Zakázání funkce Najít iPhone v aplikaci iOS na iPhonu a iPadu

najít, iphone

Počkejte, až bude aktualizován stav všech zařízení propojených s vaším Apple ID.

Přejeďte doleva po řádku se zařízením, u kterého chcete zakázat funkci „Najít iPhone“. Vpravo od názvu modelu se zobrazí červené tlačítko „Odstranit“.

Všimněte si, že v aplikaci Najít iPhone lze smazat pouze iPhony, iPady a nepřipojené počítače Mac se stavem offline. Pokud je zařízení připojeno k internetu, tlačítko „Odstranit“ se nezobrazí.

Potvrzení žádosti o odstranění. Zařízení bude odstraněno ze seznamu.

Funkce Najít iPhone je velmi užitečná, protože operační systém vás při první aktivaci vyzve k jejímu zapnutí. To může být užitečné v situacích, kdy vám byl iPhone odcizen. Objeví se možnost sledovat polohu miniaplikace, což bude užitečné i pro rodiče, kteří chtějí znát polohu svého dítěte.

Představení funkce „Najít“ na iPhonu

Najít iPhone umožňuje najít ztracené zařízení, které vám jednoduše vypadlo z kapsy a je tam stále nedotčené. Pokud chcete sledovat polohu svého iPhonu, máte k dispozici i řadu dalších scénářů.

Pokud jste při prvním nastavení neaktivovali možnost „Najít iPhone“, můžete tak učinit kdykoli podle pokynů:

Můžete také aktivovat možnost „Poslední geolokace“, takže když se baterie vybije, gadget v daném okamžiku odešle údaje o poloze na server Apple.

 • Poté v nastavení vyberte možnost „Soukromí“ a klikněte na možnost „Geolokační služby“. Zkontrolujte, zda jsou aktivovány.
 • Přejděte v seznamu možností geolokace dolů na položku „Systémové služby“ a vyberte ji.
 • Aktivujte funkci „Najít iPhone“.

Jak najít iPhonePo provedení výše uvedených pokynů bude na miniaplikaci aktivní možnost „Najít iPhone“. Lze ji sledovat přes iCloud. Pokud používáte více zařízení Apple, která jsou připojena ke stejnému účtu iCloud, je třeba tuto funkci nastavit pro každé zařízení zvlášť.

Jak najít iPhone svého přítele pomocí Latitude

Společnost Apple představila aplikaci Locator před dvěma lety, ale teprve nyní se vyvinula v pokročilý vyhledávací nástroj. Umožňuje najít nejen ztracený iPhone, ale dokonce i MacBook, peněženku MagSafe, sluchátka Airpods nebo sluchátka jiných výrobců. Důležitá je kompatibilita hardwaru a softwaru, a co přesně se bude hledat, není tak důležité, i když je to kolo. Málokdo však ví, že pomocí Latitude můžete lokalizovat nejen své zařízení, ale i zařízení svého přítele, ať už jde o iPhone, iPad, Mac nebo jiné zařízení.

READ  Proč se baterie telefonu tak rychle vybíjí?. Kapacita se časem snížila

Pomocí lokátoru můžete najít nejen svůj iPhone, ale také iPhone svého přítele

Актуальность iPhone 11 в 2022 году. Стоит покупать?

Pravděpodobně jste již viděli tlačítko Nápověda příteli, které se objevilo v aplikaci Lokátor. Další věc je, že málokdo tuší, jakou roli hraje. Mezitím odstraňuje jedno velmi závažné omezení, které umožňuje najít zařízení propojené s cizím Apple ID.

Mluvíme o mechanismu potvrzení přihlášení, který přichází na důvěryhodné zařízení a ověřuje uživatele. Bez něj nebudete moci vstoupit do služby iCloud a najít chybějící položku. Pokud však v zařízení svého přítele použijete aplikaci Locator, není vyžadováno žádné ověření.

Jak najít iPhone: při krádeži nebo ztrátě

Jakmile nemůžete najít svůj milovaný gadget na správném místě, začnete si myslet, že se buď ztratil, nebo byl ukraden.

Co dělat: Jak najít svůj iPhone a ochránit důvěrné informace před špiony. Některé účinné způsoby:

Rychlé nalezení ztraceného iPhonu pomocí chytrých hodinek Smart Watch Apple Watch, klepněte na obrázek zvonícího telefonu a uslyšíte vyzvánění, pokud je hledaný telefon v dosahu. Zařízení musí být spárována přes Bluetooth nebo wi-fi.

Jak najít ztracený iPhone. i když je vypnutý

Najít můj. užitečná funkce pro nalezení ztraceného iPhonu. V nové verzi 2021 operačního systému iOS 15 společnost rozšířila funkci Find My. Uživatel nyní vidí telefon na mapě, i když je vybitý nebo ho narušitel vypnul. Publikace The Verge odhalila, jak na to.

Kdo najde vypnutý iPhone

Uživatelé následujících modelů iPhonu budou moci používat novou funkci Najít můj a v případě ztráty najít svůj vypnutý telefon:

 • iPhone 11;
 • iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max;
 • iPhone 12 / iPhone 12 Mini;
 • iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max;
 • iPhone 13 / iPhone 13 Mini;
 • iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max.

Распаковка iPhone 11 всех цветов

Pokud je funkce aktivní, zobrazí se po vypnutí telefonu oznámení „iPhone lze najít po vypnutí“.

Jak aktivovat funkci

Pokud je funkce Apple Najít moje vypnutá, musíte ji nejprve nastavit. Za tímto účelem:

READ  Jak zjistit hesla v telefonu se systémem Android.

Pokud jste upgradovali na iOS 15, můžete také aktivovat funkci „Najít mou síť“. ta vám umožní najít telefon, i když není online.

Pokud je povolena funkce „Odeslat poslední polohu“, telefon zároveň odešle poslední polohu iPhonu na váš účet Apple, když se baterie vybije.

Titulek obrázku: The Verge

iPhone můžete sledovat pomocí aplikace Najít můj na Macu nebo jiném iPhonu. Pomůže vám i jakýkoli prohlížeč. stačí přejít na iCloud.com/find a přihlaste se pomocí svého Apple ID.

Webová verze umožňuje uživateli následující činnosti: přehrát zvuk v telefonu, nastavit jej do režimu „Lost Mode“ nebo vymazat data. Při použití aplikace Najít mou aplikaci získá uživatel stejnou funkci a mapu, která ukazuje, jak se k iPhonu dostat.

Připomeňme, že společnost Apple vydala iOS 15, iPadOS 15 a watchOS 8 dříve v září. K dispozici pro aktualizaci.

Je možné najít iPhone pomocí IMEI?

Po nahlášení ztráty se doporučuje zadat údaje o zařízení do databáze IMEI odcizeného/ztraceného telefonu na specializovaných webových stránkách.

Pro zjištění IMEI zařízení Apple stačí vytočit #06# a zobrazí se číslo.

Začněte s www.sndeep.info. Na domovské stránce tohoto portálu klikněte na „Přidat do seznamu ztracených nebo odcizených zařízení“.

Poté vyplňte krátký dotazník (IMEI, jméno majitele, e-mailová adresa, výše odměny) a zaregistrujte ztrátu.

Neberte toto opatření jako beznadějné: podívejte se na statistiky. denně se na webu provede více než 25 tisíc kontrol IMEI. Podívejte se na stránky ! Statistiky hovoří velmi výmluvně o popularitě portálu.

Aplikace Najít iPhone

Využívejte všechny skvělé funkce Find iPhone, jako je sledování zeměpisné polohy zařízení nebo jeho blokování v případě krádeže, a to buď prostřednictvím iCloudu, nebo univerzální mobilní aplikace Find iPhone. Aplikace Najít iPhone je k dispozici ke stažení zdarma v App Store.

Po instalaci stačí spustit aplikaci a přihlásit se pomocí Apple ID a hesla. Po ověření můžete vždy sledovat polohu svého iPhonu, iPadu nebo Macu na mapě, pokud je na všech uvedených zařízeních aktivován stejný účet iCloud.

Síť lokátorů aneb jak povolit offline vyhledávání „Najít iPhone (iPad)“ pro nalezení vypnutých zařízení

Na konferenci WWDC 2019 představila společnost Apple několik zajímavých novinek. Jednou z nich je nová aplikace Locator pro iOS, iPadOS a macOS. Kombinuje funkce funkce Najít iPhone a Najít přátele.

Aplikace umožňuje zjistit polohu přátel a rodiny, sdílet data a vyhledávat ztracená zařízení. Locator také představil zajímavou možnost offline vyhledávání. Můžete najít i vypnutá nebo uspaná zařízení.

Hledání iPhonu pomocí funkce Najít můj iPhone

Podívejme se tedy, jak najít ztracený iPhone z počítače nebo jiného iPhonu přes iCloud. Hlavní podmínkou pro použití této metody je, že v době, kdy je smartphone pohřešován, je v něm povolena funkce Find My iPhone. Kromě toho musí mít zařízení přístup k internetu a nesmí mít vybitou baterii. Pokud bylo před ztrátou/odcizením odpojeno, ale nastavili jste, aby odesílalo svou poslední zeměpisnou polohu, můžete zjistit, kde se nacházelo, když bylo vypnuto. Po nalezení, nabití a zapnutí telefonu bude funkce samozřejmě opět fungovat.

READ  Jak připojit MI Band k iPhone

Podívejme se, jak používat službu Najít iPhone:

 • Přejděte na web iCloud, přihlaste se;
 • přejděte na položku nabídky „Najít iPhone“ (budete muset znovu zadat heslo k účtu);
 • Zobrazí se mapa s aktuální polohou smartphonu.

Jak vidíte, není to složité. Mapu můžete měnit, vybrat její zobrazení (satelitní, mapové, hybridní). Pokud jste velkým fanouškem značky Apple a vlastníte více než jedno takové zařízení, můžete v poli „Všechna zařízení“ vybrat chybějící zařízení.

Po výběru iPhonu se zobrazí okno, ve kterém si můžete vybrat, co chcete udělat.

Pokud vyberete možnost „Přehrát zvuk“, iPhone začne velmi hlasitě pípat. Užitečnost této funkce spočívá v tom, že pokud svůj gadget někde necháte, bude slyšet a nalezen pomocí zvuku. Neexistuje však žádná záruka, že bude vrácena.

Možnost „Vymazat iPhone“ vymaže všechna data z paměti smartphonu. Najít zařízení bude samozřejmě poté velmi obtížné. Je to poslední možnost. použijte ji k ukrytí osobních údajů, i když telefon už pravděpodobně nikdy neuvidíte. Jiná věc je, jestli jste se postarali o zabezpečení svých dat vytvořením kopie na stejném iCloudu. V každém případě si dejte na čas. nálezce vašeho iPhonu se do něj bude muset nabourat, aby ho mohl použít, a to není vůbec snadné.

Možnost „Režim chybějících“ je určena k uzamčení chybějícího. Po výběru této možnosti je třeba vytvořit nové heslo, které se použije k odemknutí smartphonu. Případně můžete zadat kontaktní telefonní číslo, které se zobrazí na uzamčeném iPhonu. Pokud však chcete tuto možnost vynechat. Na další obrazovce můžete zadat text, který se zobrazí na ztraceném zařízení.

Režim zmizení lze v případě potřeby vypnout opětovným stisknutím stejnojmenné položky nabídky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS