Kuo: Apple Watch Series 8 může mít funkci měření tělesné teploty,

V loňském roce se objevily zvěsti, že Apple Watch Series 7 obdržela nový senzor tělesné teploty, ale jak všichni víme, tato funkce nebyla zahrnuta do seznamu, stejně jako plně zpracovaný design hodinek.

Nyní, pokud jde o Apple Watch Series 8, se zdá, že nositelná zařízení mohou mít tento senzor s jedním důležitým stavem, jak vysvětlil analytik Ming-Chi Kuo.

Analytik sdílel ve svém vlákně ve svém. Kuo říká, že „Apple zrušil měření tělesné teploty pro Apple Watch Series 7, protože algoritmus se před přechodem do fáze EVT v loňském roce nekvalifikoval. Věřím, že série Apple Watch 8 ve 2H22 může měřit tělesnou teplotu, pokud algoritmus může před hromadnou výrobou splnit vysoké požadavky Apple “.

S ohledem na to zpráva COO potvrzuje příběhy, které Bloomberg a Wall Street Jornal sdíleli o nadcházejícím senzoru měření senzoru tělesné teploty na Apple Watch Series 8. Protože zápěstí není místem, kde lidé obvykle měří tělesnou teplotu, přesný algoritmus je více, než je nutné, aby tento senzor fungoval.

„Problém přesného měření tělesné teploty spočívá v tom, že se teplota kůže rychle mění v závislosti na vnějším prostředí,“ vysvětluje Kuo. „Inteligentní hodinky nemohou udržovat měření vnitřní teploty z hlediska hardwaru, takže pro spolupráci potřebují vynikající algoritmus“.

Analytik také uvádí příklad skutečnosti, že se také setkává Samsung. „Na rozdíl od předchozích mediálních zpráv si myslím, že Samsung Galaxy Watch 5 ve 2H22 nemusí podporovat měření tělesné teploty v důsledku omezení algoritmu“.

Pouze čas ukáže, zda bude Apple Watch Series 8 vybaven senzorem měření tělesné teploty. Zde najdete, co, jak očekáváme, Apple letos přidá k novému modelu hodinek.

Co si myslíte, tento senzor bude dobrým doplňkem Apple Watch? Sdílejte své myšlenky v níže uvedené části komentářů.

Apple Watch Series 7 jsou vybaveny senzory hladiny glukózy v krvi a tělesné teplotě

Apple pokračoval v zavádění inovací do své série Apple Watch, včetně modelu, který by měl být vydán letos. Následující verze hodin Apple však mohou mít další funkce, jako jsou snímače glukózy v krvi a tělesné teploty, aby jejich uživatelům poskytly zlepšené zdravotní pozorování. Bloomberg hlásí, že model Apple Watch 2021 může mít vylepšené nastavení obrazovky a tenčí přední panely předního zobrazení. Kromě toho bude existovat vylepšená podpora superpolosopolis a nižší vzdálenost mezi displejem a přední krytem v důsledku použití vylepšené laminované techniky.

Inteligentní nositelná zařízení se stále více stávají gadgety pro zdraví a kondici a poskytují údaje o různých aspektech mechanismů a reakcí našeho těla 24 hodin denně. V loňském roce bylo ve Spojených státech a dalších zemích provedeno několik studií, které ukázaly, že hodinky Apple Watch mohou identifikovat potenciální pacienty s Covid-19 několik dní předtím, než se začaly objevit příznaky. Toho bylo dosaženo shromažďováním a analýzou v reálném čase různé údaje o funkcích těla, které odhalily některé odchylky od normálních procesů. Senzor glukózy v krvi pomůže kontrolovat hladinu cukru v krvi u pacientů s diabetem účinnějším a méně rušivým způsobem. Předpokládá se, že teplotní senzor se objeví za několik let a po pandemickém Covid-19 může upoutat pozornost tisíců uživatelů.

Apple se může také připravit na vydání modelů orientovaných pro nadšence extrémních sportů od roku 2022. Dokonce se hovoří, že silný sportovní model, který lze nazvat průzkumníkem, může debutovat v roce 2022.

Apple Watch Series 8 by měla získat senzor tělesné teploty

Zvěstilo se, že Apple Watch Series 8, která by se měla objevit ve třetím čtvrtletí roku 2022, bude mít funkci měření tělesné teploty, ale ve zprávě zveřejněné na začátku tohoto roku bylo uvedeno, že Apple Watch se snímačem tělesné teploty senzorem by se objevil dříve než do roku. Populární analytik Ming-Chi Kuo však nyní říká, že série 8 Watch s měřením tělesné teploty se však stále může objevit ve druhé polovině roku 2022. Kuo říká, že loňské série Watch 7 hodin neměly funkci měření tělesné teploty, protože algoritmus měření se před vstupem do EVT (technický test) nekvalifikoval (technický test).

Správný algoritmus pro získání přesných výsledků je důležitý, protože inteligentní hodinky nemohou udržovat hardware pro měření vnitřní teploty a měly by se spoléhat na teplotu kůže, což se rychle mění v závislosti na vnějším prostředí. Pokud tedy algoritmus splňuje požadavky Apple na kvalitu před zahájením hromadné výroby série Watch 8, budou chytré hodiny vybaveny funkcí měření tělesné teploty, jinak budeme muset čekat déle Apple Watch, což může měřit tělesnou teplotu. Analytik také uvedl, že Samsung také čelí podobným problémům s jeho Galaxy Watch 5 a inteligentní hodinky nemusí měřit tělesnou teplotu kvůli omezením algoritmu. Ale zní to jako poměrně jednoduchá výzva, která může brzy překonat.

READ  Nastavení fotoaparátu Samsung Galaxy

Hodiny NYX Nixie Tube kombinují staré a nové technologie NYX je jedinečné hodinky s lampou Nixie, kombinující retro technologii s lampou Nixie a moderní.

může, apple, watch, měřit, teplotu

Inteligentní hodiny Garmin D2 Mach 1 Aviator jsou představeny Dnes byly zastoupeny nejnovější inteligentní hodiny Garmin D2 Mach 1, speciálně navrženy pro pilu.

Huawei představila vlajkovou loď Smart- Huawei Company představila vlajkovou lodi chytré hodiny Huawei Watch D na mezinárodním trhu. Hlavní zvýraznění.

Samsung Galaxy Watch5 bude mít větší baterii Samsungu se podařilo postupně zvyšovat kapacitu baterie 44 mm Galaxy Watch4 ve srovnání s předchůdcem.

Google Pixel Watch obdrží dva procesory Jak možná víte, Pixel Watch Smart hodinky se brzy objeví v prodeji. Dlouhodobé ovoce technické představivosti.

Smart W. Inteligentní hodinky jsou vybaveny 1,69 palcem.

Jsou prezentovány chytré hodinky rozpočtu. Amazfit GTS 2 Mini Nový model rozpočtových inteligentních hodinek je prezentován na indickém trhu. AmazFit GTS 2 Mini. Novinka navenek n.

Mobvoi Ticwatch Gth Pro byl propuštěn Jsou prezentovány nové inteligentní hodinky mobvoi ticwatch gth pro. Ticwatch Gth Pro obdržel kovový číselník s.

WSJ: Apple vyvíjí hodiny s měřením senzorů, teplotou, stanovením apnoe a hladiny glukózy v krvi redakce

Je pravda, že v sérii 7 se tyto funkce neobjeví a samotné chytré hodiny mohou být přetrvávající.

může, apple, watch, měřit, teplotu

Skutečnost, že Apple pracuje na několika funkcích pro sledování zdravotních ukazatelů pro Apple Watch příští generace, uvádí Wall Street Journal.

 • Apple vytváří funkci, která bude sledovat dynamiku krevního tlaku uživatelů, aniž by nevykazovala specifické ukazatele systolického a diastolického tlaku.
 • Někteří zaměstnanci společnosti položili otázku, jak moc bude taková technologie užitečná bez prokázání přesných ukazatelů. Zdroje však zdůraznily, že funkce je stále ve vývoji a může se měnit.
 • Apple z dlouhodobého hlediska zvažuje schopnost uvolnit samostatné zařízení, které bude měřit krevní tlak bez manžety.
 • Společnost plánuje zlepšit schopnosti inteligentních hodin na sledování spánku v řadě Apple Watch 8. Gadget určí apnoe a fáze spánku, což mu umožní soutěžit se zařízeními Fitbit a dalšími výrobci, ve kterých takové funkce již existují.
 • Aby se inteligentní hodiny nebyly propuštěny, studujte Apple během noci různé energeticky účinné metody monitorování dat.
 • V sérii 8, která bude uvolněna v roce 2022, společnost plánuje přidat funkci měření tělesné teploty, pro kterou bude vyžadován samostatný senzor. Apple očekává, že jej použije tak, aby ženy mohly určit, v jaké fázi ovulačního cyklu má plánovat pojetí.
 • V budoucnu si společnost chce, aby teploměr automaticky určil, zda má nosič teplo.
 • Apple zvažuje možnost, zda je možné přidat do Apple Watch funkce určování úrovně glukózy v krvi a detekce diabetu. Jak však poznamenal zdroje, společnost to dělá již několik let, ale dosud nedosáhla významného pokroku.
 • Apple zvažuje tyto schopnosti pro budoucí modely inteligentních hodin. Funkce měření arteriálního tlaku se také neobjeví v řadě Apple Watch 7, navzdory zvěsti, co Mark Gurman z Bloombergu hlásil.
 • Podle úniků bude v sérii 7 společnost aktualizovat design snížením rámce zobrazení a také vybavit zařízení výkonnějším procesorem.
 • Zahájení dalšího modelu inteligentních hodin Apple lze odložit kvůli obtížím s výrobou, zdroje Nikkei Asia to zjistily.

Dříve analytik Min-Chi Kuo uvedl, že iPhone 13 obdrží satelitní komunikaci pro hovory a odesílání zpráv. Poté, co inženýr Robert Graham tyto informace odmítl a řekl, že smartphone bude ve skutečnosti podporovat další rozsah 4G/5G.

Apple vyvíjí hodinky s měřením senzorů, teplotou, definicí hladiny apnoe a hladiny glukózy v krvi

Sakra, nepochopil jsem poprvé, že existuje klobása

21letý a lidé nadále citují kvůli své nevědomosti. Nejsem jen asi hodiny/

No, pojďme všude, to je hloupé srovnání s prázdnotou? Jaká kacířství? Zde máte normální srovnání.

Kdy bude možné provést analýzu moči a výkalů? No, těhotenský test by bylo hezké přidat

Nechtěl bych snižovat hodinky do moči.

Apple také rozvíjí funkci hubnutí a svaly jsou čerpány malou elektrickou stimulací prstů. Ale v nejbližší Apple Watch 77 je neuvidíme

A nevyvíjejí funkce nárůstu člena?

Bude obtížné toho dosáhnout.

Vždy s sebou nosíte teploměr? A pak oznámení pošle hodinky, když se domnívají, že se teplota zvýší.

Pouze teplota vzrostla. Okamžitě ve všech sociálních sítích, reklamní léky

může, apple, watch, měřit, teplotu

A samotné hodiny na vás zaklepe na vládu, pokud jdete ven na ulici.

Proč, pokud je tam napsán týdenní shonenový skok

může, apple, watch, měřit, teplotu

„Podle úniků bude v sérii 7 společnost aktualizovat design snížením rámce zobrazení a také vybavit zařízení výkonnějším procesorem.“

READ  Jak obnovit iPhone bez Apple ID

Proč dát do hodin výkonnější procesor? Nelze omezit na více energetického.účinného?

Protzi v moderních hodinek není tak super.vyvinutá vzhledem k tomu, jaký druh softwaru visí. Obecně, zpravidla se růst energie obvykle napařuje energetickou účinností.

Aby bylo možné prodat a prodat. Plus hodiny také mají tendenci outstarish, check3 bude již tupý jako starý iPhone.

M1 bude plněn a půjde tam, jinak je přilepili, je nutné sjednotit celý vládce! Abych byl také upřímný, nerozumím, kurva procesor je silnější.

Letos zde není co propagovat

Tomu se říká demotivátor v marketingu. Nikdo nepotřebuje silnější procento, ale pokud jej neřežete v novém zařízení a nevyhlásíte růst moci, pak spotřebitelé považují zboží méně cenné, ale zvěsti mohou také začít, že Apple, který se zavře, že Apple ano Opravdu ne, protože neukazují tradiční rozvrh růstu energie a t.Str. A za tímto akciemi klesnou a společnost ztratí miliardy. Proto každý rok pravidelně aktualizují gadgety a učiní je silnějšími, i když to nikdo nepotřebuje.

Jakákoli dostatečně vyvinutá technologie je nerozeznatelná od magie. Clark se točí v rakvi.

Proč tolik v chytrých hodinách? Není příliš jasné, proč vzít sérii 6, kdy téměř stejná SE stojí 10-15 tisíc levnější

Nemá olveis, je to displej. Významná nevýhoda

Dej mi diabetiku se zážitkem 10 let adekvátních hodinek s hladinou cukru v krvi._.

Teprve dnes jsem četl zprávu, že soud s hostitelkou Thermaos začal nebo jako tam, který obdržel miliardy za vývoj supernot testu o jednu kapku krve. A pak chce Aiper rozpoznat snímač cukru v krvi. Nějaký druh nesmyslů, bylo by lepší dát baterii tak, aby na tři nebo čtyři dny drželi poplatek

Nerozumím trochu, proč si to každý chce, aby to nebo toto nositelné zařízení drželo poplatek tak dlouho? Stále to sundáváte v noci (podle mého chápání, nemám hodiny), proč to nedat k nabíjení (bezdrátové, aby bylo velmi pohodlné)? Dobře, možná ne každý den existuje příležitost (například ve vlaku), ale z nějakého důvodu mnozí chtějí nabíjet zařízení na týden.

Podle Gurmana nebude Apple Watch Series 8 senzor tělesné teploty

Zvěstilo se, že se snímač tělesné teploty objeví minulý rok, ale k tomu se nestalo. Ming-Chi Kuo si však je jistý, že se snímač tělesné teploty objeví u řady Apple Watch 8. Ve své poslední informační Balónové síle Mark Gurman říká, že je nepravděpodobné, že bude Apple Watch Series 8 senzorem tělesné teploty.

Tělesná teplota byla v plánu tohoto roku, ale nedávno o tom mluvila zpomalená. Krevní tlak se objeví nejméně po dvou až třech letech a nebudu překvapen, pokud se monitorování hladiny glukózy objeví pouze ve druhé polovině desetiletí.

Senzor tělesné teploty by byl poměrně pohodlným doplňkem a bude mít různé možnosti použití, jako je sledování plodnosti a detekce horečky. Společnost také pracuje na používání optických senzorů pro neinvazivní monitorování hladiny glukózy v krvi. Poskytne také uživatelům novou metodu pro stanovení hladiny glukózy v krvi, aniž by pronikala kůži.

Apple potenciálně uvolní nový „chráněný“ model Apple Watch, ale zatím nic nelze říci jistě. Budeme vás informovat o senzoru tělesné teploty, jakmile se objeví další informace.

To jsou všichni kluci. Jaké jsou vaše názory na toto téma? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Ilya Sidorov

Editor novin a autor článků o iPhone.Ru.

Doručovací klub našel únik uživatelských dat a jejich objednávky

Počet předplatitelů pro služby Apple se zvýšil o 25% na 825 milionů

Komentáře 26

7 ještě nevyšlo, ale již asi 8 kusů říkají. Spikli jsme nebo tak něco?

@Anton Grigoryevich. Takže na fotografii jsou aktuální hodiny.

Opět vyděsit a vrhnout na ventilátor)) jako u ipodu

Byl v Garminu po mnoho let, jen to, co je využíváno? Ukazuje něco mezi teplotou paže a teplotou na ulici. V důsledku toho ani jeden ani. Chcete.li zjistit skutečnou tělesnou teplotu, musíte dát hodinky alespoň s podpaží =)

@Appledodator. Je dobré, že alespoň existuje minimum))

@Appledodator. A lepší v zadku, přesněji to bude))))

@Oidboy. A zdálo se, že tu Tim Cook přiměje? )

@Appledodator. Kolik miliard IR teploměrů a tepelných zobrazovačů na světě je něco ukázáno, nikdo neví co a nikdo neví, jak tyto indikace spojit se hodnotami obvyklého teploměru pod jeho paží! Ale to nikoho nezastaví, používají se i v nemocnicích. Hlavní věcí je zde neustálé sebepojetí mnoha stromů-změří teplotu u 100 lidí a vezme ji pro 36.6. Všechny odchylky od průměrné teploty na oddělení jednoduše věnují této osobě zvláštní pozornost. Pokud je ulice chladnější a podle toho průměrná teplota poklesne a hodiny přijme 36.6 Nová teplota.

@Appledodator. Protože musíte nosit na oblečení;)

Tehdy, když používají všechny funkce, budou pracovat alespoň jeden den na účtování pouze během výletu do sprchy, pak se můžete podívat na Aw.

Apple Watch Series 7: Aktualizované výkonné nabíjení

Pokud by moje vůle, vůbec bych vám neřekl, co se děje v krabici s gadgety. Ale zdá se, že unavené sady do roku 2018 se začaly měnit. Kromě toho má letos Apple Watch Series 7 významnou aktualizaci, která nemůže a neměla by bez povšimnutí. Ale začnu s krabicí. Stejně jako dříve, v tomto případě krásné bílé kartonové balení. Všechny materiály zde podléhají zpracování. Apple je obecně jednou z mála společností a návštěvníků, pokud jde o vědomou spotřebu a používání materiálů šetrných k životnímu prostředí.

READ  Jak nainstalovat Whatsapp na inteligentní hodinky

Laconic Box Apple Watch Series 7

Uvnitř má krabička další dvě krabice, z nichž jedna jsou hodiny a kabel pro nabíjení, a na druhé straně. popruh tří částí, takže si můžete vybrat správnou velikost pro sebe.

V recenzi dále uvidíte popruh na fotografiích. Ale otevřeme krabici s hodinami a podíváme se blíže. Hodiny jsou zde zabaleny, stejně jako v 6. Sérii, na obálce papíru, který uvidíte pouze dvakrát: když vytáhnete hodiny po nákupu a když je vyčistíte, abyste prodali, dali nebo zlikvidovali. Dříve byl tento případ mimochodem látkou, ale papír je ještě lepší a přesně šetrnější k životnímu prostředí.

Box Apple Watch Series 7 se neliší od předchozí verze

Jak vidíte, krabice se nijak zvlášť neliší od konfigurace řady Apple Watch 6. Jeden důležitý detail uvnitř se však dramaticky změnil. Toto je nabíjecí kabel. Dostal nový vzhled a funkčnost. Nyní se nejedná o plastový blok pro nabíjení, ale kov s plastovou vložkou.

Za prvé, hliník se snáze zpracovává a zde je také touha Apple stát se jednou z nejvíce ekologických společností na světě. Za druhé, nyní to vypadá ve stylu Apple Magsafe pro iPhone 12 a novější, jehož recenze si můžete přečíst zde.

Apple Watch Series 7 a Apple Magsafe nabíjí pro iPhone

Zdá se, že Apple nemá zbývající gadgety, které mají drát s USB-A. V soupravě není žádný adaptér, ale jsem si jistý, že pokud používáte gadgety Apple, již máte v domě spoustu poplatků s typem USB typu C. Mám jich 5 a Magsafe nebo jiné bezdrátové nabíjecí stanice jsou všude připojeny.

Vizuální aktualizace však zdaleka není nejdůležitější. Tato nabíječka podporuje super rychlé nabíjení hodinek Apple Watch Series 7. Chcete.li účtovat hodiny od 0 do 80%, stačí pouze 45 minut. A předtím, než půjdete spát, můžete obecně strávit 8 minut, aby baterie stačila po dobu 8 hodin v režimu „spánku“. A konečně, aby se úplně nabila série 7, bude to trvat 1 hodinu 10 minut. Nosím hodiny neustále, ve dne i v noci, dokonce se v nich osprchuji. Proto je pro mě rychlé nabíjení velmi důležitá aktualizace. Teď jsem si před spaním oblékl hodiny a pak ráno na půl hodiny. A mám jich dost na celý den a někdy i v noci jsem zapomněl nabít a stále ráno se probudím z budíku zápěstí.

Média: Apple Watch bude moci měřit tělesnou teplotu a hladinu cukru v krvi

Apple. vůdce světového trhu „inteligentní“ hodiny. se zabývá vývojem několika nových Apple Watch s pokročilým monitorováním zdravotního stavu zdravotního stavu. Včetně myšlenky uvolňování modelů s funkcí měření teploty tělesného a hladiny cukru v krvi. To uvádí Bloomberg s odkazem na jeho vlastní zdroje.

Podle agentury bude na podzim letošního roku představen Apple Watch Series 7. s tenkým rozsahem kolem obrazovky, vylepšeným bezdrátovým připojením a rychlejším procesorem. Budou používat novou laminovací technologii, která vám umožní umístit displej blíže k povrchu inteligentní hodiny. V důsledku toho se případ zařízení stane o něco silnější. ale ne tak, aby si to uživatelé všimli.

Kromě toho, protože nedávno vydaný „Smart“ Marks Airtag, série 7 bude podporovat nejbližší rozhlasový poloměr rádia UWB akce. V operačním systému WatchOS 8, který bude vydán na podzim, tato technologie poskytne přístup k vozu a také vám umožní otevřít dveře hotelového pokoje přímo z zápěstí.

V roce 2022 uvedli Bloombergovi partneři, že tři nové modely inteligentních hodin budou vydány najednou: sled série 7 se senzorem tělesné teploty, zjednodušenou Apple Watch SE příští generace a také „opevněná“ verze provedená v Budova anti-suggestion. Poslední řádek, stejně jako G-šoky japonské značky Casio, bude určena pro profesionální sportovce, horolezci, milovníky extrémního a kontaktního sportu.

Inženýři Apple také nadále pracují na funkci, která umožní lidem s diabetem kontrolovat hladinu glukózy v krvi. Glukometr bude „bezestně“. to znamená.

Skutečnost, že Apple se aktivně zajímá o technologii neinvazivního monitorování cukrovky. bez tekutého plotu a stav krevních cév, kůže nebo potu, se média hlásila v roce 2017. Takový senzor údajně osobně zažil hlava společnosti Tim Cook. Podle Bloomberga však bude tato technologie připravena o nic dříve než za několik let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS