazeného seznamu.

Obnovení ze zálohy iTunes ve Windows:

Obnovení ze zálohy Finderu v počítači Mac:

Přijetí zprávy o aktualizaci nastavení Apple ID v iPhonu, iPadu nebo Macu?

Pokud se v aplikaci Nastavení stále zobrazuje červená ikona s nápisem, že je třeba aktualizovat nastavení Apple ID, je možné, že jste nedávno aktualizovali iOS nebo iPadOS svého zařízení nebo změnili heslo Apple ID. A někdy se zdá, že se objeví z ničeho nic a objevuje se bez ohledu na to, co děláme.

Pokud vám to zní povědomě, nejste sami. Řadu uživatelů trápí upozornění, že mají aktualizovat nastavení Apple ID na iPhonu, iPadu, Macu nebo jiných zařízeních. Zobrazují se bez ohledu na to, jak často zadáváte nové heslo.

Níže vám vysvětlíme, co je třeba udělat, a uvedeme naše nejlepší tipy, aby červená ikona navždy zmizela. Nebo alespoň do příští aktualizace nebo do doby, než budete muset aktualizovat heslo k Apple ID.

Když se zobrazí zpráva o aktualizaci nastavení Apple ID, postupujte podle těchto rychlých rad

 • Obnovení ID obličeje nebo Touch ID a přidání ID obličeje nebo otisku prstu
 • Odhlášení a návrat do služby iCloud prostřednictvím aplikace Nastavení.
 • Aktualizujte heslo Apple ID pro všechny služby Apple, jako je App Store, iMessage, FaceTime, Apple Music atd. Д.
 • Zkontrolujte stavovou stránku systému Apple a ujistěte se, že se serverem Apple neprobíhají žádné problémy
 • Restartování nebo nucený reset zařízení

Jak souvisí aktivace a záruka Apple?

Proces aktivace iPhonu automaticky spustí odpočítávání záruky Apple. Jinými slovy, záruční doba na váš nový iPhone nezačne běžet od data nákupu, ale od Ode dne aktivace smartphonu.

VAROVÁNÍ! Píše se tam „Dobrý den, “ (Dobrý den atd.д.) na obrazovce při prvním zapnutí iPhonu neznamená, že. že iPhone je vlastně nový. Zkontrolujte, zda jste si zakoupili a aktivovali nový iPhone, pomůže vám článek na níže uvedeném odkazu:

Po vložení funkční „sim karty“ do slotu zapněte iPhone (stiskněte a podržte tlačítko Zapnout během 3-4 sekund), počkejte, až se zobrazí uvítací obrazovka, a stiskněte tlačítko „Home “ otevřete přednastavená nastavení;

3. Poté vyberte jazyk a oblast;

4. Poté se připojte k síti Wi-Fi, nebo pokud není k dispozici, k mobilní síti (tlačítko Používání mobilní sítě ) nebo do počítače s předinstalovanou aplikací iTunes (ke stažení) a s webovým připojením.

V případě potřeby aktivujte možnosti geolokace, které pak můžete deaktivovat;

5. V dalším okně nastavte snímač Touch ID zadáním otisku prstu. To umožní další uzamčení zařízení pouhým dotykem snímače, stejně jako online nakupování a rychlé ověřování různých zdrojů.

Poté zadejte čtyř až šestimístné heslo, které se použije k odemknutí zařízení. Kliknutím na tlačítko Možnosti kódu hesla můžete zvolit požadovaný typ přístupového kódu;

6. V dalším okně se zobrazí výzva k obnovení aplikací a dat z kopie na iCloud / iTunes nebo k přenosu dat ze systému Android. Pokud to nepotřebujete, vyberte možnost „Nastavení jako nový iPhone „;

READ  Apple odhalil vážné nevýhody iPhone X

7. Zobrazí se okno s polem pro zadání Apple ID, ale pokud si uživatel dosud nevytvořil účet, neměli byste v této fázi účet přímo registrovat. Chcete-li zrušit registraci, klikněte postupně na „Nemáte Apple ID nebo jste ho zapomněli „, „Konfigurace později v Nastavení “ и „Nepoužívejte „.

Chcete-li správně vytvořit Apple ID bez propojení s kreditní kartou, můžete ;

Gratulujeme k nákupu iPhonu! Pokud jste nikdy předtím nepoužívali produkt Apple, předvídám řadu otázek, na které jsem kdysi hledal odpovědi i já. Proto jsem se zde pokusil shromáždit informace, které vám pomohou hned napoprvé. Jakýsi průvodce pro začátečníky nastavením iPhonu a co musíte udělat po zakoupení telefonu. Mimochodem, pokud máte účtenky z obchodu za zakoupený iPhone, nespěchejte je vyhodit, mohou se hodit.

Vytvoření Apple ID a přihlášení do App Store

Velmi důležité! Neztrácejte své Apple ID a nedávejte ho každému. Znalost přihlašovacích údajů k Apple ID umožňuje uzamknout smartphone!

Как создать Apple ID на iPhone, iPad или на компьютере (актуальная инструкция) | Яблык

Pro odemknutí je třeba kontaktovat podporu společnosti Apple. A k prokázání legálního vlastnictví telefonu budete potřebovat účtenky z prodejny, které jsem vám doporučil uschovat. Všechny aplikace zakoupené pomocí účtu App Store budete mít neustále k dispozici. Vystřídal jsem více než jednu generaci iPhonů, ale mám stále stejné Apple ID. Jak si vytvořit Apple ID si můžete přečíst. Když si zaregistrujete účet, stanete se oficiálním uživatelem iPhonu.

Síť Wi-Fi

Jak aktivovat iPhone 5s a správně ho nastavit?Vložte kartu SIM do zařízení a zapněte jej. Zobrazí se uvítací obrazovka. Miniaplikaci odemknete přejetím prstu po obrazovce (zleva doprava).

Dalším krokem v pokynech k aktivaci iPhone 5s je výběr jazyka, země a sítě Wi-fi. Upozorňujeme, že bez přístupu k internetu nelze v aktivaci pokračovat.

Pokud se zobrazí obrazovka Aktivace iPhonu, bohužel jste nyní vlastníkem zařízení. Musíte zadat Apple ID a heslo předchozího majitele. Abyste mohli pokračovat v aktivaci, musíte nyní zadat Apple ID a heslo předchozího vlastníka. Připomeňme, že Apple ID je e-mail, který byl použit k vytvoření účtu ve službách Apple pro následné používání zařízení společnosti.

Pokud jste prošli bodem aktivace, pokračujte v aktivaci nebo deaktivaci služby Geolocation. Pomáhá určit aktuální polohu uživatele a používá se pro navigaci, mapy a označování fotografií. Geolokaci lze pro jednotlivé aplikace zapnout a vypnout.

Poté nakonfigurujte iPhone. To lze provést dvěma způsoby: jako nový nebo obnovením zálohy z iCloudu nebo počítače (pomocí iTunes). Pokud jste dosud zařízení Apple nepoužívali, stačí vám první možnost. Vyberte možnost „Nastavit jako nový iPhone“ a vytvořte své Apple ID. Toto ID se bude používat pro přístup ke všem službám apple. Jako heslo můžete použít svůj e-mail, ale musíte si vytvořit heslo, které bude mít alespoň 8 znaků a bude obsahovat jednu číslici a jedno velké písmeno.

Nyní je třeba potvrdit souhlas s používáním všech bezplatných služeb společnosti Apple. Patří sem například iCloud s kapacitou až 5 GB cloudového úložiště. Pokud zařízení ztratíte nebo vám ho někdo ukradne, pomůže vám funkce “ „.

Nezapomeňte nastavit přístupové heslo, které se zobrazí při zapnutí smartphonu a při jeho odemknutí, pokud jej nastavujete v pravidelných intervalech. Pokud ho zapomenete, použijte službu iCloud keychain, která uchovává všechny údaje o heslech, čísla kreditních karet a další informace.

Je na vás, zda budete shromažďovat informace o zařízení, analyzovat je a zdokonalovat své produkty (diagnostika iPhonu). Pomoc společnosti můžete přijmout nebo odmítnout. Můžete přejít k poslednímu kroku, kterým je ovládání smartphonu. Nyní víte vše, co potřebujete vědět o aktivaci iPhonu 5s.

Gratulujeme! Právě jste získali nejlepší smartphone na světě. Teď držíte krabici a nevíte, co dál. Pohodlně se usaďte a projdeme si aktivaci a počáteční používání iPhonu.

První věc, kterou uvidíte po zapnutí smartphonu, je šedá obrazovka s nápisem iPhone. Přejetím prstu po displeji (v místě, kde je nakreslena šipka doprava a „configurer“) zleva doprava zahájíte proces aktivace iPhonu.

Nyní je třeba vybrat jazyk. Vyhledejte v seznamu ruštinu a stiskněte šipku v pravém horním rohu.

Nyní budete vyzváni k povolení nebo zakázání služby určování zeměpisné polohy. Tato služba slouží k určení vaší aktuální polohy. Docela užitečná funkce, takže ji nevypínejte.

Nyní se musíte připojit k bezdrátovému připojení k internetu. Vyberte dostupný hotspot WI-FI nebo připojte smartphone k počítači a spusťte iTunes. Připomínám, že iTunes si můžete stáhnout z oficiálních stránek společnosti Apple.

Nyní musíte několik minut počkat. Váš iPhone je aktivován.

Poté přejdeme přímo k nastavení iPhonu. Pokud jste smartphone Apple používali dříve, musíte vybrat možnost „Obnovit z kopie iCloud“ nebo „Obnovit z kopie iTunes“. Pokud s iPhonem komunikujete poprvé, vyberte možnost „Nastavit jako nový iPhone“.

READ  jak povolit Apple pay v iPhonu x. Je bezpečné platit pomocí Apple pay

Один или несколько Apple ID

V tomto okamžiku je třeba vytvořit nové Apple ID. Toto jsou identifikační údaje, které budete požadovat při provádění změn nebo instalaci nového softwaru. Zapamatujte si své uživatelské jméno a heslo.

Nyní je třeba zadat datum narození a jméno a příjmení.

Zadejte přihlašovací jméno, které chcete používat v iCloudu. Pak je třeba vymyslet heslo.

V dalším kroku budete vyzváni, abyste povolili funkci „Aktualizovat“ a dostávali články a aktualizace o produktech a službách Apple.

Nyní musíte souhlasit se všemi podmínkami pro produkty Apple.

Nyní bude vytvořeno vaše Apple ID. Upozorňujeme, že vytvoření nového Apple ID může trvat několik minut.

Nyní je třeba nastavit způsob používání služby iCloud. Apple iCloud umožňuje zálohovat to, co je pro tebe důležité, a ukládat informace o aplikacích online. Doporučujeme používat iCloud.

Chcete-li uložit data na vzdálený server, vyberte možnost „Vytvořit kopii v iCloudu“.

V tomto okamžiku budete vyzváni k použití funkce Najít iPhone, která vám vždy umožní sledovat polohu iPhonu a zobrazit jeho polohu na mapě.

Nyní můžete na server společnosti Apple posílat informace, které mají zlepšit kvalitu produktů společnosti.

Tady to máte. Váš smartphone je připraven k použití! Užijte si!

Nejčastější chyby při vytváření Apple ID

Není jich mnoho, protože proces registrace průkazu totožnosti je poměrně jednoduchý, ale nejčastější jsou tyto:

 • Mnoho lidí nechce nakupovat v App Store pomocí kreditní karty nebo účtu v mobilním telefonu a chce používat pouze bezplatný obsah. Z nějakého důvodu však nemohou vytvořit Apple ID bez karty. Pokud je to váš případ, přečtěte si pozorně tyto jednoduché pokyny.
 • Existují věková omezení. Účet si můžete zaregistrovat od 13 let (ne méně) a v tomto případě pouze se souhlasem rodičů. Plnohodnotné Apple ID se vytvoří až po dovršení 18 let. Zajímavé je, že pokud jste původně uvedli nesprávný věk a poté jste v reakci na varování systému změnili datum narození na jiné, „pozdější“, stále se nebudete moci zaregistrovat. Systém bude trvale hlásit „ještě jste nedosáhli minimálního věku“. buď byste museli z miniaplikace vše smazat a začít znovu, nebo si účet vytvořit pomocí počítače. Proto byste měli být pozorní a hned na začátku uvést věk 18 let nebo více, abyste se vyhnuli zbytečným problémům.
 • Přihlašovací jméno Apple ID nemůže být následující e-mailová adresa @iCloud.com, @me.com. Vytvořit jakýkoli jiný e-mail.
 • Můžete se také setkat se zprávou, jako je tato „název obsahuje neplatné znaky“. V tomto případě pečlivě zkontrolujte, co zadáváte do příslušných polí. Vaše poštovní schránka například nesmí obsahovat ruská písmena v názvu, vaše jméno nesmí obsahovat číslice, tečky atd.д.
 • Ujistěte se, že je vaše heslo správné, ne příliš jednoduché, jinak jej nebudete moci použít. Více informací o této problematice a příklady správného a chybného hesla naleznete zde.
 • Je možné, že vytvoření Apple ID selže kvůli selhání aktivačního serveru. Není to často, ale stává se to. Jak zjistit, zda je v současné době se službami vše v pořádku??

Jak vidíte, téměř všechny chyby jsou způsobeny prostou nepozorností.

Je tu ještě jeden a stojí za to o něm mluvit podrobněji.

Vytvoření Apple ID v jiném zařízení

Chcete-li si vytvořit Apple ID v Apple TV, zařízení se systémem Android, Smart TV nebo streamovacím zařízení, musíte obvykle postupovat podle pokynů na obrazovce a zadat své celé jméno, datum narození, e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a způsob platby. Pro přihlášení k odběru služeb, jako je Apple Music a Apple TV, a pro stažení aplikace Apple TV si musíte vytvořit Apple ID. Pokud nastavíte aplikaci Apple TV ve Smart TV a potřebujete vytvořit Apple ID, může se otevřít webová stránka pro aktivaci.Apple.com.

Pokud máte potíže, zkuste si na webu vytvořit Apple ID podle následujících kroků.

 • Přejděte na stránku Apple ID a klikněte na možnost Vytvořit Apple ID.
 • Zadejte své jméno, datum narození, e-mailovou adresu, heslo a vyberte zemi nebo oblast, která odpovídá fakturační adrese zadané při platbě. Zadaná e-mailová adresa bude vaše nové Apple ID.
 • Zaškrtněte políčka a případně zaškrtněte možnost přihlásit se k odběru aktualizací Apple. Díky tomu budete mít přehled o nejnovějších novinkách, softwaru, produktech a službách společnosti Apple.
 • Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Jakmile si na webu vytvoříte Apple ID, můžete si nastavit dvoufaktorové ověřování, což je nejvyšší úroveň zabezpečení společnosti Apple, pokud je k dispozici. Po potvrzení e-mailové adresy se můžete pomocí nového Apple ID přihlásit do obchodu iTunes Store a dalších služeb Apple, jako je iCloud.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS