Viz ! Zde iPhone ukládá smazané soubory

Jednou z otázek, které si uživatelé iPhonu často kladou, je. Kam se ukládají smazané soubory. Pokud v iPhonu odstraníte soubor, budete chtít vědět, kam vlastně patří. Ať už se ze zařízení trvale odstraní, nebo se uloží do skryté tajné složky v iPhonu.

Tento průvodce se zaměřuje právě na tuto otázku, kde se na iPhonu nacházejí smazané soubory a zda existují způsoby, jak tyto smazané soubory najít. Objevíte několik způsobů, jak obnovit soubory, i když byly ze zařízení odstraněny.

Skryté fotografie

Pokud jste nějaké fotografie a videa skryli, zobrazí se pouze ve skrytém albu, ale z obecné galerie zmizí. Chcete-li je znovu zobrazit, otevřete složku Fotky v zařízení a přejděte do části Alba. Přejděte do alba „Skryté“ a vyberte soubor, který chcete obnovit. Vyberte možnost „Sdílet“ a „Zobrazit“.

Nezapomeňte, že v aplikaci iCloud Photos jsou fotografie skryté v jednom zařízení skryté ve všech zařízeních najednou. A lze je také obnovit.

Pokud jste v aplikaci Fotky ztratili fotografii nebo video, použijte tyto tipy k jejich nalezení.

Zkontrolujte složku „Nedávno odstraněné

Je možné, že jste omylem smazali fotografii nebo video, které se nyní nachází ve složce „Nedávno smazané“.

Vybrat alba nedávno odstraněných fotografií. Pokud se fotografie v této složce ztratí, můžete ji přesunout zpět do alba „Všechny fotografie“.

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Položky ve složce „Nedávno odstraněné“ se uchovávají po dobu 30 dnů. Poté jsou trvale odstraněny.

Obnovení smazaných fotografií iPadu ze zálohy iTunes

Pokud jste již zálohovali iPadNení problém obnovit smazané fotografie na iPadu prostřednictvím iTunes. Všechny smazané snímky jsou uloženy v záložním souboru, který jste nedávno vytvořili. Smazané fotografie iPadu můžete plně obnovit z nejnovějšího záložního souboru nebo můžete obnovit smazané fotografie ze záložního souboru iTunes pomocí nástroje iPhone Data Recovery. Postupujme podle níže uvedeného návodu.

Nainstalujte a spusťte iPhone Data Recovery v počítači a vyberte „Obnovit ze záložního souboru iTunes“.

Vyberte jednu ze záloh iPadu a klikněte na tlačítko „Spustit skenování“. Poté se zobrazí všechny zálohované fotografie ze zařízení iPad.

Vyberte fotografie, které chcete obnovit, a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ vpravo dole obnovte smazané fotografie iPadu.

Obnovení fotografií do iPhonu přes iTunes

Obnovení fotografií pomocí iTunes je také poměrně snadné, ale obnovit lze pouze fotografie, které byly dříve synchronizovány. Pokud jste právě stáhli nebo pořídili fotografii a poté ji smazali, můžete ji získat zpět pouze pomocí softwaru pro obnovu souborů, což je třetí způsob.

Připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes.

Vyčkejte na dokončení synchronizace nebo ji ručně ukončete.

Přejděte do sekce fotografií a zaškrtněte ty, které chcete vrátit do smartphonu.

Přejděte do hlavní části s informacemi o smartphonu a spusťte synchronizaci.

Po dokončení synchronizace se fotografie přenesou zpět do smartphonu.

Dalším způsobem obnovy souborů prostřednictvím iTunes je použití zálohy systému, ale tím se vymažou všechna data ve smartphonu, která jste zálohovali, a je to také časově náročnější.

READ  Jak vytvořit mrak na iPhonu. Nastavení jednotky iCloud v počítači se systémem Windows a macOS

Samotný iTunes je hlavní aplikací pro Apple iPhone od jeho výrobce. Nástroj je zdarma a má obrovskou škálu funkcí a hudební knihovnu s mnoha miliony skladeb, stejně jako pořady a filmy. Vše je plně licencováno. Pravidelně aktualizováno, s verzí pro Windows od Windows 7 a verzí pro MAC. Podporuje jakoukoli verzi iPhonu i jakéhokoli jiného přenosného zařízení Apple.

Obnovení smazaných a ztracených fotografií na iPhonu 13 / 12 / 11 pomocí iTunes

Ztracené fotografie můžete obnovit také prostřednictvím iTunes. Jediná nuance této metody spočívá v tom, že lze obnovit pouze fotografie, které byly synchronizovány dříve. Pokud jste si však nedávno stáhli nebo pořídili fotografie do svého chytrého telefonu a poté je smazali, lze je obnovit pomocí programu, který popisujeme následujícím způsobem.

Chcete-li tedy obnovit smazané nebo ztracené fotografie v iPhonu, musíte postupovat podle následujících kroků:

Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Vyčkejte na dokončení synchronizace;

V iTunes vyberte fotografie, které chcete obnovit;

Přejděte do hlavní části s informacemi o smartphonu a spusťte synchronizaci.

Po dokončení synchronizace budou vaše fotografie obnoveny do zařízení.

Obnovení smazaných a ztracených fotografií na iPhonu 13 pomocí UltData

UltData je skvělý pomocník pro obnovu smazaných fotografií. Umožňuje vracet obrázky třemi způsoby:

 • Ze samotného systému iOS. Zařízení (v případě, že jste nezálohovali obsah iPhonu)
 • Obnovení z iTunes (v případě, že jste zálohovali)
 • Obnovení ze záložních souborů iCloudu (v případě, že jste je zálohovali)

Ze samotného zařízení iOS

Krok 1 Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci do počítače.

Krok 2 Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Software automaticky zjistí model vašeho zařízení.

Krok 3 V horní části okna programu vyberte možnost „Obnovit ze zařízení iOS“. Stiskněte tlačítko „Scan“. Po dokončení skenování se zobrazí kompletní seznam fotografií.

Poznámka: Fotografie si můžete prohlédnout také pomocí funkce náhledu.

Krok 4 Nyní je třeba vybrat fotografie, které chcete obnovit.Pak zadejte cestu obnovení. do iPhonu nebo export do počítače. Poté klikněte na tlačítko „Obnovit“ a počkejte na jeho dokončení.

Obnovení smazaných fotografií na iPhonu 11 ze zálohy iTunes

Tato metoda je vhodnější, pokud jste již vytvořili zálohu iTunes. Pomocí programu můžete ručně vybrat fotografie, které chcete obnovit.

Spusťte aplikaci a přejděte na „Obnovit ze zálohy iTunes“.Tím se automaticky zobrazí všechny zálohy iTunes v počítači. a vyberte možnost „Fotky„, pak můžete obnovit data, která chcete zachovat.

Obnovení smazaných fotografií ze zálohy iCloud

V aplikaci iCloud musíte vybrat režim obnovení. Zkontrolujte také podrobnosti o každém souboru zálohy (název, datum, verzi a velikost). Vyberte typy souborů, které chcete stáhnout a skenovat. Dále je třeba vybrat formáty souborů.Za tímto účelem zadejte „Output Settings“ a klikněte na „Recover“.

Pokud jste tedy omylem smazali fotografii na iPhonu 11 nebo ji ztratili při přenosu ze starého iPhonu do nového iPhonu 11, v tomto článku najdete různá řešení. Jistě nejvhodnější způsob. Obnovení fotografií pomocí softwaru. Výhodou je, že je bezpečný a účinný. Děkujeme za přečtení a těšíme se na vaše hodnocení.

Obnovení ztracených fotografií iPhonu pomocí nástroje pro obnovení systému iOS

„Zmizelo mi fotoalbum na iPhonu, které obsahuje tisíce fotografií z posledních několika let! Jak mohu obnovit fotografie, které zmizely z iPhonu 7??“

Pokud jste ručně neodstranili fotografie z iPhonu, musí být příčinou systémové chyby. Je to způsobeno něčím špatným v systému iOS, co způsobilo zmizení fotografií z iPhonu.

Zdá se však, že věci se řeší obtížněji. Během této doby se můžete obrátit na společnost Apeaksoft iOS System Recovery s žádostí o pomoc. Jedná se o profesionální, ale snadno použitelný program pro obnovu systému iPhone, který vám pomůže uvést odpojený iPhone zpět do normálního stavu, včetně nalezení chybějících obrázků způsobených systémovými problémy. Tímto způsobem můžete opravit systémové chyby iPhonu během několika kliknutí.

 • Návrat iPhonu do režimu DFU, režimu obnovení, režimu sluchátek a dalších abnormálních situací do normálu.
 • Podpora iOS 12 / 11 a nejnovějších modelů iPhone XS / XR / X / 8 Plus / 8 / 7 Plus / 7 / SE / 6s Plus / 6 Plus / 6 / 5, iPadu a iPodu.
 • Obnovení odpojeného zařízení iOS v režimu obnovení nebo v režimu DFU.
 • Obnovení odpojeného iPhonu / iPadu / iPodu bez vymazání nebo poškození aktuálních dat.
 • Obnovení systému iOS do počítače Mac nebo PC bez ztráty dat.
READ  Apple stahuje největší ruskou síť sociálních médií z App Store

Step aerobik 1. Spuštění softwaru pro obnovení systému iOS

Stažení a instalace nástroje pro obnovu systému iPhone. Kliknutím na „Obnovit systém iOS“ bezpečně opravíte fotografie chybějící z iPhonu po aktualizaci, obnově a z jiných důvodů.

Step aerobik 2. Připojení iPhonu k počítači

Připojení iPhonu k počítači se systémem Windows nebo Mac pomocí kabelu USB zip. Níže si přečtěte, jaké změny se stanou s vaším iPhonem po obnovení ztracených fotografií iPhonu. Pokud souhlasíte, stiskněte tlačítko „Start“.

Step aerobik 3. Vstup do režimu DFU

Musíte uvést iPhone do režimu DFU pomocí průvodce krok za krokem. U iPhonu 6 a starších běžných uživatelů Apple můžete podržením a stisknutím tlačítek Domů a Napájení po dobu přibližně 10 sekund a následným uvolněním tlačítka Napájení vstoupit do režimu DFU a zjistit.

Step aerobik 4. Kontrola zjištěných informací o iPhonu

Po zjištění iPhonu pomocí nástroje iOS System Recovery zkontrolujte níže uvedené informace včetně kategorie zařízení, typu zařízení, modelu zařízení a verze systému iOS, které chcete aktualizovat. V případě potřeby opravte nesprávné položky.

Step aerobik 5. Obnovení ztracených fotografií z iPhonu

Kliknutím na tlačítko „Opravit“ stáhněte firmware a obnovte systém iOS. Zobrazí se ukazatel průběhu, který vás informuje o tom, jak dlouho můžete čekat. Tento výkonný software pro opravu systému iOS umožňuje opravit různé problémy, jako je iPhone zaseknutý na logu Apple, nepřipojení Facetime atd.

Po opravě se vraťte do rozhraní pro obnovu dat iPhone. Můžete obnovit data z iPhonu, zálohy iTunes nebo zálohy iCloudu. Zvolte „Obnovit ze zařízení iOS“ a uvidíte, že různé soubory iOS jsou uvedeny v kategoriích. Na levém ovládacím panelu najdete všechny oblíbené typy dat, jako jsou kontakty, zprávy, obrázky, skladby, videa a další.

Stačí klepnout na konkrétní složku s fotografiemi vlevo a v pravém okně můžete zkontrolovat podrobnosti. Vyberte zmizelé fotografie z iPhonu a kliknutím na tlačítko „Obnovit“ je snadno získáte zpět.

Pomocí nástroje iOS System Recovery můžete bez problémů opravit další problémy se systémem iOS a obnovit zmizelé soubory. Existuje nový způsob, jak můžete pravidelně zálohovat svá důležitá data v systému iOS jedním kliknutím pomocí aplikace Apeaksoft iOS Data Backup and Restore.

zmizely, fotky, iphonu, hlavní

Až vám příště zmizí fotografie z iPhonu, můžete zmizelé nebo smazané fotografie z iPhonu obnovit jediným kliknutím.

Kde se nachází složka nedávno odstraněných fotografií v iPhonu

Jak bylo uvedeno výše, iOS je navržen s velmi užitečnou funkcí „Nedávno smazané“, která vám dává druhou šanci zobrazit omylem smazané fotografie a vrátit je do iPhonu. V této části se dozvíte, kde jsou nedávno odstraněné fotografie v iPhonu a jak obnovit odstraněné fotografie.

Vyhledání nedávno smazaných fotografií na iPhonu

Odemkněte iPhone a otevřete aplikaci Fotky. Po vstupu do aplikace klepněte v dolní části obrazovky iPhonu na položku Alba. Přejděte dolů a najdete album Nedávno smazané.

Obnovení nedávno smazaných fotografií na iPhonu

Klepněte na možnost Nedávno odstraněné a můžete si prohlédnout všechny odstraněné fotografie za posledních 30 dní. Klepnutím na libovolnou fotografii můžete snadno zobrazit podrobnosti. V pravém dolním rohu obrazovky můžete klepnout na možnost Obnovit. A pak Obnovit fotografii pro snadné obnovení obrázku a jeho vrácení do knihovny fotografií. Můžete také stisknout tlačítko Vybrat vpravo nahoře a poté vybrat možnost Obnovit vše a rychle obnovit nedávno smazané fotografie.

READ  iPhone 7 zapomněl Apple ID

Vezměte prosím na vědomí, že odstraněné fotografie a videa budou uloženy v sekci „Nedávno odstraněné“ po dobu 30 dnů. Položky budou z iPhonu trvale odstraněny. Pokud v této složce smažete, bude trvale smazán i cílový soubor.

V albu My Photo Stream nejsou žádné fotografie

Pokud je povolena funkce iCloud Photos, fotografie z alba Photo Stream z jiných zařízení se přesunou do alba All Photos. Pokud není služba iCloud Photos aktivována a v části „My Photo Stream“ nejsou žádné fotografie, postupujte podle následujících kroků.

 • Ujistěte se, že máte na Macu aktivní připojení k internetu. Bez připojení k internetu se v aplikaci Fotografie nezobrazí žádné aktualizované soubory alba My Photo Stream.
 • V počítači Mac vyberte možnost „Předvolby systému“. iCloud. Ujistěte se, že všechna ostatní podporovaná zařízení používají stejné Apple ID.
 • Otevřete aplikaci „Fotografie“. Vyberte možnost Nastavení iCloudu (nebo Streamování fotografií).
 • Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko My Photo Streaming.

iPhone často nenačítá fotografie v galerii. zjistěte, jak tuto závadu odstranit.

Každý může zjistit, proč iPhone nenačítá fotografie do galerie. k vyřešení tohoto problému nemusíte být odborník.

Fotografie se nemusí nahrát do galerie kvůli nastavení služby iCloud. Pokud je v nastavení iPhonu povoleno odesílání fotografií na iCloud bez jejich uložení do zařízení, v galerii se nezobrazí.

Uživatelé se často setkávají nejen s otázkou, proč se fotografie iPhone nenahrávají do galerie, ale také s otázkou špatné kvality těchto fotografií. Za špatnou kvalitu a rozmazané fotografie může nastavení iPhonu. V tomto případě jste v nastavení smartphonu povolili „odesílání fotografií do cloudu“. Na vině je nastavení iPhonu.

Pokud je v nastavení iPhonu povolena funkce úspory paměti, všechny původní fotografie se okamžitě přenesou do cloudu, zatímco jejich komprimované kopie zůstanou ve vnitřní paměti smartphonu

Jako obvykle má každý uživatel na výběr. Pokud se setkáte s problémem, proč se fotografie z iPhonu nenahrávají do galerie, můžete vybrat možnost „Optimalizovat úložiště“. V tomto případě se po vyčerpání paměti iPhonu všechny fotografie v dobré kvalitě přenesou do úložiště a v telefonu zůstanou pouze komprimované kopie fotografií. Takové fotografie jsou označeny vykřičníkem buď v rohu, nebo uprostřed fotografie.

Další možností je uložit originály. Poté se fotografie také nahrají na iCloud, ale původní fotografie zůstanou v telefonu. Vykřičník se ve zdroji nezobrazí. Ukládání fotografií v plné velikosti na iPhone má své výhody i nevýhody.

Odpověď na otázku, proč se fotografie v galerii na iPhonu nenačítají, spočívá v tom, že je povolena „optimalizace úložiště“. abyste mohli prohlížet fotografie v plné velikosti, musíte „optimalizaci úložiště“ vypnout

Výhodou funkce „Optimalizace úložiště“ je, že tento způsob ukládání fotografií je vhodný pro uživatele, kteří si zřídkakdy prohlížejí celé fotoalbum a prohlížejí si jen některé fotografie

zmizely, fotky, iphonu, hlavní

„Optimalizace úložiště“ šetří spoustu vnitřní paměti iPhonu. Nevýhodou je, že pokud chcete odeslat fotografii nebo sledovat video, musíte mít připojení k internetu

Měli byste si zvolit možnost ukládání, která nejlépe vyhovuje vašim každodenním potřebám.

Proč nemohu stáhnout fotografie z aplikace WhatsApp do iPhonu

Otázka, proč se fotografie z iPhonu nenačtou do galerie, pokud byly odeslány prostřednictvím aplikace WhatsApp, je také často relevantní. Řešení tohoto problému je také v nastavení. Otevřete nastavení aplikace WhatsApp a zaškrtněte políčko „Uložit všechny fotografie a videa v zařízení“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS