Jak najít složku stažených souborů v iPhonu?

Soubory uložené lokálně se nacházejí ve složce „Na [zařízení]“ na obrazovce Místa. Chcete-li soubory uložit přímo do iPadu, jednoduše je přetáhněte do složky „V iPadu“. Lokální uložení souboru do iPhonu nebo iPodu touch.

Váš soubor PDF bude v aplikaci Knihy k dispozici na jakémkoli iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, který je přihlášen pod stejným Apple ID a má povolenou službu iCloud Drive pro aplikaci Knihy.

Kam se ukládají soubory v iPhonu a iPadu?

Jedním z nejvíce frustrujících problémů zařízení se systémem iOS byla absence tradičního souborového systému pro práci s místními soubory. Na jedné straně je to skvělé, protože to chrání jak před vnějšími vetřelci, tak před špatnýma rukama uživatelů, kteří by mohli něco omylem rozbít.

S příchodem aplikace Soubory na iPhonu a iPadu se však tento problém do jisté míry vyřešil. Nicméně je příliš brzy mluvit o kompletním řešení, existují významné rozdíly oproti systému Android nebo Windows. Tento přístup však již dokáže uspokojit většinu potřeb uživatelů a po vydání systému iOS 13 se objevilo ještě více možností práce se soubory.

Dříve nebylo možné stahovat soubory do iPhonu a iPadu, protože neexistoval způsob, jak je spravovat. Pokud si nyní stáhnete soubor, dokument nebo dokonce video do iPadu nebo iPadu, vše se uloží přímo do aplikace „Soubory“ přímo v zařízení. V adresáři iCloud Drive v aplikaci Soubory je složka Stažené soubory, kam iOS ve výchozím nastavení ukládá všechny stažené soubory.

Kam ukládám soubory v iPhonu a iPadu?

Automaticky zálohuje všechny stažené soubory a následně je synchronizuje se všemi zařízeními Apple sdílejícími stejný účet Apple ID (iCloud).

Jak přenést heslo Wi-Fi do cizího iPhonu nebo iPadu „jedním klepnutím“, aniž byste ho prozradili.

Aplikace má vestavěný archivátor

Druhou nejdůležitější funkcí je vestavěný archivátor. Výsledný archiv budete moci otevřít nebo zkomprimovat potřebná data bez dalších manipulací a aplikací.

READ  Jak zmenšit videa na iPhonu.

Komprese souborů při dnešních rychlostech přenosu dat a kapacitě úložiště nemá žádný skutečný dopad, ale vždy je pohodlnější přenášet a ukládat jeden archiv než stovky souborů.

Stačí soubor stisknout, dokud se nezobrazí kontextová nabídka, a vybrat možnost Komprimovat pro přidání do archivu nebo Rozbalit pro rozbalení.

Jak ukládat stažené soubory v systému iOS

Existuje mnoho typů stahování a je pravda, že to může být matoucí. Některé z nich, například skladby z platforem jako Apple Music, Spotify nebo Tidal, budou uloženy přímo v těchto aplikacích, takže si obsah můžete vychutnat bez nutnosti připojení k internetu. Totéž se děje s audiovizuálním obsahem, například z Apple TV. Netflix nebo HBO. V případě fotografií můžeme jako příjemce těchto nahrávek najít vlastní aplikaci Fotky.

Stahování dokumentů a dalších souborů, které vytvoříme z prohlížeče nebo jiné platformy a které lze uložit do výše uvedené aplikace „Soubory“. Při ukládání souboru můžete vybrat cílovou složku. a název dokumentu. Ve složce „V iPhonu“ může být vyhrazena složka pro stahování tohoto typu dokumentů, ale v závislosti na souboru je lze najít i v jiných složkách s jinými názvy. Pokud máte například počítač Saman Po instalaci aplikace Reader najdete složku s tímto názvem, ve které se zobrazí stažené soubory PDF.

Pokud jde o dokumenty přijaté prostřednictvím aplikace WhatsApp. musíme říci, že je bohužel nelze uložit ve výchozím nastavení. Pokud se jedná o fotografie nebo videa, uloží se do složky WhatsApp v aplikaci Fotky. Zvukové soubory a soubory však nejsou uloženy na místech, která jsou pro uživatele běžně viditelná. Pokud vás nějaký dokument obzvlášť zajímá, můžete ho otevřít ve speciální aplikaci a uložit ho tam. Vrátíme se k případu souborů PDF a Adobe Reader, protože pokud obdržíme tento typ dokumentu prostřednictvím aplikace WhatsApp, lze jej uložit prostřednictvím uvedené aplikace a poté zobrazit v souborech.

V každém případě existuje mnoho platforem a aplikací, kde lze obsah ukládat pomocí příslušných přípon souborů. Měla by se zobrazit, když klepnete na možnosti sdílení.

Kam ukládat soubory Viber v iPhonu?

Pokud máte v nastavení „Multimédia“ aplikace Viber povolenou funkci „Uložit do galerie“, budou všechny příchozí soubory, jako jsou fotografie, obrázky, dokumenty a videa, automaticky uloženy v iPhonu v galerii ve složce nazvané „Viber“.

READ  Jak zálohovat WhatsApp na iPhonu. Závěr

Zvolte nabídku „Nastavení systému“ společnosti Apple. Stiskněte tlačítko „Přihlásit“. Zadejte své Apple ID a heslo. V případě potřeby zadejte šestimístný ověřovací kód zaslaný na důvěryhodné zařízení nebo telefonní číslo a dokončete přihlašovací postup.

Nyní, když víte, kam se stahované soubory v iPhonu ukládají, můžete dokončit našeho průvodce krok za krokem. Doufáme, že nebudete mít žádné potíže při práci se zařízením Apple.

Než však skončíme, dovolte nám připomenout: každý návštěvník stránek může dostat odpověď na svou otázku, stačí popsat svůj problém v komentářích. Budeme reagovat rychle a pokusíme se pomoci každému, kdo to potřebuje.

Jak změnit složku pro stahování v systému iOS 13

1) Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu nebo iPadu s iOS 13.

2) V hlavním seznamu vyberte sekci Safari.

3) Vyberte sekci Downloads (Stažené soubory).

4) Vyberte novou složku, do které budou stažené soubory uloženy.

  • iCloudDrive: Toto je výchozí složka. Safari automaticky stahuje a ukládá stažené soubory na iCloud. Všechny změny v této složce se synchronizují ve všech vašich zařízeních. Nahrávání na iCloud plýtvá mobilním internetovým provozem a také spotřebovává systémové prostředky, což je nevýhoda.
  • OniPhone: Stažené soubory budou uloženy lokálně ve vašem zařízení. To je ideální, pokud nepotřebujete přístup ze všech zařízení.
  • Ostatní: Tato možnost umožňuje vybrat libovolnou složku v Souborech. Může to být složka vyměnitelného média, server SMB nebo služba cloudového úložiště, jako je Dropbox nebo Disk Google.

Pokud máte v zařízení nainstalované služby cloudového úložiště, uvidíte je v seznamu také. Doufáme, že vám tento návod pomohl.

Kde je stažená hudba uložena

Na rozdíl od ostatních souborů, které končí v iCloud Drive, zůstává hudba výhradně v paměti iPhonu. Výjimka: Takový, který jste stáhli z webové stránky a nahráli do Stažených souborů. Pokud se jedná o skladbu zakoupenou v iTunes nebo staženou při poslechu v Apple Music, bude v iPhonu, čímž se sníží kapacita úložiště iPhonu. Existuje několik způsobů, jak ji najít.

  • Přejděte v hlavní nabídce dolů na řádek „Hudba“.
  • Úplně dole najděte blok „Ke stažení“. Horní řádek ukazuje, kolik paměti zabírají stažené skladby.
  • Kliknutím na tuto možnost se dozvíte, co přesně se do iPhonu stáhlo.
READ  jak nahrávat fotografie do cloudu na iPhonu. iCloud.com

Dostupných akcí v této sekci je málo: Jediné, co může uživatel udělat, je odstranit to, co není nutné, a to pomocí tlačítka „Změnit“ nebo posunutím stopy doleva.

Zde je také možné nastavit, aby se hudba automaticky stahovala nebo odstraňovala, když v iPhonu dojde místo (u skladeb, které nebyly dlouho poslouchány).

Další možností je najít v aplikaci Hudba, co jste si stáhli do iPhonu.

  • Otevřete aplikaci na domovské stránce, vpravo nahoře najděte tlačítko „Upravit“.
  • V zobrazeném seznamu způsobů třídění skladeb vyberte úplně dole možnost „Stažená hudba“. Zkontrolujte ji a klepněte na Hotovo.

Alternativní způsob, jak zjistit stažené skladby, vyžaduje použití počítače a aplikace iTunes, takže se používá jen zřídka. Obvykle při synchronizaci dat nebo při vymazávání velkých svazků.

  • Připojte zařízení přes USB k počítači, spusťte iTunes (pro macOS 10.15. „Hudba“).
  • Najděte svůj gadget vlevo, v pravém rohu bude tlačítko „Nastavení synchronizace“. klikněte na něj.

Také zde je k dispozici jen několik akcí: pouze smazat nebo nechat. Vedle položky „Skladby“ můžete zobrazit stažené audioknihy a podcasty.

Kde v Honor ke stažení?

Chcete-li zobrazit stažené soubory, přejděte na: Soubory. Nedávné. Správce stahování. Stažené soubory si můžete také prohlédnout na adrese: Soubory. Kategorie. Interní paměť. Podpora HONOR.

V telefonech se systémem Android se mediální soubory automaticky ukládají do složky WhatsApp/Média. Pokud máte interní paměť, složka WhatsApp se nachází v interní paměti. Pokud nemáte interní paměť, složka bude na kartě SD nebo externí kartě SD.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS