Ilya.editor.in.Cief of Softdroid.Síť. Je autorem několika stovek manuálů a článků o nastavení Android. Asi 15 let opravuje zařízení a řešení technických problémů iOS a Android. Vypořádal se téměř o všech více či méně populárních značkách mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi a další. Pro testování se používají iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru.

Zkontrolujte nejlepší programy pro obnovení fotografií, obrázků a dalších souborů na smartphonu / tabletu Android s možností výsledků bezplatného sledování.

Obnova pomocí aplikací Android

Jak ukazuje praxe, je obtížnější vrátit obrázky na telefonu, než dělat totéž na PC. A některá pomocná aplikace vyžaduje „práva superpoleru“ (nebo root).

Ale poté, co jste začali obnovovat vzdálené fotografie na Androidu bezprostředně po jejich zmizení, se stejným úspěchem můžete dosáhnout pozitivního výsledku na jakémkoli zařízení s tímto operačním systémem.

Aplikace jsou obnovovány vzdálenými fotografiemi v telefonu Lenovo, Nokia, Samsung a produkty dalších značek, hlavní věcí je reagovat na problémovou situaci včas, protože za měsíc nemusí být informace schopny tyto informace vrátit.

Obnovení hudby, zvukové soubory na telefonu Flash Drive

Program ví, jak obnovit odstraněné soubory na Android, fotografie, hudební skladby nebo jakýkoli jiný ztracený zvukový soubor.

.

Vyzkoušejte nejlepší programy obnovy

Jednoduché vyhledávání nepomáhá? Pokračujeme k rozhodnějšímu jednání. Nainstalujte jednu nebo více aplikací do zařízení a obnovte vymazané informace:

Chcete.li zahájit proces obnovy, musíte začít skenovat, označit výsledky nezbytné pro obnovení fotografie, stiskněte tlačítko pro obnovení spuštění

READ  Jak vrátit tovární nastavení pro Samsung

Obnovení dálkového ovladače

 • Aplikace má opravdu jednoduché číslo uživatele.
 • Aplikace skenuje všechny složky a soubory pro vzdálené fotografie.
 • Nástroj může obnovit téměř jakýkoli formát obrazu.

Zkontrolujte cloudové úložiště

Dnes existuje mnoho cloudových služeb, kde můžete ukládat všechny své soubory a získat přístup k nim nejen z telefonu, ale také z vašeho počítače.

Proto místo toho, abyste to dělali ručně, zapněte možnost automatické zálohování. Může to být velmi užitečné, zejména pokud jde o fotografie. Než začnete paniku po smazání vaší fotografie, zkontrolujte svou cloudovou službu a pokud je stále tam, stačí si stáhnout obrázek a uložit v požadované složce.

Pokyny pro obnovení

Existují 2 hlavní pokyny: Použijte cloud nebo aplikace k obnovení dat z paměti telefonu.

Prostřednictvím cloudového úložiště

Pokud byla na smartphonu aktivní synchronizace fotografií s cloudem, zůstanou ve službě i po odstranění telefonu v paměti

Pomocí speciálních služeb

Existují speciální nástroje, které mohou analyzovat obsah paměti smartphonu a získat z něj již vzdálené fotografie.

 • Diskdigger Photo Recovery je zvláštní nástroj pro obnovení fotografií na Samsung, Xiaomi a další chytré telefony. Mezi jeho výhody patří: Nevyžaduje, aby root-right, fungoval se všemi dopravci (paměťová karta a paměť smartphonu), může obnovit data z sekcí Dropbox a Google Drive;
 • Digdeep. Podobná služba s vysokou přesností detekce vzdálených souborů. Všechny nalezené fotografie jsou rozděleny do skupin v závislosti na umístění souborů. Všechna obnovená data jsou přidána do katalogu RestoredPictures v paměti smartphonu;
 • Obnovení fotografií je zajímavou užitečností v tom, že podporuje 2 metody pro detekci a obnovení obrázků. První metoda znamená rychlé vyhledávání dat, je relevantní v případech, kdy byla fotografie nedávno smazána. Druhou metodou je hluboké skenování paměti. Postup, i když dlouhý, vám umožňuje najít mnohem více souborů v paměti. Aplikace je pokročilejší z hlediska funkčnosti, schopnosti najít fotografie;
 • Obrázek obnovení je další aplikace, ve které se příležitosti neliší od předchozích analogů. Podle funkčnosti program odpovídá prvním dvěma možnostem, ale trochu horší kvalita vyhledávání. Nástroj má další funkci úplného vymazání souborů bez možnosti jejich obnovy;
 • Recovmy se silně podobá všem výše uvedeným programům, také nepotřebuje kořenová práva k obnovení. Pozitivní funkcí aplikace je uložit strukturu souborů.

Je těžké říci, která z aplikací bude lepší. V každém případě se výsledky liší. Možná budete muset vyzkoušet několik programů, než najdete správné.

Jak vrátit vzdálené fotografie z telefonu pomocí nástrojů:

 • Stáhněte si aplikaci do telefonu a nainstalujte (nejlépe na paměťovou kartu).
 • Otevřeme program a zahájíme postup pro nalezení fotografií ve složce, kde byly uloženy.
 • Vyberte potřebné fotografie mezi nalezenými a spuštění zotavení.
 • Zkontrolujeme výsledek práce.

Programy pro PC

Kromě výše popsaného zotavení můžete pro PC použít speciální software. K použití této metody bude uživatel připojit zařízení pomocí kabelu USB k počítači a spustit jeden ze speciálních programů uvedených v samostatném článku.

Jedním z nich je zotavení GT. Můžete s tím pracovat s počítačem nebo smartphonem, ale pro druhé budete potřebovat pravý kořen. V jejich nepřítomnosti můžete použít verzi pro PC. Pro tohle:

Stáhněte si a rozbalte výsledný archiv. Mezi dostupné soubory vyberte prvek s názvem Gtrecovery a Exe Extension.

Při prvním spuštění bude navrženo aktivovat licenci nebo použít bezplatnou zkušební dobu. Chcete.li pokračovat, klikněte na tlačítko „Zdarma zkušební verze“

Otevřená nabídka obsahuje několik možností pro zotavovací soubory. Chcete.li vrátit obrázky na smartphonu, vyberte „Obnovení mobilních dat“.

Počkejte na konec skenování. Po nalezení zařízení klikněte na něj a začnete hledat obrázky. Program zobrazí nalezené fotografie, po kterých si uživatel bude muset vybrat a kliknout na „Obnovit“ je.

Výše popsané metody pomohou vrátit ztracený obrázek na mobilním zařízení. Účinnost postupu však přímo závisí na tom, jak byl soubor dlouho smazán. V tomto ohledu nemusí být obnova vždy účinná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS