Vyhledávání Samsung Galaxy

Musíte se přihlásit k oficiální službě pro vyhledávání a vzdálenou správu smartphonů Samsung. Přístup ke službě získáte pomocí tohoto odkazu.

 • Zobrazení místa na mapě, kde můžete sledovat aktivitu telefonu
 • Vzdálené uzamčení zařízení
 • Vzdálené vymazání všech dat
 • Možnost aktivovat zvukový signál na maximální hlasitost (užitečné, pokud telefon ztratíte nebo zapomenete někde poblíž).

Pokud je Samsung Galaxy zapnutý, lze v něm vyhledávat také prostřednictvím účtu Google.

Musíte mít účet Google, který musí být spojen se ztraceným smartphonem. Funkce vzdálené správy od společnosti Google je podobná jako u společnosti Samsung, ale navíc umožňuje vytvořit zprávu s odměnou za vrácení smartphonu.

Jak se chránit před ztrátou smartphonu, abyste ho v budoucnu mohli rychle najít?

Je třeba poznamenat, že telefon Samsung přes iPhone pravděpodobně nebude nalezen kvůli nedostatečné synchronizaci na účtu Google. Pokud jde o vyhledání zařízení podle IMEI, v případě krádeže to téměř nepomůže, protože informace jsou okamžitě resetovány. Mnoho lidí okamžitě vytáčí operátory v naději, že získají informace o zařízení. Ale to je také nemožné. Specialisté call centra nemohou telefon na dálku zablokovat. Jediné, co lze udělat, je SIM kartu uzamknout, ale ta se okamžitě vyhodí.

Mnoho lidí spoléhá na poctivost nálezce a posílá zprávu s odměnou. Ale také to nefunguje, protože SIM karta je okamžitě vyhozena. Jedinou šancí je, že se zařízení dostane do rukou poctivé osoby a ta projeví snahu vrátit telefon majiteli.

Chcete-li v budoucnu najít svůj smartphone pomocí výše uvedených metod, proveďte potřebná nastavení:

 • Přejděte do nastavení zařízení, přejděte do části Zabezpečení a vyberte část Správci. Zde povolte Dálkové ovládání a potvrďte akci. Pro dokončení nastavení postupujte podle odkazu Google.com/Android/devicemanager, abyste svázali účet, ke kterému je telefon připojen, a jeho heslo.

/

/

 • V nabídce smartphonu přejděte na obrazovku Zámek a ochrana, přejděte na možnost Najít telefon a propojte zařízení s účtem Samsung. Poté aktivujte funkci Dálkové ovládání a polohu Google.

Případně si můžete nainstalovat jednu z výše uvedených aplikací, které vám vyhledávání usnadní. Taková předvídavost vám ušetří spoustu starostí a umožní vám rychleji lokalizovat zařízení.

Aplikace pro vyhledávání telefonů Samsung

Alternativní způsob vyhledávání smartphonu nabízí výrobce. Toto je aplikace „Najít můj mobilní telefon“. Můžete k němu přistupovat z jiného zařízení. Pokud aplikaci nemáte nainstalovanou, můžete si ji zdarma nainstalovat prostřednictvím služby Play Market.

Aplikace úzce spolupracuje se společností Google a funguje podobně jako vyhledávání účtů. Pokud je v chytrém telefonu povolena geolokace, zjistí se přibližná poloha vašeho zařízení pomocí satelitu a zobrazí se na mapě.

READ  Jak změnit účet pro Android

Ztracený telefon. Jak najít?

Nejde ani tak o funkci vyhledávání, ale o celou službu SmartThings Find. Společnost Samsung mu věnovala celý článek na svém zpravodajském portálu

Služba umožňuje snadno a rychle vyhledat zařízení Galaxy se systémem Android 8 nebo novějším. SmartThings Find využívá k vyhledávání zařízení technologie Bluetooth Low Energy (BLE) a Ultra Wideband (UWB). První se používá k vyhledávání osob nakažených koronavirem. Aplikace společností Apple a Google založená na této technologii, která před několika měsíci vzbudila velký rozruch.

Zdá se, že společnost Samsung nechápe, co by měly být pohodlné smartphony

BLE již dlouho používá také jeden z hlavních konkurentů společnosti Samsung, Apple. Počínaje iOS 12 mohou uživatelé vyhledávat svůj smartphone pomocí zařízení jiných uživatelů, která se nacházejí poblíž. Za tímto účelem může ztracený gadget vysílat do okolního prostoru dlouhodobý signál o své poloze, i když je vypnutý a jeho baterie je vybitá. Když chytrý telefon kolemjdoucího zachytí tento signál, odešle souřadnice na server a uživatel bude moci najít svůj gadget v lese nebo na blízkém dvoře.

Google už umí zobrazit polohu smartphonu na mapě. Ale jen když je zapnutý. V opačném případě se jedná o poslední zaznamenanou pozici.

Společnost Samsung se vydala stejnou cestou a převzala dobrou myšlenku. Podle informací jihokorejské společnosti začne gadget po 30 minutách offline pípat, což stejně jako v případě iPhonu detekují ostatní gadgety Galaxy. Nejen chytré telefony, ale dokonce i hodinky a tablety lze tímto způsobem nalézt.

USA začínají rušit sankce vůči společnosti Huawei? Společnost Samsung dostala zelenou

Jak sledovat a najít ztracený Galaxy S9 na dálku.

Samsung Galaxy S9. nejnovější vlajková loď řady Galaxy. Před několika dny byl představen na veletrhu Mobile World Congress 2018, přičemž hlavní předností telefonu je jeho fotoaparát. Údajně má větší clonu, která poskytuje více světla, což vede k lepším a jasnějším snímkům i při slabém osvětlení. Samsung Galaxy S9 je nový a drahý smartphone, jeho ztráta by mohla být velmi špatná. Dnes si povíme, jak najít ztracený Galaxy S9, pokud vám byl ukraden nebo jste ho ztratili.

Vyhledávání doma

Nejoblíbenější způsob vyhledávání telefonu, který je populární již od dob tlačítkových modelů. Stačí zavolat na své číslo z jiného zařízení. Žádný jiný telefon po ruce? Poté můžete z počítače volat pomocí funkce Skype. pokud máte na účtu alespoň nějaký kredit.

Jakmile uskutečníte hovor, smartphone přehraje melodii. Podle zvuku zjistíte, kde se zařízení nachází. Tato možnost je samozřejmě vhodná pouze v případě, že jste si jisti, že je zařízení někde v hloubi deky nebo pod židlí. Pokud ho ztratíte mimo byt, zvonění vám nemusí pomoci. A rozhodně neumožňuje najít ukradený telefon se systémem Android.

Nalezení ztraceného telefonu Samsung Galaxy bez internetu

Vypadá to, že společnost Samsung právě přidala do aplikace Samsung Find My Mobile offline vyhledávání. Umožňuje sledovat telefon, i když nemá pokrytí Wi-Fi nebo mobilním signálem, s pomocí ostatních uživatelů Galaxy. Jakmile bude telefon vybaven touto novou funkcí. Uživatelům se odešle push oznámení s dotazem, zda chtějí funkci ve svém telefonu používat.

READ  Jak dát hudbu na volání Meizu

Autonomní vyhledávání bylo poprvé představeno v systému iOS 13. Zde může uživatel iOS sledovat jiná zařízení iOS bez Wi-Fi nebo mobilní sítě na základě seskupování zařízení. To znamená, že každé zařízení existuje v clusteru s jedinečným šifrovaným identifikátorem zařízení.

Stejný model byl zaveden pro zařízení Samsung, nyní pomocí této služby najdete ztracený samostatný telefon Samsung i ztracená sluchátka nebo chytré hodinky Samsung.

Způsoby nalezení ztraceného telefonu Samsung

Ztracený telefon Samsung (například A50 nebo A10) můžete vystopovat různými způsoby podle níže uvedených pokynů krok za krokem.

Prostřednictvím webových stránek společnosti Samsung

Společnost poskytuje na svých webových stránkách službu vyhledávání zařízení na adrese https://findmymobile.Samsung.com/. Chcete-li vyhledat telefon, musíte k zadanému zdroji přistupovat z jakéhokoli dostupného zařízení (telefonu, počítače atd.).д.), přihlaste se pomocí údajů z účtu Samsung a začněte hledat mobilní telefon. Služba umožňuje:

 • Vyhledejte telefon;
 • Chcete-li na něj zavolat;
 • Zamkněte obrazovku, tlačítka napájení a služby Samsung Pay;
 • Vymazání uložených informací z paměťové karty a zařízení;
 • Zálohujte všechna data na server Samsung Cloud;
 • Odešlete textovou zprávu na obrazovku telefonu osoby, která ztracené zařízení našla;
 • Zapnutí režimu úspory baterie.

Эволюция Galaxy A

Jak povolit službu Najít mé mobilní zařízení:

 • Přejděte do nastavení telefonu.
 • Přejít na Biometrické údaje a zabezpečení.
 • V otevřené nabídce najděte položku Najít mé mobilní zařízení.
 • Tažením posuvníku doprava tuto možnost aktivujete.
 • Klepnutím na položku Najít mé mobilní zařízení získáte přístup k pokročilým funkcím a povolíte je: Odeslání poslední polohy a vzdálené odemknutí.

Informace o hledání ztraceného telefonu Samsung naleznete v části Jak najít ztracený telefon

Služba dálkového ovládání Android

Tato služba vám umožní najít telefon, pokud máte účet Google. Proces hledání je tedy následující:

 • V počítači přejděte na odkaz na službu Google https://www.Google.com/Android/devicemanager?hl=en.
 • Přihlášení k účtu, který byl v telefonu aktivní.
 • Pokud je ztracené zařízení zapnuté a připojené k internetu, zobrazí se jeho poloha na mapě.
 • Služba Google vám v tomto případě nabídne dvě možnosti: zavolat na počítač, nebo jej zablokovat a odstranit všechna data.

Pokud nemáte v telefonu přístup k internetu, nebudete moci zařízení touto metodou najít.

Speciální aplikace v Obchodě Play

Služba Play Market umožňuje stáhnout a nainstalovat do zařízení Samsung mnoho speciálních aplikací, které umožňují vzdálené uzamčení a vymazání zařízení. Příkladem je program Find My Mobile:

najít, samsung, galaxy
 • Váš účet Samsung musí být aktivován.
 • U účtu Google udělte povolení ke shromažďování dat a souhlas s používáním bezdrátových sítí k tomuto účelu.
 • V nastavení telefonu povolte možnost odesílání poslední polohy. Tato funkce odesílá informace o poloze vždy před vypnutím telefonu, což pomáhá v budoucnu lokalizovat telefon pomocí nejnovějších údajů.

Placené služby mobilních operátorů

Určení polohy pomocí mobilního operátora. Služba je k dispozici za poplatek. Údaje o poloze pohřešované osoby přicházejí prostřednictvím SMS. Zjištění těchto informací je možné, pokud je SIM karta v pohřešovaném mobilním telefonu aktivní a má mobilní signál.

Přes TeamViewer

Pokud je na ztraceném zařízení nainstalován software TeamViewer, je možné jej vyhledat podle IP a MAC adresy:

 • Spuštění programu TeamViewer na počítači nebo jiném zařízení.
 • Přihlášení k účtu, ke kterému jste se přihlásili na chybějícím mobilním telefonu.
 • Přístup k panelu nástrojů.
 • Zobrazení aktuální adresy IP a MAC v nastavení.
 • S pomocí speciálních služeb (např. 2ip).Zjištění polohy telefonu.
READ  Tablet Samsung se nabíjí pouze ve vypnutém stavu.

Podle čísla IMEI

IMEI je 15místné číslo mobilního telefonu. Každý model má své vlastní číslo, které najdete na krabici telefonu, baterii a paměti. Stisknutím #06# zjistíte IMEI a porovnáte ho s tím, co je napsáno na dalších dvou místech (baterie a krabička).

Распаковка Galaxy S21 Ultra и 10 фишек главного смартфона Samsung

Vyhledávání telefonu podle čísla IMEI prostřednictvím orgánů činných v trestním řízení:

 • Po předložení všech dokladů potvrzujících vlastnictví telefonu sepíše majitel telefonu zprávu o pohřešované osobě a uvede 15místný IMEI.
 • Orgány činné v trestním řízení vyhledají mobilní telefon prostřednictvím satelitu, když jej narušitel zapne nebo se pokusí uskutečnit hovor.
 • Policie na základě těchto souřadnic vyhledá pachatele a vrátí mobilní telefon jeho právoplatnému majiteli.

Používání funkce Google Photo

Služba Fotky Google se vám bude hodit, pokud splníte několik podmínek:

SAMSUNG GALAXY S3 С ALIEXPRESS ЗА 4000. 8 ЛЕТ ТЕЛЕФОНУ!

 • Ztracený telefon musí mít přístup k internetu;
 • V aplikaci Fotky Google předem aktivujte možnost Zálohování a synchronizace (v nastavení najděte příslušnou část, zapněte ji, povolte Wi-Fi a mobilní síť);
 • útočník musel na ztracený telefon pořídit alespoň jednu fotografii.

Vyhledejte zařízení prostřednictvím služby Fotky Google, kam se automaticky nahrají všechny fotografie pořízené zlodějem spolu s informacemi o místě, kde byla fotografie pořízena:

 • Z počítače nebo jiného přístupného zařízení přejděte na adresu www.Google.com/photos/about/
 • Přihlášení k účtu Google.
 • Zkontrolujte své nejnovější fotografie.
 • Pokud je k dispozici, otevřete ji.
 • Klikněte na ikonu informací v pravém horním rohu.

V nabídce, která se otevře vpravo, se zobrazí všechny informace o fotografii, včetně jejího umístění.

Ztracený nebo odcizený smartphone můžete najít několika způsoby:

 • pomocí standardní služby „Vzdálené ovládání“ nebo Správce zařízení pro všechna zařízení se systémem Android;
 • Použití integrované služby Find My Mobile společnosti Samsung;
 • s trochou dalšího softwaru, který lze stáhnout z Obchodu Play zcela zdarma.
najít, samsung, galaxy

Ať už zvolíte jakoukoli možnost vyhledávání, její úspěšnost bude záviset na následujících faktorech:

 • Jak je to dlouho, co jste si všiml, že chybí? Nezapomeňte, že při krádeži telefonu je čas proti vám. Pokud nepodniknete okamžité kroky, mohl by narušitel vyjmout kartu SIM ze zařízení Samsung, provést formátování nebo jiné akce, po kterých by byla šance na úspěšný výsledek minimální.
 • Je vaše zařízení propojeno s virtuálními službami Google? Většina vyhledávacích nástrojů vyžaduje aktivní spárování se službou Google Play v miniaplikaci. Bez ní bude velmi obtížné najít to, co chybí.
 • zda byl operační systém správně nastaven. V systému Android musí být předkonfigurovány naprosto všechny metody vyhledávání. Bez něj se můžete obrátit pouze na orgány činné v trestním řízení, které ukradené telefony najdou jen velmi zřídka.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS