Myš MX Master 3S for Mac, mechanická klávesnice MX Mini for Mac, myš Lift for Mac a klávesnice K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard for Mac byly „předělány“ pro uživatele Apple.

Výkonný redaktor / Recenze

Výkonný redaktor David Carnoy je vedoucím členem týmu recenzí CNET od roku 2000. Zabývá se celou škálou gadgetů a je významným recenzentem mobilního příslušenství a přenosných audio produktů, včetně sluchátek a reproduktorů. Je také odborníkem na elektronické čtečky a elektronické publikování a autorem románů Hudba na nože, Velký odchod a Lucidita. Všechny tituly jsou k dispozici jako elektronické knihy Kindle, iBooks, Nook a audioknihy.

Společnost Logitech uvedla na trh novou řadu produktů „Designed for Mac“, které jsou velmi podobné některým produktům, jež uvedla na trh na začátku roku, ale mají některé drobné odlišnosti, které nabízejí lepší možnosti optimalizace a přizpůsobení pro počítače Mac a iPad. Mezi tyto produkty patří myš MX Master 3S for Mac Mouse (100), mechanická klávesnice MX Mini for Mac Keyboard (150), myš Lift for Mac Mouse (70) a klávesnice K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard for Mac (40).

Myš MX Master 3S for Mac, která je k dispozici ve vesmírně šedé a bledě šedé barvě, nabízí některá jemná ergonomická vylepšení, tišší klikání a možnost nastavení DPI v rozmezí 1 000 až 8 000 pro přesnou práci na jednom nebo více monitorech s vysokým rozlišením. Logitech ji označuje za „ikonu přepracovanou pro pokročilé uživatele Maců“.“

Společnost Logitech uvádí, že její MX Mechanical Mini for Mac je první mechanická klávesnice optimalizovaná pro počítače Mac a je vybavena nízkoprofilovými spínači Tactile Quiet a inteligentním podsvícením, jakož i možností přizpůsobit klávesové zkratky pro počítače Mac a přepínat mezi třemi různými zařízeními Apple pro MacOS, iPadOS nebo iOS. I ona je k dispozici ve vesmírně šedé a bledě šedé barvě.

READ  Počítač nevidí disk Flash vložit disk

logitech, nové, myši, klávesnice

Zvětšit obrázek

Logitech Lift for Mac funguje i na počítačích se systémem Windows.

O ergonomické myši Logitech Lift jsem psal už v dubnu, kdy byla uvedena na trh, a líbil se mi její menší design ve srovnání s předchůdkyní, která mi připadala příliš velká do ruky. Kromě barevných možností jsem mezi tímto Liftem pro Mac a standardním Liftem nepoznal žádný rozdíl. Je vybaven rozhraním Bluetooth, ale není dodáván s přijímačem Logi Bolt USB, protože podle společnosti Logitech uživatelé Apple neradi připojují cokoli do omezeného počtu portů USB-C na svých počítačích a raději používají Bluetooth. Je na tom hodně pravdy, ale standardní výtah je dodáván s Logi Bolt a funguje bez problémů i s počítači Mac a iPady. A kdyby vás to zajímalo, klávesnice Lift for Mac funguje i se stroji se systémem Windows přes Bluetooth.

Dlouhodobě jsem fanouškem klávesnice Logitech K380 a považuji ji za jednu z nejlepších hodnot u kompaktních klávesnic.Tato nová klávesnice K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard for Mac umožňuje přepínat mezi třemi různými zařízeními Apple pro MacOS, iPadOS nebo iOS. Je k dispozici pouze v borůvkové barvě.

Stejně jako řada společností se i Logitech v dnešní době hlásí k trvalé udržitelnosti a zdůrazňuje, že jeho nové produkty jsou částečně vyrobeny z recyklovaného plastu. Částka se liší podle barvy produktů, podle společnosti Logitech:

SOURCE

Image:www.cnet.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS