Jak povolit nahrávání telefonních hovorů v systému Samsung v systému Android 10

Při procházení internetu jsem nenašel jediný přijatelný způsob, jak nahrávat hovory v telefonu Samsung a10, a30, s10, a20, a40, a41, s10, a31, a70, a71, m21, m31, s10e, a30s s operačním systémem Android 10.

Mimochodem, myslím, že tato metoda by fungovala i pro jiné telefony: Sony xperia, Huawei Honor, Xiaomi Redmi, LG, Nokia Lumia, Asus, zte, bq, Lenovo.

Na netu říkali něco o právech ROOT, což samozřejmě nikdo neudělá, protože telefony s 10 jsou stále v záruce a o změně firmwaru.

Jen jeden z tisíce by se odvážil znovu zachytit Samsung, protože nahrávání hovorů není tak žádané.

Velmi mě to zajímalo. Problém v telefonu můžu řešit i měsíc, dokud ho nevyřeším.

Stojí za zmínku, že Korejec se snažil funkci nahrávání zablokovat a já se musel trochu zapotit.

Výsledkem mého snažení je způsob, který může použít každý majitel telefonu Samsung.

S Androidem 10 jsem to nezkoušel, ale myslím, že konverzaci lze nahrávat i s Androidem 11. Jeho tajemství.

Našel jsem aplikaci. Lze ji dokonce stáhnout z tržiště (doplněno později: nyní ji na tržišti nemohu najít).

nahrávání, hovorů, galaxy

Pak to bude v ruštině, ale nelíbila se mi kvalita. někdy to nepíše, pak je zvuk sotva slyšitelný.

Musel jsem trochu zatřást a výsledek předčil i očekávání, sice to vyšlo v angličtině, ale funguje to dobře.

Samozřejmě jsem to netestoval na všech telefonech Samsung, ale jen na některých, zejména na a51, takže pokud se vyskytnou nějaké problémy, napište do komentářů.

Jak povolit nahrávání hovorů v zařízení Samsung Galaxy S10 Lite

Navzdory mnoha dalším funkcím se moderní chytré telefony stále používají k telefonování. A není neobvyklé, že uživatelé potřebují nahrávat konverzaci na Samsung Galaxy S10 Lite. To umožní majiteli zařízení předložit soubor MP3 s rozhovorem jako pádný argument ve sporu a také jednoduše objasnit některé detaily hovoru.

Nahrávání hovorů v telefonu Samsung Galaxy S10 Lite lze provádět několika způsoby. Výběr možnosti závisí na verzi firmwaru a dalších faktorech, které ovlivňují funkčnost zařízení. Je vhodné prozkoumat všechny metody nahrávání hovoru najednou a vybrat si tu nejvhodnější.

Nahrávání hovorů prostřednictvím aplikací třetích stran

Ačkoli každá nová verze firmwaru přináší mnoho nových funkcí, u některých smartphonů je údajně známo, že po aktualizaci mají nestabilní výkon. K tomu dojde, pokud uživatel ignoruje přípravný krok.

Občas se může stát, že předinstalovaná aplikace pro hovory v telefonu Samsung Galaxy S10 Plus nemá funkci nahrávání zvuku. K tomu čas od času dochází a závisí to na konkrétní verzi firmwaru. V takové situaci můžete omezení obejít instalací softwaru třetí strany. Například Call Rec:

 • Otevření obchodu s aplikacemi Google Play.
 • Pomocí vyhledávacího pole najděte aplikaci CallRec a klikněte na tlačítko „Instalovat“.
 • Po instalaci softwaru spusťte program a souhlaste s podmínkami používání.
 • Přejděte do části „Pravidla nahrávání“ a nakonfigurujte nastavení pro nahrávání telefonních hovorů podle svých představ.

Po provedení výše uvedených kroků se všechny hovory automaticky zaznamenají. Na konci hovoru stačí pouze odsouhlasit nebo odmítnout uložení hovoru.

Zachování telefonního hovoru na zařízení Samsung Galaxy S10 Lite

Někdy si budete chtít hovor uložit jako vzpomínku nebo v méně příjemných případech, jako je konflikt nebo soudní spor. Je to ale legální a jaká jsou řešení pro nahrávání hovoru na Samsung Galaxy S10 Lite??

Je nahrávání hovoru během hovoru legální??

Nahrávání telefonního hovoru není zákonem zakázáno. Můžete ji použít v případě sporu i stížnosti, ale musíte na to upozornit osobu, se kterou mluvíte. Bude mít právo odmítnout i přijmout. Společnost Google má však tendenci tyto záznamy omezovat, aniž by příliš respektovala soukromí.

Můžeme nahrávat hovory na Samsung Galaxy S10 Lite a pak je to zdarma?

Ano, na telefonu Samsung Galaxy S10 Lite můžete nahrávat hovory. V závislosti na modelu telefonu a verzi systému Android to však může být složité.

READ  jak najít Viber v iPhonu. Jak najít smazané zprávy ve službě Viber?

Jak nahrávat hovor v telefonu Samsung Galaxy S10 plus?

Na telefonu Samsung Galaxy S10 plus vám někdo volá a je to velmi důležité. Chcete si tuto konverzaci uložit. Obvykle vám pomůže zapamatovat si složité administrativní pokyny vydané vaším protějškem nebo během hádky, nebo si také vzpomenout na příjemné rozhovory. Je však reálné a přijatelné uložit telefonický rozhovor? Abychom vám na tuto otázku odpověděli, nejprve vám řekneme, zda je to legální, a poté vám řekneme, zda je možné uložit hovor v telefonu Samsung Galaxy S10 plus? Následně uvidíte techniky pro nahrávání konverzací na zařízení Samsung Galaxy S10 plus?

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy S10

Důvody, proč chcete nahrávat hovor na Samsung Galaxy S10, mohou být různé, ať už z osobních nebo pracovních důvodů.

Například pokud máte hovor, ale nemůžete si dělat poznámky, ať už se jedná o hovory, které jste uskutečnili nebo přijali, nebo dokonce pokud plánujete zkontrolovat.

Buďte však opatrní a mějte na paměti, že musíte dotyčnému předem říci, zda se chystáte rozhovor nahrávat.

Záznamy mohou být použity pouze pro osobní účely a nesmí být použity k poškození jiných osob. Požadovaná forma dohody mezi oběma stranami (písemná nebo ústní) se může v jednotlivých zemích lišit. Samozřejmě záleží také na vašem záměru s nahrávkami skladeb.

Proto je vhodné se nejprve informovat o formě smlouvy, abyste se vyhnuli případným komplikacím.

Jak mohu nahrávat konverzaci v telefonu Samsung Galaxy S10??

Chcete-li nahrávat konverzaci v telefonu Samsung Galaxy S10, potřebujete aplikaci, kterou si můžete snadno stáhnout z obchodu Google Play.

Můžete sice nahrávat i přímo ze Samsungu Galaxy S10, ale pouze svůj vlastní hlas, nikoli hlas partnera v hovoru.

K registraci doporučujeme dvě bezplatné aplikace: RMC: Record Android Calls a Record ACR Calls.

Aby mikrofon při volání nezachycoval pouze váš hlas nebo aby byly obě části hovoru dobře slyšitelné, existuje malý trik, který vysvětlíme níže.

Jak uložit obě části v telefonu Samsung Galaxy S10?

 • Stáhněte si jednu z aplikací uvedených v obchodě Google Play.
 • Přepnutím telefonu Samsung Galaxy S10 do režimu hlasitého odposlechu uslyšíte oba volající.
 • Aplikace zaznamená hlasy obou stran.
 • Výběr místa.

Nahrávání konverzace pomocí služby Google Voice

Pokud máte ve svém smartphonu nainstalovanou službu Google Voice, můžete ji používat i k nahrávání telefonních hovorů na telefonu Samsung Galaxy S10. Nahrávání hovorů je zdarma, ale v aplikaci Google Voice můžete nahrávat pouze příchozí hovory.

Budete potřebovat účet Google Voice, který si snadno vytvoříte. Chcete-li si ji vytvořit, přejděte na webovou stránku Google Voice a postupujte podle pokynů.

Nahrávání hlasu Google bude podrobně vysvětleno v následujících krocích:

 • Přejděte na webové stránky služby Google Voice.
 • Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a v rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení“.
 • Vyberte kartu „Hovory“ a zaškrtněte políčko „Registrovat“ v dolní části stránky.
 • Nyní můžete nahrávat příchozí hovory. K tomu musíte na klávesnici stisknout „4“.
 • Volající a vy uslyšíte zprávu, že probíhá nahrávání. Pokud znovu stisknete tlačítko „4“, nahrávání se zastaví a automaticky se uloží do poštovní schránky.
 • Když přejdete do nabídky a klepnete na nahrávky ze Samsungu Galaxy S10, získáte přístup k nahraným konverzacím.

, Další možnosti nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S10.

Kromě toho existují další aplikace, které můžete použít k nahrávání rozhovorů. Patří mezi ně například aplikace Pro Call Recording, která je také k dispozici v obchodě Google Play, ale není zdarma.

Tuto aplikaci lze doporučit díky dobře navrženým rozhraním. Kromě toho je k dispozici mnoho přizpůsobitelných nastavení, například pro optimalizaci a úpravu kvality zvuku. Aplikace obsahuje také nastavení pro automatické nahrávání každého hovoru.

Další funkce nazvaná „Shake to save“ umožňuje přijmout hovor zatřesením telefonu Samsung Galaxy S10.

Aplikaci můžete také nastavit tak, aby ukládala nahrávky do různých cloudových služeb, jako je Disk Google a Dropbox.

Alternativou je další možnost, která je sice dražší, ale o něco spolehlivější. Můžete použít speciální diktafon a připojit jej ke konektoru 3.5 mm telefonu Samsung Galaxy S10. Například Esonic Cell Phone Recorder a Smart Recorder.

Takové zařízení umožňuje během hovoru nahrávat obě části na mobilní telefon s Bluetooth. Můžete jej však používat i jako „diktafon“, například k nahrávání schůzek nebo konferencí. Zařízení má také port USB, takže můžete snadno přenášet nahrané soubory do počítače.

Kromě toho, a to není třeba zdůrazňovat, důrazně doporučujeme, abyste si před nahráváním takového hovoru ověřili zákony platné ve vaší zemi a v zemi příjemce.

Doufáme, že jsme vám pomohli najít dobrou možnost pro nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S10.

Jak nahrávat telefonní hovor v systému Android nebo iPhone. Všechny triky a tajemství

Téma, které se zdá být jednoduché a samozřejmé, způsobuje u většiny lidí mnoho zmatků a nepochopení. Zda můžete nebo nemůžete nahrávat telefonní hovory, co musíte udělat atd. V tomto díle se dozvíte, jak nahrávat konverzace.

Právní aspekty nahrávání telefonních hovorů

Nahrávání telefonických rozhovorů je užitečné v mnoha životních situacích, i když záleží na tom, v jaké zemi se nacházíte. V některých státech USA je například nezákonné nahrávat rozhovory, pokud o tom nebyly informovány obě strany, například v Kalifornii. A vedle v Arizoně můžete nahrávat svůj rozhovor a nevarovat osobu, se kterou mluvíte. Samozřejmě mluvíme o nahrávání vlastních rozhovorů, téměř ve všech zemích světa je nahrávání cizích rozhovorů zakázáno, pokud neexistuje soudní povolení, které vydávají orgány činné v trestním řízení. Například pokus o odposlech a nahrávání rozhovoru vašeho manžela či manželky má v naprosté většině zemí za následek trestní postih, na míře blízkosti nezáleží, porušujete zákon. Naprosto stejný přístup je v Rusku, kde může kterákoli ze stran rozhovoru bez varování nahrávat rozhovor, k čemuž není třeba žádné povolení. Konverzaci můžete nahrávat pro osobní potřebu, například k poslechu za dlouhých zimních večerů. Mnoho lidí slyšelo, že v Rusku je chráněno tajemství telefonních rozhovorů, a mylně si vykládají článek 138 trestního zákoníku tak, že takové rozhovory zakazuje. Ale tak to vůbec není, přečtěme si tento článek:

READ  Jak aktualizovat Android na Skate Zte

Porušení tajemství korespondence, telefonních hovorů, poštovních, telegrafních nebo jiných zpráv občanů. se trestá pokutou do osmdesáti tisíc nebo ve výši mzdy nebo jiného příjmu odsouzeného na dobu až šesti měsíců, nebo nucenými pracemi do tří set šedesáti hodin, nebo nápravnými pracemi až na jeden rok.

Téhož činu se dopustí osoba, která využívá svého úředního postavení. bude potrestána peněžitým trestem ve výši sto tisíc až tři sta tisíc nebo ve výši mzdy nebo jiného příjmu odsouzeného na dobu jednoho roku až dvou let, nebo odnětím práva zastávat určité funkce nebo vykonávat určitou činnost na dobu dvou let až pěti let, nebo nucenými pracemi až na čtyři sta osmdesát hodin, nebo povinnými pracemi až na čtyři roky, nebo zadržením na dobu až čtyř měsíců, nebo odnětím svobody na dobu.

Pokud se tedy jednání neúčastníte, ale nahráváte je, porušujete tím jeho tajnost. Sankcí bude pokuta až do výše 80 000 eur. Dalším důležitým bodem je, že nahráváním rozhovoru pro osobní potřebu nijak neporušujete zákon. Pokud však takovou nahrávku sdílíte bez souhlasu druhé strany, jedná se rovněž o porušení zákona. Určitě se vám už někdy stalo, že jste volali na zákaznický servis operátorů, do bank nebo jiných společností a slyšeli jste, jak záznamník říká: „V zájmu zlepšení kontroly kvality jsou všechny hovory nahrávány.“. Takové společnosti totiž nahrávají všechny rozhovory a mohou tyto nahrávky použít ke zjištění povahy stížností zákazníků a toho, co se během rozhovoru stalo. Nemohou však tyto nahrávky zveřejnit bez vašeho výslovného a explicitního souhlasu. Osoba, která rozhovor nahrála, je rovněž povinna zajistit, aby byl záznam bezpečný a nepřístupný třetím stranám. Než se rozhodnete nahrávat všechny své rozhovory, mějte na paměti následující.

Ujasněte si prosím, jaké zákony platí ve vaší zemi, abyste je neporušili, když nahráváte rozhovory se svými kontakty. To je důležité! Technická možnost nahrávat rozhovory je dostupná kdekoli na světě.

Zjistili jste tedy, že nahrávání hovorů je legální, a nyní musíte zjistit, jak to udělat a co k tomu potřebujete.

Nahrávání staromódním způsobem na diktafon. snadný způsob pro každého

Na diktafon zabudovaný ve smartphonu nemůžete nahrávat vlastní konverzaci, pokud výrobce původně nahrávání konverzací nepovolil (pak není nutné se s tím tahat). Například na chytrých telefonech Samsung je uvedeno, že provoz hlasového záznamníku během hovoru není podporován.

Nikdo vám však nebrání používat stejný telefon k nahrávání hovoru na druhém zařízení. Pak je třeba přepnout telefon do režimu hlasitého odposlechu. Je to nepohodlné, doma to jde, ale venku to nefunguje. Ano, a volající pochopí, že mluvíte přes hlasitý odposlech, je to dobře patrné. Pokud neexistuje jiný způsob, jak zaznamenat rozhovor tady a teď, je spolehlivý a použitelný, ale zdaleka ne pohodlný.

Jak nahrávat telefonní hovor na iPhonu

Odpověď je jednoduchá. v žádném případě. Pokud se do této otázky ponoříte hlouběji, zjistíte, že existuje několik způsobů, které jsou poměrně exotické. Pokud hacknete zařízení pomocí Jailbreaku, je možné nainstalovat software, který zaznamenává všechny konverzace s kosícím řádkem. Bezpečnost tohoto přístupu je však sporná a důrazně ji nedoporučuji. Dost na tom, že iPhone není nejbezpečnějším smartphonem na světě a že vás mohou potenciálně sledovat školáci nebo lidé, které neznáte. A přístup k vašim konverzacím se ukáže jako pikantnost, kterou vás můžete vydírat. Potřebujete to?? To si nemyslím.

Dalším drahým a exotickým způsobem je zakoupení speciálního adaptéru pro iPhone, což je crowdfundingový projekt společnosti PhotoFast na platformě Indiegogo. Ke konektoru Lightning se připojí malá krabička, do které se vloží běžná sluchátka s konektorem 3.5 mm. Během hovoru stačí stisknout tlačítko nahrávání a konverzace se uloží na kartu microSD. Cena tohoto příslušenství se pohybuje kolem 125 dolarů, je poměrně obtížné ji najít v prodeji, pocit, že společnost Apple důsledně zakázala jeho prodej. Dobrou zprávou je, že můžete nahrávat jakoukoli konverzaci v jakékoli aplikaci. A to vše na úkor toho, že používá obvyklý zvukový výstup. Tuto metodu tedy považuji za stejně exotickou jako první, ale někdo toto příslušenství pravděpodobně dohledá.

READ  Jak nastavit telefon Samsung Galaxy s8

Nejjednodušší způsob, který je dostupný na naprosto libovolném telefonu a závisí přímo na vašem operátorovi, je použít druhou sekací linku. Tuto vlastnost mobilních sítí využívají jak tvůrci aplikací nebo jednotlivých služeb, tak samotní operátoři. Například v Rusku je to společnost Tinkoff Mobile a její beta verze aplikace.

Služba je popsána v tiskové zprávě společnosti:

 • Zavolejte na číslo 333
 • Stiskněte tlačítko „Přidat hovor“
 • zavolat požadovanému volajícímu a po spojení hovory sloučit
 • Během hovoru s účastníkem stiskněte na obrazovce tlačítko „Přidat hovor“
 • Hovor 333
 • Sloučení hovorů a zahájení nahrávání

Tato metoda není závislá na značce výrobce a může fungovat i na tlačítkových zařízeních, pokud podporují druhý řádek. V iPhonu je vždy nutné přidat třetí hovor ručně, bez toho to nejde.

Jak nahrávat telefonní hovor v systému Android

Mnoho výrobců chytrých telefonů zpočátku přidalo možnost nahrávat konverzace; není potřeba žádný další software ani služby. Konverzace můžete nahrávat například na telefonech Xiaomi (donedávna), OPPO, realme a dalších. Zjistěte to ve specifikacích svého smartphonu.

Například společnost Samsung se domnívá, že nahrávání hovorů by nemělo být uživatelům k dispozici, a proto ve většině zemí světa taková možnost ve výchozím nastavení není. V Rusku je nahrávání hovorů smartphony Samsung nezákonné. U chytrých telefonů je možné získat root přístup, umístit programy, které jsou schopny zaznamenávat všechny konverzace s kosícím řádkem, ale také to nedoporučujeme. je to zbytečné riziko, které určitě nepotřebujete.

Na trhu Play najdete mnoho programů, které jsou tradičně zdarma nebo placené a jsou schopny automaticky nahrávat hovory na jakémkoli smartphonu se systémem Android. Obvykle používají stejnou metodu jako společnost Tinkoff Mobile, tedy přidání třetího řádku sečení a následné odeslání souboru (nebo okamžitý záznam na vašem zařízení).

Je důležité upozornit, že většina aplikací neumí nahrávat konverzace pomocí VoLTE, VoWifi, na to je třeba pamatovat a zřejmě tyto funkce zakázat, pokud potřebujete nahrávat konverzaci v aplikaci. V systému Android 10 také aplikace třetích stran nemohou předávat informace o hovorech, takže musíte ručně napsat název hovoru, se kterým se hovor uskutečnil. Je to velmi nepohodlné.

Krátké závěry

Ačkoli v mnoha zemích světa je nahrávání hovorů pro osobní potřebu jednoho z účastníků hovoru legální, existuje jen málo technických řešení, která by to umožňovala bezbolestně a pohodlně. V chytrých telefonech se systémem Android, kde je takové nahrávání přítomno, nemůžete nahrávat všechny konverzace za sebou, ale musíte funkci aktivovat. Služby třetích stran odvádějí lepší práci (třetí linka), nahrávají všechny konverzace nonstop.

Společnost Google zakázala nahrávání hovorů v systému Android a důsledně nutí všechny prodejce využívající služby GMS, aby tuto funkci vypustili. Například společnost Xiaomi loni upustila od nahrávání rozhovorů, tato možnost zmizela. Nicméně v aplikaci Google Caller, jejíž vydání se plánuje na rok 2020, je možnost nahrávání hovorů, liší se tím, že po stisknutí tlačítka nahrávání na to upozorníte i partnera hovoru (uslyší hlasové upozornění, že hovor bude nahráván). Uložené konverzace lze přepsat a přečíst jako text. Toto je skvělý způsob, jak vést telefonický rozhovor. Ale pro skryté nahrávání od partnera hovoru se tento volající Google rozhodně nehodí. Pokud tedy zavrhneme hardwarová řešení, zůstane nám třetí linie implementovaná v té či oné službě. Je to řešení, které zůstane funkční po dlouhou dobu.

Jak nahrávat telefonní hovor v telefonu Samsung Galaxy S 10. několik způsobů

Nahrávání hovorů není nejoblíbenější funkcí smartphonů Samsung Galaxy S 10, nicméně existuje mnoho situací, kdy ji potřebujeme. Například potřebujete zadat nějaké informace a nemáte po ruce pero. V některých případech slouží zaznamenané informace jako důležitý důkaz při řešení sporu.

Tento článek se zabývá způsoby nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S 10 a dalších nejnovějších modelech

Jak zajistit, aby aplikace pro nahrávání hovorů normálně fungovala i nadále

Chcete-li zabránit tomu, aby systém aplikaci na pozadí uspal, musíte aplikaci odebrat ze seznamu optimalizovaných aplikací.

Chcete-li to provést, přejděte do aplikace Nastavení Stiskněte tlačítko se třemi tečkami Speciální přístup Optimalizovat využití baterie. V rozevírací nabídce vyberte možnost Vše a vypněte nastavení aplikace Cube ACR.

Nyní systém vašeho zařízení ví, že jste aplikaci Cube Call Recorder výslovně povolili běh na pozadí, takže ji nebude automaticky zavírat na pozadí, aby šetřil baterii. Ano, znamená to, že aplikace pro nahrávání bude spotřebovávat o něco více baterie, ale pokud chcete nahrávat hovory, je třeba ji spotřebovávat i tak.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS