Při nákupu smartphonu se musíte postarat o další zařízení. Používají gadget pohodlné a dlouhé. Aby telefon sloužil déle, výrobci radí nalepením filmů nebo brýlí, zakoupejte kryty. O tom, které ochranné sklo je lepší pro model smartphonu, musíte to vědět předem. Některé filmy nebo brýle nejsou vhodné pro zakřivené obrazovky, které jsou vybaveny moderními zařízeními.

Displej smartphonu je nejzranitelnější místo. Pokud jej navíc chráníte vrstvou skla nebo filmu, to znamená, že pokud displej náhodně klesá, zůstane celý. Sklo chrání před prasklinami a pomáhá zachovat zařízení při pádu z výšky.

Sklo je hustý a tvrdý materiál zvláštního účelu, který je na displeji přilepen tak pevně, že je nemožné jej rozlišit.

Top 10 nejlepších výrobců ochranných brýlí pro chytré telefony

Ochranné filmy a brýle Luxcase se nacházejí ve velkém počtu ruských obchodů. Domácí výrobce se pokusil a doslova zaplavil police svými produkty. Pokud mluvíme o brýlích, bylo uvolněno velké množství jejich odrůd. V prodeji můžete dokonce najít možnosti pro smartphony IRBIS, DEXP a další značky Super.Budget. A takové výrobky stojí velmi malé peníze. často se žádá o sklo jen asi stovky. Dokonce i služba na jeho nálepce bude dražší!

Přes nízké náklady obvykle dostávají příslušenství relativně dobrý oleofobní povlak. Ale pro svou dlouhou bezpečnost není stále nutné doufat. Pokud jde o sílu, obvykle jeho zásoby stačí k změkčení rány, ke které došlo v důsledku pádu zařízení na pevném povrchu. Za to by měla být poděkována hybridní technologie, která přidala sklenici flexibility.

Hodnocení producentů

Vrchol zahrnuje populární značky, jejichž zboží je dobře zastoupeno v ruských obchodech a obdržela mnoho pozitivních recenzí zákazníků.

Červená čára

Domácí výrobce otevírá hodnocení, které vytváří nejlepší ochranné sklo pro chytré telefony Tento přístup umožnil značce rychle obsadit jeho výklenek na mezinárodním trhu. Výrobky společnosti mají vysokou kvalitu, což je potvrzeno četnými testy. Při pádu na povrchu se vytváří méně trhlin než konkurenti. Stojí za zmínku, že testování bylo provedeno na stejné sklenici skla.

Dnes je sklo červené linie vyráběno několika podniky v různých částech světa. Z široké škály produktů si můžete vybrat ochranné sklo jak na rozpočtu, tak na prémiovém smartphonu. Red Line aktivně spolupracuje s mezinárodními společnostmi, z nichž získává suroviny pro výrobu svých produktů. Pro prémiové brýle používá suroviny americké značky Corning a pro základní linii. produkty japonských společností Asahi a AGC.

 • Vysoká transparentnost;
 • Jednoduchost instalace;
 • Zdrojové materiály s vysokou kvalitou;
 • Dostupná cena;
 • Široká škála produktů.

Interstep

Na začátku svého vývoje se tato domácí značka zapojila do prodeje produktů jiných společností. Od konce roku 2000 začala společnost vlastní produkci příslušenství pro mobilní telefony. Po dobu 20 let práce pevně zaujala čestné druhé místo na ruském trhu a také pokrývala země CIS. To bylo možné díky implementaci nových technologií a vývoji jejich vlastní metody kalení. Kromě toho společnost vyrábí některé modely ochranných filmů před umělým safírem. Jsou čtyřikrát silnější a 10krát odolnější vůči škrábancům. Protože materiál je odolný vůči negativním faktorům prostředí a prakticky se v průběhu času nezvyšuje, nebude se muset pravidelně měnit. Ochranné brýle Interstep se liší nejen ve vysoké síle, ale také s jemností, stejně jako hladkosti. Jsou téměř neviditelné a pohodlné při používání.

Další domácí značka, která se objevila na trhu nedávno v roce 2016. Ochranné skleněné mobily se vyrábějí v čínských továrnách, ale pro jejich výrobu se používají vysoce kvalitní materiály slavných amerických a japonských společností Zjistěte, zda je vybrané sklo vhodné pro smartphone, je poměrně jednoduché: proto se musíte jen podívat na balení. Uvnitř je speciální známka holografické kvality, která zaručuje originalitu produktu. Jako bonus na každou sklenici výrobce připojuje krásné samolepky.

Soudě podle recenzí zákazníků, ochranná sklo Mobius dokonale zvládne jejich úkol zachovat gadget. Zůstává to celé, i když padá na dlaždici nebo asfalt, ochranný film je třeba změnit.

READ  Xiaomi Mi robotické vakuum video recenze

Baseus

Tato čínská značka je umístěna na uspokojivých potřebách uživatele. Na rozdíl od jiných společností zapojených do výroby ochranných brýlí se Baseus neomezuje pouze na zachování obrazovky smartphonu od poškrábání, čipů a trhlin. Vytváří nejen standardní brýle anti.nárazníku, ale také důvěrné. Snižují úhel pohledu na obrazovku telefonu, což uživateli umožňuje udržet osobní korespondenci v tajnosti. Jsou zvláště důležité pro ty odborníky, jejichž práce souvisí s komerčními tajemstvími.

Společnost produkuje tenké velké brýle s řezy pod požadovanými senzory. Pokrývá všechny možné úhlopříčky od 4 do 7 palců. U vlajkových lodí značka produkuje speciální chrániče. Liší se od standardních v přítomnosti 6 ochranných vrstev a antireferenčního povlaku.

Nillkin

Tato čínská značka pevně zaujímá vedoucí pozici na mezinárodním trhu. Vyvíjí se od roku 2009, produkuje mnoho typů brýlí. Každému z nich je přiřazen určitý index. Nejjednodušší a nejdostupnější jsou sklo s indexem h. Mají rovné hrany a zakrývají celý povrch obrazovky. Sklo s indexem H se liší od předchozích přítomností zaoblených okrajů 2.5D. Typ ochranných filmů s indexem H pro se liší v tloušťce produktů, je to jen 0,2 mm.

Pro výrobu ochranných brýlí používá Nillkin materiály japonské společnosti AGC. Má vysoký koeficient přeskakování světla, který zaručuje přenos skutečných odstínů displeje. Sklo Nillkin splňuje globální standardy síly a má vysoce kvalitní oleofobní povlak.

Deppa

Další ruská značka existující na trhu asi 15 let. Paprsek značky je hybrid ochranného skla Deppa. Vyznačují se nejlepšími vhodnými pro obrazovky iPhone, Top Samsung a některé další telefony. Skládají se ze dvou ultratiskových minerálních desek, které jsou propojeny polymerní vrstvou se zesíleným vláknem. Tento design umožňuje nejen udržovat pružnost, ale také obdařit sklo amortizujícími vlastnostmi. Udržováním flexibility se ochranný film nepasává podél okrajů, které se ve skutečnosti již podařilo vyhodnotit uživatele. Běhoun se také liší: v tomto modelu je to jen 0,25 mm. Ochranné sklo je dodáváno se vším, co je potřebné pro instalaci: mikrovlákno, 2 samolepky a odmašťovací hadřík.

Složení ochranného skla

Bez ohledu na jejich značku se brýle pro chytré telefony vyrábějí pomocí podobných technologií. Rozdíl je v počtu vrstev, které výrobce zahrnuje v modelu. Složení skla s vysokou kvalitou zahrnuje pět prvků.

Stůl. Složení ochranných brýlí pro chytré telefony.

Vrstva vrstva
Silikon Je základem jakéhokoli ochranného skla. Vzhledem k silikonu je produkt připojen k obrazovce smartphonu a během provozního období nezaostává za sebou
Omezení Skládá se z materiálu, který je jako film. Brání tomu, aby se sklo proniklo do fragmentů v případě poškození telefonu. Pokud je překročeno přípustné zatížení, je sklo zakryté „webem“ a upevňuje všechny částice rozkladu
Antiflent Potahování rozptyluje sluneční paprsky a poskytuje vynikající viditelnost displeje na ulici během jakéhokoli počasí. Tato funkce umožňuje použití smartphonu pohodlným pro oči za jakýchkoli podmínek (pokud je jas zapnutý pro maximum)
Ochranný Trvanlivost produktu závisí na kvalitě ochranné vrstvy. Povrch zajišťuje stabilitu skla k tvorbě škrábanců, otěru povlaku a vzhledu žetonů
Oleofobní Potahování zabraňuje vzhledu mastného plaku na povrchu z prstů nebo ze skvrn. Sklo s oleofobní vrstvou se snadněji očistí pomocí standardních ubrousků, které jsou zahrnuty

Ohromující počet skla má všechny výše uvedené vrstvy. Otázkou je, jaké doby budou moci zachovat své vlastnosti. Například oleofobní povlak trvá od 3 měsíců do roku. Období prodloužení použití je ovlivněno výrobní technikou a kvalitou materiálů. To je to, co se brýle s rozpočtem liší od dražších.

Typy ochranných brýlí

Každý má svůj vlastní účel:

 • Silikon. První vrstva je kvůli ní ochrana pevně přilepena k telefonu. Křemík vylučuje přehodnocení a sklouznutí povlaku.
 • Omezení. Vrstva, která chrání obrazovku, když smartphone padá. Zastaví proces prohlubování trhlin.
 • Antiflent. Poskytuje jas obrazovky. V denním intenzivním světle si těsnění anti.beher zachovává 60% jasu displeje.
 • Bezpečnost. Udržuje hlavní ránu a chrání zařízení před rozpadem při pádu. Cena závisí na kvalitě bezpečnostní vrstvy. Levné typy brýlí pro chytré telefony nemohou displej při pádu z výšky zachránit.
 • Oleofobní. Vnější povlak je nezbytný, aby na povrchu displeje nebyly žádné tukové skvrny, otisky prstů, otisků prstů. Oleofobní vrstva také chrání před vlhkostí, kapky deště.
READ  Jak odemknout číslo v aplikaci WhatsApp v systému Android. Jak odblokovat WhatsApp pomocí VPN?

Výrobci uvolňují ochranu před matným a lesklým povrchem. První vylučuje oslnění, ale trochu to narušuje barvy, takže je nudné. Existuje další zajímavá možnost povlaku. soukromé. je to potemnělé sklo, které chrání obsah obrazovky před zvědavými očima cizinců. Pokud se podíváte na obrazovku na straně, nic není vidět.

Sledujeme ochranné sklo sami

Jak správně nalepit sklo na smartphonu? Všechno je jednoduché.

 • Připravte pracoviště. To je důležité, protože pokud prach spadá pod průhledný panel, forma bublin, která bude nemožné odstranit. Před zahájením práce proveďte mokré čištění místnosti, ventilujte ji. Mokré, čisté ubrousek kartáčujte prach ze stolu, nábytek, kde lepijete. V ideálním případě otřete pracovní povrchy vodou detergentem, nejlépe antistatickým účinkem.
 • Z nástrojů, které budete potřebovat: Kapalina pro čištění displejů smartphonu. Pokud neexistuje zvláštní produkt, obyčejný zředěný alkohol, antistatista
 • Nejprve se budeme zabývat stupněm povrchu, otřeseme se speciálním řešením, zředěným alkoholem, antistatický. Pokud byl na telefonu film, odstranil jste ho, musíte pečlivě odstranit zbývající lepidlo. Когда загрязнения удалены, насухо протрите экран салфететой из микофибры.
 • Nastavili jsme příslušenství ve vztahu k obrazovce. Vezmeme ochranné sklo ve vašich rukou a odstraníme film, který je přilepený na jednu ze stran. S prsty pečlivě držte průhledný panel za okraji, aby na povrchu nezůstaly žádné výtisky. Jemně umístěte sklenici do vzdálenosti asi 5-10 mm od inteligentního a snažte se nedotknout se displeje. Zarovnáme to tak, aby se otvory na příslušenství shodovaly s umístěním knoflíků, reproduktorů.
 • Letme příslušenství. Nejprve jsme dokonale nastavili, zarovnávali jsme se podél okraje. opatrně ji snižte na displeji. Vzhledem k lepivému lepicímu povlaku bude připevněn samostatně snadno, rychle, rychle. Malé bubliny, nesrovnalosti jsou pečlivě odstraněny měkkým hadříkem. Jen otřete, směřujte ze středu k okrajům a mírně stiskněte, aby přebytek vzduchu vyšel.

Proces lepení ochranného povlaku je jednoduchý, ale pokud to uděláte poprvé, nemusí to fungovat dokonale. Například jste něco zmeškali, prach stále padl pod příslušenství a zanechal bublinu, která není vyčištěna otřesem. Co v tomto případě dělat? Je to škoda, ale mikrovlákno zde nepomůže. Bude muset znovu zvednout sklo, odstranit nedostatky.

 • V tom pomůže v tom šrot nebo karta, pás průhledné lepicí pásky.
 • Je nutné jemně zvednout okraje skleněného panelu, zvednout je tak, aby umyvadlo bylo snadno odstraněno.
 • Po úhledném, přilepeme na úředníka na skvrnu prachu, náhle se roztrhneme. Odpadky by měly zůstat na lepidlu a obrazovka zůstala dokonale čistá.

Nakonec zůstane pouze ochranný panel, aby se vrátil na stejné místo, pečlivě vylezněte povrch měkkým hadříkem.

Dobré brýle jsou produkovány jak mladými společnostmi, tak značkami, díky nimž se po mnoho let znepokojivé pro své zákazníky staly dokonalou pověstí. Příslušenství některých společností doporučuje obry jako Samsung a iPhone. Ostatní výrobci ochranných brýlí pro smartphony se na trh vloupají pouze, ale úspěšně to dělají.

Interstep

Ruská společnost déle než 20 let na trhu a z hlediska prodeje ochranných doplňků v Rusku je na druhém místě pouze v Samsungu. Ve svém katalogu najdete ochranné sklo na iPhone, Nuaway, Samsung. Společnost nezávisle produkuje chrániče a podrobí se kalení pomocí vlastní technologie. Po zpracování dosahuje povrchová síla hodnoty 9N, což odpovídá tvrdosti Corundum.

Interstep příslušenství je flexibilní, mají dobrou kompatibilitu s displeji různých značek. Povrch je hladký kvůli nano povlaku, což snižuje drsnost obrazovky o polovinu. To zjednodušuje péči, dělá správu pohodlí. Tloušťka běhounu se pohybuje od 0,2 do 0,4 mm, což je na povrchu neviditelné. Katalog představuje sklo se zpracováním 2D, 2,5D a 3D.

 • Jednoduchá instalace díky silikonovému základu;
 • Životnost služeb je více než 1 rok;
 • Neporušuje vykreslování barev;
 • Dobré vybavení;
 • Nedostatek nedostatku na trhu;
 • Perfektní lepení.

Společnost vyvinula oleofobní povlak, díky čemuž je povrch odolný vůči tvorbě tuku. Otisky prstů nezůstávají na obrazovce, snadno se čistí znečištěním. Vyrábějí se běhouny s různým zpracováním tímto složením, což vám umožňuje vybrat model ve správném cenovém rozsahu.

READ  Jak obnovit odstraněné soubory na Samsung

Ruská společnost produkuje pro tyto produkty rozpočtové chytré telefony a ochranné příslušenství. Výrobní kapacity se nacházejí v Číně. V sortimentu produktů pro jejich vlastní telefony. Kalení se provádí podle klasické technologie, tvrdost vnější vrstvy je mezi 8n a 9N. Odolnost vůči dobrému dopadu. Hlavní výhoda běhounu této značky.

Všechny modely mají kvalitativně zpracovanou zkosení, díky čemuž je používání telefonu pohodlné. Sklo má dobrou průhlednost a vykreslování barev. Povrch je ošetřen speciálně navrženým oleofobním složením, které chrání před vzhledem prstů a stop tuku.

Společnost vyrábí chrániče pro chytré telefony Apple pomocí skla a sklo oxidu křemíku. Kromě toho se kromě kalení se používá zpracování iontů draselného. To zvyšuje sílu, odolnost vůči škrábancům a abrazivnímu opotřebení. Anti.referenční povlak způsobuje, že je vhodné pracovat na ulici za slunečný den.

Na povrch je aplikován oleofobní povlak, který zabraňuje vzhledu tukových skvrn a otisků prstů. Brýle jsou k dispozici ve formátu 2D, 2,5D a 3D: zákazníci společnosti mají možnost vybrat si model, s nímž bude pohodlnější pracovat. Lesklý povrchový povlak činí telefon atraktivní a zjednodušuje péči.

Červená čára

Mladá ruská společnost vyrábí chrániče po dobu 10 let a nabízí doplňky pro rozpočet a prémiové chytré telefony slavných výrobců. Vysoká síla, dobré vykreslování barev je způsobeno používáním technologií vyvinutých společností Corning, která se specializuje na výrobu keramiky. Podle recenzí má ochranné sklo maximální stupeň transparentnosti.

Testy ukázaly, že produkty červené linie účinně chrání telefon při pádu: počet trhlin na povrchu je o 25% nižší než u konkurentů ve třídě. Na sklenici škrábanců získaných v kontaktu s pevnými ocelovými předměty jsou nenápadné. Chrániče mají úhledné zaoblené hrany, vysokou citlivost na obrazovku.

 • Jednoduchá aplikace;
 • Nízká cena;
 • Zdrojové materiály americké společnosti Corning;
 • Dobrý výběr produktů pro značky rozpočtu Meizu, Huawei, Asus.

Caseguru

Ruská značka vyrábí produkty v čínských podnicích. Pětivrstvé tvrdé sklo je vysoce odolné. Průměrná tvrdost povlaku je 9 N, což vám umožní odolat cílenému škrábance. Běhouny se vyrábějí s tloušťkou 0,2-0,33 mm, což činí ochranu jako nenápadnou a snižuje vliv na senzory telefonu. Gadget můžete spravovat stejně pohodlně jako bez speciální ochrany. Nedostatek „lepení“ zajišťuje přesnost týmů. Minimální drsnost povrchu vám umožňuje sklouznout prst přes obrazovku s vysokým stupněm pohodlí.

Průhlednost poskytuje dobré vykreslování barev. Oleofobní vrstva zabraňuje vzhledu otisků prstů na obrazovce. Vyrábějí se modely s vrstvou chameleonu a s matným povrchem. V katalogu běhouny vhodné pro jednotlivé značky a univerzální ochranné brýle.

Zibelino

Společnost z Ruska produkuje běhouny pro chytré telefony čínské a jihokorejské produkce. Kalení poskytuje tvrdost vnější vrstvy na 9N. Funkce návrhů většiny modelů je přítomnost rámce, který pomáhá chránit celou oblast zobrazení před mechanickou expozicí. Používání technologie 2.5D způsobuje, že hrany čisté, příjemné s taktilním kontaktem.

Ochranný povlak má dobré vlastnosti průhlednosti: Sklo neporušuje vykreslování barev, nekontroluje složitější. Obrazovka zůstává citlivostí díky lesklému povrchu. Oleofobní vrstva chrání před vzhledem znečištění tuku.

 • Společnost pracuje s vedoucími ruskými online obchody;
 • Nízká cena;
 • Dobrý odpor k škrábance;
 • Rychle reagujte na vzhled nových modelů telefonů.

Výše uvedené brýle jsou vhodné nejen pro modely, které jsou uvedeny v článku. Je proto možné, že ochránci pro Huawei jsou vhodní pro jiné čínské pomůcky, ale lze přesně vyrobit pouze zaměstnanec specializované odbytiště.

Je nutné vybrat ochranné sklo sami pro konkrétní telefonní model, pečlivě si přečíst kompatibilní úpravy chytrých telefonů v popisu. Měla by být zohledněna síla materiálů, další funkce (anti.náraznící, ze stop prstů, anti.bill)). Úhledná, pozorná instalace zdobí a chrání telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS