Jak najít iPhone: Pokud je vypnutý, má a telefonním číslem

Chcete.li najít iPhone, když mizí, chráňte informace, které jsou na něm uloženy, Apple pro to vyvinul celý systém vyhledávání a ochrany.

V tomto materiálu budeme podrobně analyzovat, jak najít iPhone z jiného iPhone, počítače nebo smartphonu, pokud byl ztracen, ať už je vypnutý nebo ne. Hlavní věcí je zachránit STIHL a postupovat podle pokynů popsaných v článku.

Předchozí materiál byl věnován vestavěné funkci smartphony Apple. lokátor iPhone. Dnes budeme i nadále rozebírat toto téma a zjistíte všechny způsoby, jak najít ztracený iPhone, pokud jste ztratili buď v jiných případech. Uděláme to z počítače nebo z jiného iPhone.

Jak najít „iPhone“ pomocí služby iCloud.com?

Pokud nevíte, jak najít „iPhone“ prostřednictvím zařízení Android pomocí iCloud, použijte níže uvedené pokyny:

  • Přejděte na web iCloud.com na nové kartě na „Android“.
  • Uživatel bude přesměrován na stránku pomocí tlačítka „Find“ iPhone “, které poskytne informace o připojených gadgetech Apple.
  • Není třeba věnovat pozornost stránce iOS iCloud. Musíte okamžitě přepnout na pole „Sdílet“.
  • Mělo by se objevit okno s novými zkratky. Poté vyberte tlačítko „Plná verze webu“. Obvyklý „cloud“ se objeví na nové stránce u vchodu do IClud.
  • Systém se zeptá ID a hesla „iPhone“.
  • Pokud byla aktivace úspěšná, uživatel získá plný přístup k jeho telefonu a bude moci používat službu iPhone od Android „Android“.

Kompletní aktivace přes iCloud trvá dvě až pět minut. To vám umožní rychle najít „iPhone“ s Androidem. Je důležité zvážit, že vyhledávání se provádí pouze tehdy, pokud je na zařízení Apple aktivována funkce „Find„ iPhone “a samotné zařízení je zapnuto a připojení je nainstalováno s internetem.

Jak používat najděte můj iPhone k tomu?

Tato služba je zdarma a snadno přizpůsobitelná. Možná je to nejcennější aplikace na vašem iPhone. Funguje také na iPadu, Apple Watch a Mac, takže můžete sledovat všechna vaše zařízení této značky. Pokud jste ztratili „iPhone“, jak to najít?

najděte, iphone, přes, icloud

Pokud jste již naladili nalezení mého iPhone jako první, váš smartphone se připojí k internetu a vysílá vaši polohu. Můžete tedy použít jiné zařízení iOS nebo jen navštívit iCloud.com najít „iPhone“. Jak najít „iPhone“, pokud je zařízení zahrnuto?

READ  proč se telefon nenabíjí, ale nabíjení je zapnuté. Vaše nabíječka není kompatibilní

Pokud máte podezření, že jste nechali zařízení v kufru automobilu, zapomněli jste v kanceláři nebo v nejhorším případě předpokládejme, že jeho krádež musíte použít nalezení mého iPhone ke sledování. To se děje takto.

Pokud používáte jiné zařízení iOS, najděte aplikaci Find My iPhone. Kliknutím na její ikonu otevřete. Nyní zadejte svůj identifikátor a heslo Apple. Toto bude přihlášení, které používáte, když si koupíte cokoli z obchodu s aplikací nebo iTunes nebo zadejte jakoukoli jinou službu Apple. Měli byste nainstalovat Apple ID, když jste měli první zařízení této společnosti.

Na obrazovce zařízení uvidíte kompas a umístění slova, protože použité zařízení monitoruje umístění vašich zařízení. Zobrazí se několik možností a budete muset zahrnout „Odeslat poslední místo“. To může být jediný způsob, jak najít „iPhone“, pokud je vypnutý. Nyní uvidíte mapu svých různých zařízení.

Kliknutím na něj přinesete umístění ztraceného smartphonu. Nyní, když najdete zařízení, klikněte na něj a uvidíte několik možností pro další akce. Například můžete přehrávat zvuk. To je užitečné, pokud jste ztratili iPhone někde doma a zvuk hovoru je odpojen.

V závislosti na modelu iPhone a verzi iOS jej můžete přepnout do režimu „Lost“, který zařízení blokuje a přenáší jeho umístění, nebo jej zablokuje a oznámí vás, když je nalezeno.

V nejhorším případě můžete vyčistit iPhone, aby vaše data nespadala do nesprávných rukou.

Najděte iPhone imei

IMEI. Identifikační číslo smartphonu, který je umístěn na krabici zařízení, a proto je nedotknutelný: nelze jej vymazat nebo změnit.

IMEI je vysílán, že telefon je připojen k mobilní síti. Mobilní operátor však předplatitelům neposkytuje informace o umístění gadgetu, i když existuje důkaz, že žadatel je právním vlastníkem iPhone. Odvolání k této skutečnosti se může odvolávat na donucovací orgány. Až do této chvíle může uživatel zablokovat SIM kartu vloženou do ztraceného smartphonu.

READ  Telefon můžete připojit k televizoru prostřednictvím rozhraní USB. Aktivní kabel

Musím svázat iPhone s iCloud a aktivovat funkci „Najít iPhone“. velkou otázku. Od roku 2012 internet pravidelně ohromí zprávu, že další zranitelnost byla objevena v ochranném programu Apple, který dává podvodníkům příležitost vypnout nalezení mého iPhone, aniž by věděl heslo iCloud. mnoho identifikovaných metod je efektivní.

Účinnost funkce je velmi pochybná, zatímco hlavní nevýhoda je zřejmá. pokud telefon visí nebo se zlomí s „nalezení iPhone“, bude velmi problematické ji opravit.

Nejprve musíte nakonfigurovat svůj iPhone, iPad nebo iPod Touch:

Přejděte do aplikace Nastavení. Icloud

Pokud jste to dříve neudělali, zadejte data svého Apple ID nebo zaregistrujte

Po úspěšném vchodu do systému přejděte dolů na přepínač a najděte iPhone a aktivujte jej

V případě, že používáte několik zařízení iOS, okamžitě je všechny nastavíte.

Upozorňuji vaši pozornost na následující: Funkce k nalezení iPhone požádá o zahrnutí geolokace, která by měla být vždy zahrnuta. Ano, to určitě ovlivní náboj baterie, ale pokud je geolokace správně upravena. prakticky to necítíte.

Nastavení lokátoru. Jak povolit a deaktivovat najít iPhone

Přejděte do nastavení smartphonu, otevřete své Apple ID a klikněte na kartu s názvem a příjmením. V novém okně otevřete část „Lokátoru“.

Přejděte na „Najděte iPhone“ a vytvořte aktivní vyhledávací bod samotného zařízení a použití sítě lokátoru.

Síť lokátoru umožňuje hledat telefon, i když je odpojena od sítě, jedná se o velmi užitečnou funkci. Funguje to, když je režim ztráty zapnutý. Váš iPhone bude kontaktovat jiná zařízení Bluetooth Apple a posílat jim data na vaší poloze, abyste mohli vidět, kde se nachází. To vše se provádí v anonymním režimu.

Nejnovější geopolice je, když je nabíjení baterie kriticky nízké a telefon se může kdykoli vypnout. Momentálně pošle svou Geopolis do Apple. Toto je velmi užitečná funkce, zejména pokud se chystáte na kampaň, budou vás moci v případě nepředvídaných okolností najít velmi rychle.

najděte, iphone, přes, icloud

Vraťte se do předchozí sekce a zapněte funkci „Sdílet geopolitickou“ tak, aby ji viděli přidaní členové rodiny nebo přátelé, kterým ji pošlete sami přes telefonní knihu. Pokud není zapnutý, nebude to vypracovat geo.položku.

READ  Jak odstranit zámek SIM v telefonu Samsung. Odblokování karty SIM v zařízení Samsung s5-s7

Aby všechno fungovalo správně a místo je stanoveno přesně, musíte povolit funkci „geolokační služby“. To je důležité.

Přejděte do nastavení smartphonu, přejděte do sekce „Ochrana osobních údajů“ Otevřete „geolokační služby“ a udělejte to aktivní.

Abychom se obávali, že baterie bude po aktivaci této funkce silně sedět. není nutné, když určité aplikace požadují přístup k ní, jen je označte. aktivaci geolokace pouze při použití.

Kdykoli jindy nebude jednoduše použito a bude minimální ovlivnit baterii.

Důležité! Pokud jste ztratili telefon a nyní jej nemůžete najít, doporučuji si přečíst materiál na toto téma. najít iPhone přes iCloud. Je popisováno co nejvíce, co je třeba v této situaci udělat pomocí iCloud.

Zavolali vám a řekli, že našli telefon nebo SMS přišel

Pokud nabídnou setkání a jen dávají telefon, pak se setkejte, nejlépe na přeplněném místě, kde nebudete sami. Nebo jděte s někým.

najděte, iphone, přes, icloud

Pokud nabízejí uplatnit telefon za odměnu a je třeba na ně nejprve převést, pak to jsou rozhodně podvodníci. Jen na ně neodpovídejte.

Pokud nabízejí koupit telefon za odměnu, ale již na schůzce. Je lepší nepřijít na takové setkání sám, ale lépe s policií. Protože není jasné, kdo vás volá s penězi a zda opravdu našli váš iPhone. Také takový výkupné je klasifikováno jako přímé vydírání.

Pokud přišel SMS, že někdo zapnul telefon. Existuje odkaz, kterým musíte překročit informace. A na webu žádají o vyplnění dat z Apple ID. Jsou to také podvodníci, nic nepředstavují. Oficiální web je pouze. iCloud.com. Pokud tedy zadáte svá data, ztratíte svůj smartphone navždy. Vždy se podívejte na to, kterou doménu přichází.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS