Obrazovka mobilního zařízení je charakterizována technologií, rozlišením, hustotou pixelů, délkou úhlopříčky, barevnou hloubkou atd.

Jednou ze základních charakteristik obrazovky je. je technologie, kterou je vyroben a na které přímo závisí kvalita obrazové informace.

V mobilních zařízeních se velikost obrazovky vyjadřuje délkou její úhlopříčky, která se měří v palcích.

Poměr velikosti dlouhé strany obrazovky k její krátké straně

Rozlišení obrazovky udává počet pixelů na obrazovce ve svislém a vodorovném směru. Vyšší rozlišení znamená jasnější detaily obrazu.

Informace o počtu pixelů na centimetr nebo palec obrazovky. Vyšší hustota umožňuje zobrazit informace na obrazovce s jasnějšími detaily.

Barevná hloubka obrazovky vyjadřuje celkový počet bitů použitých pro barevné složky v jednom pixelu. Informace o maximálním počtu barev, které může obrazovka zobrazit.

Přibližné procento plochy obrazovky na přední straně zařízení.

Další funkce a informace na obrazovce.

iPhone 11. kolik paměti koupit?

Výběr nejlepší kapacity úložiště iPhonu 11 pro vaše potřeby a rozpočet může být složitý. To je však jedno z nejdůležitějších kritérií při nákupu telefonu. Apple nabízí 3 možnosti úložiště pro smartphone iPhone 11: 64 GB, 128 GB a 256 GB.

Možná si říkáte: „Potřebuji si vybrat nejlevnější iPhone 11“!“Nebo „Pro všechny případy je lepší koupit co největší množství paměti“. A i když obě možnosti mají své výhody, odpověď je obvykle někde uprostřed. V každém případě si uživatelé musí připlatit za větší paměť iPhonu 11. Buď za něj zaplatíte předem zakoupením gadgetu s větším úložištěm, nebo platíte měsíční poplatek za používání iCloudu nebo jiného cloudového úložiště.

Jakou paměť má iPhone 7 a jak ji používat?

Ačkoli se výkon a specifikace s větším úložištěm nemění, stále stojí za to se jimi zabývat a měli byste zvážit, jak budete iPhone používat, abyste se rozhodli správně. Různé verze mají své výhody, a proto je třeba se jim věnovat podrobněji.

Stačí 32 GB paměti?

Pokud vaše ráno začíná neustálými zprávami upozorňujícími na to, že 16GB paměť iPhonu je téměř plná, zeptejte se sami sebe, zda je 32 GB dostatečná kapacita?

V sedmičce je nová funkce Vzpomínky, která je dostupná v aplikaci Fotky, a nová aplikace Zprávy je plná nejrůznějších nálepek a fotografií. Nezapomeňte na stahování playlistů z Apple Music pro offline poslech oblíbených skladeb, nahrávání videí na YouTubeRed a také nahrávání videí ve 4K a fotografií ve vysokém rozlišení.

READ  Jak odeslat fotografii do jiného telefonu. Přenos souborů (fotografií, videí atd.).)

iPhone 11 Pro Max: о чем никто не сказал. Полный обзор.

128 GB. kam jít

Dříve se to zdálo jako luxus, když bylo potřeba až osmkrát více než dřívějších standardních 16 GB! V dnešním světě je to však dostatek prostoru pro ukládání videí v rozlišení 4K, kvalitních fotografií a hudební knihovny. S tak velkou pamětí RAM můžete zapomenout na neustálé starosti o to, co si ponechat a co smazat.

Se 128GB pamětí se nemusíte obávat nedostatku místa.

256 GB pro opravdu náročné

Pokud je váš telefon vaším spojením s okolním světem a zároveň vaším pracovním počítačem a zároveň nejste příznivci cloudových úložišť, pak je tento svazek určen právě vám.

5 причин не покупать iPhone 11 Pro

256 GB pojme dokumenty, fotografie, filmy, videa, písničky, aplikace a hry, takže zbývá spousta volného místa.

Při výběru iPhonu 7 mějte na paměti, že Apple neposkytuje možnosti paměťových karet. Takže množství paměti RAM, které jste si původně vybrali, bude jediným maximem dostupným od okamžiku nákupu. Vybírejte pečlivě, protože cenový rozdíl mezi nimi je 100 %. Řeší hlavní problém majitelů všech gadgetů. správu potřebného úložného prostoru.

Jaké je množství paměti RAM v iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, SE 2020, 12 mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max a dalších modelech

Apple tradičně mlčí o některých specifikacích iPhonu. Na webových stránkách společnosti Apple, na krabici ani v dokumentaci k zařízení není uvedena kapacita baterie a paměti RAM smartphonu. Kolik paměti RAM máte ve svém zařízení, můžete zjistit pomocí srovnávacího nástroje nebo podle tohoto článku.

kolik, paměti, iphone

Kapacita paměti RAM má přímý vliv na výkon zařízení. Čím více paměti RAM váš smartphone má, tím rychleji se spouštějí aplikace, tím méně napětí a tím více programů může běžet na pozadí současně. A přestože je iOS méně náročný na hardware než Android, při koupi nového iPhonu chcete vědět, jaký typ a kolik paměti RAM je ve vašem smartphonu.

Jak sami zjistíte kapacitu paměti RAM

K tomu budete potřebovat benchmark nebo jiný speciální software pro zjištění vlastností zařízení, například AIDA64. Použití posledního z nich. Nainstalujte aplikaci z App Store, spusťte ji a otevřete sekci „Paměť“. V podsekci „Informace o paměti RAM“ se v řádku „Celková paměť RAM“ zobrazí množství nainstalované paměti RAM.

Paměť RAM iPhonu 11

Část informací z OnLeaks byla potvrzena ještě před vydáním nových produktů. Několik dní před prezentací se na web dostaly výsledky syntetického testu pro iPhone 11, které ukazují, že smartphone je vybaven procesorem A13, který je o 13 % výkonnější než A12, a také 4 GB RAM. Tato zpráva nevyvolala příliš velký rozruch, protože iPhone XS a XS Max měly naprosto stejnou kapacitu, která ve srovnání s iPhonem XR nezaznamenala velký nárůst výkonu.

Přežil jsem 24 Hodin v Prázdné Místnosti!

Kromě kapacity paměti RAM Hommerstoffer odhalil kapacitu baterie modelového roku 2019 pro iPhone. Není třeba dodávat, že nejhmatatelnějším upgradem je iPhone 11 Pro Max.

READ  Jak vidět heslo Wi-Fi na iPhone

Paměť RAM iPhonu

4/64 nebo 6/128 je jednou z klíčových funkcí, podle kterých si člověk vybírá smartphone se systémem Android. A úplně jiný příběh je, když si vybereme iPhone. Zde můžeme zvolit pouze kapacitu paměti flash. Ne že by Apple tuto informaci tajil, ale nepovažuje za nutné ji zdůrazňovat. Zdůrazňují, že množství paměti RAM je důležité pro výkon systému, ale v případě systému iOS tomu tak není. Sám o sobě je lehký a rychlý a nepotřebuje mnoho paměti, aby mohl rychle stahovat a zpracovávat data.

Ve skutečnosti se iPhone nikdy nemohl pochlubit velkou pamětí. Kdyby společnost Apple tyto informace uvedla ve specifikacích, zákazníci by měli otázky. Proč má tak drahý telefon tak průměrnou kapacitu paměti RAM?? To zase výrazně snížilo počet kupujících. Rychlost a odezva smartphonu závisí nejen na množství paměti RAM, ale také na procesoru, základní desce a dalších komponentech. A samozřejmě architektura a jádro samotného operačního systému. Kombinace těchto faktorů způsobuje, že některé telefony jsou rychlejší než jiné.

Pokud potřebujete zjistit, kolik paměti RAM je v konkrétním modelu iPhonu, můžete se podívat do této tabulky. Zde je uvedena kapacita a typ paměti RAM pro všechny modely iPhonu, počínaje prvním modelem.

Název modelu Paměť RAM (kapacita a typ)
iPhone 13 Pro Max 6 GB LPDDR4X
iPhone 13 Pro 6 GB LPDDR4X
iPhone 13 mini 4 GB LPDDR4
iPhone 13 4 GB LPDDR4
iPhone 12 Pro Max 6 GB LPDDR4X
iPhone 12 Pro 6 GB LPDDR4X
iPhone 12 4 GB LPDDR4
iPhone 12 mini 4 GB LPDDR4
iPhone SE2 3 GB LPDDR4X
iPhone 11 Pro Max 4 GB LPDDR4X
iPhone 11 Pro 4 GB LPDDR4X
iPhone 11 4 GB LPDDR4X
iPhone XS 4 GB LPDDR4X
iPhone XR 3 GB LPDDR4X
iPhone X 3 GB LPDDR4
iPhone 8 Plus 3 Gb LPDDR4
iPhone 8 2 Gb LPDDR4
iPhone 7 Plus 3 Gb LPDDR4
iPhone 7 2 Gb LPDDR4
iPhone SE 2 Gb LPDDR4
iPhone 6S Plus 2 Gb LPDDR4
iPhone 6S 2 GB LPDDR4
iPhone 6 Plus 1 Gb LPDDR3
iPhone 6 1 Gb LPDDR3
iPhone 5C 1 GB LPDDR2
iPhone 5S 1 Gb LPDDR2
iPhone 5 1 Gb LPDDR2
iPhone 4S 512 Mb EDRAM
iPhone 4 512 Mb EDRAM
iPhone 3GS 256 Mb EDRAM
iPhone 3G 128 Mb EDRAM
iPhone 128 Mb EDRAM

Pokud vás zajímá více než jen množství paměti RAM, můžete se podívat do následující tabulky. Zde jsou všechny hlavní funkce všech vydaných modelů iPhone.

Ne každý se zajímá o hry, ale téměř každý má

Jedná se o další flexibilní článek, který je založen na volném čase jednotlivých uživatelů.

Ultrapopulární hry váží až 180 MB jako Subway Surfers a 2,4 GB jako Call of Duty: Mobile a mnoho „jednorázových“ her se nedostane ani do stovky.

Pravděpodobně budete mít tituly všech druhů. Když už, tak si vezměme 5 těžkých her, jako je Forza Street s The Sims Mobile, a 15 menších, ať už je to BADLAND 2 nebo Plague Inc.

Průměrně se nashromáždí asi 15 GB, což je stejně jako u médií velmi závislé na vašem volném čase.

Kolik paměti potřebujete pro iPhone?

Kapacita interního úložiště mladších modelů iPhone 12 mini a iPhone 12 se tedy pohybuje od 64 GB do 256 GB, zatímco pokročilé verze iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max se pohybují od 128 GB do 512 GB. Pokud nechcete přeplácet za paměť, kterou pravděpodobně nevyužijete, nebo naopak ušetřit a ukousnout si při tom lokty, před nákupem si dobře rozmyslete, zda chcete paměť.

READ  Wi-Fi je na iPhone neustále odpojen

Koneckonců je to interní úložiště, kam se ukládají všechny stažené aplikace, hudba, videa, fotografie a další obsah, který denně používáte. Pokud vám dojde místo, nemůžete přidat další: Buď smažte, co nepotřebujete, nebo si kupte další úložiště iCloud.

64 GB paměti vám stačí, pokud.

máte skromnou knihovnu médií nebo jste zvyklí ukládat archiv fotografií, hudby a dokumentů v cloudu. Chytrý telefon pravděpodobně používáte ke komunikaci, na sociálních sítích, k pořizování fotografií a videí v nízké kvalitě a k poslechu zvuku a sledování videí online.

Mějte však na paměti, že se jedná o základní kapacitu a i dalších 5 GB prostoru na iCloudu se může při aktivním používání rychle zaplnit. Vaše zařízení bude určitě pomalejší nebo dokonce zamrzne.

128 GB paměti vám bude stačit, pokud.

hledáte tu nejlepší možnost. Většina uživatelů bude potřebovat pouze takovou kapacitu úložiště, která by měla stačit na několik příštích let. Budete moci ukládat nejen vzdělávací aplikace, zvuky a fotografie, ale dokonce i nahraná videa v rozlišení 4K. Mnoho lidí si také instaluje hry. výkon smartphonu umožňuje hrát bez zamrzání.

Uvědomte si, že velikost aplikací a her časem roste. Například jedna z nejoblíbenějších aplikací Telegram váží asi 100 MB, což není mnoho. Dočasné soubory v podobě hlasových zpráv, dokumentů, videí, které se posílají z chatu do chatu, se však rychle hromadí. Jediný způsob, jak uvolnit paměť, je vymazat mezipaměť. Například aplikace pro zasílání zpráv, sociální sítě, bankovnictví a doručování jídla zaberou v průměru 8-10 GB paměti včetně mezipaměti.

256 GB paměti vám bude stačit, pokud.

potřebujete takříkajíc prostor. Můžete snadno ukládat stažené písničky, filmy, video lekce, hry, které zabírají spoustu místa, jak víme. Přístup k síti není vždy k dispozici, takže je raději ukládáte přímo do zařízení.

Takové množství paměti je navíc užitečné pro ty, kteří pořizují velké množství videí a fotografií, a ještě více pro ty, kteří zpracovávají záběry z iPhonu v profesionálních programech. Zjistit, kolik místa by na to uživatel mohl potřebovat, je složité. Někteří pouze fotografují, jiní pouze nahrávají video, zatímco jiní dělají vše výše uvedené a z pořízených záběrů vytvářejí plnohodnotné projekty. V průměru však uživatel může potřebovat asi 20-30 GB. Ale v této věci neexistují žádná omezení, jak chápete.

512 GB paměti vám stačí, pokud.

nechcete, abyste si na svůj úložný prostor vzpomněli. V chytrém telefonu si budete moci vytvořit a uložit knihovnu her, stejně jako rozsáhlou sbírku hudby a filmů pro všechny příležitosti. Co na to říct: hodně není málo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS