Mohu si iPhone vyměnit, pokud se mi nelíbí jeho barva?

Nejprve se musíte obrátit na úřad pro ochranu spotřebitele.

Jedná se o veřejnou organizaci, která však v průběhu let vytvořila silný regulační a praktický rámec pro jednání s nepoctivými prodejci.

Zde je třeba uvést skutečnosti a konkrétní porušení v obchodě.

Volba závisí na tom, v jaké jurisdikci se zákazník nachází.

Před vyřízením této záležitosti je nejlepší poradit se s právníkem, protože skrývá mnoho právních nuancí.

Přidejte další stížnosti a odmítnutí ze strany manažerů různých úrovní a zákazník již ztratil možnost vrátit výrobek, a co je nejdůležitější. ztratil chuť vést nesmyslnou korespondenci s velkým obchodním řetězcem. Takto vypadá realita našeho trhu. Pointa je, že to, zda dostanete zpět peníze za gadget, který je odpovídající kvality, pokud se prostě nehodí nebo není podle vašich představ, závisí do značné míry na konkrétním obchodě, řetězci a prodejci.

I podle současného zákona je velmi obtížné „přelstít“ právně vyškolené právníky a zástupce prodávajícího.

V poslední době jsou velké obchodní řetězce zpravidla připraveny se zákazníkem spolupracovat a mohou zařízení přijmout zpět bez zbytečných otázek. Ne každý obchod však funguje tímto způsobem. Ani ujištění manažera o vrácení zboží před nákupem nejsou vždy pravdivá.

Koupili jste si například smartphone se systémem Android, používali jste ho a zjistili jste, že dáváte přednost iPhonu se systémem iOS. Nebo se barva nehodí k vašemu vozu. Nebo je velikost příliš velká. Nebo se ukáže, že zítra vyjde další generace a váš telefon okamžitě ztratí svůj kultovní status a stane se z něj užitková věc.

Nebo je vám vrácena, protože se vám nelíbí?? Článek 25 zákona o ochraně práv spotřebitelů dává spotřebitelům právo na výměnu zboží odpovídající kvality za obdobný výrobek u prodejce, u něhož byl výrobek zakoupen, pokud výrobek neodpovídá tvarem, rozměry, stylem, barvou, velikostí nebo vybavením. Spotřebitel má nárok na výměnu do čtrnácti dnů od nákupu.

možné, změnit, iphonu, blokování, přes

Pokud jste výrobek zakoupili první den, lhůta pro výměnu je patnáctý den.

Oba víme, že váš smartphone má místo fyzické klávesy Home klávesu citlivou na dotyk, což činí jeho používání v chladu problematickým.

Ani speciální rukavice, které umí ovládat dotykovou obrazovku, neumožňují stisknout tlačítko pro zadání hesla na obrazovce.

Teoreticky je možné to uvést jako argument, říci, že prodejce na to před koupí neupozornil, a pokusit se zařízení vrátit.

V praxi to však nebude dělat každý obchod. Jak náš příběh skončil Bohužel se Sergejovi nikdy nepodařilo vrátit iPhone do obchodu.

Bylo mu nabídnuto sepsání reklamace, jejíž vyřízení trvalo dalších 10 dní.

Poté obdržel zdobené odmítnutí, napsané právníkem a citující různé zákony a předpisy.

Celá procedura byla jen otázkou zdržování času, aby 15 ní z nákupu Sergejova iPhonu skončilo co nejdříve.

Prostudujme si dále zákon. Kapitola 2, článek 25: Spotřebitel má právo na výměnu nepotravinářského zboží odpovídající kvality za obdobné zboží u prodávajícího, u kterého bylo zboží zakoupeno, pokud uvedené zboží nevyhovuje svým tvarem, rozměry, stylem, barvou, velikostí nebo kompletností. Zdá se, že naděje existuje, ale seznam zboží, které nelze vyměnit, schválila vláda Ruské federace. Najděte si stejnou přílohu výše uvedeného zákona a přečtěte si bod 11.

Pavel Nikandrov Dobrý den. Aby bylo možné pozemek prodat, bylo nutné jej zaregistrovat. Šel k notáři, nota Stěžovat si Hello.

Potřebuji zaregistrovat svůj dědický pozemek, abych ho mohl prodat.

Šli k notáři, ten řekl, aby přinesli výpis z domovní knihy.

Obecní úřad odmítl povolení vydat s odůvodněním, že pozemek je určen pro individuální zahrádkaření. Odeslán dopis s tímto m: „Na základě Vašeho dopisu Vám sdělujeme, že výpis z knihy hospodaření (schválený příkazem Federální služby státního věstníku) a faktura. Následuje seznam pozemků. č.) se udělují občanům, kteří byli před nabytím účinnosti zákona o půdě v užívání, na.

Kdo by nesnil o tom, že pod vánočním stromečkem najde krabici se zbrusu novým iPhonem?? Při nákupu zařízení pro sebe nebo jako dárku však musíte být velmi opatrní a uvědomit si, že bude velmi obtížné jej vrátit.

možné, změnit, iphonu, blokování, přes

Důležité pro mnohé. Mohu telefon vrátit, pokud se mi nelíbí do 14 dnů? Důležité pro mnohé. Mohu telefon vrátit, pokud se mi nelíbí do 14 dnů Co dělat, když se mi nově zakoupený telefon nelíbí?? Určitě jste se už alespoň jednou ocitli ve stejné situaci.

Vyplatí se znát svá spotřebitelská práva, abyste mohli problém vyřešit. Zjistěme, zda je možné vrátit funkční telefon, pokud prostě nesedí.

Nesprávná motivace (pokud jsou splněny všechny podmínky) nemůže být důvodem pro odmítnutí vrácení.

Dále zákazník zmiňuje články 18 a 22 zákona o ochraně spotřebitele, aby svou stížnost učinil formálnější a projevil vůli dojít až ke konečnému rozhodnutí.

K žádosti musí být přiložena kopie dokladu o zaplacení. Na konci je datum a podpis. Jak podat stížnost proti rozhodnutí inspektorátu bezpečnosti silničního provozu o správním deliktu.

Potřebujete vědět. jak a kde si stěžovat na denní stacionář.

Kde si stěžovat, pokud obchod nepřijímá vrácení zboží Pokud obchod neoprávněně odmítne zákazníkovi vrátit zboží, má postižená strana několik možností, jak problém vyřešit.

READ  Proč je nahrávání obrazovky iPhonu tiché. Jak nahrávat video na obrazovku iPhonu se zvukem?

Mohu si vyměnit iPhone a co potřebujete vědět? Mobilní telefony jsou složité technické zboží a nelze je vyměnit ani vrátit.

Jak zkontrolovat, zda je iPhone nový?

Společnost Apple na svých webových stránkách poskytuje sekci pro ověření služeb a podpory, kde si můžete snadno a rychle ověřit, že kupovaný iPhone nebyl dosud používán.

Pro práci se službou potřebuje uživatel znát pouze sériové číslo zařízení. U aktivovaných miniaplikací toto číslo najdete v nabídce „Nastavení“, v části „Obecné“, položka nabídky „O tomto zařízení“.

Pokud smartphone přivítá uživatele uvítací obrazovkou při spuštění, lze jeho sériový kód zjistit kliknutím na tlačítko „i“ v pravém dolním rohu.

Kromě toho lze sériové číslo iPhonu najít na štítku na zadní straně původní krabice.

Jak rozpoznat model iPhonu zvenčí? V čem se jednotlivé iPhony liší.

Chcete-li zkontrolovat iPhone, postupujte podle následujících kroků:

1. Přejděte na „Ověření nároku na služby a podporu“ na webu společnosti Apple.

2. Zadejte sériové číslo iPhonu (jak zjistit sériové číslo) do příslušného pole, zadejte kód zobrazený na obrázku a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Sériové číslo iPhonu NIKDY neobsahuje písmeno „O“ (používá číslo „0“).

3. Pokud se při kontrole údajně nového iPhonu (nebo oficiálně renovovaného (repasovaného) zařízení Apple) zobrazí zpráva „Aktivujte zařízení“, skutečně to potvrzuje, že smartphone nemá žádnou historii a je skutečně nový.

Po aktivaci se ve službě objeví předpokládané datum vypršení platnosti práva na servis a opravu (případně ne ihned, ale během jednoho dne), které se stanoví přičtením 365 dnů k datu aktivace. Jinými slovy, od předpokládaného data první aktivace odečtěte přesně 1 rok.

POZNÁMKA: Data na serveru Apple se nemusí změnit okamžitě, obvykle v rozmezí 1 minuty až 12 hodin.

Pokud se datum aktivace liší od data uvedeného v části „Ověření práva na servis a podporu“, můžete u prodejce bez obav uplatnit reklamaci.е. Bohužel nejste prvním majitelem tohoto iPhonu.

Zde je příklad ze života. V bývalém Sovětském svazu je běžnou praxí prodávat šedé (nelegálně dovezené) aktivované iPhony jako nové. Jak se to děje? Nový iPhone tethered (vázaný na mobilního operátora) se prodává za poměrně nízkou cenu, např. v USA. Kupují je „podnikatelé“ za účelem následného odblokování (odpojení od operátora) za poplatek.

Aby však bylo možné takový iPhone odemknout, musí být ve většině případů rozbalen, software musí být obnoven a poté znovu zabalen.

Obecně se jedná o nový telefon (ve skutečnosti nepoužitý), který je totožný s telefonem zakoupeným u oficiálního prodejce, ale datum jeho první aktivace nebude odpovídat datu aktivace kupujícím, protože již byla provedena dříve. Doba servisu a podpory pro takový telefon bude přirozeně kratší než jeden rok.

Jak vrátit nebo vyměnit iPhone v rámci záruky

Zvláštnosti postupu Podle dokumentů zveřejněných na stránkách World Wide Web existuje řada požadavků na vadná mobilní zařízení. Jak můžete vyměnit svůj iPhone v záruce za nový. A další výměna je zcela zdarma a bez zbytečných příplatků.

Program výměny starých iPhonů za nové spustili v Rusku partneři společnosti Apple, řetězce Svyaznoy a re:Store. Program se vztahuje na následující modely iPhonu: To znamená, že lze vyměnit všechny verze komunikátoru Apple počínaje iPhonem 4.

Pak je čas obrátit se na soud a stěžovat si na jednání obchodu. Nejlepší je najmout si na to dobrého právníka. V takovém případě je obchod povinen poskytnout místo starého iPhonu jiný.

Mohou se vyskytnout i ojedinělé případy, kdy se na něj záruka plně nevztahuje, ale přesto je vyměněn za novou verzi. Program trade-in nezahrnuje vydání hotovosti, kupující jednoduše obdrží slevu ve výši odhadní hodnoty pro nákup nového gadgetu.

Střediska komerčních služeb A pokud je zákazník skutečně na vině?? Na všechny tyto případy se většinou nevztahuje záruka.

Kupující složitého technického zboží musí vědět, jak vyměnit iPhone a za jakých podmínek to lze provést. iPhone můžete vyměnit do 15 dnů od nákupu (den nákupu se nepočítá). Výměna je možná, pokud: výrobek ještě nebyl použit; zachovává si svou obchodní podobu; má plomby, spotřebitelské vlastnosti a štítky; účtenka a záruční list, které musí být vystaveny v době nákupu, jsou neporušené.

Pravidla akce říkají, že vrácení iPhonu 4 a vyšší je platné, vrácení peněz ve formě slevy se vztahuje na iPhone SE a všechny verze 6 a 7.

Mezi případy, které jsou způsobilé pro mimozáruční opravu, patří následující typy:

 • potvrzené vniknutí kapaliny do zařízení uživatelem;
 • koroze vnitřního zařízení;
 • Silné mechanické namáhání displeje;
 • trhlina, z níž se odděluje mnoho malých trhlin a dalších typů trhlin;
 • přítomnost trosek, které jsou extrahovány ve složitém formátu;
 • Opotřebovaný povrch skla, tlačítka nebo krytu;
 • Vyjměte obrazovku (výjimkou je prasklá baterie, na tu se vztahuje záruka);
 • Reproduktor nebo mikrofon telefonu je špatně blokován.

V tomto pravidle je však mezera, kterou je poměrně obtížné vymáhat. Pokud je váš nový iPhone v pořádku a funguje, můžete tvrdit, že vás prodejce neinformoval o příslušných vlastnostech nebo funkcích smartphonu. To znamená, že skrývá správné informace od vás, kupujících. prodává gadget pod rouškou nového modelu nebo pomocí dodávky z neoficiálních kanálů. Umožňuje odemknout zařízení a nakupovat pomocí otisku prstu. Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a postupujte podle pokynů na obrazovce nebo stiskněte tlačítko „Nastavit Touch ID později“.

Pokud se vám barva iPhonu nelíbí, je možné ji v obchodě vyměnit

V tomto případě začíná čtrnáctidenní lhůta běžet následující den po nákupu.

 • Později než do 14 dnů od data zakoupení iPhonu, pokud se u něj zjistí závažné vady, jinými slovy, pokud se zjistí, že je neodpovídající kvality;
 • Pokud se telefon po vrácení v záruční době do servisu a odstranění závady na náklady servisu opět rozbije;
READ  Jak uzamknout aplikace na iPhonu. Nejlepší aplikace pro skrytí fotografií a videí pomocí hesla na iPhonu a iPadu

Pokud například nejste spokojeni se svým iPhonem 6 Plus kvůli jeho velkým rozměrům, můžete jej snadno vyměnit a získat slevu na nákup menšího iPhonu SE.

Důležité! Původně byl trade-in plánován bez časového omezení, ale pokud si přečtete podmínky akce na webu re:Store, najdete tam zcela konkrétní termíny. od 22. července do 13. srpna 2017. Svyaznoy však nestanovil žádné limity.

V důsledku toho kupující, který si s přístrojem neví rady, přijde druhý den a požaduje vrácení peněz s odkazem na paragrafy zákona o ochraně práv spotřebitelů (ZOS).

Je třeba poznamenat, že výměnnou kampaň v Rusku nespustila samotná společnost Apple, ale její partneři, takže produkty můžete vrátit pouze v obchodech Svyaznoy a re:Store. M Video se k těmto prodejnám může v budoucnu připojit.

Připojte se k nám na. Google nebo RSS, abyste měli přehled o nejnovějších zprávách ze světa společností Apple, Microsoft a Google.

Vzhledem k tomu, že společnost Apple iPhony neopravuje, ale vyměňuje je za nové certifikované pro Rusko v rámci záruky, dochází v mnoha případech k výměně telefonu, pokud se rozbije fotoaparát nebo jiné komponenty. A zpravidla poté má většina majitelů otázku: je záruka na vyměněný iPhone? V tomto případě se zdá být logické, že na webových stránkách společnosti Apple najdete speciální sekci věnovanou právu na servis a podporu. Zde můžete pomocí sériového čísla iPhonu nebo jiných identifikačních údajů zjistit, kolik času zbývá do vypršení záruky vašeho zařízení.

možné, změnit, iphonu, blokování, přes

Situace, kdy se telefon takové známé značky, jako je iPhone, rozbije a je takový problém, jak změnit iPhone v záruce za nový. Často se objevují otázky typu: je možné ji vyměnit v rámci země, nebo to není možné?? Jak získat náhradu za iPhone v záruce? iPhone si získává stále větší oblibu. Stal se nepostradatelným komunikačním prostředkem. Uživatelé oceňují jeho funkčnost a pozitivní ohlasy. Lidé jsou ochotni zaplatit hodně peněz. Obchody s hardwarem a elektronikou (například Eldorado, Euroset, MTS) nabízejí širokou škálu různých modelů iPhonů. Vědomí, že se nejedná o drahý nákup, vede lidi k tomu, že se snaží s novým telefonem zacházet opatrněji. Ale někdy se stane, že se jim barva nelíbí, značka se jim nelíbí.

Závada po několika měsících

Pokud se váš iPhone porouchá po uplynutí dvoutýdenní lhůty, měli byste také uvést. V záruce je uvedeno, že máte nárok pouze na opravu. Kontroly a opravy se provádějí do měsíce a půl, a pouze pokud se prodejce opozdí s vrácením vašeho gadgetu, můžete podat žádost o vrácení peněz.

Pokud je váš iPhone neopravitelný, měli byste dostat peníze zpět nebo vám bude nabídnut náhradní model. O možnosti vrácení peněz zpravidla nehovoří ani prodejní poradci komunikačních salonů, ale existuje.

Pokud byl zakoupen v internetovém obchodě

Pokud jste si zakoupili telefon Apple v internetovém obchodě některého z velkých maloobchodních řetězců a zjistili jste závadu, můžete jej do obchodu vrátit pouze prostřednictvím odborného poradenství. Kromě toho můžete kontaktovat internetový obchod do týdne od obdržení cenného boxu.

Pokud jste si iPhone koupili v oficiálním online obchodě AppleStore, považujte se za šťastlivce.

Vzhledem k tomu, že společnost Apple zaručuje svým zákazníkům nejvyšší úroveň služeb, může si takový koncern dovolit náklady na vrácení i kvalitních a použitelných smartphonů. Pokud si tedy iPhone zakoupíte v oficiálním internetovém obchodě, do 2 týdnů vám budou vráceny peníze, i když se vám prostě nebude líbit.

Nejprve byste se měli obrátit přímo na společnost Apple. v online obchodě s podporou, telefonní čísla jsou k dispozici na jejich webových stránkách.

Za druhé, buďte připraveni na požádání poskytnout operátora:

 • Vaše objednávka. nebo spíše její číslo (jak je uvedeno na účtence nebo faktuře)
 • Vaše telefonní číslo
 • Adresa, na které si chcete miniaplikaci vyzvednout
 • Požadovaný čas pro kurýrní službu

Poté vám bude vydáno jedinečné číslo RMA, které vám umožní vrácení zboží.

Za třetí, napište číslo RMA na krabici, ve které jste smartphone obdrželi.

Pak si v dohodnutém čase vyzvedněte kurýra doručeného společností Apple. Peníze vám budou vráceny do 10 dnů (obvykle do tří dnů) po vrácení gadgetu společnosti.

Pokud jste za iPhone zaplatili bankovní kartou. Vrácení bude provedeno na její.

Podmínky pro takové vrácení jsou stejné jako u ostatního vratného zboží. To znamená, že budete muset mít:

Pokud se vám barva iPhonu nelíbí, můžete si ho vyměnit za nový

Pokud však máte záruční list, který musíte mít při koupi iPhonu, můžete požádat o výměnu zakoupeného produktu. Kupující složitého technického zboží musí vědět, jak iPhone vyměnit a za jakých podmínek to lze provést. iPhone lze vrátit do 15 dnů od zakoupení produktu (den zakoupení se nepočítá).

 • Je neporušený, všechny pečetě, visačky a štítky jsou neporušené;
 • Uschovejte si prodejní doklad a záruční list, které vám musí být poskytnuty při koupi zboží.
 • Výrobek nebyl použit;
 • Výrobek si zachoval svůj obchodní vzhled;

Informace Mohu iPhone zakoupený v jiném městě vrátit do svého obchodu?? Pokud jde občan do záručního servisu, tak ano, ale v případě tekutého zboží záleží na interní politice toho či onoho obchodu.

Jak funguje záruka společnosti Apple v Rusku při výměně iPhonu

Až do dubna 2017 měli majitelé vadného iPhonu v záruce dvě možnosti. Obrácením se na servisní středisko mohou:

READ  Jak vypnout přesměrování hovorů v telefonu Samsung. Při používání softwaru třetích stran

U druhé možnosti bylo získání nového iPhonu podmíněno tím. Výrobce iPhonů na svých oficiálních ruskojazyčných webových stránkách poctivě varoval zákazníky, že nevyhovující zařízení v záruce jim bude vyměněno za „funkčně identický“ výrobek. Společnost neslíbila, že ji předtím nikdo nepoužil.

Situace se od jara změnila. Špičkový mobilní telefon lze nyní opravit, protože společnost Apple začala do Ruska dodávat originální díly. Nyní má kupující, který chce spíše módní zařízení než peníze, právo volby, zda se obrátí na servisní středisko kvůli výměně nebo opravě. Majitelé porouchaných iPhonů 5, 6 varují, že centra jsou nyní ochotnější je opravit než vyměnit.

Bezplatná výměna iPhonu je k dispozici pouze v rámci záruky. Zda je stále platný, můžete ověřit zadáním sériového čísla zařízení na oficiálních stránkách výrobce. V závislosti na typu zakoupeného zařízení se záruční doba pohybuje od 1 do 3 let. Bez záruky nebude možné provést ani drobné operace (např. výměnu skla iPhonu 7 plus).

V některých případech však nemá smysl iPhone v záruce vracet, protože vám bude odmítnut bezplatný servis včetně dodání nového zařízení. K tomu dojde v následujících případech:

 • Sériové číslo na výrobku chybí nebo je poškozené;
 • odevzdáte odcizený telefon v servisním středisku (i když nový majitel nemá s krádeží nic společného);
 • Poškození bylo způsobeno nesprávným používáním telefonu nebo instalací nelicencovaného softwaru;
 • telefon se rozbil v důsledku přírodních katastrof: povodní, zemětřesení, požáru;
 • V telefonu jsou stopy vlhkosti;
 • Telefon jste vyměnili po pokusu o opravu mimo servisní středisko.

Před vrácením iPhonu k výměně je třeba zkontrolovat, zda je zařízení certifikováno v Rusku. Bez ní nebude zařízení vyměněno ani opraveno. Pokud má telefon vnější vady (škrábance, šmouhy), nebude vyměněn.

Nejdůležitější a nejdůležitější je, že! Sluchátka, která obdržíte na výměnu, jsou zcela nová a sestavená ve stejném závodě společnosti Apple, kde se sestavují prodávané smartphony. Chcete-li si ověřit, že se jedná o zcela nové zařízení (a ne pouze o vyměněné pouzdro, baterii a další součásti), stačí jej zkontrolovat na webu společnosti Apple podle IMEI a uvidíte, že záruční doba začala znovu běžet.

Aktualizováno! Taková prohlídka nemusí vždy ukázat, že záruční doba začala znovu běžet. Proto je důležité si uschovat náhradní certifikát, který vám bude vystaven (musí být!) Spolu s novým iPhonem.

Koneckonců právě tato stvrzenka prokazuje váš nárok na servis po dobu dalšího 1 roku. Další věcí, jak jsme se již dočetli v záručních podmínkách, je otázka, z jakých dílů jsou sestaveny? A tady se názory liší.

Prodejce odmítá iPhone vyměnit i po kontrole? Můžete napsat stížnost vedoucímu prodejny. Napsat, podepsat, vytvořit kopii. Originál si můžete nechat u prodejce a požádat ho o podpis kopie. Pokud prodávající nesouhlasí s podpisem, můžete tuto žádost zaslat poštou (doporučeně).

V každém případě musí zaměstnanci prodejny podepsat dodání, čímž potvrdí platnost reklamace. Jedním z prostředků, jak se domoci spravedlnosti, je obrátit se na soud. Prodejce v prodejně totiž může tvrdit, že při diagnostice nebyly zjištěny žádné závady, a zákazník přitom nehorázně lže.

Pak je na čase obrátit se na soud a stěžovat si na jednání obchodu. Nejlepší je najmout si na to dobrého právníka. Prodejna je pak povinna vyměnit starý iPhone za nový.

Částka z přepočtu bude použita na opravu závady telefonu.

V záruční době, kterou má každý telefon.

 • Obdržíte od prodejny peníze na opravu závady sami;
 • Obdržíte 100 % ceny zakoupeného telefonu výměnou za jeho vrácení;

Pokud vám obchod odmítne vrátit iPhone Pokud vám obchod odmítne vrátit iPhone Pokud vám obchod kvůli závažné závadě odmítne vrátit peníze, opravit problém na vaše náklady nebo vyměnit telefon bez závad, máte právo podat písemnou stížnost. Podejte stížnost ve dvou vyhotoveních v prodejně a adresujte ji řediteli.

Vrácení a úhrada

Ne první rok je nejžádanějším dárkem pro mnoho nadšenců gadgetů smartphone Apple. Zařízení v mnoha ohledech předčí konkurenci, má stylový vzhled a jablko na zadním povrchu. Kdo z nás někdy nesnil o tom, že mezi dárky pod vánočním stromečkem najde krabici se zbrusu novým iPhonem?? Při nákupu zařízení pro sebe nebo jako dárku však musíte být velmi opatrní a uvědomit si, že bude velmi obtížné jej vrátit.

Příběh čtenáře Náš pravidelný čtenář Sergej píše: Moje milovaná žena mi dala dárek v zapečetěné černé krabici! Samozřejmě obsahuje sen a krásu mnoha lidí. iPhone 7 Jet Black! A, zdá se, roztrhnout film a radovat se, šťastný člověk Ale já jsem se udržel „jablečný muž“, který jsem byl více než šest let, a trval na vrácení zařízení zpět do obchodu.

O čtyři dny později jsme přišli do obchodu, ukázali jsme neporušený zapečetěný iPhone, účtenku a požádali o vrácení peněz.

Nakonec jsme dostali zamítnutí. Mohu dostat peníze za zařízení zpět? Situace není nejpříjemnější, telefon není ani vybalen, vše ve fóliích.

Sergej je připraven k vyšetření a úplnému vyšetření zařízení, ale možnost návratu není zahrnuta. Co říká zákon Na úvod se podívejme na zákon Ruské federace o ochraně práv spotřebitelů ve znění z 12. prosince 2007.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS