Automatický záznamník hovorů Pro nahrává hovory na Galaxy S4

Jediným účelem tohoto programu je nahrávat hovory na Samsung Galaxy S4. Stačí nainstalovat aplikaci Auto Call Recorder Pro a všechny vaše příchozí a odchozí hovory se budou nahrávat bez zbytečného rušení. Pracuje na pozadí a jednoduše zaznamenává všechny hovory a ukládá je do složky, kterou si na začátku vyberete.

Říct, že je to výhodné, znamená neříct nic. Pro ty, kteří často komunikují v práci a potřebují sledovat informace, je to dar z nebes. Aplikaci můžete také synchronizovat s účtem Dropbox a následně tam exportovat všechny potřebné nahrávky.

Aplikace má widget, který si můžete přidat na plochu a sledovat počet zaznamenaných hovorů. Má také vestavěný přehrávač, ve kterém si můžete nahrávky poslechnout a odstranit ty nežádoucí. Stojí za zmínku, že protokol hovorů se časem vymaže, takže byste měli dbát na to, abyste potřebné záznamy uložili předem.

V nastavení můžete nastavit způsob ukládání souborů, zvolit formáty, nastavit režim automatického nahrávání a mnoho dalšího.

Specifikace displeje

Podívejme se na naše chytré telefony z hlediska klíčových parametrů obrazovky.

Galaxy S20 Galaxy S10 Zobrazení názvu Popis zobrazení Rozlišení displeje, pixely Pixely na palec
Dynamický AMOLED 2X Dynamický AMOLED
16m. barvy 16M. barvy
14403200 alt=“like“ / 14403040
566 alt=“like“ / 551

Který telefon je lepší při analýze údajů uvedených v tabulce?Když tedy uvážíte, že Galaxy S20 získal alt=“like“ / alt=“like“ / a Galaxy S10 prohrál se svým soupeřem ve dvou funkcích, závěr je nevyhnutelný. V těchto funkcích Galaxy S20 svého soupeře zcela překonává.

Jak nahrávat konverzaci v zařízení Samsung Galaxy A3?

„Galaxy A5 a Galaxy A7 jsou nejmladšími modely v řadě a okamžitě oslovily uživatele. Mají ale také spoustu otázek, například: „Jak nahrát konverzaci na telefonu Samsung Galaxy A3??“.

Často je potřeba hovor nahrát, aby vám nic důležitého neuniklo. Jak tedy nahráváte telefonní hovor v telefonu Samsung A3?? To se dozvíte v tomto článku.

Funkce nahrávání hovorů

Přestože jsou moderní přístroje výrazně „chytřejší“ než jejich předchůdci, ne vždy mají funkci nahrávání hovorů. To platí i pro smartphone Samsung Galaxy A3. Zpočátku ji v něm nebudete moci aktivovat.

K tomu je třeba použít speciální aplikaci a vybrat si z jejich řady. Aplikaci lze stáhnout z Obchodu Play a používat ji v telefonu Samsung A3 se systémem Android i v jiných zařízeních.

Můžete například použít Automatický záznamník hovorů. O této aplikaci vám povím o něco později, ale nyní zjistíme, jaké jsou požadavky na implementaci funkce nahrávání hovorů v telefonu Samsung Galaxy A3.

  • Váš smartphone musí mít aplikaci Clock Work Mod.
  • Firmware (ROM) telefonu ve výchozím nastavení neobsahuje bit. Je pravděpodobné, že pro takovou funkci nebude vhodný a bude třeba jej „dezinfikovat“. Tento postup znamená podmíněný „hack“, aby bylo možné upravit firmware. Pokud jde o mě, nemá cenu se pouštět do vytváření vlastního firmwaru za účelem provedení záznamníku hovorů. K tomu stačí „rozbít“ ten stávající, standardní.
READ  Hodinky Galaxy Watch se odpojí od telefonu

Aktivace funkce nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy A3 je snadná. Pokud smartphone splňuje výše uvedené požadavky.

  • Stáhnete si příslušný soubor a stáhnete jej pomocí modulu Clock Work Mod:
  • Pak si stáhněte záznamník hovorů pro Samsung Galaxy A3. Po instalaci se zobrazí možnost nahrávat hovory. Najdete je ve složce „sounds“. Soubor je třeba umístit do vnitřní paměti zařízení a poté restartovat v režimu obnovení (stiskněte současně tlačítko zvýšení hlasitosti/přejít na domovskou obrazovku/zapnout). Nabídne vám výběr možností.
  • Zvolte instalaci souboru ZIP z karty SD a zadejte stažený soubor. Konečný restart telefonu.

Krása systému Android spočívá v tom, že vám poskytuje další funkce. I když váš telefon nemá některé požadované funkce, můžete seznam funkcí rozšířit.

Na pomoc přichází obchod Google Play, kde najdete vše, co chcete, včetně nahrávání hovorů.

Je to systém Android, který vám umožní nahrávat. Jediný háček je v tom, že v některých zemích platí zákaz nahrávání, pokud lidé, se kterými mluvíte, nebyli upozorněni, že nahráváte.

Stačí přejít na Google Play, kde vyberete možnost Automatický záznamník hovorů.

Aplikace má i jiné funkce než nahrávání telefonních hovorů. Například automatické ukládání záznamu nejen do zařízení, ale také na Disk Google, Dropbox. Velmi užitečné, pokud potřebujete přistupovat k záznamu z jiného zařízení.

Podporuje několik formátů záznamu: WAV, 3GP, AMR.

Aplikace se snadno instaluje. Po nastavení se automaticky spustí a nahrává konverzace při volání nebo během hovoru.

Aby bylo zřejmé, že probíhá nahrávání, zobrazí se v oznamovací oblasti červený indikátor. Po skončení hovoru stačí přejít na přijaté oznámení, přidat k záznamu poznámku a uložit jej.

To je v podstatě vše. Jak vidíte, v telefonu Samsung A3 2016 lze tuto funkci nastavit dvěma způsoby.

Raději používám aplikaci. Tato metoda je pohodlnější a elegantnější.

Nahrávání hovorů na iPhone

Ve Spojených státech, kde byl iOS vyvinut, je nahrávání hovoru bez předchozího informování osoby na druhém konci hovoru nezákonné. V tomto operačním systému chyběla nejen tato užitečná možnost, ale také zákaz aplikací třetích stran pro ukládání telefonní konverzace. Programátoři si dlouho lámali hlavu s dilematem, jak nahrávat konverzaci na iPhonu během hovoru. aniž byste se dostali do konfliktu se společností Apple.

READ  Samsung Galaxy s8 se nezapne

Chcete-li v systému iOS uložit telefonní hovor, musíte použít software třetí strany. Nejjednodušší způsob, jak se uchýlit ke službě Google voice. Budete potřebovat účet Google a samotnou aplikaci.

Přihlaste se do služby Google Voice a proveďte následující kroky:

podle pokynů získáte hlasové číslo pro aplikaci;

přístup ke službě Google Voice ze stolního počítače prostřednictvím odkazu www.Google.com/voice

v nabídce Hovory zaškrtněte políčko;

Nyní můžete nahrávat hovor stisknutím tlačítka 4 na interaktivní klávesnici během hovoru. A hlavně: Nedostávejte se do nepříjemné situace, když se rozhodnete hrát si na soukromé očko. Tajné nahrávání konverzace není možné, jak to vyžaduje zákon Google Voice upozorňuje všechny účastníky konverzace, že probíhá nahrávání. Pozitivní je, že sluchátka a náhlavní soupravy nemají vliv na kvalitu aplikace.

Jak uskutečňovat videohovory v telefonu Samsung Galaxy S10?

Když jsme daleko od svých přátel, cítíme, jak jsou pro nás důležití. Velká část populace se dozvěděla o nejnovější zdravotní krizi související s Covidem 19. Neschopnost mluvit, vybírat si nebo se dotýkat nejbližších lidí totiž způsobuje hluboký nedostatek. V našich vyspělých zemích však máme to štěstí, že můžeme ke komunikaci používat mobilní telefony a internet. Nyní můžete kontakt zobrazit i během hovoru. Vysvětlíme vám to v tomto průvodci. jak uskutečňovat videohovory na zařízení Samsung Galaxy S10?

Nejprve si v rychlosti vysvětlíme, co je to videohovor, a poté si ukážeme, jak jej uskutečnit pomocí služby Google, pak Messengeru a nakonec Skypu.

Pokud vím, OnePlus má vestavěný záznamník hovorů a hovory můžete nahrávat přímo z aplikace dialer, aniž byste museli cokoli nastavovat. Funguje i na systémech Android 9 a 10. Podobně mají v Indii a dalších regionech vestavěné funkce nahrávání hovorů také Xiaomi a Realme.

V zařízení se systémem Android otevřete aplikaci Hlas a klepněte na nabídku a poté na nastavení. V části „Hovory“ povolte možnosti příchozích hovorů. Pokud chcete nahrávat hovor pomocí služby Google Voice, jednoduše zvedněte své číslo Google Voice a stisknutím tlačítka 4 spusťte nahrávání.

Je to oficiální: Samsung vydal One UI 4.0 založený na systému Android 12 pro vlajkovou loď Galaxy S21 v mezinárodním měřítku

Společnost Samsung Electronics oznámila mezinárodní rozšíření svého uživatelského rozhraní One UI 4.0 založený na operačním systému Android 12 pro vlajkové smartphony Galaxy S21 (recenze), Galaxy S21 (recenze) a Galaxy S21 Ultra (recenze).

Distribuce aktualizace pro řadu Galaxy S21 bude zahájena 15. listopadu a brzy bude k dispozici i pro další smartphony řady Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy Z a Galaxy A a také tablety. Přesná data vydání zatím nebyla upřesněna.

Oficiální seznam modelů, které obdrží aktualizaci později, je následující: Galaxy S20, S20, S20 Ultra, S20 FE, Note20, Note20 Ultra, S10, S10e, S10, S10 5G, Note10, Note 10, Galaxy Fold, Z Fold3, Z Flip3, Z Fold2, Z Flip, Z Flip 5G, Galaxy A82 5G, A72, A52, A52s 5G, A42 5G, Galaxy Tab S7 a Tab S7.

READ  Jak zvýšit obrazovku na telefonu Samsung

Od poloviny září probíhá v několika regionech program beta testování řady Galaxy S21. Společnost Samsung si pak stanovila cíl vydat první veřejně dostupné sestavení v roce 2021 a naznačila, že by mělo být vydáno v listopadu. Tento slib byl právě splněn.

Samozřejmě, že One UI 4.0 založený na Androidu 12 nebude k dispozici okamžitě ve všech regionech, ale postupně se v nadcházejících dnech a týdnech objeví ve většině z nich.

Jedno uživatelské rozhraní 4.0 přináší mnoho funkcí systému Android 12, včetně nového designového jazyka Material You a barevných motivů přizpůsobených tapetám. V uživatelském rozhraní One UI 4 je však mnoho dalších změn a oprav.0.

Společnost Samsung přidala nové funkce ochrany soukromí a zabezpečení, které uživatelům poskytují větší kontrolu nad právy udělenými aplikacím, a všechna nastavení a ovládací prvky jsou nyní pohodlně uspořádány v novém panelu ochrany soukromí.

Vývojáři slibují, že v rozhraní One UI 4 si uživatelé budou moci přizpůsobit všechny prvky rozhraní. Aktualizované widgety lze konfigurovat pomocí různých parametrů od průhlednosti a viditelnosti až po styl. Uživatelé také získají přístup k širší a rozmanitější sadě emoji.

Změna regionu na Samsung

Poskytování služeb změny regionu v telefonech Samsung. Do telefonů je z výroby nainstalován software, který má vlastní oblast (kód CSC). Tato oblast nastavuje nastavení a omezení pro zemi, ve které bude implementována. Manipulace s těmito nastaveními změnou oblasti země. Podporovány jsou všechny modely s libovolnou verzí systému Android a softwaru.

Pozor! Změna regionu nemá vliv na záruku telefonu a tzv. knox metr.

Další funkce

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi těmito dvěma modely, určitě se podívejte na další možnosti, které vám pomohou s výběrem.

Galaxy S10 Lite Galaxy Note 10 Karta SIM Stabilizace obrazu Záznam videa, snímková frekvence Odolnost proti vodě Modul NFC Geolokace Ověřování Konektor pro sluchátka
Dual-SIM: Nano-SIM (4FF) Dual-SIM: Nano-SIM (4FF)
Podívejte se na Podívejte se na
UHD 4K (3840 x 2160) pro 60 snímků za sekundu UHD 4K (3840 x 2160) pro 60 snímků za sekundu
IP68
Ano ano
GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Čtení otisků prstů Čtení otisků prstů
USB typu C USB typu C

Provedli jsme všechna základní srovnání. Doufáme, že nyní máte dostatek údajů k tomu, abyste se mohli rozhodnout.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS