Proč bylo toto rozhodnutí přijato?

Společnost Apple vždy dbá na bezpečnost osobních údajů uživatelů zařízení a softwaru. Je třeba odpojit zařízení od hodinek Apple Watch. Poté hodiny provedou odpojení zařízení, po kterém bude možné připojit další zařízení.

Jak připojit Apple Watch k iPhonu

Pokud hledáte internetový obchod Apple Watch v Oděse a chcete si koupit levné Apple Watch ze skladu za dobrou cenu od dodavatele. s naším katalogovým sortimentem.

Apple Watch jsou samy o sobě dobré a dokonale plní roli náramkových hodinek. Pokud chcete získat přístup k dalším funkcím a využít plný potenciál chytrých hodinek, musíte je synchronizovat se svým smartphonem. Připojení hodinek Apple Watch k iPhonu se může zdát jednoduché, ale existuje několik velmi důležitých nuancí, o kterých vám dnes povíme.

Co byste měli vědět před připojením Apple Watch k iPhonu

Vezměte prosím na vědomí, že hodinky Apple Watch nejsou bez iPhonu plně funkční, proto je vhodné je před použitím připojit k telefonu Apple. Podívejme se na klíčové body, které je třeba znát před spárováním zařízení:

  • Chcete-li zařízení synchronizovat, musíte hodinky Smart Watch zapnout upevněním kolečka Digital Crown. Pokud se hodinky dlouho nezapínají, znamená to, že mají málo energie. v takovém případě je nabijte a po nabití pokračujte v synchronizaci zařízení.
  • Důležité! Abyste mohli hodinky Apple Watch spárovat s iPhonem, musíte mít v telefonu povolenou funkci Bluetooth a internet nebo Wi-Fi.
  • Ještě před synchronizací hodinek Smart-Watch s telefonem aktualizujte telefon tak, aby měl nejnovější verzi systému iOS.
READ  Kontrolka oznámení Galaxy s10

Když jste prošli všemi těmito kroky a připravili se na spárování hodinek Apple Watch s iPhonem, můžete začít s připojováním.

Как поставить меню Apple Watch на iPad/iPhone/iPod с WatchBoard.

V počítači Mac otevřete nabídku Předvolby systému společnosti Apple. Přejděte na „Ochrana a zabezpečení“ a stiskněte „Základní“. Zvolte „Používat Apple Watch k odemykání aplikací a Macu“ nebo „Povolit Apple Watch odemykat Mac“.

mohu, ipadu, připojit, hodinky, apple, watch

I když iPhone není poblíž, můžete na hodinkách Apple Watch po připojení k Wi-Fi nebo mobilní síti provádět následující akce. Používání Siri k sestavování tras, odesílání iMessage a dalším funkcím. Odesílání a přijímání zpráv. Uskutečňování a přijímání telefonních hovorů.

K nastavení a používání nových hodinek Apple Watch potřebujete iPhone s nejnovější verzí systému iOS.

  • Apple Watch Series 3 (s mobilní GPS) nebo novější kompatibilní s iPhonem 6 nebo novějším
  • Apple Watch Series 3 (GPS) nebo starší jsou kompatibilní s iPhonem 5 nebo novějším

Dále je třeba provést následující kroky:

  • Na iPhonu přejděte do Nastavení Bluetooth a zkontrolujte, zda je Bluetooth povoleno.
  • Zkontrolujte, zda je iPhone připojen k bezdrátové nebo mobilní síti.

Pokud jste si Apple Watch již nastavili, ale chcete je používat s jiným iPhonem, můžete si Apple Watch a jejich obsah přenést do nového iPhonu.

Hodinky Apple Smart Watch, ať už máte jakoukoli generaci. je zařízení, které nám poskytuje řadu funkcí, které nám usnadní každodenní život. Stal se sportovním doplňkem, přenosným kalendářem nebo dokonce miniaturním mini telefonem, kterým můžeme telefonovat (i když o tom si teď povíme víc). Řada úkolů, které pomáhají jako pobídka k nákupu. Mohu však Apple Watch používat, aniž bych měl iPhone? Krátká odpověď zní ne. Důvody vysvětlujeme níže.

Po zakoupení a vyjmutí chytrých hodinek z krabice nás hodinky vyzvou k propojení s aplikací Watch. Aplikace, kterou při hledání v obchodě s aplikacemi pro iPadOS nebo MacOS nenajdeme. Navíc budeme mít tento software předinstalovaný na jakémkoli iPhonu, který si můžeme v současné době koupit. Pomocí aplikace Watch můžeme spustit nové hodinky a nastavit jejich počáteční nastavení.

READ  jak připojit reproduktory z centra k televizoru. Použité konektory

Jakmile toto zařízení zprovozníme, můžeme jej používat nezávisle na telefonu v závislosti na modelu a úkolu, který chceme provést. Budeme s ním moci cvičit, aniž bychom si s sebou museli brát iPhone, protože Series 2 má tato zařízení s vestavěnou GPS. Budeme mít přístup k úkolům, které jsme již vytvořili v kalendáři, a k dalším úkolům, které byly synchronizovány před vypnutím iPhonu.

Můžeme k jedněm hodinkám Apple Watch připojit dva iPhony nebo iPady??

Někteří uživatelé zařízení Apple se zajímají, zda je možné připojit dva iPhony nebo iPady k jedněm hodinkám Apple Watch najednou?

Uživatelé, kteří mají dva iPhony. pracovní a osobní nebo iPhone a iPad., o tom také začali přemýšlet. Koneckonců je mnohem pohodlnější, když můžete sledovat Apple Watch z obou používaných zařízení Apple.

mohu, ipadu, připojit, hodinky, apple, watch

iPad nevidí Apple Watch. Trvalo mi dlouho, než jsem zjistil, proč

Možné kombinace miniaplikací. Na iPadu to nefungovalo.

How to CONNECT an Apple Watch to an iPad!!

Hodinky Apple Watch se nechtěly připojit k iPadu a stále se objevovalo okno „Apple Watch Search“. Několik dní jsem se trápil, přeinstalovával aplikaci, znovu přistupoval k iCloudu, ale nic nepomohlo.

Pak jsem se podíval na recenze aplikace Fitness v App Store, abych zjistil, jestli jsem jediný, kdo má tento problém. Ukázalo se, že tomu tak není! Mnoho uživatelů si stěžuje na chybu s hodinkami Apple Watch na iPadu.

Tréninky jsou skvělé.

V tuto chvíli mě to odrazuje. Společnost Apple nemohla vydat službu pro iPad s tak zásadní chybou. Zejména proto, že hodinky Apple Watch jsou pro službu Fitness klíčovým zařízením, bez něhož je služba jednoduše nedostupná.

Hledal jsem řešení na internetu a na jednom anglicky psaném fóru jsem narazil na příspěvek člověka, který na příčinu přišel.

READ  Jak připojit Sony Playstation

Nebudete tomu věřit, ale jde o standardní aplikaci Home, kterou mnoho lidí odinstaluje. Je odstraněn z mého iPhonu, ale nějak se tam tento problém nevyskytuje.

S jakými iPhony Apple Watch spolupracují?

Záleží na tom, jaký model máte, ale jedno je jisté: k iPhonu mladšímu než 5s nepřipojíte ani ty nejstarší chytré hodinky Apple. Předpokladem je také verze operačního systému iOS.

„Looking for Apple Watch“ Fix on iPad. Apple Fitness (3 min EASY)

Apple Watch Series 3 (GPS) a všechny starší hodinky budou fungovat s iPhonem 5s nebo novějšími modely telefonů s nainstalovanou nejnovější verzí iOS.

Apple Watch Series 3 (GPS Cellular) fungují pouze s iPhonem 6 nebo novějším zařízením (7, 8, X) s nejnovější verzí iOS.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS