Porovnání videokamer Panasonic Ag-AC90 a Sony Nex-VG30

Panasonic ag-ag-ag-ag-ag-ag-ag-ag-ags, kryt čočky, pás pro přenášení na rameni, nabíječku, adaptér pro připojení k síťové a univerzální komponentové kabel. S kamerou jsou také dodávány také Hazelnik pro hledáček, západka pro externí mikrofon, ochranná víčka zvukových vad, dálkové ovládání a USB-Shnour pro připojení k PC.

V krabici s Sony Nex-VG30 najdete odnímatelnou čočku se dvěma víky a směsicí, baterií MAH 1960, zastínění, víko bajonetu, audio-video kabel, napájecí adaptér, síťový kabel a dálkovým hladinným panelem kontroly vzdálenosti.

Jak vybrat videokameru Panasonic?

Pokud jste si jisti, že si koupíte zařízení od japonské společnosti Panasonic, musíte pochopit, za jaký účel je zakoupen. Existují plány na vydělávání peněz? Ve svatebním a reklamním videu pomůže profesionální model. Bude mít velké velikosti a matici. Taková videokamera se nevejde do vaší kapsy, ale to, ale získáte nejlepší kvalitu obrázku. A pro natáčení videa pro domácí archiv je vhodný mnohem kompaktnější model, který bude stát méně peněz.

která, videokamera, lepší, sony

Nezapomeňte si přečíst recenze takových zařízení. Věnujte zvláštní pozornost tomu, jak vysoký rozlišení může natočit videokameru. V ideálním případě musíte získat psaní modelu do 4k. Ne všichni to však dělají s frekvencí 50-60 snímků/s, takže si někdo vybere ve prospěch videokamery, která podporuje pouze formát plného HD, čímž se ukládá. Měli byste se také zajímat o velikost matice. Ale pamatujte, že čím větší je senzor, tím méně optického zoomu vás čeká. Více, modul Wi-Fi musí mít videokameru, dálkové ovládání od smartphonu se určitě hodí. Co nelze říci o sluchátcích a mikrofonových konektorech. potřebují pouze profesionály a ty, kteří se chystají pravidelně nahrávat videa na YouTube. A dokonce i tito lidé mohou použít jiná zařízení k nahrávání zvuku. rekordér nebo dokonce smartphone.

Historie zvuku ⁠

Model videokamery se snadno ovládá. Automatická budování gadgetu vyhodnocuje podmínky záznamu a opravuje ukazatele. Vzdálenost mezi mikrofonem a sítí je naplněna zvukovým materiálem, potlačuje hluk větru a zaručuje čistotu záznamu zvuku.

Parameterharactorics
Řešení Full HD
HDR video Ne
Senzor 1/2.3 „
Membrána F1.8 (široký.ngle)/F3.6 (tělo)
Zom (optická/digitální) 20x/1500x
Stabilizace obrazu Optická stabilizace (výstřel úrovně 5xis)
Vzdálenost fokusu 4,08-81,6 mm
Manuální zaostření Ano
Integrace senzoru Ano
Zaměření na obličej Ano
Zvuk Dolby Digital 5.Jeden
Připojené konektory AV, MicroHDMI, USB 2.0, sluchátka a konektory mikrofonu
Postaveno.v podsvícení Ano
1940 Mach
Hmotnost 350 g
Rozměry 65x73x139 mm
 • Psaní válců v plném HD;
 • Stabilizace obrázku;
 • Senzorický LCD displej;
 • Dostupnost ceny.

Panasonic HC-V770 je jedním z populárních modelů ve svém výklenku. Senzor s 20. Optickým zoomem a systémem čočky se čtyřmi jednotkami vyjadřuje kvalitu a detaily obrázku v jakémkoli světle. Filmová možnost HDR vyhladí nadváhu nebo tmavé oblasti a poskytuje zřetelný obrázek.

Zařízení je vybaveno bezdrátovou dvojitou kamerou. Pomocí telefonu s Wi-Fi, jako další gadget, můžete natáčet videa z různých úhlů současně. Procesor krystalového motoru je integrován do kamery, která střílí pomalu. K dispozici je také funkce snižování hluku. Fotoaparát píše vysoce kvalitní zvuk kvůli variomicrofickému s Windows. 4 Mikrofon řídí kvalitu a čistotu zvuku. Hybridní stabilizátor obrázku.I.S. Opravuje rozmazané rám

Parameterharactorics
Typ senzoru BSI MOP 1/2.3 „
Zom (optická/digitální) 20x/1500x
Obrázky stabilizátoru Úroveň výstřelu 5xis
Vzdálenost fokusu 4,08-81,6 mm
Manuální zaostření Tady je
Průměr filtru 49 mm
Hledáček Ne
Zvuk Dolby Digital 2, Dolby Digital 5.Jeden
Psaní videa v noci Tady je
Bezdrátové připojení Wi-Fi, NFC
Připojené intenzivní AV, sluchátka a mikrofonové porty, microHDMI, USB 2.0
Postaveno.v podsvícení Tady je
Objem baterie 1940 Mach
Hmotnost 0,353 kg
Rozměry 65x73x139 mm

Vojnicí HD (4K) pro milovníky Panasonic HC-VX980. Autofocus funguje skvěle v zařízení. fotoaparát se okamžitě zaměřuje na objekt a drží místo pokynu. Stabilizátor se také vyrovná se svým úkolem.

READ  Jak přenést WhatsApp z Androidu do iPhonu. Přenos zpráv WhatsApp z Androidu do iPhonu pomocí přenosového softwaru

Vývojáři integrovali 4 skupiny čoček, díky kterým se kamera může pochlubit 20-multipským zoomem, zatímco mají malé rozměry. V nabídce gadgetu jsou vybrány předpisy takových efektů, jako je fader, pomalé střelby, stop-frame. Optický zoom (20x, 25x, 60. A 1500x) je také samostatně nastaven samostatně.

Pomocí Wi-Fi můžete připojit až 3 telefony pro natáčení z různých úhlů a úhlu a zaznamenat video pomocí 2 z nich navíc. Okna.

Parameterharactorics
Řešení 4K (3840×2160)
Frekvence rámu 60 fps
Typ senzoru BSI MOS
Velikost matice 1/2.3 „
Příbuzný F/1.Osm. F/3.6
Zom (optická/digitální) 20x/1500x
Obrázky stabilizátoru Hybridní ois
4,08-81,6 mm
Zvuk Dolby Digital 5.Jeden
Bezdrátové připojení Wi-Fi
Velikost baterie 1940 Mach
Váha 0,351 kg
Rozměry 65x73x139 mm
 • Formát 4K;
 • Autofocus funguje efektivně;
 • Záběry můžete upravit;
 • Zvukový záznam vysoké kvality;
 • .
 • Pomalý čas odezvy nabídky při výběru karet;
 • Recenze Poznamenejte si malé ikony v nabídce (nepohodlné při stisknutí palci);
 • Speciální efekty jsou aktivní pouze v FullHD.

Toto je další videokamera pro milovníky. Gadget odstraní 4K v rozlišení Seznam uměleckých účinků zařízení zahrnuje režimy: „Sport“, „Portrét“, „Účinek miniatur“, „8 mm film“ a „Mute Cinema“. Hodnota bránice je: f/1.8 pro široký formát a f/3.6 pro formát „těla“.

Ne všichni lidé se mohou pochlubit srozumitelností v technologii. Kupující často chodí do obchodu a jejich oči jednoduše uteče od odrůdy, která je nyní zastoupena Neděpejte příliš moc za pomoc konzultantů. Je to mnohem lepší, než půjdete do obchodu, seznámíte se s některými doporučeními, která vám pomohou vybrat.

Lidé jsou již tak zvyklí vždy a všude střílet, což se jim někdy zdá, že běžný fotoaparát na smartphonu, tabletu nebo notebooku nestačí. Pro amatérské střelby jsou však docela přijatelné. Ale pro profesionální střelbu je jednoduše nutná dobrá videokamera! Může být například nutné vytvořit obsah vysoké kvality na kanálu YouTube pro svůj vlastní video blog a samozřejmě pro natáčení filmu.

Mnoho uživatelů z vlastní zkušenosti dospělo k závěru, že i levné videokamery střílí mnohem lépe než jiná zařízení s dostupností funkce natáčení videa. O tom také hovoří profesionálové. Stojí však za zmínku, že všechny videokamery mají jinou životnost, sadu funkcí a kvalitu záznamu. V některých kopiích existují dokonce i další funkce, se kterými můžete výrazně rozšířit své pole pro kreativitu. Neměli byste se spoléhat pouze na cenu, protože i modely ze středního nebo rozpočtového segmentu mohou příjemně překvapit svou kvalitou a funkčností. Při výběru musíte věnovat pozornost následujícím charakteristikám videokamer:

 • Rozlišení matice. Čím více pixelů, tím lepší je obraz a vyšší jasnost.
 • Maximální povolení obrazu videa. Většina modelů natáčí video v Full HD 1080p, ale existují i ​​jiné videokamery, jako jsou: Sony, Panasonic, JVC, Canon. jsou schopny více. Podporují rozlišení vysoké kvality 4k.
 • Mnohonásobnost objektivu zoomu. Jakýkoli zoom umožňuje změnit měřítko odstraněného obrazu bez přesunu operátora. Ale zde jsou funkce. Například například digitální aproximace řezá a roztahuje obrázek, snižuje rozlišení a proto kvalita videa
 • Autonomie. Bez ohledu na to, jaká je nejlepší kvalita videokamery, pokud je její baterie vypouštěna za asi hodinu nebo dvě, bude její použití problematické. Mnoho společností se může pochlubit velkou baterií, ale stále jsou. Video kamery s nejasnějšími bateriemi fungují bez dobíjení až 4-5 hodin.
 • Počet režimů natáčení. Čím více z nich, tím zajímavější bude fungovat. Nejen profesionál bude chtít dát experimenty na různé efekty, ale amatér.
 • Počet snímků za sekundu. Čím více z nich, tím lepší bude video. Obrázek se změní hladce a rovnoměrně.
 • Ochrana vlhkosti. Dokonce i základní úroveň odolnosti vůči vodě bude i nadále střílet v dešti, aniž by se obával jeho vybavení. A díky vodotěsnému tělu můžete natočit video pod vodou.
 • Minimální úroveň světla. Kvalita videa natočeného ve tmě závisí na tomto parametru. Čím nižší tento indikátor, tím lepší.
 • Podpora bezdrátových intenzivních.
 • Další funkce.
 • Hmotnost a rozměry.
READ  Počítač nevidí disk Flash vložit disk
. Porovnejte kvalitu natáčení videa ve 4K a 1080p, zpomalil střelbu s frekvencí 100 snímků/s, vyhodnoťte práci stabilizace a kvalitu zvukového záznamu a ve večerních a nocích vede komory ve večerních a nocích.
Tři nejlepší akční kamery budou v tomto videu bojovat na konci roku 2019-začátek roku 2020: GoPro Hero 8 Black, DJI Osmo Action, Sony X3000. Který fotoaparát trvá lépe? Která stabilizace funguje lépe? Což je pohodlnější při každodenním používání? ?
Toto je video kompilace nové akční kamery DJI Osmo s vůdcem černého trhu GoPro Hero 7. Testovali jsme všechna videa režimů, porovnávali jsme stabilizaci Hypersmooth s Rocksteady, HDR videem, redukcí šumu a viděli výhodu časového limitu oproti timelapsu. Šťastné prohlížení!
V mrazivém dni byly porovnány tři nejoblíbenější akční kamery na trhu, jmenovitě GoPro Hero 7 Black, Sony FDR-X3000R a YI4K. Testoval stabilizaci posledního GoPro, kvalitu zvukového záznamu na videu Sony a rozpočtové schopnosti YI. Jakou kameru si s sebou vzít na zimu Pokatushki a který jeden na cestě a který je lepší nechat na polici obchodu vůbec?
V tomto videu dnes porovnáme dvě nejlepší akční kamery: Sony FDR-X3000R a GoPro Hero 7. Kamery budou porovnány vedle sebe pro maximální jasnost a podle výsledků testů se pokusíme určit, která akční kamera je stále nejlepší.
Dnes kupující stále více hledají univerzální kameru, která se dokonale hodí nejen pro fotografii, ale také pro nahrávání vysoce kvalitního videa. Tento článek bude diskutován téměř o takových zařízeních- budeme zvážit nejlepší kamery pro natáčení videa na konci roku 2018 / začátkem roku 2019 podle recenzí zákazníků a také zjistíme, které modely kamery doporučují odborníci zapojené do profesionálního testování fotografie a video vybavení.
Video bloggerové potřebují dobré vybavení pro natáčení obsahu s vysokou kvalitou. Která kamera je nejvhodnější pro natáčení blogů? V tomto videu se snažíme najít perfektní kameru pro tyto účely! Nebude to přehled konkrétní kamery, ale spíše odrazy na téma výběru optimálního cenového poměru a schopností modelu.
Tento materiál je navržen pro průměrného amatéra, který neví, kde začít. Poté, co se čtenář naučil, bude schopen zdůraznit a identifikovat své vlastní preference, po kterých můžete věnovat pozornost konkrétním modelům kamer a videokamer.
Gopro má monopol na akční kamery, ale jedna zmínka o slova „monopol“-a Sony je právě tam. Chce také vstoupit do hry a tvrdě hraje. Ale je tu jediný problém. RX0 neví, jak střílet v rozlišení 4 kB (pouze Full HD), ale používá velký senzor s jedním palcem. Zjistíme, jaké jsou výhody a nevýhody takového řešení.
Gopro Hero 6 se stal výrazně lepší než Hero 5. Ve skutečnosti to však není plus novinky, ale mínus společnosti, protože to je přesně to, co by mělo mít pět minulý rok v loňském roce. Bude novinka schopna konkurovat s jedním.year.uld Sony x3000?

Pokud potřebujete zaznamenat nějaké recenze doma, osobně se mi podaří projít. Hlavní věc je odstranit z stativu a dobrého světla. Má smysl koupit SLR, pouze pokud existuje již mnoho předplatitelů a to je hlavní typ výdělků, jinak budou okamžitě jednoduše peníze. Pokud je to únavné odstranit nejrůznější výlety a video blogy s rukama, pak optimálně GoPro nebo Sleeper X3000 (pokud najdete kvalitní BU), no, mikrofon je nejlépe oddělený pro zvuk, jinak bude vítr narušit a je špatně slyšitelný.

Používám Panasonic V770. Velmi spokojen. Je zde splácení větru, takže můžete nahrávat na ulici i za velmi větrného počasí. Při nahrávání zvuku větru není prakticky slyšet Dobrá optika a velmi dobrý stabilizátor. Obecně to vezměte, nebudete toho litovat, myslím, že za tyto peníze nenajdete lepší videokamery.

READ  Vytvoření účtu Sony Playstation

Pro firmy jsou Panasonic a Canon nejlepší. Sony se nelíbilo (testována AX33). Violet Halo a Fuzzy obrázek, můj fotoaparát odstraní lépe, zatímco je to levnější.

Můj výběr Lumix DMC-GH4 Video ve 4k je prostě úžasné! Fotoaparát zcela nahradil kameru a videokameru. Skvělý hluk.dodium, funguje skvěle v následujícím režimu, na rozdíl od velkého.shallomu sony, který ztratí soustředění dokonce na tváře. Moje rada: Pokud natáčíte video na Canon nebo Sony. Jděte na Panasonic! Toto je standard pro natáčení videa.

Můžete se hádat po dlouhou dobu a tvrdě. Ale hlavní věc. Jaké video bude v kvalitě? Po vyřešení všech a jediných japonských výrobců, testů atd.V t.H. Vzal jsem od svých přátel, zastřelil jsem to, zúžil výběr až 2 IVS Sony a Canon Cameras. Pokud potřebujete video „i když pouze“ natočit na davu.Tel., A pokud potřebujete vynikající kvalitu. potřebujeme vynikající v/fotoaparátu. Ve slově. Canon Legria HF G10 vyhrává o rozpětí, kterou si koupím v blízké budoucnosti.

Paměť

Někdo využívá takovou příležitost k duplikování materiálu, aby nezmizel v případě selhání jedné z disků. Ostatní fotografové vkládají dvě karty jen proto, aby neztráceli čas na výměnu během natáčení.

Kvalita obrazu je jedním z nejdůležitějších faktorů při nákupu fotoaparátu. Musíte se zajímat o to, jak velký je rozdíl jako obraz dvou modelů, a také se dozvědět o výkonu fotosenzitivity kamery. Začněme.

ISO 100. obrázky jsou ostré a jasné. RX100 má výhodu kvůli většímu rozlišení matice. Panasonické fotografie se zdají jasnější. ISO 200. Drobné zvuky začínají být viděny v temných oblastech rámu. Kvalita obrazu je však velmi dobrá. ISO 400. Obě kamery začínají vykazovat viditelné zvuky, obrázky začínají ztrácet malé detaily. ISO 800. rozdíl ve velikosti senzoru se začíná cítit. RX100 ukazuje nejlepší výsledek, ale pokud vezmete v úvahu velikost senzoru LX7, je kvalita jeho fotografií působivá. ISO 1600. Obrázky dvou kamer jsou velmi granulární Fotografie pořízené s RX100 však mají menší hluk. ISO 3200. Na fotografii vytvořené LX7 vidíme příliš mnoho hluku. Zdá se, že algoritmus snižování hluku se prostě nedokáže vyrovnat s jeho prací. RX100 ukazuje mnohem lepší výsledek, kvalita obrázků potěší. ISO 6400. Jak se očekávalo, LX7 ukazuje hrozné výsledky, mezitím RX100 potěší poněkud přijatelnou kvalitu obrazu, a to i s tak vysokou citlivostí.

Sony Cyber-Shot RX100 zasáhl jeho výkon. Výsledky LX7 jsou také docela dobré, zvláště když se domníváte, že matice kamery není tak velká. A přesto, výhoda, zcela a úplně na straně RX100.

Velikost senzoru a hustota pixelů mají nejsilnější účinek na kvalitu obrazu. Neděpejte na zázrak s těmito dvěma kamerami, ale počítejte s relativně dobrým výsledkem. Obzvláště když si uvědomíte, že mluvíme o kompaktních kamerách.

Pokud jde o výkon ISO, Sony Cyber-Shot RX100 není stejný. Lumix vytváří jasnější obrázky a to je jedna z příčin hluku. Při fotografování za denního světla budou Panasonické fotografie vypadat mnohem atraktivnější.

Výhodou Panasonic je jasná optika. To znamená, že při práci použijete menší ISO než jiná kamera. Na základě toho lze předpokládat, že nemusíte střílet s LX7 se stejnými hodnotami vysoké citlivosti jako u Sony RX100.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS