Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 získávají nejžádanější funkci, kterou si všichni přejí

Vlajkové smartphony Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 je možné zakoupit již měsíc a půl. Na obou mobilních zařízeních je nainstalován operační systém Android 8, jehož cena v Rusku začíná na 59 990 Kč.0 Oreo s podporou Project Treble a grafickým prostředím Samsung Experience 9.0. Výrobce však do svých telefonů zapomněl přidat nesmírně užitečnou a potřebnou funkci, kterou potřebuje každý. Dnes, 30. května 2018, konečně dorazila do vlajkových lodí.

Majitelé telefonů Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 mají po instalaci nejnovějšího firmwaru, který je ode dneška k dispozici ke stažení, možnost nahrávat telefonní hovory. Zdá se, že tato funkce je nesmírně potřebná a užitečná, ale jihokorejští vývojáři ji z nějakého důvodu do telefonů hned nepřidali. Většina si myslí, že to prostě zapomněli udělat, a kvůli jejich pomalosti trvalo měsíc a půl, než to zavedli.

Nový firmware pro jihokorejské vlajkové lodě s sebou navíc přináší také bezpečnostní záplatu na květen a opravy chyb a nedostatků, které uživatelé objevili již dříve. Používání nahrávání hovorů z Galaxy S9 a Galaxy S9 je velmi snadné, protože stačí někomu zavolat a poté stisknout speciální tlačítko, které se zobrazí na obrazovce. Je důležité poznamenat, že podpora nové funkce není dostupná ve všech regionech světa.

V závislosti na mobilním operátorovi, ke kterému je smartphone připojen, nemusí být nahrávání hovorů k dispozici. Důvodem je skutečnost, že v mnoha zemích světa je zakázáno nahrávat telefonní hovory bez výslovného souhlasu osoby. Aby se zabránilo porušování zákona, zavedla společnost Samsung bezpečnostní mechanismus. Nová funkce je dostupná v Rusku, Nizozemsku, Indii, Rumunsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii.

Funkce nahrávání hovorů se objevila díky firmwaru G960FXXU1BRE5 pro Galaxy S9 a G965FXXU1BRE3 pro Galaxy S9. Lze jej nainstalovat vzduchem, stačí navštívit speciální sekci v nastavení. Před zahájením procesu aktualizace byste měli nabít baterii alespoň na 50 %.

Již dříve bylo oznámeno, že si nyní můžete koupit Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 ve vínově červené barvě.

Na kterých telefonech se systémem Android 9 a vyšším bude fungovat nahrávání zvukových hovorů?

Úplný záznam (s hlasem volajícího) bude k dispozici v následujících případech:

V telefonech, které mají vestavěnou funkci nahrávání hovorů od výrobce, jako jsou telefony s MIUI od Xioami (kromě telefonů s čistým Androidem, jako jsou Mi A1, A2, A3, Go, a také modely s MIUI bez funkce nahrávání hovorů), Meizu, Oneplus, řada modelů Samsung (k aktivaci funkce jsou nutné speciální úkony s telefonem), Asus, Huawei, Lenovo, LG, Vivo atd.p uvedení výrobci mají modely s funkcí nahrávání i bez ní!

Při nákupu telefonu se poraďte s prodejcem nebo na internetu. zda je model vybaven vestavěným nahráváním (je důležité, aby mohl pracovat v automatickém režimu, jinak budete muset při každém hovoru ručně stisknout tlačítko nahrávání). Pokud je telefon touto funkcí vybaven. Naše aplikace bude schopna převzít tento záznam od výrobce místo toho, aby se snažila nahrávat sama pomocí operačního systému (tj.к. tento způsob již není systémem povolen a jednoduše nefunguje).

READ  Jak nastavit telefon Samsung Galaxy s8

Uživatelé také nahlásili některé modely, u kterých nahrávání zůstalo funkční tak, jak je (výrobce zřejmě změnil základní kód Androidu, aby odstranil omezení), jako je tomu například u některých modelů Nokia (zároveň existují modely Nokia, kde to nefunguje, takže obecně by se na Nokii nemělo spoléhat). Přesto není zaručeno, že nahrávání nezmizí při příští aktualizaci těchto telefonů.

Software pro nahrávání hovorů Galaxy S9

To už se dostáváme k věci. Pokud váš Galaxy S9 nenahrává hovory po vybalení z krabice, můžete to vždy napravit pomocí speciálního softwaru.

Je pravda, že právě těchto programů je obrovské množství. Který z nich byste si měli vybrat?? Vybrali jsme několik nejoblíbenějších a zkontrolovali, zda fungují se Samsungem Galaxy S9?

Nahrávání hovorů ACR

Skvělá aplikace pro nenáročné uživatele.

 • Hovory jsou nahrávány a ukládány.
 • Na Galaxy S9 s procesorem exynos funguje.
 • K dispozici je bezplatná verze s minimálními omezeními a reklamami.
 • Placená verze není drahá (85 v době psaní článku).

No, nikdy nevíte, co chceme 🙂 Celkově je vše v pořádku.

Záznamník hovorů Boldbeast

 • Na rozdíl od ACR spustí bezplatná verze programu Call Recorder Boldbeast nahrávání telefonního hovoru až po stisknutí tlačítka. Automatické ukládání čehokoli a čehokoli není možné.

Jak povolit nahrávání hovorů v zařízení Samsung Galaxy S9

Navzdory mnoha dalším funkcím se moderní chytré telefony stále používají k telefonování. A není neobvyklé, že uživatelé potřebují nahrávat hovor na svém Samsungu Galaxy S9. Umožní majiteli zařízení předložit soubor MP3 s rozhovorem jako pádný argument ve sporu, ale také jednoduše objasnit některé detaily hovoru.

Nahrávání hovorů v telefonu Samsung Galaxy S9 lze provádět několika způsoby. Výběr možnosti závisí na verzi firmwaru a dalších faktorech ovlivňujících funkčnost zařízení. Je vhodné prozkoumat všechny způsoby nahrávání hovoru, abyste si vybrali ten nejvhodnější.

nahrávání, hovorů, telefonu, samsung

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy S9 Plus

Důvody, proč chcete nahrávat hovor na Samsung Galaxy S9 Plus, mohou být různé, ať už z osobních nebo pracovních důvodů.

Například pokud telefonujete, ale nemáte možnost si dělat poznámky, ať už jde o hovor, který jste uskutečnili, nebo který jste přijali, nebo dokonce pokud plánujete zaregistrovat.

Buďte však opatrní, pokud máte v úmyslu rozhovor nahrávat, musíte o tom dotyčnou osobu předem informovat.

Nahrávky lze navíc použít pouze pro osobní účely a nelze je použít k poškozování jiných osob. Požadovaná forma dohody mezi oběma stranami (písemná nebo ústní) se může v jednotlivých zemích lišit. To samozřejmě závisí také na vašem záměru s nahrávkami.

Proto je vhodné se nejprve informovat o formě smlouvy, abyste se vyhnuli případným potížím.

Jak mohu nahrávat konverzaci v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus??

Chcete-li nahrávat konverzaci na Samsung Galaxy S9 Plus, budete potřebovat aplikaci, kterou si můžete snadno stáhnout z obchodu Google Play.

Můžete sice nahrávat i přímo ze svého Samsungu Galaxy S9 Plus, ale slouží to pouze k nahrávání vašeho vlastního hlasu, nikoli hlasu volajícího.

K registraci doporučujeme dvě bezplatné aplikace: RMC: Recording Android a ACR Recording.

Aby mikrofon při volání nezachycoval pouze váš hlas nebo aby byly obě části hovoru dobře slyšitelné, existuje malý trik, který vysvětlíme níže.

Jak uložit obě části v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus?

 • Stáhněte si jednu z aplikací uvedených v obchodě Google Play.
 • Přepnutím telefonu Samsung Galaxy S9 Plus do režimu handsfree aktivujete funkci handsfree a uslyšíte obě strany.
 • Aplikace zaznamená hlasy obou stran.
 • Výběr místa.

Nahrávání hovorů pomocí služby Google Voice

Pokud máte ve svém smartphonu službu Google Voice, můžete ji používat i k nahrávání telefonních hovorů na telefonu Samsung Galaxy S9 Plus. Nahrávání hovorů je zdarma, ale v aplikaci Google Voice můžete nahrávat pouze příchozí hovory.

Budete potřebovat účet Google Voice, který lze snadno nastavit. Chcete-li si ji vytvořit, přejděte na webovou stránku Google Voice a postupujte podle pokynů.

Nahrávání hlasu Google bude podrobně vysvětleno v následujících krocích:

 • Přejděte na webové stránky služby Google Voice.
 • Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a v rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení“.
 • Vyberte kartu „Hovory“ a zaškrtněte políčko „Registrovat“ v dolní části stránky.
 • Nyní můžete nahrávat příchozí hovory. K tomu musíte na klávesnici stisknout klávesu „4“.
 • Volající a vy uslyšíte zprávu, že probíhá nahrávání. Pokud znovu stisknete tlačítko „4“, nahrávání se zastaví a automaticky se uloží do vaší poštovní schránky.
 • Když vstoupíte do nabídky a klepnete na nahrávky ze Samsungu Galaxy S9 Plus, získáte přístup k nahraným konverzacím.
READ  Jak odemknout telefon Zapomněl jsem heslo phlyph. Co dělat, když vám heslo vypadne z hlavy

, další možnosti nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

Existují i další aplikace, které můžete použít k nahrávání rozhovorů. Patří mezi ně například aplikace Pro Call Recording, která je také k dispozici v obchodě Google Play, ale není zdarma.

Tuto aplikaci lze doporučit díky dobře navrženým rozhraním. Kromě toho je k dispozici mnoho přizpůsobitelných nastavení, například pro optimalizaci a úpravu kvality zvuku. Aplikace má také nastavení pro automatické nahrávání každého hovoru.

Další funkce nazvaná „shake to save“ umožňuje přijmout hovor zatřesením telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

Aplikaci můžete také nastavit tak, aby ukládala nahrávky do různých cloudových služeb, jako je Disk Google a Dropbox.

Existuje také další možnost, která je sice dražší, ale o něco spolehlivější. Můžete použít speciální rekordér a zapojit jej do slotu 3.5 mm na Samsung Galaxy S9 Plus. Například „Esonic Cell Phone Recorder“ a „Smart Recorder“.

Umožňuje nahrávat obě části hovoru na mobilním telefonu s Bluetooth. Můžete jej však používat i jako „diktafon“, například k nahrávání schůzek nebo konferencí. Zařízení je také vybaveno portem USB, takže můžete snadno přenášet nahrané soubory do počítače.

Je také samozřejmé, že vás vyzýváme, abyste si před nahráváním takového hovoru přečetli platné zákony vaší země a země příjemce hovoru.

Doufáme, že jsme vám pomohli najít dobrou možnost pro nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S9 Plus.

Zachování telefonního hovoru na telefonu Samsung Galaxy S9 plus

Čas od času můžete potřebovat nahrát hovor nebo v některých méně příjemných případech, jako jsou konflikty a soudní řízení. Je to však legální a jaká jsou řešení pro nahrávání hovoru na Samsung Galaxy S9 plus??

Je legální ukládat konverzaci během telefonního chatu??

Nahrávání telefonního hovoru nebude nezákonné. Můžete ji použít během hádky nebo stížnosti, ale musíte na to upozornit osobu, se kterou mluvíte. Má právo odmítnout, ale také přijmout. Na druhou stranu Google má tendenci tyto záznamy omezovat a příliš nerespektuje soukromí.

Můžeme nahrávat telefonní hovory na Samsung Galaxy S9 plus, a pak je to zdarma?

Ano, na telefonu Samsung Galaxy S9 plus můžete nahrávat telefonní hovory. V porovnání s modelem notebooku a verzí systému Android však může být obtížné.

Jak zajistit, aby aplikace pro nahrávání hovorů nepřestala fungovat

Chcete-li zabránit tomu, aby systém aplikaci na pozadí uspal, musíte aplikaci odebrat ze seznamu optimalizovaných aplikací.

Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení Aplikace Klepněte na tlačítko se třemi tečkami Speciální přístup Optimalizovat využití baterie. V rozevírací nabídce vyberte možnost Vše a vypněte nastavení výpisu Cube ACR.

Systém vašeho zařízení nyní ví, že jste aplikaci Cube Call Recorder výslovně povolili plnou svobodu běhu na pozadí, takže ji nebude automaticky zavírat na pozadí, aby šetřil baterii.

Ano, znamená to, že aplikace pro nahrávání bude spotřebovávat trochu více baterie, ale v každém případě by měla, pokud chcete nahrávat hovory.

Jak nahrávat hovory v telefonu Samsung Galaxy S9

Samsung vybavil Galaxy S9 a Galaxy S9 funkcemi až po okraj. A nemluvím jen o hardwarových funkcích, ale také o softwarových. Na Galaxy S9 najdete spoustu funkcí, se kterými si můžete hrát. Překvapivě telefonu chybí jedna základní funkce: nahrávání hovorů.

Společnost Samsung nenabízí nahrávání hovorů v telefonu Galaxy S9 kvůli různým federálním zákonům. Ačkoli je v některých částech světa nahrávání hovorů nezákonné, mnoho uživatelů v jiných částech světa často nahrává důležité hovory pro pracovní účely.

READ  Jak nastavit rodičovskou kontrolu v televizoru Samsung. Jak uzamknout dálkový ovladač televizoru Samsung?

Pokud jste si mysleli, že si do Galaxy S9 můžete stáhnout a používat k nahrávání hovorů záznamník třetí strany z Obchodu Play, čeká vás nemilé překvapení. Téměř všechny nahrávače hovorů třetích stran na Galaxy S9 nefungují. Většina těchto záznamníků hovorů se spoléhá na to, že budou správně fungovat, a s Galaxy S9 společnost Samsung zavřela dveře pro všechna taková řešení, která existovala v jejím softwaru. Společnost tak učinila s odvoláním na bezpečnostní důvody, ale zároveň tím zavřela dveře lidem, kteří chtějí nahrávat hovory pro pracovní účely.

Přečtěte si: Recenze Samsung Galaxy S9: konečně vlajková loď se vším všudy

Nemějte z toho špatný pocit. Stále existuje způsob, jak nahrávat hovory na Galaxy S9. Bude však fungovat pouze na variantách zařízení Snapdragon 845. Samsung prodává Galaxy S9 se Snapdragonem 845 hlavně ve Spojených státech a některých dalších regionech, zatímco zbytek světa dostává variantu s Exynosem.

Pokud tedy máte Galaxy S9 s čipem Snapdragon 845, můžete pomocí aplikace Boldbeast Call Recorder nahrávat hovory na Galaxy S9. Pro odemknutí všech funkcí aplikace si musíte koupit její plnou verzi, ale je to jediný záznamník hovorů, u kterého bylo potvrzeno, že funguje na nejnovější vlajkové lodi společnosti Samsung, takže nemáte na výběr.

Objevily se příspěvky o této aplikaci pro nahrávání hovorů, která běží i na Galaxy S9 s procesorem Exynos 9810. Funguje však pouze v některých regionech, zatímco v jiných případech je pro správné nahrávání hovorů nutný root přístup k telefonu.

V aplikaci Boldbeast si můžete nainstalovat aplikaci Záznamník hovorů, která automaticky nahrává hovory, nebo ji můžete použít k ručnímu nahrávání hovorů. Můžete dokonce určit konkrétní kontakty, jejichž hovory bude aplikace automaticky zaznamenávat.

Nezapomeňte si v aplikaci pohrát s nastavením hlasitosti a podle potřeby ji zvýšit, protože úroveň nahrávaného zvuku může být po vybalení z krabice příliš nízká. Pokud funkce nahrávání hovorů na vašem Galaxy S9 nefunguje správně, přejděte do nabídky nastavení aplikace a vyzkoušejte různé opravy nahrávání uvedené pro zařízení Samsung.

Aktualizace: Společnost Samsung vydala aktualizaci OTA, která do telefonů Galaxy S9 a S9 v některých částech světa přidává nahrávání hlasových hovorů.

Pokud aplikace Boldbeast pro nahrávání hovorů funguje na vašem Galaxy S9 dobře, napište komentář a dejte vědět našim čtenářům!

Jak najít a přehrát záznam hovoru

Jakmile se uživateli podaří pořídit záznam na Samsung Galaxy J4 (2018), bude otázkou dalšího poslechu hovoru. Chcete-li tak učinit, musíte najít nahraný hovor.

Pokud jste nahrávali hovory pomocí integrovaných nástrojů Samsung Galaxy J4 (2018), musíte otevřít Průzkumníka souborů a přejít do složky „Záznamník“.

Dalším krokem je otevření adresáře „Volání“, do kterého se automaticky přijímají všechny záznamy hovorů uskutečněných prostřednictvím standardního vyzvánění.

V této složce se zobrazí seznam souborů MP3 pojmenovaných v libovolném pořadí. Někdy se jako název používá datum záznamu. Chcete-li přehrát nahraný hovor, musíte otevřít příslušný soubor.

Soubor se záznamem můžete najít také ve standardní aplikaci Hudba. Spolu se skladbami uloženými v paměti telefonu Samsung Galaxy J4 (2018) se zde zobrazí nahrané hovory.

Pokud se v přehrávači nezobrazí žádný zaznamenaný hovor, máte v nastavení aplikace Hudba omezení délky nebo velikosti stop, které lze automaticky přidat. Nastavení lze změnit, poté se začnou zobrazovat soubory MP3 s nahrávkami. K poslechu hovoru můžete také použít libovolný přehrávač zvuku třetí strany ze služby Google Play.

V situaci, kdy jste použili aplikaci CallRec k nahrávání hovoru v telefonu Samsung Galaxy J4 (2018), musíte soubor s hovorem vyhledat v samotné aplikaci. Otevřete ji a přesuňte do „Vše“, „Doručená pošta“, „Odeslaná pošta“ nebo „Oblíbené“ v závislosti na typu hovoru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS