Sony Xperia jako PIN kód se ptá. Jak odemknout Sony Xperia, pokud jste zapomněli heslo

Zapomenutí na heslo nebo kresbu je velmi jednoduché. To je běžný problém, kvůli kterému někteří dokonce běží do servisního centra. Ve skutečnosti byste však neměli ztrácet čas hledáním takového centra ve vašem městě. Následuje pokyny pro majitele Sony Xperia, se kterými můžete snadno obejít obrazovku zámku. Mimochodem, je to ona, kdo se používá v servisních centrech.

Vezměte prosím na vědomí, že tento text je navržen speciálně pro odemčení chytrých telefonů řady Xperia. Na zařízeních jiných výrobců se budete muset pokusit obejít blokování jinými způsoby.

ochrana, xperia, obejít

Odemčení obrazovky Sony Xperia, když zapomněli na heslo nebo grafický klíč

Zapomenutí na heslo nebo kresbu je velmi jednoduché. To je běžný problém, kvůli kterému někteří dokonce běží do servisního centra. Ve skutečnosti byste však neměli ztrácet čas hledáním takového centra ve vašem městě. Následuje pokyny pro majitele Sony Xperia, se kterými můžete snadno obejít obrazovku zámku. Mimochodem, je to ona, kdo se používá v servisních centrech.

Vezměte prosím na vědomí, že tento text je navržen speciálně pro odemčení chytrých telefonů řady Xperia. Na zařízeních jiných výrobců se budete muset pokusit obejít blokování jinými způsoby.

Jak resetovat heslo pomocí služby Xperia

Jděte do Myxperia.SOMONYMOBILE.com z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu například počítač.

Přihlaste se v systému pomocí stejného účtu Google nebo Sony Entertainment Network, který jste nainstalovali na zařízení Xperia.

Klikněte na obrázek zařízení Xperia v části „Zařízení“.

Vyberte „Blok“ nebo „Změnit pin-kód“ a nahradit aktuální zámek zámku novým kódem PIN.

Postupujte podle pokynů na obrazovce poskytované službou Xperia.

Třetí způsob, jak odemknout grafický klíč Sony Xperia z dat z dat

Sony Xperia, stejně jako jakékoli elektronické zařízení vybavené softwarem, nejsme v bezpečí před selháním, z nichž jeden zapomněl na grafický klíč.

Naštěstí je Android dodáván do nabídky pro obnovení, kde můžeme telefon obnovit v původním stavu.

Je to velmi jednoduchý proces, i když se někteří mohou zdát děsivě. nebojte se, nechť vás černá obrazovka nevyděsí, použil jsem ji alespoň několikrát a každý je úspěšný.

READ  Jak připojit jbl k počítači přes Bluetooth. Způsoby připojení přenosného reproduktoru Bluetooth k počítači

Je samozřejmé, že všechna data uložená v telefonu budou ztracena, jakmile bude proces dokončen. Chcete.li začít, musíte zařízení zcela vypnout.

Chcete.li spustit, podržte kombinaci tlačítek. Ve většině případů se jedná o tlačítka: GLPL / OFF, aby se zvýšil objem nebo snížil horní část.

Nyní jste připraveni restartovat telefon Sony a začít jej používat po několika nastaveních, jako by se nic nestalo.

Proto vyberte a stiskněte (tlačítko) na řádku. restartování systému.

Krátký životopis je způsob, jak to všechno objasnit.

 • Úplně vypněte zařízení
 • Dostaňte se do nabídky obnovy
 • Vyberte možnost „Otřete data / resetování továrny“ (přejděte na tlačítka hlasitosti a vyberte tlačítko VKL / OFF.)
 • Vyberte možnost „Ano“ (jak jste to udělali dříve)
 • Vyberte „Reboot nyní“
 • Připraven

Jak vidíte, je to velmi jednoduchý proces, který se může zdát na první pohled na první pohled

ochrana, xperia, obejít

Jen pár kroků a váš telefon Sony Xperia je opět „připraven na bitvu“. Úspěch.

Mnoho uživatelů moderních smartphonů na platformě Android je silně zmateno bezpečností svých osobních údajů, které jsou uloženy v paměti zařízení. Proto používají ochranu hesel. Blokování grafickým klíčem je alternativou k kombinaci digitálního kuželu a používá se na každém druhém smartphonu.

Pravděpodobně však čelíte situaci, kdy je grafický klíč zapomenut a není příležitost odemknout zařízení. A budeme zvážit hlavně majitele smartphonů série Sony Xperia. Tak co bychom měli dělat?

Odemknutí zařízení Sony odstraněním hesla „Android

Jak odemknout chytrý telefon Sony Xperia bez ztráty dat nebo bez zadání e.mailového účtu? V tomto případě pomůže odstranění obrazovky Iseepassword Android Android. Tato možnost je software. Budete si jej muset stáhnout a spustit.

Toto je úžasná služba pro resetování obrazovky zámku pro Android, která je schopna dekódovat všechny čtyři typy ochrany, včetně textových hesel, kódu PIN, otisků prstů a grafického klíče. Vývojáři zaručují, že žádný soubor z vašeho smartphonu nevymaže. Heslo však bude zřejmé z vašeho zařízení, abyste k němu mohli snadno obnovit přístup.

Aplikaci můžete použít na platformách Windows a Mac. Postupujte podle pokynů níže a odemkněte Sonly Xperia během několika minut.

Stáhněte si software do počítače a poté jej nainstalujte. Tento krok je poměrně jednoduchý a zřejmý. Postupujte podle pokynů na obrazovce a služba bude nainstalována.

ochrana, xperia, obejít

Nejprve připojte Sony Xperia k PC pomocí kabelu USB k synchronizaci dat. Spusťte program po jeho úspěšné instalaci a kliknutím na „Odstranění obrazovky zámku“ spusťte proces odblokování.

Znovu načtěte Sony Xperia, zatímco stisknete domácí tlačítka, snižují hlasitost a napájení, a když se telefon zapne, uvolněte všechny klíče kromě domova. Měl by být zahrnut do režimu načítání a začne automaticky načíst datový balíček pro obnovení automaticky.

Utility ADB

Utility ADB Run je software, který zajišťuje interakci dvou různých zařízení. Program má jednoduchou integraci a rozsáhlý seznam funkcí, které jsou zde prezentovány. S jeho pomocí můžete uložit výhradně heslo zachováním osobních údajů nebo provést přísné propuštění smartphonu, ve kterém budou všechna vaše data vymazána. Pro každý model zařízení Sony je software odlišný, je třeba to vzít v úvahu při stahování obslužného programu. Pokud nainstalujete software, který není vhodný pro vaše zařízení, může to fungovat nesprávně nebo vůbec nefunguje, může to také rozbít práci zařízení a vést k jeho rozpadu. Odstranění telefonu Sony z blokování je snadné:

 • Stáhněte si a nainstalujte nástroj ADB, nezapomeňte zvážit model a rozmanitost smartphonu.
 • Spusťte program.
 • Připojte smartphone k počítači pomocí kabelu USB.
 • Vyberte „Odemknout klíč gesta“, který je zodpovědný za resetování hesla.
READ  Jak nastavit kabelové kanály v televizoru Samsung. Co dělat, když televizor při vyhledávání nezobrazuje kanály

Proveďte akce správně. váš smartphone bude odemčen.

Tyto akce se nedoporučují pro začátečníky, protože můžete poškodit systémové soubory a narušit provoz zařízení. Pokud si nejste jisti svými činy a schopnostmi, neriskovejte to lépe a vyzkoušejte jinou metodu, která je uvedena v našem článku, nebo kontaktujte Servisní středisko Sony, abyste pomohli specialistovi.

Blokujeme, podíváme se, myjeme

Jakákoli ochrana může být obeznámena, takže první věcí, kterou bychom měli udělat po ztrátě nebo krádeži smartphonu, je zablokovat ji a pokusit se sledovat poslední umístění. A v tom případě jen smažte všechna data z paměti. To vše lze provést jak pomocí finančních prostředků zabudovaných do OS, tak pomocí speciálního softwaru typu kořisti a dalších antivodů. První možnost je vždy k dispozici, i když jste na smartphone nic nenainstalovali, takže ji přesně považujeme.

Android

 • Otevřeno ve správci zařízení prohlížeče.
 • Vyberte správné zařízení v seznamu. Klikněte na malou ikonu určování umístění. Pokud je smartphone „na síti“. jeho pozice se objeví na mapě.
 • Pomocí příkazu „Block“ vložte digitální heslo na smartphone a zadejte zprávu, kterou zloděj uvidí. Uvádíme také číslo, ke kterému bude zloděj schopen zavolat k vrácení smartphonu (Oxymoron!).

Xakep #200. Secret Life Windows 10

Pomocí příkazu „Clean“ ze smartphonu můžete odstranit všechna data (a pokud v tuto chvíli není smartphone připojen k internetu, bude operace provedena, jakmile se objeví internet). Mějte však na paměti, že paměťová karta zůstane nedotčena, protože není co hledat fotografie kromě fotografií a mezipaměti her. Dva životní hacky:

 • Otevřete stránku pro vyhledávání iPhone nebo spusťte aplikaci „Najít iPhone“ na jiném zařízení iOS.
 • Vyberte zařízení a podívejte se na jeho geopolii na mapě.
 • Zapněte „režim ztráty“. Díky němu budete moci zařízení vzdáleně blokovat pomocí čtyřdigitského hesla a také zobrazit na obrazovce zámku přizpůsobitelnou zprávu s telefonním číslem, abyste útočníkovi opustili příležitost k vzdání se.

Stejným způsobem můžete odstranit všechna data ze zařízení. Po tomto postupu však nebude možné určit geopolizaci pomocí programu „Find iPhone“. Ale funkce „aktivační zámek“ zůstane zahrnuta, což znamená, že nikdo nemůže používat váš iPhone, dokud jej neaktivuje pomocí Apple ID. Aktivační zámek je automaticky odpojen poté, co je smartphone odříznut od Apple ID.

READ  Google Play nefunguje na Huawei

Windows Phone

 • Jdeme na adresu zařízení Microsoft.
 • Vyberte telefon a klikněte na položku „telefonní vyhledávání“. Vidíme mapu.
 • Klikněte na „Block“ a postupujte podle pokynů. Pokud telefon dosud nebyl nastaven na telefonu, budete jej muset zadat. Bude použito k odemknutí.

Mimochodem, doporučuji vám předem povolit službu „telefonní vyhledávání“. Bude udržovat místa každých pár hodin, aby bylo snazší detekovat telefon. Chcete.li jej aktivovat v nastavení, zaškrtněte políčko v blízkosti položky „Telefon Search“.

SIM karta

Zavolejte operátorovi buňky a požádejte ho, aby zablokoval SIM kartu. Operátoři obvykle nekrývají SIM kartu okamžitě, ale na nějakou dobu na ni odesílají zprávy s žádostí o vrácení ukradeného telefonu.

Způsob, jak odemknout grafický klíč v telefonu Sony, pokud jste na něj zapomněli. bez ztráty dat

Po přečtení této sekce, jděte tam, existuje odkaz, který chcete přejít na speciální službu Google (později ji převedu zde. nyní nechci být rozptýlen).

Existuje však spousta užitečných informací s obrázky, které mají odstranit grafický klíč na Androidu.

Pro zde popsanou metodu potřebujete: mít připojený internet s telefonem a pamatujte si vstupní heslo do e.mail Gmail.

Při absenci internetu je problém snadno eliminován. i když je blokován grafickým klíčem (ve většině případů již existuje internet a není třeba se nic udělat).

Pokud si nepamatujete vstupní data do Gmailu, pak jsou také obnoveny. Mimochodem, něco, co jsem s tím nezačal, je metoda použita výše odkazem na odemknutí počítačem, ale pokud účetní data nezapomela, můžete odstranit grafický klíč přímo v telefonu Sony Xperia nebo jiný výrobce.

Za tímto účelem shromažďujeme nesprávně grafický klíč 5krát. Dále viz o tomto tlačítku „Ztracený model?»Smatphone Klikněte na tlačítko„ Domů “nebo zapomenout Po kliknutí na„ Domů “(je možné, že budete mít trochu odlišnou zprávu).

Nyní musíte zadat adresu pošty a hesla. Poté stiskněte „vchod“, po kterém můžete změnit grafický klíč, a poté, pokud jej chcete deaktivovat.

Odkaz na zámek obrazovky pomocí mé služby Xperia

Chcete.li resetovat zámek obrazovky na zařízení Xperia, použijte funkci obnovy softwaru v doprovodné aplikaci Xperia.

Výsledek. Software na zařízení bude přeinstalován. Všechny osobní údaje uložené ve vnitřní paměti budou odstraněny. Obsah na externí kartě SD nebude smazán.

Požadavky. Použití této metody vyžaduje přístup k počítači s aktivním připojením k internetu. Připojení zařízení k počítači vyžaduje kabel USB. Úroveň náboje zařízení by měla být nejméně 80 %.

ochrana, xperia, obejít
| Denial of responsibility | Contacts |RSS