Jak zapnout kontrolku na telefonech Samsung s nejnovějšími verzemi systému Android

Pípací světlo je praktické pro osoby se sluchovým postižením a také praktické řešení při používání telefonu na tmavých místech.

Telefon může nejen upozorňovat blikajícím světlem, ale také říkat, kdo volá, a číst zprávy. Skvělou funkcí jsou zde pokyny.

I když vám někdo pošle zprávu, telefon vás na to upozorní bleskem.

Aby bylo možné systém Android, např. 6.0.1, přejděte také do nastavení, ale vyberte „speciální funkce“.

Pak „Slyšení“ a posuňte posuvník doprava vedle řádku „Oznámení blesku“.

oznámení, galaxy

Samsung Galaxy Note 10 přinese funkci, která v Galaxy S10 tolik chyběla

Samsung plánuje vrátit do popředí notifikační diodu LED ve své nadcházející verzi.Galaxy Note 10, který má být představen 7. srpna 2019. Tato malá, ale neuvěřitelně užitečná funkce byla z vlajkové řady Galaxy S10 odstraněna v rámci nedávného přechodu na celoobrazovkový displej Infinity-O, který stlačuje rámeček kolem obrazovky a vkládá přední fotoaparát do výřezu ve tvaru písmene O.

Naštěstí se zdá, že společnost Samsung našla způsob, jak zahrnout světelnou kontrolku oznámení.A ponechat design Infinity-O beze změny, který bude mít premiéru na Galaxy Note 10 příští měsíc.

Nizozemský technologický blog LetsGoDigital objevil nový zajímavý patent, který naznačuje, že společnost se sídlem v Soulu našla způsob, jak zkombinovat design selfie kamery s otvory a LED přisvícením.

Patent společnosti Samsung podaný u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) zřejmě popisuje systém, který pomocí LED světel kolem výřezu fotoaparátu informuje majitele chytrých telefonů o tom, že mají nezodpovězenou textovou zprávu, e-mail nebo hovor, který je třeba vrátit.

Galaxy Note 10 pravděpodobně půjde ve šlépějíchNote 9 a bude obsahovat stále zapnutý AMOLED displej, který uživatele informuje o přijatém oznámení, aniž by musel přivést obrazovku z režimu spánku, což plní stejnou funkci jako LED dioda.

Přestože v pulzních modelech Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy s10 chybí samotný LED indikátor, byla spuštěna řada aplikací třetích stran, které možnost výřezu fotoaparátu obnovují. Jeden příklad. příhodně pojmenovaná hra.Google.com/store/apps/details.

Znovuzavedení samotné funkce hardwarové LED diody by společnosti Samsung umožnilo poměrně rychle připravit tyto aplikace třetích stran o jejich úspěch.

Jinak je všeobecně známo, že Galaxy Note 10 přesune výřez pro fotoaparát z pravého rohu displeje doprostřed, nabídne nové funkce s novou generací pera S Pen a bude nejrychlejším telefonem, jaký kdy Samsung vyrobil.

Na rozdíl od předchozích generací řady Galaxy Note představí Samsung dva modely. Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Pro. První z nich bude mít 6,28palcový displej, zatímco dražší Note 10 Pro.Bude mít 6,75palcovou obrazovku. Uvnitř budou telefony zaměřené na výkon z velké části stejné. Každá z těchto variant bude uvedena na trh ve variantách 4G a 5G, takže celkový počet telefonů bude čtyři.

Tyto informace je samozřejmě třeba brát s jistou dávkou skepse. Nic není potvrzeno, dokud to na pódiu nepředvede mobilní kouzelník společnosti Samsung DJ Koh. Ping bude jako vždy přinášet všechny novinky z Galaxy Unpacked.Zůstaňte naladěni na další novinky o Samsung Galaxy Note 10.

Nejlepší nabídky dnes Samsung Galaxy S10e, Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy Note 9 Plány Odblokované Mint Mobile USPřed smlouvou Samsung Galaxy S10e (128GB) 579. USD/záloha 25/měsíc. NeomezenéminutyNeomezenétexty12GBDatová volání: MX a CA Volání v ceně Texty: MX a CA Zprávy v ceně Data: (rychlost snížena na 128 kb/s)Zobrazit vMint Mobile USABez smlouvy Samsung Galaxy S10e (128 GB) 579 dolarů. U.S.A. Advance 20 / měsíčně NeomezenéMinutyNeomezenéTexty8GBDatová volání: MX a CA Včetně textů: MX a CA Včetně zpráv Data: (rychlost snížena na 128 kb/s)Zobrazit vMint Mobile USABez smlouvy Samsung Galaxy S10e (128GB) 579 USD. USAavance 15/měsícOmezenéminutyNeomezenétexty3GBDatová volání: MX a CA Texty: MX a CA Datové zprávy v ceně: (až 128kbps)Zobrazit vMint MobileKaždý den kontrolujeme více než 130 milionů produktů a hledáme nejlepší ceny.

READ  Funkce hodinek Galaxy Watch

Jak aktivovat funkci AOD při přijetí oznámení v zařízení Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 nemá LED diodu pro oznámení, takže vám ukážeme, jak ji nahradit a používat AOD, aby vás upozorňovala na všechna oznámení, která vám přijdou do telefonu. Jinými slovy, místo těchto LED diod použijeme speciální funkci „Always on Display“.

AOD nebo Always on display. je panel, který se rozsvítí krátce po vypnutí obrazovky Galaxy S10 nebo dokonce po klepnutí na obrazovku pro zobrazení oznámení. Funkce Galaxy S10, která byla vylepšena pomocí uživatelského rozhraní One UI a nyní nám dokonce umožňuje zobrazit oznámení jakékoli aplikace, kterou jsme si nainstalovali do nového mobilního telefonu.

Jak odstranit historii internetu v zařízení Samsung Galaxy S10?

Pokud hledáte nejlepší způsob, jak vymazat historii procházení v telefonu Samsung Galaxy S10, podívejte se na níže uvedeného průvodce, kde se dozvíte, jak v několika krocích hladce otevřít nastavení prohlížeče a vymazat internetovou historii. Představujeme jediný způsob, jak vymazat data o procházení v telefonu Samsung Galaxy S10. Postupujte podle pokynů, nechte data prohlížeče zavřená a pomocí automatických pravidel odstraňte všechny navštívené webové stránky a stažené soubory. Celý proces vymaže paměť prohlížeče.

 • Prvním krokem je odemknutí zařízení Samsung Galaxy S10 a klepnutí na ikonu Prohlížeč.
 • Ve druhém kroku klepněte vpravo nahoře na možnost Další klávesy.
 • Poté vyhledejte položku Historie a vyberte ji, abyste vymazali data prohlížeče.
 • V tomto okamžiku klikněte na možnost Vymazat data procházení.
 • Nyní klepněte na Vymazat data a vymažte všechny navštívené webové stránky a stažené soubory.
 • Úspěch! Historie internetu byla úspěšně odstraněna.

Jak používat chytrý indikátor oznámení Samsung Galaxy S20, Plus a Ultra

Samozřejmě při rozpoznávání tváří apod.п. Kolem přední kamery se na obrazovce objeví animace světelného kruhu, která však ve výchozím nastavení neslouží k žádnému jinému oznamovacímu účelu. Společnost Samsung konečně aktualizovala svou experimentální aplikaci Good Lock o doplněk EdgeLighting. navržené pro použití řešení třetích stran, jako jsou aplikace Holey Light nebo ARC Lighting z Obchodu Play, které se rozšířily jako dočasné řešení vizuálních oznámení.

Aplikace Holey Light má velmi jednoduché rozhraní, ve kterém vidíme dvě různé možnosti. Za prvé, tato aplikace zobrazí kolem výřezu světelnou aureolu, když je telefon zapnutý.

Zadruhé nám také ukazuje kontrolku oznámení, když je telefon zamčený, což je mnohem zajímavější. Druhá možnost má však určitá omezení: LED animace se zobrazí pouze v případě, že terminál v danou chvíli nabíjí baterii. Pokud vám však v této špičkové kategorii chybělo dobré LED upozornění, díky společnosti Holey Light jej nyní můžete získat zdarma.

Jak nainstalovat a nastavit Holey Light v zařízení Samsung S10

Nainstalujte aplikaci Holey Light:

Otevřete obchod Google Play a vyhledejte aplikaci Holey Light.

СОВЕТЫ по АВТОНОМНОСТИ на Samsung Galaxy | S10 S9 S8 Note 8 Note 9

Povolení oprávnění:

Po instalaci a otevření aplikace je nutné projít rychlým nastavením a budete vyzváni k povolení oprávnění. Stačí klepnout na tlačítko „OK“, pokračovat a vše je připraveno.

Další důležité informace:

Než začnete Holey Light instalovat, měli byste si uvědomit, že je v současné době ve fázi beta testování, takže se můžete setkat s některými dalšími problémy a nesrovnalostmi ve správném zobrazování oznámení.

Ale nebojte se, jakmile otevřete aplikaci Holey Light, musíte povolit přístup k oznámení, aby je mohla rozsvítit LED dioda. Když to přijmete, při příštím dotazu na povolení se budete muset ujistit, že jsou aktivovány technologie Bluetooth a Wi-Fi.

Aby světlo Holey Light fungovalo správně, je třeba vypnout funkci Always On Display a nastavit zařízení tak, aby se po vypnutí obrazovky zamklo.

READ  Obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy J5

V konfiguraci aplikace musíte přejít do nabídky „Zámek obrazovky“, klepnout na nastavení zabezpečení v zámku a aktivovat možnost „Okamžitě“. V tomto okamžiku je aplikace připravena k použití.

Můžete také změnit některá nastavení. Navigace v aplikaci Holey Light je velmi intuitivní a můžeme si vybrat typ oznámení, barvu, kterou bude kruh s každým z nich svítit, nebo rychlost animace, což nám pomůže definovat typ obsahu pro každou příležitost.

10 скрытых возможностей Galaxy S10!

Použijte ji jako oznámení pro WhatsApp, Gmail a :

Můžete dokonce ovlivnit, jak se oznámení označí jako zobrazení. Tím se animace prstenu přestane zobrazovat.

Ideální a užitečné, pokud chcete skrýt upozornění, pokud bylo oznámení ze schránky odstraněno. Je to dobrá možnost, jak ovládat naše oznámení, i když si pamatujeme, že tato aplikace je ve fázi beta testování.

Funguje dobře v aplikacích, jako je WhatsApp, Gmail nebo. ale stále má některé další problémy v jiných, jako je Kalendář Google nebo Messenger. Problémy, které budou opraveny při uvolnění finální verze aplikace po testovací fázi.

Aplikace Holey Light je zdarma, bez reklam a má velikost 1,56 MB, která se však může lišit v závislosti na zařízení.

SVĚTLO na Samsungu Galaxy S10 se díky této aplikaci opět zapne. PERSONALIZACIÓN. 2022

Ještě před několika lety měl každý soused na svém mobilním telefonu notifikační diodu, ale ta se z našich životů pomalu vytrácí. V Samsungu Galaxy S10 už není, ale pomocí této aplikace ji můžete víceméně obnovit.

Od uznávaného vývojáře Chainfire, stejného, který nedávno publikoval Hidey Hole, aby získal tapetu, která maskuje díru v S10, přichází Holey Light, nová aplikace, která změní rámeček kolem fotoaparátu na LED diodu pro oznámení na Samsung Galaxy S10, S10 a S10e.

Snadné způsoby použití kontrolky oznámení pro Samsung Galaxy HP

TRIBUNJOGJA.COM Při uvedení řady Galaxy S10 HP na trh použila společnost Samsung velmi tenký horní panel, tzv. design. otvor v aktivní oblasti pro přední kameru.

Bohužel chybí také kontrolky LED, které slouží k vizuálnímu upozornění na stav nabíjení nebo zmeškané hovory a zprávy, jako je tomu u Galaxy S9.

Vskutku, existují animace rozpoznávání obličeje, jako je světelný kroužek kolem viditelné oblasti předního fotoaparátu.

Animace však neslouží k dalším online oznámením. výchozí.

Společnost Samsung konečně aktualizovala svou experimentální aplikaci Good Lock o doplněk EdgeLighting. která je určena k získání řešení třetích stran, jako je aplikace Holey Light nebo ARC Lighting, z Obchodu Play.

Počínaje modely Galaxy S20 a nyní řadou Galaxy S21 posouvá společnost Samsung své řešení nahrazující oznámení s názvem Edge Lighting na zcela novou úroveň.

Nemusíte také hledat žádné další nástroje.

Zde naleznete návod, jak povolit a nastavit chytré oznamovací kontrolky Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 a Galaxy S21 Ultra:

 • V Nastavení (ikona aplikace nebo kolíček na oznamovací liště) klepněte na položku Oznámení Krátké vyskakovací okno Nastavení Osvětlení okraje.
 • Styl osvětlení klepnutím nastavíte barvu, efekt, šířku, průhlednost a dobu trvání Osvětlení okrajů.
 • Klepnutím na tlačítko Barva podle klíčového slova můžete přizpůsobit světelné efekty vyvolané konkrétním textem v názvu a těle oznámení.
 • Klepněte na možnost Zobrazit osvětlení okrajů a nahraďte neočekávaná oznámení, když je obrazovka zapnutá / vypnutá / obojí.
 • Klepnutím na tlačítko Vybrat aplikace vyberete, které aplikace mohou být aktivovány Osvětlení okraje, když obdržíte oznámení.
 • Zapnutí funkce Zobrazit nastavení, i když je obrazovka vypnutá.
 • Kohoutek Spuštěn po dokončení.

„Funkce podsvícení hrany zapne obrazovku Edge při příchozím hovoru nebo oznámení,“ uvedl Samsung.

„Můžete si barevně označit až pět kontaktů, které se po připojení zobrazí v příslušných barvách,“ dodal Samsung.

„Na druhou stranu se všechny hovory nebo oznámení zobrazí v neutrálním světle,“ uzavírá Samsung. (Tribunjógja)

Stejná věc, a také již nefunguje „google ok“

Zadaný displej.Domovská obrazovka. indikátor na ikonách

Přihlášeno. Indikátor ikon je zapnutý. žádné ikony. co dalšího radíte? ?

Odinstalování všech aplikací!Restart, vše funguje.

Samsung Galaxy A3 (2017). Totéž: s aktualizací po přejetí oznámení zmizí ukazatele na ikonách. Velmi nepohodlné. Může mi někdo říct, jak tuto funkci vrátit zpět?? Vývojáři, vraťte prosím indikátory na ikony.

READ  Nastavení Apple ID trvá velmi dlouho

O synchronizaci oznámení a indikátoru se píše v nastaveních. Displej-hlavní obrazovka-indikátory na ikonách, vstupte, přečtěte si T.е. před aktualizací,zřejmě neexistuje žádný způsob, jak. Snad někomu ušetřil spoustu času) napsal podrobněji níže

Mám to samé sasmung j7 2017. žádné oznámení zmizí indikace na ikonách po nové aktualizaci právě předevčírem. Vývojáři, prosím, vraťte zobrazení na ikony.

Helpdesk, kde jsou vaše odpovědi na vaše otázky. Problém je opravdu závažný. Jaké je řešení? Nedostatek ikon oznámení z aplikací způsobuje mnoho problémů a ztrácí spoustu času.

10 настроек Galaxy S10, которые стоит сразу изменить!

I já jsem ztratil ukazatele po aktualizaci na mém Samsungu j7. Co děláte??

I já jsem po aktualizaci na Samsungu j8 zmizel indikátor na ikoně telefonu. Co dělat?

Připojuje se ke mně, Samsung j6. Tento problém představuje velmi závažnou nepříjemnost

Podobný problém na s8. Po aktualizacích se nic nezobrazí.

Zadání displeje.Indikátor domovské obrazovky na ikonách

Co když je indikátor na ikonách zapnutý?? A po přejetí oznámení indikátor z ikony okamžitě zmizí. Jak být v tomto případě?

Zatím žádný způsob. „Oznámení a indikátory jsou synchronizovány. Když přejedete prstem po oznámeních o zmeškaných hovorech nebo zprávách na panelu oznámení, zmizí také příslušné ukazatele.“

Vše je povoleno v nastavení!V nastavení aplikace vše zapnuto!Zvuk se zapne.Oznámené ukazatele.na ikonách NE. s

Přejděte na NASTAVENÍ / DISPLEJ / Domů / Indikátory na ikonách. zapnout.

To nepomáhá. Ani jedna číslice v aplikacích

zmizí indikátory na ikonách (tato funkce je na0 Samsung A 6. co dělat ?

Samsung Galaxy J4 měl stejný problém (když byl indikátor zapnutý, nezobrazuje se v aplikacích) se zobrazí například WhatsApp přejděte do nastavení-aplikace-WhatsApp-oznámení-indikátory na ikonách (povolit) po aktualizaci je (uzamčeno). chaty (zobrazení oznámení) bez oznámení se indikátor nezobrazí. Indikátor se však zobrazí, když je telefon zapnutý. Pokud je telefon uzamčen, neměli byste odstraňovat oznámení na obrazovce, indikátor se vynuluje. Vzhledem k tomu, že oznámení jsou synchronizována s indikátorem. Proč se to dělá, není jasné, protože je to velmi nepohodlné. Mohlo by se to hodit)

Dodatek. Nemohl jsem udělat snímek obrazovky. O synchronizaci oznámení a indikátoru se píše v nastaveních. Zobrazení na hlavní obrazovce. indikátory na ikonách, vstupte, přečtěte si a nebuďte překvapeni) „Oznámení a indikátory jsou synchronizovány“. Děkujeme vývojářům za tuto nepříjemnost a zvykneme si s ní prozatím žít, možná až do aktualizace.

Děkuji mnohokrát! Díky vašim radám je vše připraveno! Sám bych to nikdy neuhodl 🙂

Nemám WhatsApp. Dalším příkladem může být?

Princip úpravy je stejný. Musíte se podívat do aplikace, zda je oznámení povoleno. Ne jen v „obecném“ oznámení v nastavení (indikátory na ikonách) Další příklad: nastavení-aplikace-Gmail (nebo cokoli jiného)-oznámení (povoleno)-zobrazení oznámení (zapnuto)-indikátory na ikonách (zapnuto)-název pošty pod ním „zobrazit oznámení“ (zapnuto)-nové zprávy Gmail (zapnuto). Zkontrolujte v aplikacích, co je v oznámeních „povoleno“ nebo „blokováno“, a tam, kde jsou indikátory potřeba, je zapněte!

Nezáleží na tom, kolik posuvníků indikátorů zapnete. nefunguje. Ať už v aplikacích, nebo v oznámeních.

Sdílel jsem to, co mi pomohlo, možná někdo jiný, Vidím, že technická podpora je nereaguje a „neopravuje problém“. Napíšu také pro všechny Pokud je povoleno nastavení-domácí obrazovka-hlavní obrazovka-nabídka ikon (zapnuto), nastavení-aplikace (vybrat aplikaci), není přítomen čistý pán a nejsou žádné indikátory, můžete použít programy (které podporují čítače), např. Notifyer Unread Count nebo Nova (nebo jakýkoli jiný, přečtěte si recenze a najděte ten správný pro vás) Každá aplikace musí být přidána ručně tam, kde je potřeba indikátor. Obecně lze volitelně nainstalovat spouštěč třetí strany. Nebo se obraťte na servis a zkontrolujte telefon nebo jeho nastavení. Pomohl jsem, jak jsem mohl, nejsem přece odborník ani technická podpora 🙂

| Denial of responsibility | Contacts |RSS