Záznamník hovorů Galaxy S8 2.0.83 APK Mod (Neomezené peníze) pro Android

Celkem recenzeTotal Recall. Nejprodávanější záznamník hovorů pro zařízení Samsung Galaxy „S“ a „Note“ včetně nových modelů S9, S9 Plus, Galaxy Note 8, S8, S8 Plus, S8 Edge, S7, S7 Edge S6. Tento záznamník hovorů byl navržen tak, aby poskytoval nejspolehlivější a uživatelsky nejpřívětivější nahrávání hovorů na trhu. Zaručené! Stáhněte si zdarma a zjistěte, proč Total Recall. nejspolehlivější aplikace pro nahrávání hovorů pro telefon Samsung řady Galaxy. NOVINKA! Nyní plně kompatibilní se všemi modely Galaxy S9 / S9 (včetně SM-G960F a SM-G965F), stejně jako s modely Note 8 a S8 s nejnovější aktualizací operačního systému Náš záznamník hovorů je plně kompatibilní se systémem Android Oreo (8).0)Na rozdíl od jiných nahrávačů hovorů, které pouze zaznamenávají zvuk hovoru z mikrofonu (při nízké hlasitosti), je Total Recall navržen tak, aby nahrával SKUTEČNÝ HOVOR na většině modelů Samsung Galaxy Note, což vede k plnému zvuku z obou stran hovoru.Aplikace pro nahrávání hovorů s funkcemi.

Nahrávání/odesílání nahraných hovorů (ručně nebo automaticky) do služby Gmail Disk Google Box Různé Různé Mega a další!

Nahrávání do formátů MP3, WAV, AMR a dalších zvukových formátů

Pohodlná správa záznamů v reálném čase

Extrémně flexibilní pojmenování zaznamenaných hovorů

Plná kontrola nad tím, kde a jak jsou nahrávky uloženy

Nahrávání všech hovorů, konkrétních čísel / kontaktů nebo ručně

Úžasná zákaznická podporaNáhlá poznámka. před testováním Total Recall odstraňte všechny ostatní aplikace pro záznam hovorů, které máte nyní nainstalovanéSamsung Galaxy Note 8Samsung Galaxy S9 / S9 PlusS8 / Plus / EdgeGalaxy S7 a S7 EdgeGalaxy S6 / S6 EdgeGalaxy S5 (SM-G900F, SM-G900T)S4 (i9500)S3 (i9300)UK S4 (i9505)Galaxy S4 AdvanceGalaxy S4 MiniNote 4Note 5Většina modelů Huawei, Sony, LG a NTKontakt na [email protected]| Copyright Killer Mobile (R)

Instalační kroky: Nejprve musíte odinstalovat původní verzi aplikace Záznamník hovorů Galaxy S8, pokud jste ji nainstalovali. Pak si stáhněte Call Recorder Galaxy S8 Mod APK na našich webových stránkách. Po dokončení stahování byste měli najít soubor APK a nainstalovat jej. Chcete-li instalovat aplikace mimo Obchod Play, musíte povolit možnost „Neznámé zdroje“. Pak můžete otevřít a užívat si záznamník hovorů Galaxy S8 Mod APK

Je záznamník hovorů Galaxy S8 Mod bezpečný?

Záznamník hovorů Galaxy S8 Mod je 100% bezpečný, protože aplikace byla zkontrolována naší platformou Anti-Malware a nebyly zjištěny žádné viry. Antivirová platforma zahrnuje: AOL Active Virus Shield, avast !, AVG, Clam AntiVirus atd. Д. Náš antivirový engine filtruje aplikace a klasifikuje je podle našich parametrů. Instalace je proto 100% bezpečná. Záznamník hovorů Galaxy S8 Mod APK na našich webových stránkách.

READ  Tlačítko Home na iPhone přestalo fungovat

Záznamník hovorů Galaxy S8 APK

Total Recall. Nejprodávanější záznamník hovorů pro zařízení Samsung Galaxy „S“ a „Note“ včetně nových modelů S9, S9 Plus, Galaxy Note 8, S8, S8 Plus, S8 Edge, S7, S7 Edge S6. Tento záznamník hovorů byl navržen tak, aby poskytoval nejspolehlivější a uživatelsky nejpřívětivější nahrávání hovorů na trhu. Zaručené! Stáhněte si zdarma a zjistěte, proč Total Recall. nejspolehlivější aplikace pro nahrávání hovorů pro telefon Samsung řady Galaxy.

NOVINKA! Nyní plně kompatibilní se všemi modely Galaxy S9 / S9 (včetně SM-G960F a SM-G965F) a také s modely Note 8 a S8 s nejnovější aktualizací operačního systému

Náš záznamník hovorů je plně kompatibilní se systémem Android Oreo (8.0)

Na rozdíl od jiných nahrávačů hovorů, které pouze zaznamenávají zvuk hovoru z mikrofonu (při nízké hlasitosti), je Total Recall navržen tak, aby nahrával SKUTEČNÝ HOVOR na většině modelů Samsung Galaxy Note, což vede k plnému zvuku z obou stran hovoru.

Nahrávání / odesílání nahraných hovorů (ručně nebo automaticky) na Gmail Disk Google Box Různé Různé Mega a další!

Nahrávání do formátů MP3, WAV, AMR a dalších zvukových formátů

Pohodlná správa záznamů

Extrémně flexibilní funkce pojmenování nahrávaných hovorů

Plná kontrola nad tím, kde a jak jsou nahrávky uloženy

Nahrávání všech hovorů, konkrétních čísel / kontaktů nebo ručně

Před testováním Total Recall odinstalujte všechny ostatní aplikace pro záznam hovorů, které máte nyní nainstalované

Samsung Galaxy Note 8Samsung Galaxy S9 / S9 PlusS8 / Plus / EdgeGalaxy S7 a S7 EdgeGalaxy S6 / S6 EdgeGalaxy S5 (SM-G900F, SM-G900T)S4 (i9500)S3 (i9300)UK S4 (i9505)Galaxy S4 AdvanceGalaxy S4 MiniNote 4Note 5Většina modelů Huawei, Sony, LG a HTC

Kontaktujte nás na info@killermobile.Autorská práva Killer Mobile (R)

Galaxy M10, M20, M30 a M40: jak nahrávat hovory

Společnost Samsung si dává na čas, ale konečně vydala aktualizaci uživatelského rozhraní One UI pro smartphony Galaxy M20, Galaxy M30 a Galaxy M10. Představila také Galaxy M40, na kterém nedávno běžel systém Android 9.0 Pie a One UI po vybalení z krabice. Kromě mnoha možností přizpůsobení obsahuje uživatelské rozhraní One UI také několik základních a užitečných funkcí, včetně možnosti nahrávat hovory.

Nahrávání hovorů je sice poměrně jednoduché, ale v mnoha chytrých telefonech se systémem Android překvapivě chybí. Společnost Samsung naštěstí zahrnuje nahrávání hovorů do svých zařízení Galaxy M10, M20, M30 a M40. Chcete vědět, jak nahrávat hovory na těchto smartphonech?? Postupujte podle níže uvedených pokynů.

Přečtěte si: Galaxy M40, Galaxy M30 Tipy a triky

Nahrávání hovorů. praktický záznamník hovorů

Někdy je potřeba nahrávat telefonní hovory uskutečněné smartphonem se systémem Android. Důvody jsou různé. blahopřání blízké osobě, zaznamenání důležité informace, abyste ji nezapomněli, nebo výhrůžka od někoho jiného. Program má jednoduché rozhraní a přehledné menu s popisem jednotlivých funkcí. Po aktivaci aplikace automaticky nahrává všechny telefonní hovory z vašeho smartphonu, umožňuje poslech všech nahrávek, jejich odstranění, pokud nejsou potřeba, uzamčení nahrávek před automatickým smazáním a odeslání jakékoli nahrávky přímo na e-mail, který zadáte v nastavení.

READ  Jak zahodit telefon Honor do továrního nastavení

Všechny záznamy se uloží na paměťovou kartu do složky CallRecorder. Pokud software nefunguje nebo nefunguje správně (hlas volajícího je téměř neslyšitelný), projděte nastavení a vyzkoušejte různé kombinace. Problém lze nejčastěji vyřešit tak, že přejdete do Nastavení, vyberete Zdroj záznamu a zvolíte Mikrofon. Některé mají lepší kvalitu při výběru telefonní linky. Také funkce Bluetooth a Hands-Free nejsou k dispozici, takže je vypněte.

Jednoduchá aplikace, která může být užitečná téměř pro každého.

Nahrávání hovoru pomocí firmwaru

Jak bylo uvedeno výše, téměř všechny moderní modely podporují nahrávání hovorů, to znamená, že do telefonu není třeba instalovat žádný software třetích stran.

Přesné schéma samozřejmě závisí na modelu vašeho smartphonu, proto se podívejme na několik nejběžnějších možností.

nahrávání, hovorů, telefonu, samsung

V první možnosti se přímo na obrazovce telefonu zobrazí ikona Záznam. Jakmile volající zvedne sluchátko, stiskněte tlačítko Nahrávání a hovor se nahraje. Velmi jednoduché a snadné.

Ne vždy je to však tak snadné. Někdy se tlačítko Nahrávání nebo Záznamník hlasu v nabídce jednoduše nenachází, takže se může zdát, že konverzaci nelze nahrát. Ale není. Zde je příklad pro systém Android 4.2.2.

Podívejte se, vytočíte číslo, ale žádné z tlačítek pro záznam hovoru není k dispozici.

Samsung A12 call recording 2022 Nahrávání hovorů, Flash přes Odin, Thajský Firmware.

Kde se nachází? Tlačítko volání je ve skutečnosti skryté. Když volající zvedne sluchátko, musíte stisknout tlačítko Menu, které je pod obrazovkou (méně často v dolní části obrazovky), a poté se objeví tlačítko Nahrávání, které musíte stisknout.

nahrávání, hovorů, telefonu, samsung

U smartphonů Samsung Galaxy to provedete tak, že během hovoru stisknete a podržíte tlačítko Menu pod obrazovkou. Zobrazí se nabídka, ve které je třeba kliknout na Diktafon nebo Diktafon Všimněte si však, že ne na všech telefonech Samsung (a nejen na Samsungu) najdete takové tlačítko, v některých zemích je nahrávání rozhovorů zakázáno zákonem, takže ve výchozím nastavení je tato funkce zablokována. Žádné překvapení.

Galaxy A8 (SM A530F) nahravani hovoru Brand Vodafone

Nahrávání hovorů se systémem Android pomocí aplikace Truecaller

Zatímco aplikace Truecaller je k dispozici na platformách Android i iOS, služba nahrávání hovorů je v současné době dostupná pouze na zařízeních se systémem Android. Ne všechna zařízení jsou také podporována stejným způsobem, takže budete muset otestovat, zda funkce funguje správně na vašem osobním zařízení. Seznam podporovaných a nepodporovaných zařízení najdete v následující tabulce.

Samsung Galaxy S8: to nejdůležitější ve 4 minutách

Podporovaná zařízení Nepodporovaná zařízení
Samsung Galaxy S8, S9, S9 Zařízení Nexus
Huawei P10 Plus Zařízení Pixel
Xiaomi Redmi Note 3 Všechna zařízení se systémem Android 7.1.1
Oppo F1s Motorola G4
Oppo A57 (automatický režim může být poruchový)
Vivo 1713
LG G5
Samsung J7 6.0.1
Samsung J2
Samsung J7 MAX
Wileyfox Swift 2
Intex Aqua Lions X1
OnePlus 2
READ  Jak vypnout vyskakovací reklamy v telefonu Samsung. Když už jsme u toho

Upozorňujeme, že se nejedná o úplný seznam, a pokud vaše zařízení není na žádném z těchto seznamů, musíte si aplikaci nainstalovat a zkontrolovat sami. Podívejme se, jak tuto funkci můžeme použít:

Odblokování Samsung S8 a S8Plus z regionálního blokování

Pokud jste si zakoupili Samsung S8 S8Plus v Evropě (Polsko, Německo, Rakousko, Anglie, Finsko atd.).д.) a při spuštění pomocí karty SIM telefon požádá o nějaký kód, znamená to, že je aktivován regionální zámek. Chcete-li ji deaktivovat, musíte zadat 8místný přístupový kód. Pomůžeme vám ji získat.

  • Kód PIN pro odemknutí sítě
  • Zadání kódu PUK sítě SIM
  • Zadejte odblokovací kód PUK
  • Neplatná karta SIM
  • Vložená karta SIM uzamčená v síti
  • Nesprávná karta SIM
  • Je vložena karta SIM s blokovanou kartou SIM. síť

Způsoby odemknutí Samsung G950F a G955F:

1) Pokud jste v Minsku. Stačí, když nám telefon přinesete na číslo 11, G950F, G955F, a pak ho budete moci odblokovat. Ilija Kopijevića 5 (volejte nebo pište předem). Během 10-15 minut naučíme váš telefon pracovat s jakoukoli kartou SIM. 2) Pokud nejste v Minsku nebo mimo Bělorusko (Rusko, Ukrajina, jiné země), můžeme to udělat na dálku. Budete potřebovat počítač, telefon a připojení k internetu. Odblokování trvá 15-20 minut.

nahrávání, hovorů, telefonu, samsung

Důležité! Náklady se mohou lišit v závislosti na verzi softwaru telefonu. Pokud jste si koupili telefon se zámkem, nespěchejte s jeho aktualizací.

Obnovení a odstranění účtu Google a Samsung v zařízení Samsung Galaxy S8 nebo S8 (zámek FRP)

Často se to stává, když vám rodina a přátelé pomáhají naučit se používat smartphone, který vyžaduje účet Google. V důsledku toho si ji majitel ani přátelé nepamatují. Pokud si nemůžete vzpomenout na přihlašovací jméno a heslo a váš telefon je zablokován a žádá vás o jejich zadání. mohou přistupovat k mým službám. Vyřešte svůj problém do 30 minut! Můžeme vám také pomoci na dálku prostřednictvím počítače!

Jak nahrát vyzváněcí tón v zařízení Samsung Galaxy S8?

Přijmete telefonní hovor na zařízení Samsung Galaxy S8 a je důležité. Snažíte se pokračovat v této konverzaci. Také pokud si chcete zapamatovat pokyny svého partnera, když spolu mluvíme, nebo si jen zapamatovat ty nejlepší zprávy. Je možné a následně povoleno nahrávat hovor?? Na tuto otázku vám nejprve odpovíme, zda je nahrávání hovoru na telefonu Samsung Galaxy S8 legální, nebo ne? Později se dozvíte, jak nahrávat hovory v telefonu Samsung Galaxy S8?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS