Top-7 Nejlepší aplikace pro správu televizoru z telefonu

Mnoho z nich již vidělo nebo jednou použilo aplikaci pro přenos v telefonu, což může téměř úplně nahradit obvyklé televizní dálkové ovládání ovládání vzdálenosti (DU). Ale není snadné jej nakonfigurovat a někdy je to dokonce nemožné. Vzhledem k mnoha obtížím při výběru dobré žádosti o správu televizoru z telefonu, připojení k televizi a selhání ve fázi nastavení jsme se rozhodli udělat vyčerpávající článek. Zde vám řekneme, zda je možné vyrobit dálkové ovládání z telefonu, jaké nástroje pro toto použití, jak je nakonfigurovat a řešit problémy, co může nastat ve fázi připojení.

Obecně ano, s pomocí telefonu na Android nebo iPhone můžeme přenášet příkazy do televize přesně jako z obvyklého dálkového ovládání. Existují však podmínky, které určují, zda můžeme tuto funkci použít v konkrétním případě. Nejprve potřebujete speciální aplikaci. Pomůžeme vám je vybrat je. Za druhé, smartphone by měl mít IR port a některé aplikace vyžadují připojení k Wi-Fi. Alternativou může být připojení Bluetooth. Navíc by telefon a televize měly být připojeny ke stejné síti.

možné, spravovat, televizi

Je možné povolit dálkové ovládání televizoru?

Odpověď na otázku bude přímo záviset na tom, kterou televizi máte. Více uzavřených operačních systémů nelze nakonfigurovat pomocí Wi-Fi nebo LAN. Po roce 2014 zablokovali protokoly zvenčí pro aplikace třetích stran, ne všechny, ale většina z nich. Ale v televizích s Android a Android TV je možné nastavit televizi na dálku bez fyzického přístupu k televizi.

Televizor nevidí počítač, co má dělat?

O otázce, jak připojit inteligentní televizi k počítači. Existují úskalí, která mohou zasahovat do synchronizace.

možné, spravovat, televizi
 • Pokud je nainstalováno kabelové připojení, zkontrolujte obslužnost kabelu a konektor na počítači.
 • Přepněte televizor do režimu přehrávání HDMI. V části „Zdroj“ nainstalujeme „HDMI“, možnost lze také položit na hlavní obrazovku nebo je k dispozici pomocí tlačítka zdrojové konzole na zdrojovém dálkovém ovládání.
READ  jak přehrávat hudbu v televizi prostřednictvím telefonu. Pro iPhone

Bohužel někdy program pro přenos obrázku dostává křivky aktualizací, které brání spojení mezi PC a TV. Například křivá aktualizace 3. Března 2020 na Smart View Samsung porušila výkon mnoha funkcí, včetně stanovení externích zařízení.

Připojení televize k počítači je jednoduchý úkol, ale také to musíte přijít na to, jinak je snadné udělat chybu. Ukázali jsme hlavní způsoby přenosu obrázků, které skutečně fungují a nevyžadují zbytečné manipulace pro nastavení. Čtenář si může vybrat pouze možnost kabelového nebo bezdrátového připojení.

TV dálkové pro správu jakékoli televize

Univerzální funkční applet vhodný pro různé výrobce. Chcete.li spravovat inteligentní televizi, nainstalujte aplikaci, rozdejte potřebná systémová povolení a poté vyberte svůj televizní model v seznamu. Chcete.li proces urychlit, použijte stránku umístěnou v horní části stránky. Chcete.li přepínat televizní kanály, můžete použít obvyklé „šipky“ a digitální klávesnici. Aplikace se šíří zcela zdarma, ale čas od času ukazuje reklamní bloky. není možné je odpojit.

 • Funkce, které vám umožňují ovládat televizi z telefonu, jsou k dispozici v ruštině.
 • Schopnost přidat televizor do seznamu vybraných.
 • Jednoduchost výběru modelu a konjugace s televizí.

Ovládejte prostřednictvím smartphonu TV s inteligentní televizí

V případě moderních „inteligentních“ televizorů. Smart TV. není třeba přemýšlet o správě tabletu nebo smartphonu dlouho. Samotní výrobci televizních techniků se o to postarali a vyvinuli se pro všechny mobilní platformy (Android, iOS a Windows Mobile) své vlastní aplikace pro dálkové ovládání. Totéž platí pro televizní nastavení (například Android TV) a proměnit pravidelnou televizi na „chytrý“.

Dálkové ovládání navrhovaných výrobců televizního technologického schématu je možné pouze tehdy, pokud jsou televizor i ovládací zařízení (smartphone/tablet) připojeny k jedné místní síti prostřednictvím routeru prostřednictvím routeru. Samotný televizní přijímač může být připojen k routeru pomocí kabelového spojení (t.E. Místní kabel), ale telefon/tablet pouze podle připojení Wi-Fi (a je to nemožné). Pro implementaci schématu řízení se tedy nemůžete dělat bez použití Wi-Fi-Ariot.

Konfigurace připojení

Předpokládejme, že jste si zakoupili bezdrátový router. První věc, kterou musíte udělat, je připojit televizi a smartphone. Není nutné, aby bylo připojení k internetu nakonfigurováno na routeru. K vyřešení našeho konkrétního řešení problémů televizního technického z telefonu-internet není nutný.

Nebudeme uvažovat o nastavení smartphonu pro připojení k Wi-Fi-to je to, co každý ví. Chcete.li však nastavit spojení mezi inteligentní televizí a bezdrátovým routerem, budete muset kopat do nastavení televize. Zvažte spojení na příkladu televizního vybavení Samsung a konkrétně televizory řady R:

možné, spravovat, televizi

Otevřete nabídku Nastavení v televizi a přejděte na kartu „General“:

READ  Aktualizace televizoru Samsung Smart TV

Jdeme do části „Nastavení otevřené sítě“.

Navrhuje se vybrat jeden ze dvou typů připojení. „bezdrátové“ a „kabel“. Pokud je televizor připojen k routeru prostřednictvím kabelového připojení, vyberte druhou možnost. Pokud vyberete typ „bezdrátové“ připojení, otevře se stránka další nastavení, na které si budete muset vybrat název bezdrátové sítě.

Poté budete muset zadat heslo ze sítě Wi-Fi (pokud je to samozřejmě nastaveno do nastavení routeru):

Po několika sekundách bude televizor připojen k marshrutizer Wi-Fi, který bude hlásit.

Podle podobného schématu je jakákoli „inteligentní“ televizní technologie připojena k Wi-Fi, ať už jde o televizní nebo předponu chytré televize. Rozdíly pouze v umístění nastavení síťového připojení v nabídce televizního recepce.

Jaké příležitosti má konzole kontext

Funkce aplikací obvykle zahrnují stejné možnosti jako televizní dálkové ovládání, podpora hlasového vstupu, funkce joysticku her a dotykové lany jsou navíc možné. Program je nainstalován v telefonu z Google Play nebo App Store, v závislosti na operačním systému samotného zařízení. Konzola k televizi Samsung je často schopna nahradit a poskytuje další možnosti pro správu zařízení.

Funkce aplikací dálkového ovládání na televizory:

 • Přepínání kanálů;
 • Nastavení objemu;
 • Pomocí nastavení TV;
 • Hledat obsah;
 • Vytváření seznamu přání nebo seznam touh;
 • Převádění funkcí;
 • Podpora hlasového ovládání;
 • Funkce joysticku hry;
 • Symboly a touchpad;
 • Řízení gest.

Některé modely dálkového ovládání mají spoustu tlačítek, mezi nimiž jsou samostatné klíče pro tenké nastavení a ovládání periferních zařízení připojených k televizi. Mnoho programů není schopno zcela nahradit všechny funkce takových dálkových kontrol, ale většina akcí řízení může dobře. Navíc se tato tlačítka na dálkovém ovládání používají jen zřídka a programy mají mnoho funkcí seskupených pro různá nastavení.

Proč potřebujete telefon pro sledování filmů a videa v Smart TV

Úhlopříčka obrazovek smartphonů se stále více a více, ale pokud máte možnost připojit telefon s televizí a užívat si sledování obsahu na velké obrazovce, už to nestojí za to zanedbávat, protože rozdíl v velkolepě a pocitech je kolosální.

READ  Jak se připojit k televizi prostřednictvím notebooku

Bez ohledu na to, jaký je váš smartphone založen na systému Android nebo iPhone OS na iOS, může být připojen k televizi a zároveň nadále používá všechny funkce telefonu, protože kromě zábavných cílů je taková kombinace vhodná pro použití pro videokonference, online vysílání a další cíle.

Samsung je jedním z vůdců na televizním trhu, inovativní technologie se používají ve svých zařízeních a každý rok se představují nové funkce a jedinečné žetony se představují. Chcete.li společně sledovat film s rodinou nebo přáteli na velké obrazovce TV Samsung, stačí připojit telefon se zařízením a zobrazit obrázek k televizi. Chcete.li to provést, můžete použít jakoukoli z dostupných metod, počínaje vlastními preferencemi, stejně jako přítomnost nebo nepřítomnost dalšího vybavení.

Je možné zvládnout bez funkce inteligentní televize?

Budeme analyzovat, zda je možné ovládat televizor, pokud na ní není žádná funkce, jak ji vyrobit tak, aby byl smartphone použit místo dálkového ovládání. Bohužel televizory, které tuto funkci nemají, nelze ovládat pomocí Androidu na smartphonu. Ale ve století, ve kterém se technologie neustále objevují a zlepšují, lze tento problém rychle vyřešit. Mnoho výrobců začalo produkovat speciální předpony, které se nazývají „inteligentní televize“. Jsou připojeny k televizoru prostřednictvím kabelu zahrnutého v soupravě a činí staré vybavení stejně funkční jako zbrusu nová televize.

Prostřednictvím takových předpon můžete použít smartphone a dálkové ovládání:

 • Přejít do režimu online;
 • Komunikovat na Skype;
 • Přehrávat soubory z telefonu;
 • Ovládací a přepínací kanály pomocí aplikací Android.

Nejsou drahé a taková akvizice výrazně zvýší výhody z televize a rozšíří jeho funkčnost.

Smartphone s operačním systémem Android je snadné ovládat televizi a další domácí spotřebiče. A při výběru smartphonu je nutné vzít v úvahu přítomnost infračerveného portu, který pomůže, až bude opět dál, někde bude dálkové ovládání ztraceno. Telefon je vždy po ruce a je mnohem pohodlnější je používat než dálkové ovládání, zejména proto, že instalace a nastavení potřebných aplikací je velmi jednoduché.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS