Jak zvýšit paměť na iPhone

Chcete.li zvýšit paměť na iPhone, budete se muset uchýlit k externím dopravcům, protože značka neposkytuje paměťové karty pro zařízení na iOS. Všechny druhy cloudových úloh a přenosných pevných disků vám umožňují rozšířit objem smartphonu a synchronizovat všechny dostupné soubory. Zvažte všechny dostupné metody a jejich funkce.

Pokud na smartphonu s iOS končí volný svazek, může uživatel použít další paměť tím, že se uchýlí k různým online službám a fyzickým dopravcům.

Vnitřní objem můžete rozšířit pouze pomocí externí paměti. Pokud se uživatel rozhodne kontaktovat servisní středisko ručním zvýšením jednotky odstraněním mikroúvěru, aby jej nahradil jiným, poruší to uživatelskou politiku společnosti a v budoucnu povede k vážným problémům. Apple nyní přísněji souvisí s jakýmikoli technickými změnami v zařízeních.

Ve všech telefonech iPhone neexistuje žádný slot pro paměťovou kartu, není možné ji nainstalovat a jakýkoli zásah do hardwaru je považován za nezákonný a může vést k blokování telefonu výrobcem.

Jak rychle zvýšit volnou paměť na iPhone pomocí WhatsApp

Protože WhatsApp ukládá všechna data v šifrovaném formuláři na zařízení, budou smazána bez možnosti zotavení, takže pečlivě zkontrolujte, že je vybrán požadovaný typ dat pro odstranění.

Jak rozšířit vzpomínku na iPhone a iPad

Externí pohon s Wi-Fi

Nejjednodušší způsob, jak vyřešit problém s nedostatkem bezplatné paměti v iPadu/iPhone, je zakoupit jednotku s připojením Wi-Fi, zapisuje to závislost. Obvyklý vnější HDD s integrátem USB není vhodný, protože zařízení iOS nemají vhodný konektor. A práce s tabletem, ze kterého se drátění vylepšuje, je nepohodlná.

Bezdrátové jednotky jsou spojeny pomocí Wi-Fi. Současně je aplikace nainstalována v paměti iPad/iPhone, prostřednictvím které je systém souborů navigován, synchronizace souborů, a také vyhledávání a práce s daty. Postavená.v baterii zajišťuje fungování jednotky v mobilních podmínkách. Například můžete sledovat filmy uložené v paměti jednotky na obrazovce tabletu na silnici, zatímco samotný disk bude ležet v batohu nebo tašce.

Bezdrátové jednotky jsou relativně nový typ zařízení, takže několik modelů je dosud prezentováno. Jedním z nich je G-Technology G-Connect s kapacitou 500 GB, s podporou standardu 802.11n. Pohon se vyrábí v bílém pouzdře, který je v dokonalé harmonii s gadgety „Apple“. G-Connect se může současně připojit až pět zařízení v režimu přehrávání videa. Je pravda, že pokud jde o video s vysokým rozlišením, počet zařízení se snižuje na tři. Pro dobíjení může být pohon připojen k napájecímu zdroji, port USB nebo adaptéru automobilu.

Bezdrátové připojení (Wi-Fi) a tradiční (USB 3.0) Kombinuje satelitu Seagate Goflex. Má podobný kontejner 500 GB, kompatibilní se zařízeními na iOS a Android, a postavená baterie poskytne až 5 hodin autonomní práce v režimu video vysílání a více než jeden den v pohotovostním režimu. Černý lesk předního povrchu těla doplňuje stříbrné boční stěny.

Se všemi výhodami satelitu G-Connect a Goflex nejsou obě zařízení příliš kompaktní a lehká, protože jsou založena na klasických pevných discích. Ve srovnání s nimi je Kingston Wi-Drive skutečným chlapcem-Slochikem. Velikost je srovnatelná s iPhone 4, takže je vhodné nosit ji nejen v tašce, ale také v kapse. Faktem je, že zařízení je vyrobeno na základě pevné jednotky. Ačkoli není nutné počítat s velkými objemy paměti zde: Wi-Drive je prezentován v úpravách od 16, 32 a 64 GB kapacity. Vybudovaná baterie je navržena pro 4 hodiny autonomního přehrávání videa.

Jak vidíte, bezdrátové jednotky potřebují pravidelné dobití a zdroj baterie obvykle stačí na několik hodin. Kromě toho se baterie mobilního zařízení připojeného k pevnému disku vypouští rychleji než při hraní filmu z vybudované paměti. Ano a takové disky jsou dražší než běžné externí HDD v podobné kapacitě.

Cloudové úložiště

Pokud nejčastěji používáte iPad/iPhone doma, v kanceláři nebo ve vaší oblíbené kavárně, kde je Wi-Fi, je rozumné používat cloudové úložiště. Jedním z nejpopulárnějších je Dropbox. Na zařízeních iOS je služba k dispozici prostřednictvím aplikace, kterou lze stáhnout z App Store. Připojení ke službě se provádí jak prostřednictvím 3G mobilních sítí, tak prostřednictvím Wi-Fi bez omezení velikosti nahraných souborů (s výhradou použití klienta). V případě potřeby můžete synchronizovat celý multimediální obsah uložený v paměti iPad/iPhone nebo vybrat potřebné soubory pro synchronizaci. Zpočátku je uživateli nabídnut 2 GB místa na disku a pozvat známé do služby, získáte dalších 500 MB.

READ  Jak osvobodit vnitřní paměť na Androidu

Pracovat se službou Yandex.Disk musí zaregistrovat poštovní schránku v Yandexu a opustit odpovídající aplikaci. Po jeho schválení uživatel obdrží 3 GB paměti disku a po instalaci klienta na PC se hlasitost rozšíří na 8 GB. Další bonus. automatické ověření všech antivirových antivirových antivirů uložených v cloudu.Web. Princip operace „Yandex.Disk „se podobá Dropboxu. stačí přenést soubor do složky, protože bude okamžitě k dispozici na všech vašich zařízeních.

Služba SugarSync poskytuje zdarma 5 GB místa na disku, aplikace je kompatibilní se všemi populárními mobilními platformami. Z příjemných funkcí si všimnu schopnosti publikovat odkazy na mé soubory na sociálních sítích a posílat je e.namísto známých investic. Kromě toho SugarSync používá adresář iPad/iPhone, což vám umožní rychle odeslat odkaz na soubor každému adresáři.

Služba Cubby také poskytuje 5 GB. Má však zajímavou funkci. synchronizace neomezeného množství dat mezi počítači bez použití cloudu. Kromě toho, na rozdíl od Dropboxu, můžete zde synchronizovat více než jednu složku, ale několik, a mohou být na libovolném místě počítače.

Práce s dokumenty. priorita služby LifeRey Sync. Jsou poskytovány různé typy dokumentů, předběžné prohlížení, přiřazování značek a práce s verzemi. Například můžete sledovat všechny změny a v případě potřeby se vždy vrátit do předchozí verze souboru.

Disková paměť Microsoft SkyDrive je 7 GB. Ceny za další prostor jsou velmi atraktivní: Pokud placený tarifní plán za 100 GB bude stát 199 v roce 199 GB v Skydrive. pouze 50 ročně. Současně je funkce velmi podobná. Klienti jsou poskytováni pro iOS a Windows Phone, stejně jako pro počítače v systému Windows a Mac OS X.

Hlavní výhodou cloudových skladeb je to, že poskytují přístup k informacím z jakéhokoli zařízení odkudkoli na světě. Co by mohlo být jednodušší: stáhnout film nebo hudební album do cloudu z domácího počítače a poté je reprodukujte z jakéhokoli zařízení. Ale nedostatky jsou také zde. Za prvé, ve volné verzi mají služby omezení objemu. Pokud potřebujete více, musíte zaplatit. Další nuance-výkon služby zcela závisí na přítomnosti připojení k internetu, jeho rychlosti a stabilitě.

Co si tedy vybrat jako úložiště. cloud nebo externí pevný disk? Vyberte si, zda existuje taková příležitost. Každý typ nosiče je upraven na jeho úkoly. Cloudové služby budou zcela zbytečné na výletech a obchodních cestách, zejména v zázemí, kde nemůžete ani snít o přístupových bodech Wi-Fi. Můžete si však stáhnout hudbu a filmy, které jsou dostačující pro celou dovolenou na vnějším pevném disku. Ale v každodenním životě je nést pevný disk nepohodlný. Pokud máte dům a v kanceláři Wi-Fi, můžete umístit nejoblíbenější soubory a hudbu do cloudového úložiště a například v mém případě je dostatek gigabajtů poskytovaných zdarma.

Jak zvýšit paměť iPadu? Nové zařízení Ibridge z Leef

Poté, co jsem byl nakažen Apple Mana, jsem zapálil touhou koupit a něco od Apple. A protože v té době jsem byl jen potřebný tablet, můj iPad byl můj nákup. Nejprve jsem potřeboval zařízení jako mobilní video/zvukový přehrávač, čtenáři a produkty na internet přístup.

Po dlouhou dobu mi moje možnosti byly dost dost, ale jednoho dne jsem najednou nemohl hodit jednoduchou knihu na iPad-Nestačí dostatek místa. Myslím, že tento problém je známý mnoha majitelům zařízení Apple a nedostatek slotu pro paměťovou kartu, vzhledem k nákladům na samotný gadget se zdá být jen pobuřující nevýhoda. Nemám vztah s iCloud. rád mám po ruce své soubory a bez toho, abych šel na internet, takže rozhodnutí začalo hledat místní.

Rychle bylo zjištěno, že nákup flash jednotky USB pro iPad není vůbec snadný. Ne všechny modely jsou certifikovány společností Apple, což znamená, že nemůžete být předem v úspěšném nákupu předem. Staromódním způsobem byl nápomocen pouze drát a pravidelně prováděny čištění iPadu s čerpání zbytečných informací do počítače. Lekce Drevory a čas. Proto jsem čas od času pokračoval ve sledování internetu při hledání správného zařízení. A tak, dobří lidé z Leef slyšeli prosby majitelů iPadů, iPodes a iPhone a vydali Ibridge.

READ  Jak nainstalovat paměťovou kartu do tabletu

Než to zkusíte a obecně si přečíst něco o zařízení, viděl jsem to a zamiloval se do designu. Nakonec se objevila flash disk, který může být klidně v zařízení a nezasahovat do ní. Již v této fázi bylo nakonec rozhodnuto, že takové zařízení by mělo být v mé sbírce zařízení.

Všechno je tak jednoduché a zároveň tak krásné. Ibridge vůbec nezasahuje, organicky se hodí do designu, nevyčnívá, nedodržuje, nevolte konektor. zázrak, ne flash disk. Při pohledu dopředu řeknu, že je také vložen do počítače a v televizi bez problémů. A úplně v tomto případě vypadá stylově a originální. V případě je díra. gadget můžete opravit na prsten a nosit jej jako klíčenka.

Pro test jsem vybral černý model pro 16 GB. Flash disk je hrubě drahá, průměrná cena 16 koncertů je 5000r a pro 128 již asi 15 000 rublů je to velmi patrné pro rozpočet. V současné době je Ibridge k dispozici v několika verzích: 16,32,64,128 a 256 GB.

Vzal jsem černou, ne bílou, protože zástrčka je vyrobena z plastu, a to, i když je vysoká kvalita, je poškrábaná a podle mého názoru pogumovaná bílá část také rychle ztratí lesk. Ale to je samozřejmě otázka vkusu.

Začněte pracovat, připojte Ibridge k iPadu.

Všechno je zde jednoduché. sundali kryt, vložili USB flash jednotku do konektoru a podívali se na obrazovku. Samotné inteligentní zařízení vám řekne, že pro správnou operaci zařízení musíte aplikaci nainstalovat a odeslat do obchodu s aplikacemi na stránce stahování.

Po standardním postupu instalace, kde je vše intuitivní, získáme přístup k zařízení.

možné, zvýšit, paměť, ipad

První možností jednotky flash je přenos souborů. Samostatně můžete pracovat s fotografiemi a házet je z iPadu v Ibridge a naopak, pracovat samostatně s jinými soubory.

Kliknutím na tlačítko „Vyberte“ v pravém horním rohu obrazovky aktivujeme režim výběru fotografií a označíme potřebné obrázky s klíštěm. Dále stiskněte čtverec se šipkou v levém dolním rohu a soubory se začnou zkopírovat na Flash Drive. Poté, pokud je to nutné, čekáme na ikonu koše v pravém dolním rohu a takový obrázek získáme.

Smazat zkopírované soubory z iPadu. Nyní jsou uloženy v Ibridge.

Pokud vyberete průměrnou ikonu se šipkami, pak lze soubory okamžitě přesunout na flash disk a obcházet mezilehlé fázi. Při pohybu jsou soubory odstraněny z iPadu, při kopírování, respektive, zůstanou na iPadu i na flash disk.

Podobně můžete házet fotografie z Ibridge do iPadu. Všechno je v řízení jasné, pro pohodlí další práce vám doporučuji, abyste několikrát provedli celý cyklus kopií/přesunu, abyste mohli opravit posloupnost akcí a v budoucnu, abyste nezískali hlavu, intuitivně pracovat.

Jediným bodem, který vyžaduje rozhodnutí, je zkopírovat fotografii nebo okamžitě přesunout. Hlavně to přesunu, je to pro mě pohodlnější, ale některé soubory někdy vyžadují kopírování, protože z jejich důvodů je potřebuji jak na počítači, tak na iPadu.

Program má widget pro práci s kamerou, která vám umožní fotografovat a ukládat je na památku flash disků.

Někdo se to může líbit, ale schopnosti kamery jsou omezené a co je nejdůležitější, přijaté rámce nejsou viditelné pro jiné aplikace, což je velmi nepohodlné, pokud chcete zveřejňovat fotografie na Instagramu nebo obecně, nepotřeboval jsem to příležitost.

Práce se správcem souborů také nezpůsobuje potíže: vyberte soubory z paměti Flash Drive a použijte spodní ovládací panel, který přesuneme nebo kopírujeme soubory z paměti IBRIDGE v paměti aplikace Leef.

Některé formáty dokumentů, například PDF, jsou již v aplikaci rozpoznány a lze je číst přímo v Leef, některé otevírají bílou stránku a měly by být otevřeny pomocí odpovídajícího programu (čtenáři, video přehrávač).

V nastavení Leef můžete nastavit potřebné provozní parametry, včetně množství přípustné paměti, které vám umožní obsadit program. Tato hodnota by měla být řešena okamžitě, jinak nebudete cítit zvýšení paměti iPadu z práce s flash disk, ale spíše její načítání. Koneckonců, výchozí aplikace vezme alespoň 2 GB paměti pro ukládání informací o IPPed, pokud hlasitost není omezena na ručně. Abyste se vyhnuli nepříjemnostem, musíte omezit přípustné místo podle svého uvážení. Ukázalo se, že je pro mě vhodné, abych okamžitě hodil soubory do paměti flash disk, aniž bych je uložil v dodatku, proto jsem nainstaloval přípustné množství paměti na 512 MB.

Externí pevný disk s Wi-Fi

Poslední možností, která získává popularitu, je externí pevný disk s Wi-Fi. Navíc přenosná verze.

READ  Jak nahrávat fotografie na Instagram z tabletu.

Rozměry externích disků mají dlouho velmi slušné objemy paměti, takže vždy a všude asi 2 TB informace jsou velmi příjemné.

Stačí vložit pevný disk do portfolia a mít konstantní přístup k souboru. Je to obzvláště výhodné, pokud hodně cestujete.

Jediný mínus lze nazvat náklady. Obvykle takové potěšení není levné, i když pokud se podíváte na modely s menším počtem paměti, pak je to už zábavnější.

Obvykle mají takové disky aplikace pro zařízení iOS. Stáhněte si jej, připojte a máte téměř nekonečný přístup ke všem potřebným souborům.

Jak zvýšit paměť na iPhone pomocí USB nosičů

Moderní technologie nestojí v klidu. A nyní je použití USB flash disků možné nejen pro PC a notebooky, ale také pro iPhone. Takové flash jednotky jsou Sandisk Ixpand a Apple Leef Ibridge3.

Sandisk Ixpand

Jak vyčistit beran na iPhone

Toto je ideální společník iPhone. Používá se k přenosu a ukládání souborů. Flash Drive Sandisk Ixpand poskytne dalších 32 až 256 GB. A jeho cena je vždy přímo úměrná velikosti paměti zařízení.

Poznámka! Sandisk má 2 konektory: Lightning. pro připojení k iPhone a USB 3.0. připojit se k Mac nebo PC. Kompatibilní s Windows Vista, Windows 7, 8, 10, Chrome OS, Mac OS X V10.8 nebo novější verze. Udržované iPhone 5 a vyšší.

S IXPAND můžete rychle uvolnit paměť na iPhone, přenášet fotografie a video soubory na médium. Tato flash disk také automaticky vytváří zálohy souborů a přehrává video soubory přímo z jednotky. Je vybaven programem pro šifrování souborů.

Pro snadné použití jednotky Flash v obchodě s aplikacemi si můžete stáhnout speciální kontrolní aplikaci. IXPAND DRIVE.

Apple Leef Ibridge3

Tato flash disk je podobná předchozímu, ale má řadu výhod. Apple Leef Ibridge3 má tedy novou schopnost ukládat fotografie a videa během jejich tvorby přímo na Apple Leef a chránit všechna data heslem nebo dotykem ID. Byla příležitost synchronizovat soubory na Ibridge3 s cloudem.

možné, zvýšit, paměť, ipad

Aplikace pro používání Flash Carrier-Ibridge3 je také zakoupena zdarma v App Store.

Co je to flash disk

Flash paměť nebo paměť pro naše data s vámi

Apple poskytuje svým kupujícím verzi iPadu s různými svazky flash paměti, což může být 16 GB, 32 GB a 64 GB, v tomto pořadí. Někteří lidé se ptají, jak zvýšit vzpomínku na iPad a zda existuje iPad port pro paměťové karty?

Odpovím: V žádném případě. paměť iPadu nelze zvýšit. Flash paměť je také připájena do poplatku, můžete také vidět na obrázku výše. Paměťové karty iPad nemají. Pokud chcete iPad použít jako druh multimediálního centra, který je vždy s vámi (a pro tyto potřeby z téměř dokonalého), má smysl trochu přeplatit a koupit verzi iPadu s maximálním množstvím paměti. to znamená, z 64 GB.

Ach, téměř jsem zapomněl, stále existují zajímavé dávky jako sada připojení fotoaparátu iPad, která se prodává jako další příslušenství za cenu 29, a poskytují jejich vlastníkovi další funkce ve formě připojení paměťových karet a digitálních kamer a prohlížení a prohlížení fotografie z nich. Myslím, že není špatný příslušenství, který najde své zákazníky.

Znáte politiku Apple ve vztahu k iPhone, myslím, že v budoucí verzi iPadu uvidíme alespoň dvakrát zvýšenou RAM a můžeme také podporovat podporu paměťových karet. Doufáme na to.

Odstranit aplikace a vypněte automatické stahování jejich dat:

Chcete.li odstranit soubory v aplikacích, musíte použít nástroje zabudované do nich. Chcete.li vypnout automatické stahování jejich souborů, stačí přejít na aplikaci „Nastavení“, přejděte do části „základní“, vyberte nabídku „Obsah aktualizovat“ a odpojit aplikace v provozní aktualizaci dat z což není potřeba. Zejména to platí pro aplikaci „Podkasta“ a podobné, jejichž soubory jsou v paměti poměrně velké.

S pomocí malého seznamu kategorií, které nejvíce ovlivňují množství volného prostoru na iPhone a iPadu, lze situaci vyhnout, když se množství paměti na nich přiblíží k nulové značce v nejnepříznivějším čase.

možné, zvýšit, paměť, ipad
| Denial of responsibility | Contacts |RSS