Jak jsem byl zklamaný z klávesnice Apple a pak jsem se k ní znovu vrátil

Jakmile každý uživatel přemýšlí o nové zkušenosti s používáním jeho zařízení. Staré funkce se s ním nudí nebo se nudí. Stalo se mi to také. Vždy jsem používal standardní klávesnici Apple, ale jakmile Cupertinisté povolili klávesnice klávesnice, a tak jsem se rozhodl ponořit hlavou do světa vlastní klávesnice.

Protože je nadpis jasný, vrátil jsem se na standardní klávesnici a v této publikaci se chci podělit o své zkušenosti pomocí jiných produktů a učinit určité závěry.

Je důležité si uvědomit, že sdílím zkušenosti s používáním ruského rozvržení. V angličtině chybí některé problémy, které jsem popsal. Také zvažuji pouze bezplatné klávesnice.

Obchod s aplikacemi je nyní k dispozici mnoho různých klávesnic, z nichž většina jednoduše změní design a prakticky nenabízí nic nového Na základě toho vybral nejoblíbenější a funkční klávesnice, které nabízejí skutečně nové funkce a zkušenosti s používáním.

Apple klávesnice od Apple. K dispozici na iOS. Velikost. zabudována do systému

Klávesnice SwiftKey od společnosti Microsoft. K dispozici na iOS a Android. Velikost. 92 MB.

Go Klávesnice od SungyMobile. K dispozici na iOS a Android. Velikost –170 MB.

Gboard od Google. K dispozici na iOS a Android. Velikost. 165 MB.

Yandex. Klávesnice z Yandexu. K dispozici na iOS a Android. Velikost. 70 MB.

Standardní klávesnice, která splňuje každého majitele produktů Apple. Má velmi přesnou odpověď na kliknutí, že někdy máte pocit, že jste při stisknutí zmeškali, a klávesnice pro vás zamyslela, že jste chtěli stisknout. T9, díky kterému je dosaženo rychlosti tisku, docela přesně chápe to, co chcete psát, ale nedrží se s konkrétními slangovými nebo profesionálními slovy, ale v průběhu času studuje a pamatuje si ta slova, která často používáte. Na velkých obrazovkách iPhone máte příležitost přesunout klávesnici doleva nebo doprava používat smartphone s jednou rukou při psaní textu. Navíc nemusíte jít hluboko do nastavení. Apple také vydal tlačítka přepínání jazyka a diktátu (vokální sada textových zpráv) mimo klávesnici, takže existuje více míst a tlačítek ve srovnání s mladšími modely (iPhone 8 a níže).

Velmi skvělá příležitost, kterou však lze použít s jinými klávesnicemi třetích stran. nahrazení textu. V něm můžete nastavit redukci pro některé fráze nebo výrazy (například pro e.mailovou adresu), abyste snížili počet rutinních vstupů.

Bohužel, standardní klávesnice nelze složit samostatným tlačítkem, protože to jednoduše neposkytuje mechanismus. Někdy je to nepříjemně kombinováno s aplikacemi, kde klávesnice uzavírá přihlašovací tlačítka a další důležité funkce (ahoj, Instagram), takže musíte jít velmi tvrdě skrýt klávesnici.

Jedním z nejotravnějších okamžiků je také absence jednotlivého tlačítka pro emodži, když přepínáte jazyk v pořádku, vždy narazíte na emotikony, když je nepotřebujete. Naštěstí může být klávesnice s emotikony deaktivována, ale pak se zbavíte části funkčnosti zařízení.

První verze Swiftkey byla vydána v roce 2010 na zařízeních Android. Chip klávesnice je druh neuronové sítě, která analyzuje akce uživatele a snaží se předvídat, co chce napsat. V roce 2014 vstoupil Swifkey do zařízení Apple, současně s vydáním iOS 8 s podporou klávesnice třetích stran. V roce 2016 byl Microsoft zakoupen za 250 milionů dolarů.

READ  Jak hodit informace do nového iPhone

Díky klávesnicům třetích stran, zejména Swiftkey, byla pro majitele Apple k dispozici sada pólů. A to opravdu zvyšuje rychlost sady textu, kde ušetříte zlomek vteřiny, abyste stiskli a uvolnili tlačítko. Ve skutečnosti je tomu věnováno hodně pozornosti ve Swifty a dokonce uvnitř aplikace je statistika toho, kolik kilometrů „prošlo“ prstem se sadou textu a kolik času jste ušetřili při psaní ve srovnání s konvenčními lisy.

Pokud tlačíte tlačítko bodem prstem, otevřete nabídku s nejpoužívanějšími symboly, jako je bod, čárka, dotazovací a vykřičníky, ikona „@“ a „#“. Současně neexistuje žádný symbol „Ne.“ V zásadě, na standardní klávesnici je v nabídce úvodní nabídky při kliknutí na „#“

Swiftky má samostatné tlačítko pro nabídku s emodži a pro přepínání jazyka, který potřebujete, abyste přejeli na mezeru na klávesnici, zkracuje to čas mezi přepínáním jazyka, takže je mnohem snazší psát text, kde anglická a ruská slova jsou smíšené. Navíc v nabídce s Emoji je vyhledávací řádek, kde můžete vytočit slovo a vy vás vezme pryč tak.jako by se usmívali a nestrávíte moc času hledáním požadovaných emocí, protože se často děje na standardní klávesnici.

Kromě toho existuje samostatná menu pro hledání GIF, schopnost rychle vyrobit váš gif z klávesnice, existuje samostatná nabídka s kopírovaným textem a mnoha tématy designu.

Bohužel jsem měl člena člena, že neuronové sítě klávesnice se naučí pouze předpovídat vaši sadu, a pro obvyklou sadu nebyla tato funkce přinesena. Také kvůli hojnosti funkcí tlačítka klávesnice je také znatelně menší než na standardní klávesnici od Apple, díky kterému často chybí požadovaná slova. Swiftkei slovník v ruštině je mnohem skromný než obvykle od Apple, kvůli kterému nerozumí nejběžnějším slovům.

Použití takové klávesnice se scvrkává na skutečnost, že text píšete, v určitém okamžiku nechápe, jaké slovo potřebujete prostřednictvím pólů, pokusíte se zadat text standardním způsobem, ale kvůli velikosti Tlačítka, které nechodí, určitě nechodí a musíte to udělat a použít tlačítko pro mytí, a proto rychlost sady textu trpí. Problémy stále vytvářejí, že dopis „U“ je umístěn vedle tlačítka Erasure, proto vám často chybí a místo nastavení dopisu, který umýváte polovinu již získaného slova. Sada sady chybí jednou rukou.

Jak stáhnout klávesnici na iPhone prostřednictvím Google Play?

Prvním místem pro nalezení klávesnice jako na iPhone je samozřejmě obchod Google Play Proto jsme pro vás vyzvedli to nejlepší. Pak se podívejte, jak stáhnout klávesnici jako iPhone:

Vyberte klávesnici z navrhovaného seznamu.

Po instalaci klávesnice viz níže, jak ji zapnout.

Jak nainstalovat novou klávesnici

Po načtení aplikace se před vámi otevře instalační program, který ukáže a řekne, co byste měli udělat krok za krokem, aby mohli začít používat staženou aplikaci. Pokud jste náhodou stiskli „zpět“ a opustili instalační program, jednáme takto:

 • Jdeme do zpráv.
 • Klikněte na pole, kde je napsáno „Zadejte textovou zprávu“. Poté se objeví vaše stávající klávesnice.
 • S gestem shora dolů jsme vydali linku oznámení a viz bod „Vyberte metodu vstupu“. Klikněte na něj.
 • Dále klikněte na název nové aplikace. Chcete.li jej nakonfigurovat, přejděte na samotnou aplikaci, všechna nastavení tam.

Všechno je velmi jednoduché. Nezapomeňte, že na trhu hry existuje spousta klávesnic Android, které se vám mohou líbit, pokud se vám najednou nelíbí to samé jako na iPhone.

READ  Jak aktualizovat Android na Skate Zte

Stáhněte si, zkuste, změňte telefon tak, aby s ním byla práce co nejpohodlnější, protože vývojáři Androidu nám poskytli tuto příležitost.

Emoji klávesnice jako iPhone

Jen designéři Apple jsou za práci odpovědnější a okamžitě nekreslují malý obrázek emocí, ale zpočátku vytvářejí velkou verzi, přitahují všechny své prvky k nejmenším detailům a teprve pak se snižují. Výsledkem je, že snížená verze Emoji v Apple, protože je třeba je nazvat správně, je lepší než Google.

Uživatelé Androidu však mají příležitost převést emodži z iOS pro sebe. Je pravda, že k tomu budete muset změnit standardní klávesnici:

Klávesnice Kika Emoji musí být vybrána ve výchozím nastavení klávesnice

Vyberte si jakýkoli smajlík, který se vám líbí

Je důležité pochopit, že emoji je pouze vnějším designem sady symbolů unico, které iOS a Android, i když interpretovali stejným způsobem, ale vizualizují se jinak. Pokud tedy posíláte ty emodži, které jste dostali přístup k klávesnici Kika Emoji, uživateli s Androidem, uvidí je ve výkonu, ve kterém jsou šití do firmwaru svého smartphonu. To znamená, že je velmi pravděpodobné, že ani neví, že jste mu poslali emotikony z iOS.

Co je to Memoji

Memoji je prototyp uživatele. Program, skenování obličeje a oválu obličeje, automaticky vytváří stejnou animovanou postavu, objevuje se kreslená verze samotného člověka, který zkopíroval obličej. Také v systému iOS existuje příležitost upravit výsledný charakter, změnit ji vlastní svobodná vůle.

Výrobci Apple doslova zasáhli všechny takový vzhled nové postavené funkce, protože pro ni nemusíte stahovat další funkce a aplikace. Tato novinka dobyla všechny majitele iPhone, protože nyní je jejich telefon k dispozici tak zajímavou příležitost, jako je editace a vytvoření vlastního animovaného muže.

O této funkci můžete podrobněji sledovat v tomto videu

Jak vyrobit emotikony iphonu na Androidu

Mobilní zařízení pro iPhone je považováno za standard mimo jiné. A tady není vůbec vysoká cena. Apple vyrábí vysoce kvalitní a promyšlené produkty, jejichž nové funkce jsou vyzvednuty jinými výrobci společností a prodávají ve svých zařízeních. Dále si promluvíme o tom, jak vyrábět emotikony iPhone na telefonu na Androidu.

Jak nainstalovat emotikony iphonu na Android

Mobilní obchod Google Play má užitečnou aplikaci s názvem ZFont. Jeho přímým účelem je dodat další písma do telefonů různých výrobců.

klávesnice, jako, iphone, android

Ale kromě toho má různé sady emotikonů, včetně emodži jako v zařízeních iOS. Aplikace podporuje téměř všechny verze a telefonní společnosti. A s ním budete mít nové příležitosti pro přizpůsobení. Při prvním spuštění aplikace byste měli věnovat pozornost kartám programu.

Nastavení iphon smilers zfont

Po instalaci úsměvu iPhonu do smartphonu stále musíte provést nějaké nastavení. Proto klikněte na zařízení na hlavní obrazovce.

klávesnice, jako, iphone, android

Nyní se můžete vrátit do hlavní nabídky, otevřít zprávy nebo Messenger a napsat zprávu s emotikony iPhone na telefonu Android.

Jak vyrobit emotikony jako iPhone v Xiaomi

Čínská společnost Xiaomi dělá pro celý svět obrovské množství chytrých telefonů. Každý rok existuje stále více a více modelů tohoto výrobce na trhu. Další způsob, jak získat emotikony iPhone, je vhodný pro majitele telefonů z této společnosti. Každý firmware MIUI je vybaven aplikací nazvanou „Témata“.

Zde jsou nejen ty, které byly vytvořeny vývojáři, ale také témata od řemeslníků lidí. Chcete.li získat emotikony, musíte otevřít témata:

 • Najděte linii vyhledávání podle témat;
 • Napište na řádek „iOS emoji“;
 • Znovu načtěte mobilní zařízení;
 • Nyní zkuste otevřít libovolný editor a vybrat sadu emotikonů.
READ  Co lze udělat s blokovaným iPhone

Měly by být přesně stejné jako u mobilních zařízení s operačním systémem iOS. Nyní máte příležitost chlubit se svými přáteli, že píšete zprávu z zcela nového iPhone.

Mobilní aplikace „klávesnice emoji“

Programy Google Play jsou schopny vyrobit jakékoli zařízení z běžného smartphonu s Androidem. Tento obchod je nejoblíbenějším a největším skladováním aplikací. Zde najdete cokoli-od laserové úrovně na nostalgickou hru „Tanchiki 1990“ pro 8bitové herní konzole. Ale musíme pouze změnit standardní sadu emotikonů na iPhone. A další program se s tím vyrovná. „klávesnice Emoji“.

 • Má více než 8 tisíc různých emotikonů a sad. A samotná aplikace podporuje více než 150 jazyků;
 • „Emoji klávesnice“ vám umožňuje nainstalovat nejen sady emotikonů, ale také písma, nálepky, pozadí pro klávesnici. Umožňuje změnit velikost a barvu písma a tlačítek;
 • Vestavěný syntetizér, který umožňuje vytvářet zvuky pomocí tlačítek intuitivně-conquest;
 • Vaše fotografie můžete nahradit z galerie na pozadí a dokonce z klíčů;
 • Existuje možnost vstupu hlasem s předpokládanými tipy pro návrh;
 • Aplikace je často aktualizována a doplněna novými funkcemi.

Chcete.li si vybrat sadu emotikonů ze systému iOS v něm, musíte otevřít odpovídající část v hlavní nabídce a najít sadu. Po jeho aktivaci bude možné zařízení restartovat. Aplikace nevyžaduje kořenovou pravou pro změnu systémové klávesnice. Klávesnice Emoji má dobré recenze na Google Play a stabilní technickou podporu.

Aplikace pro klávesnici iPhone na Androidu

Otevřete přílohu Google Play na vašem smartphonu.

Prostřednictvím vyhledávání nahoře najděte aplikaci klávesnice pro iOS 11 a nainstalujte ji do telefonu.

Po instalaci otevřete aplikaci. Na otevřené stránce klikněte na tlačítko instalace.

Dále musíte nainstalovat aplikaci klávesnice Cheetah, protože je kompatibilní s klávesnicí iPhone.

Dále otevřete aplikaci. Klikněte na tlačítko na tlačítko OS11 na tlačítko na klávesnici.

Dále v nastavení telefonu musíte zapnout klávesnici klávesnice Cheetah. Klikněte na přepínač.

V okně, které se otevírá, přečtěte si oznámení a klikněte na OK.

Dále klikněte na spínač tlačítka.

Vše je připraveno! Nyní na smartphonu Android, skvělá klávesnice, jako je iPhone 10.

Tak jednoduché a rychle si můžete vyrobit klávesnici Android jako na iPhone 10 iOS 11.

Spínač emoji (kořen)

Spínač emodži, na rozdíl od předchozích PPRCCS, není aplikací klávesnice, ale jednoduše nahrazuje standardní sadu emocí Android emocí při používání většiny klávesnic. V tomto ohledu je tato metoda nejúčinnější, ale zároveň bude vyžadovat další akce.

  Nejprve je před instalací nutné smartphone v jedné z existujících metod runit. Nejlepší je použít společné možnosti, jako je SuperSU, k negování jakýchkoli možných problémů.

Jediná menší nevýhoda by měla být zaznamenána pouze postavená.v reklamě, kterou lze odpojit získáním vhodné možnosti.

Nejlepší volba z celého článku zvažovaného v kurzu je přesně přepínač emodži kvůli minimálnímu množství reklamy a poměrně vysoké stabilitě. V každém případě jsou prezentovaná řešení dostatečná k instalaci emotikonů z iPhone na Android.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS