Kde jsou soubory na Androidu z internetu

Od prvního vydání operačního systému Android uplynulo více než 12 let a někteří lidé stále neznají základy jeho práce a nevědí, jak v plné výši používat chytré telefony. I takové jednoduché body, jako je stahování a prohlížení souborů, v nich způsobují potíže. Neví, kde najít stahování v Androidu a kde se stahují soubory na Androidu. Konkrétně pro takové lidi byl tento materiál připraven. Řekne vám, co se jedná o složku „moje soubory“ na Androidu a kde se nachází.

V OS Android pro všechny soubory, které jsou načteny z globální sítě, existuje speciální katalog s názvem „Stáhnout“ („Stáhnout“. Tato složka je obvykle umístěna v kořeni celé paměti, která je k dispozici uživateli. Pro nalezení stažených dokumentů je nutné nainstalovat libovolný správce souborů nebo použít podobný program, pokud obsahuje standardní aplikace pro telefon nebo OS.

Všechna stažená data jsou uložena v odpovídající složce

Poznámka! Pokud byla v telefonu nainstalována odnímatelná paměťová karta, může operační systém vytvořit složku čerpadel a v ní. Chcete.li to provést, při stahování v prohlížeči můžete zadat katalog pro ochranu, tj. Zaregistrujte cestu k ní.

Stažená data mohou být uložena ve speciálních složkách

Co to je

Správce nakladače pro Android. speciální program, který poskytuje dokumenty stahování z internetu. S tím můžete snadno používat obrázky nebo programy, které jste našli na internetu prostřednictvím prohlížeče. Chcete.li stahovat soubory, stačí je vybrat v prohlížeči a program začne automaticky.

Stahování dispečer najdete v Androidu v nabídce smartphonu. Obvykle funguje pouze se standardními prohlížeči. Stahování můžete přidat na vlastní pěst. Chcete.li to provést, zkopírujte adresu URL požadovaného dokumentu do vyrovnávací paměti Exchange, přejděte do programu a přidejte odkaz na správce. Chcete.li používat stažené dokumenty, musíte otevřít dirigent a přejít do složky stahování. Zde najdete všechny své stažené soubory. Po čase mohou systém silně ucpat, takže se pravidelně podívejte do této složky a smazat staré zbytečné soubory.

READ  Jak připojit bezdrátová sluchátka k telefonu Huawei. Připojení k tabletu se systémem Android

Jak to zapnout

Pokud nemůžete najít nástroj v nabídce smartphonu, možná je aplikace odpojena a musíte ji zapnout. Můžete také mít potíže s používáním souborů stažených z internetu. Chcete.li program povolit, přejděte do nastavení. aplikace. vše. Zde najděte dispečer programu (Správce stahování, Správce stahování, načítání), klikněte na něj a klikněte na tlačítko „Povolit“. Poté se aplikace objeví v nabídce smartphonu a můžete ji použít.

Chcete.li zastavit stahování, otevřete ovládací panel smartphonu (nakreslete prst na obrazovce shora dolů), vyberte stažené soubory a klikněte na tlačítko „Změnit“. V závislosti na verzi Androidu může být název nabídky odlišný. Chcete.li úplně vypnout program a odstranit jej z nabídky smartphonu (v tomto případě lze aplikaci vždy obnovit, protože systémové nástroje nelze odstranit), přejděte do nastavení. aplikace. Všechny najděte dispečer klikněte na program a klikněte na tlačítko odpojení. Nyní program zmizí z nabídky smartphonu.

Nepodařilo se najít potřebné informace? Pomůžeme ti.

Online

Zeptejte se a získejte odpovědi přímo na sociální síť

Konzultujte s technickým specialistou online od 9 do 20 moskevských časů

Do 24 hodin zodpovíme obecné a technické otázky

Telefonát

8-800-555-55-55 0-88-55-55-555 0-800-05-555 8-10-800-500-55-500 0-800-555-555 7799 8-10-800- 500-55-500 9977 00-800-500-55-500 0-800-614-40 22-667-400 8888 8-10-800-500-55-500 7799 00-800-500-55-500 0.800-502-000

Chcete.li získat informace o tiskárnách, navštivte webovou stránku HP.

najít, stahování, telefonu, samsung

Individuální podpora

Potřebujete opravy nebo komponenty? Přijďte do servisních středisek Samsung

Dodávka smartphonu zdarma do servisního centra a kurýra zpět

Nastavit, přenést data, aktualizovat firmware a trénovat tak, aby používal smartphone nebo tablet

Kde na Samsung A50 jsou staženy soubory

Nejjednodušší způsob, jak najít načítání, je zobrazit složku s názvem „Moje soubory“.

Zpravidla je to trochu skryté. Chcete.li se tam dostat do nabídky (přesuňte obrazovku, jak je znázorněno na snímek obrazovky níže).

Nyní najděte složku Samsung. je to obvykle první nahoře na levé straně (pokud jste ji neposunuli).

READ  Jak přenést aplikaci ze systému Android do systému Android. Jak přenést hru do jiného telefonu pomocí aplikací

Existuje mnoho nástrojů výrobce, ale máme zájem pouze o jednu. „moje soubory“ klikněte na něj.

Po otvoru najděte a klikněte na ikonu se šipkou dolů „Načítání“. Poté uvidíte vše, co jste stáhli.

Kde hledat uložené soubory na různých telefonech

Navzdory skutečnosti, že verze operačního systému může být stejná, mohou zařízení různých výrobců konfigurovat jinak. To platí také pro vytvoření nebo hledání katalogu stažených dokumentů.

Samsung

Všechno je zde docela jednoduché. Je nutné dodržovat pokyny k kroku.by.krok:

  • Odemkněte si gadget.
  • Přejděte do hlavní nabídky.
  • Najděte aplikaci „Moje soubory“. Často se nachází ve složce Samsung.
  • Klikněte na sekci „Stáhnout“.
  • Zobrazit všechna uložená data z internetu.

Huawei a čest

Smartphony této společnosti mají také svou vlastní aplikaci pro správu stažených obrázků, hudby, aplikací a dokumentů. Obecná výuka je následující:

  • Odemkněte si gadget.
  • Přejděte do hlavní nabídky.
  • Najděte program „soubory“ a přejděte do sekce „Stahování a oblíbené“.
  • Zobrazit všechna data načtená v paměťové paměti.

Jak najít nahraný soubor ve smartphonu Android?

Nezasvěcené uživatelé chytrých telefonů Androidu jsou hodně. Proto jsme se rozhodli ukázat, jak najít nahrané soubory ve vašem smartphonu. Chcete.li je zobrazit, budete potřebovat správce souborů. Shells různých výrobců již zahrnují vytvořená řešení, ale v mém případě to stále musím nainstalovat. Začneme tedy hledáním nejlepšího správce souborů. Dávám přednost kabinetu beta. pohodlné a stylové. Po instalaci aplikace si můžete prohlédnout libovolné soubory smartphonu.

Poté stáhněte soubor z internetu, o který máte zájem. Zpravidla to však může být otevřeno pouhým kliknutím na oznámení, pokud je z nějakého důvodu stočena, ale stále musíte soubor otevřít, správce souborů přijde na záchranu. Pomůže to a jednoduše, pokud jeden z vašich přátel hodil dokument do vašeho smartphonu pomocí kabelu USB. Pak otázka „Kde to je?»Stane se nejdůležitější.

Všechny soubory stažené z internetu jsou uloženy ve složce ke stažení. Chcete.li jej otevřít, musíte otevřít správce souborů a poté najít tuto složku v katalozích. Poté můžete otevřít jakýkoli dříve stažený soubor, včetně instalace APK, ZIP atd.

READ  na obrazovce iPhonu se objevují pruhy, co dělat. Ničivá vlhkost

Pokud nevíte, kde přesně je váš soubor zachován, můžete prohledat kliknutím na ikonu zvětšovacího skla v aplikaci, nemluvíme o kabinetu. Se stejným úspěchem můžete například použít dirigent ES.

Chceme chránit uživatele před náhodnými akcemi. Protože paměť chytrých telefonů je rozdělena do dvou sekcí: systémové a vnitřní, existují rizika mazání systémových souborů, což povede k nesprávné práci smartphonu. K jejich odstranění budete potřebovat kořenové právo, existují však také případy, kdy je přístup kořenů a uživatel sám nemá koncept.

Naučili jsme se tedy najít soubory stažené z internetu. Nabízíme podporovat nezkušené uživatele a komentovat článek, přidáváme jejich doplňky.

Pokud jste z nějakého důvodu nemohli najít aplikaci „soubory“ nebo nedošlo k žádné složce ke stažení (někdy se to také stane), použijte aplikaci souborů z Google.

V souborech Google však najdete nejen soubory, které jste záměrně nahráli do zařízení, ale také soubory Kesha, jakož i mediální soubory aplikací třetích stran. Nejvíce prostoru je zpravidla konzumující fotografie a videa od poslů. Někdy lze jejich odstranění osvobodit až do několika gigabajtů prostoru.

Kde jsou stahování na telefonu?

Zjistěte, kde je stahované akumulované, snadné. Jsou umístěny ve standardních aplikacích s odpovídajícím názvem. Zabudováno do zařízení pracujících na Androidu.

Pokud máte stále dotazy, řekněte nám, abychom položili otázku

najít, stahování, telefonu, samsung

Pokud není staženo umístěno, je povoleno jednat prostřednictvím dirigenta. Vše, co se dříve naložilo do gadgetu, je sestaveno ve stahování. Zde můžete vytvořit potřebné manipulace s dříve staženými soubory. Sledujte, poslouchejte a odstraňte přebytek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS