Vynucené restartování tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Nejprve se podívejme na několik metod souvisejících s obnovením pomocí režimu obnovení. Je možné se k němu dostat, pokud je gadget nabitý více než 15 %. Současně se připojením nabíječky můžete ujistit, že je obrazovka neporušená a konektor USB funkční.

Pokud tedy telefon reagoval na připojení k nabíjení a zobrazil proces doplňování baterie, můžete po dosažení vhodné úrovně pokračovat v těchto manipulacích:

 • Stiskněte současně tlačítka napájení a zvýšení hlasitosti. Podržte je takto, dokud telefon nezačne vibrovat. Jakmile se zobrazí úvodní obrazovka a telefon zavibruje, můžete uvolnit tlačítko napájení. Důležité: někdy funguje kombinace s tlačítkem pro snížení hlasitosti, nikoli s tlačítkem pro zvýšení hlasitosti.
 • V otevřené nabídce vyberte možnost „Restartovat systém“ (v některých verzích „Restartovat systém nyní“).

Zařízení by se mělo rovnou restartovat a následovat normální spuštění systému Android. Mimochodem, pokud se váš přístroj nenabíjí, doporučujeme vyzkoušet jiné kabely USB a nabíječky. Je možné, že problém je v nich a že se telefon jednoduše vybil.

Oprava nezapnutého tabletu Galaxy

Nejčastějším problémem mnoha uživatelů mobilních telefonů je nedostatek energie. Pokud se tablet Galaxy nezapne nebo se nezapne, pomůže vám tento návod.

Příčiny a řešení: Tablet Galaxy se nezapne

Pokud se váš tablet Samsung Galaxy Tab A nezapne a neznáte příčinu. Pak je třeba zkontrolovat mnoho faktorů. V tomto článku vám ukážeme opravu, kterou můžete vyzkoušet, abyste mohli identifikovat a vyřešit problém.

Nabíjení zařízení Galaxy Tab A

Pokud se váš tablet Galaxy Tab A nemůže zapnout po běžném používání a předtím s tím nebyl žádný problém, mohlo by to být jednoduché řešení. Bez dalšího zdržování, prostě to nabijte. Lithiové baterie se mohou vybít a zařízení se nemusí zapnout. Chcete-li to zkontrolovat, nabíjejte tablet po dobu 30 minut, než se jej pokusíte znovu zapnout. Stačí dobít baterii a znovu zapnout zařízení.

Pokud je problém s vaší zásuvkou, zkuste připojit jiný nabíjecí adaptér. To by mělo vyloučit možnost, že zásuvka nenabíjí váš mobilní telefon.

Nabíjení slizem může v některých situacích pomoci. Nabíjení zařízení se nabíjí připojením k počítači. No, bude to chvíli trvat, ale rozhodně to může vyřešit problémy se zařízeními, která se normálně nenabíjejí. Několikrát zcela vybitá zařízení se díky této technologii nepřetržitého nabíjení obnoví za 35 minut až 2 hodiny. Po obnovení zařízení dokončete nabíjení po připojení k síti.

Po připojení k síťové nabíječce stiskněte a podržte současně tlačítka napájení, zvýšení a snížení hlasitosti po dobu 1-2 celých minut. Celý proces může pomoci zapnout zařízení, pokud je samotné stisknutí tlačítka napájení neúspěšné.

Vyměňte nabíjecí příslušenství

Pokud vaše nabíjecí příslušenství nevyhovuje, vyměňte je a použijte jiné příslušenství. Nabíjecí příslušenství se někdy nepohybuje tak dobře jako telefony. Pokud problém přetrvává a karta se po 30 minutách nabíjení nezapne. Pak se ujistěte, že váš adaptér nebo nabíjecí kabel funguje správně. Důrazně doporučujeme zapůjčit si další sadu originálního příslušenství Samsung. Zde je třeba zkontrolovat, zda je hlavní příčinou nenabíjení zařízení adaptér nebo kabel USB. Pokud ano, zkuste si zakoupit nový kabel a adaptér pro své zařízení a ne jiný tablet Samsung.

READ  jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy.

Pokud přesto máte problémy a váš tablet Galaxy Tab se nezapíná, přejděte k dalším krokům řešení problémů uvedeným níže.

Příčinou selhání je poškozený hardware

Galaxy Tab A je obecně výkonný, ale s postupem času nemusí některá zařízení fungovat podle očekávání. Pokud se váš tablet Galaxy Tab A nezapíná, je jednou z hlavních příčin možnost vadného hardwaru. Váš tablet Galaxy Tab A má praskliny nebo škrábance způsobené poškozením hardwaru? Tyto příčiny jsou způsobeny pádem karty nebo nárazem tvrdým předmětem. Tyto dvě příčiny jsou obvykle hlavní příčinou problémů s hardwarem v telefonech. Pokud se problém objeví po pádu zařízení, zvažte pomoc společnosti Samsung. Hlavní příčinou je poškozený hardware a tento problém nelze odstranit žádnou změnou softwaru. Navštivte místního opraváře, který vám odborně poradí.

Pokud se tablet Galaxy Tablet nechce zapnout, zkuste jiné opravy.

Restartování zařízení Galaxy Tab A

Tablet Galaxy Tab A může v tuto chvíli přestat reagovat nebo zamrznout. Jednoduše zkuste vytáhnout baterii a zjistit, zda ji lze rozmrazit. Přijďte se na něj podívat:

Krok 1:

Stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí obrazovka servisního spouštěcího režimu.

Krok 2:

Na obrazovce „Service Boot Mode“ vyberte možnost „Normal Boot“. Případně můžete pomocí tlačítek hlasitosti přepínat mezi dostupnými možnostmi a tlačítkem napájení vybrat možnost. Celý proces může trvat 60 sekund.

Pokud se zařízení nezapne, stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 5-10 sekund. Ujistěte se, že je zařízení zapnuté, ale nenabíjí se, vypněte a znovu zapněte zařízení, poté jej plně nabijte a test opakujte.

Problém s nabíjecím portem

Dalším hlavním důvodem, proč se zařízení Galaxy nezapne, je to, že v nabíjecím portu je něco, co brání jeho nabíjení. Zkuste zkontrolovat nabíjecí port pomocí lupy, pokud ji máte. Pokud zjistíte, že se uvnitř nachází chmýří, nečistoty nebo cizí předměty, může to být příčinou vybití baterie. Použijte také plechovku se stlačeným vzduchem, abyste vyfoukali případné žmolky nebo nečistoty. Nevkládejte nic dovnitř, aby nedošlo k poškození systému.

Přítomnost vody, koroze nebo vlhkosti může samozřejmě blokovat nabíjení. Pokud se vám zdá, že je port mokrý, nevysušujte jej stlačeným vzduchem, protože ten vlhkost zatlačí hluboko dovnitř. Místo toho nechte vodu několik hodin odtékat. Voda se po několika hodinách normálně odpaří.

Dalším možným důvodem, proč nabíjecí port nemusí fungovat správně, je jeho poškození nebo ohnutí kolíku. Jednoduše zkuste zkontrolovat vnitřek portu pomocí lupy. Pokud vidíte ohnutý nebo poškozený kolík, zkontrolujte zařízení opravené společností Samsung.

Restartování do nouzového režimu

Pokud se karta stále nezapíná, měli byste zkontrolovat, zda to není způsobeno špatnou aplikací třetí strany. Ne všechny aplikace jsou si rovny a nepřátelská nebo špatně napsaná aplikace může narušit fungování systému Android. Pokud má váš tablet Galaxy Tab A po instalaci aplikace problém, může to být způsobeno tím, že. Jednoduše zkuste restartovat počítač v nouzovém režimu. Po úspěšném spuštění zařízení Galaxy Tab A v nouzovém režimu se problémy s aplikací objevují jen zřídka.

Pokud chcete spustit jednotku v nouzovém režimu:

Krok 1:

Když se zařízení vypne, stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti, dokud se nezobrazí obrazovka Samsung Galaxy Tab A.

Krok 2:

Jakmile se na obrazovce objeví, jednoduše uvolněte tlačítko napájení, ale neuvolňujte tlačítko pro snížení hlasitosti.

Krok 3:

Pokračujte v podržení tlačítka snížení hlasitosti, dokud se v levém dolním rohu domovské obrazovky nebo odemykací obrazovky nezobrazí nouzový režim, a poté jej uvolněte. Může to trvat až 45 sekund.

Krok 4:

Pokud se zařízení úspěšně spustilo v nouzovém režimu, můžete problém vyřešit identifikací aplikace a jejím odinstalováním.

READ  Jak vymazat mezipaměť v televizoru Samsung Smart TV. Jak odinstalovat předinstalované aplikace v televizorech Samsung Smart TV?

V tomto režimu nezapomeňte zakázat aplikace třetích stran a používat předinstalované aplikace. Pokud se tablet Galaxy Tab A úspěšně restartuje v nouzovém režimu, znamená to, že problém je způsoben špatnou aplikací. Jednoduše odinstalujte aplikaci, kterou máte nainstalovanou, a zkontrolujte, zda se problém vyřeší. Pokud problém přetrvává, jednoduše použijte proces výjimky ke kontrole nepoctivé aplikace. Pojďte, podíváme se, jak na to:

karta, samsung, galaxy, nezapne

Krok 1:

První spuštění v nouzovém režimu.

Krok 2:

karta, samsung, galaxy, nezapne

Krok 3:

Jakmile potvrdíte, že na vině je aplikace třetí strany, můžete zahájit její individuální odstranění. Doporučujeme vám začít od nejnovějších přidaných položek.

Krok 4:

Po odinstalování aplikace telefon normálně restartujte a zkontrolujte, zda se problém objeví.

Krok 5:

Pokud se tablet Samsung Galaxy Tab A stále nedaří správně zapnout (ale funguje v nouzovém režimu), zopakujte kroky 1-4.

Spuštění do režimu obnovení

Pokud nemůžete zařízení restartovat ani spustit v nouzovém režimu, můžete místo toho zkusit spustit program pro obnovení. V režimu obnovení můžete provést 2 možnosti. Pokud fungují správně, používejte zařízení normálně.

Krok 1:

Как заменить в Samsung Galaxy внутреннюю память на внешнюю SD карту при загрузке из интернета

Po vypnutí zařízení stiskněte a podržte současně tlačítka napájení, domovské obrazovky a zvýšení hlasitosti.

Krok 2:

Pokud se to podaří, měla by se na obrazovce zobrazit nabídka režimu obnovení.

Krok 3:

Chcete-li tento problém vyřešit, zvažte nejprve aktualizaci mezipaměti systému výběrem možnosti vymazat oddíl s mezipamětí.

Krok 4:

Pokud vymazání oddílu mezipaměti nepomůže, spusťte obnovení továrního nastavení výběrem možnosti vymazat data / obnovit tovární nastavení.

Ujistěte se, že obnovení továrního nastavení odstraní z tabletu všechna neuložená osobní data. V současné době bohužel neexistuje žádný způsob zálohování souborů, takže se smiřte s tím, že později nebudete moci nic obnovit.

Testováno nebo opraveno

Pokud se tablet Galaxy Tab A nezapne ani po provedení všech výše uvedených řešení, může být problém způsoben něčím závažnějším. Pro koncového uživatele toho v této fázi nemůžete udělat příliš mnoho, takže nejlépe uděláte, když si necháte pomoci od společnosti Samsung. Navštivte nejbližší prodejnu Samsung nebo jejich servisní středisko a nechte si mobilní telefon zkontrolovat nebo opravit.

Zde je vše o nezapnutém tabletu Galaxy Tablet. Pokud patříte mezi uživatele, kteří mají stejný problém, dejte nám prosím vědět. Pokud se vám tento článek zdá užitečný, napište nám své návrhy do komentářů níže. Našli jste nějakou další metodu, kterou podle vás nemůžeme popsat v tomto článku?? Nabízíme bezplatné opravy problémů se systémem Android, takže pokud máte potíže se svým zařízením se systémem Android. Pak nám neváhejte dát vědět níže!

Samsung Galaxy se nezapne. Obnovení smartphonu

Smartphony nebo tablety Samsung Galaxy mohou někdy přestat fungovat i bezdůvodně. Operační systém Android se zhroutil, ale nejčastěji mají uživatelé problémy kvůli předinstalovaným právům ROOT. Nyní se dozvíte, jak své zařízení oživit. pokud se ovšem nejedná o hardwarovou závadu.

Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, a my začneme těmi nejzřetelnějšími a nejjednoduššími.

Běžné příčiny

Tablet Samsung se nezapne. Tento problém je mnohem častější, než si myslíte. Většina lidí panikaří, což je normální, ale měli by si uvědomit, že někdy příčina není vážná a problém lze snadno vyřešit.

Zde je několik možných důvodů, proč se váš tablet Samsung nezapne:

 • Zůstane viset v režimu vypnutí. Když tablet Samsung vypnete a pokusíte se jej znovu zapnout, může někdy zůstat v režimu vypnutí nebo spánku.
 • Nízká úroveň nabití baterie : váš tablet Samsung mohl být zcela vybitý a vy jste to neviděli, nebo obrazovka mohla špatně interpretovat úroveň nabití vašeho tabletu.
 • Poškozený software a/nebo operační systém
 • Tablet Samsung zanesený prachem : tablet se může snadno zanášet prachem. To způsobí přehřátí a nestabilitu systému.
 • Vadný hardware a komponenty : v některých případech se mohou vnitřní hardwarové komponenty rozbít nebo odpojit.
READ  Jak zapnout Wi-Fi na televizoru Samsung. Co potřebujete k připojení televizoru k internetu přes Wi-Fi

Nejhorší scénář

Ale nejhorší a nejvzácnější scénář je, když se Samsung p5200 nezapne nebo nereaguje na nabíjení a vy jste zařízení vůbec netrápili. Přesnou příčinu vám v tomto případě může sdělit pouze místní středisko technické podpory. možných příčin jsou tisíce. Od banálního selhání baterie až po poruchu základní desky nebo procesoru. Včetně možnosti uvolnění kontaktů, což je ten nejlepší případ.

Pokud se Samsung p5200 nezapne a nereaguje na nabíjení a neprovedli jste se zařízením žádné úkony, které by mohly porušit záruční podmínky, odneste jej do servisu a nechte jej vyřešit odborníky. I zde je třeba být opatrný.

Fyzické poškození hardwaru

Děti mají tablet neustále u sebe a často ho upustí. Rozbitá obrazovka tabletu může vyvolat dojem, že se zařízení nezapíná. Zařízení vizuálně nereaguje na tlačítka. Při mírně rozsvíceném podsvícení. Pokud zařízení upustíte, měli byste se okamžitě obrátit na servis. Kromě rozbitého displeje může náraz ovlivnit i činnost dalších částí hardwarové platformy.

Pro vaši informaci! Pokud je jediným problémem snímač, lze jej vyměnit vlastníma rukama.

Pokud obrazovka na tabletu zhasne a nezapne se, ale zároveň se stavem nabíjení a baterie, kontakty jsou v pořádku. s největší pravděpodobností se jedná o poruchu videoadaptéru. Nejčastěji je způsoben přehřátím. K vyřešení problému budete potřebovat odbornou pomoc. Pokud je zařízení v záruce, měli byste jej odnést do servisu. Pokud ne, vyhledejte soukromou opravnu podle recenzí jejích odborníků.

Problémy a řešení nabíjení tabletu Samsung Galaxy Tab

Majitelé tabletu Samsung Galaxy Tab si stěžují, že nabíjení tabletu se někdy stává skutečným „mučením ve tmě“: indikátor nabíjení nezobrazuje úroveň nabití baterie, takže není jasné, zda zařízení vůbec funguje. Pokud se tablet nezapne ve stejnou dobu, pouze vyvoláte poplach.

Proč se tablet nenabíjí?? Zvažte hlavní příčiny:

Почему смартфон не видит сим карту? Не работает Sim карточка на телефоне Андройд/iPhone что делать?

 • Nabíječka je rozbitá.
 • Napájecí konektor je vadný.
 • Řídicí čip napájení je vypálený.
 • Problémy v konečném důsledku.

Toto jsou hlavní důvody, proč se tablet Samsung Galaxy Tab 2 nenabíjí, a proto se nezapne. Nyní přejděme k prozkoumání možných řešení problému, se kterým jste se mohli setkat.

Kvůli nesprávnému fungování operačního systému Android může dojít k softwarovým závadám, které vedou k tomu, že tablet Samsung. se nezapne. Řešením budou tyto manipulace s přístrojem: restartování, obnovení továrního nastavení a přeflashování. Nechte si nainstalovat nový firmware od odborníka. Kontaktovat servis tabletu Samsung. Můžete také provést úplný restart nebo vstoupit do nabídky obnovení a obnovit nastavení. Za předpokladu, že nedošlo k vážné hardwarové závadě.

Je třeba vyměnit zlomený pahýl tlačítka napájení. Když se tablet Samsung nezapne, protože selhalo tlačítko napájení, můžete problém vyřešit sami pouze s potřebnými dovednostmi a nástroji.

V ostatních případech byste se měli obrátit na opravnu, aby nedošlo k poškození vašeho zařízení.

Problém s baterií vašeho zařízení

Baterie vašeho tabletu není zrovna příjemná záležitost. Ne u všech modelů lze najít novou baterii. V takových případech musíte díl objednat z Číny a dlouho čekat. Pokud chcete zjistit, zda je baterie vadná, můžete zařízení odnést do servisního střediska, kde situaci posoudí. Upozornění: vyjmutím baterie zaniká záruka. Odborníci si všimnou, že šrouby byly vyšroubovány.

Телефон не видит сим-карту? Не беда. исправляем эту ошибку!


| Denial of responsibility | Contacts |RSS