Jak připojit AirPods k Androidu

Airpods. bezdrátová sluchátka oceňující zákazníci za kvalitu zvuku; jednoduchý, ale zároveň solidní design; Multifunkčnost. Podle chybného názoru mnoha uživatelů je připojení možné pouze se zařízeními Apple, ale ve skutečnosti jsou zařízení kompatibilní s jinými gadgety, včetně pod kontrolou Androidu. Společnost po dlouhou dobu se rozrostla na značku, pod níž se vyrábí vysoce kvalitní elektronika.

Operační systém Android představuje asi 70% mobilních zařízení, což umožňuje, aby byl Google považován za vůdce v nabídce softwaru pro tablety, chytré telefony. Stojí za to spojit sluchátka pro zlepšení zvuku, například poslech hudby nebo komunikace telefonicky. A pokud nevíte, jak propojit AirPods k Androidu, použijte metody z našeho článku.

Jsou vzduchové ponorky vhodné pro Android a jak správně připojit bezdrátová sluchátka k telefonu

Je docela jednoduché připojit se k Android Asparates. Chcete.li to provést, otevřete box AirPods Pro, naleptejte speciální klíč umístěný na zadní stěně. Musí být udržováno sevřené, dokud bílý indikátor vpředu nezačne pulzovat. Od této chvíle můžete pomocí nabídky Bluetooth bezpečně připojit mobilní zařízení.

Jsou AirPods kompatibilní s Androidem na Samsungu a dalších telefonech

Apple se snaží učinit své produkty jako cenově dostupné a pohodlné pro uživatele. Tvůrci bezdrátových sluchátek AirPods se pokusili usnadnit jejich použití na různých zařízeních.

Problémy, jak propojit vzduchovou ponorku s Androidem prakticky neexistují. Tato zařízení pracují s mobilními telefony různých výrobců. Ve většině případů můžete začít pracovat během několika minut.

Existuje názor, že náhlavní souprava Apple může pracovat pouze stejnou technikou. Ve skutečnosti tato mylná představa a se správným spojením můžete osobně ověřit 100 % kompatibilitu těchto zařízení

Algoritmus připojení

Bezdrátová sluchátka mohou být bez problémů připojena k planetě Android, mobilní telefon různých výrobců. Zde musíte použít možnost Bluetooth.

Chcete.li vyřešit otázku, jak propojit vzduchovou ponorku k Androidu, musíte dodržovat další algoritmus:

 • Určete na obrazovce nastavení smartphonu Bluetooth, přiveďte jej do pracovního stavu.
 • Otevřená sluchátka určená pro jejich nabíjení. Aktivujte indikátor, který by se měl rozsvítit zeleně.
 • Pak musíte stisknout a držet kulaté tlačítko na zadní stěně krabice, dokud indikátor nezačne blikat bílý.
 • V seznamu dostupných zařízení Bluetooth vyberte polohu AirPods.

Po provedení výše popsaných postupů dojde k další synchronizaci dvou zařízení automaticky ihned po otevření nabíjecího pole bezdrátových sluchátek.

Kromě zmíněné technologie existuje i další způsob, jak připojit vzduchovou podobu k Androidu.

To lze provést bez použití dalších programů. Na druhou stranu, abyste ovládali úroveň nabíjení, přepínání zvukových souborů, musíte nainstalovat speciální program na smartphone.

To by mělo být provedeno podle následujícího schématu:

 • Nejprve musíte stáhnout a nainstalovat telefonní bitvu typu telefonní aplikace.
 • Stisknutím na zdi kulatého tlačítka nabíječky přejděte do režimu vyhledávání. Nakloněný indikátor bude naznačovat začátek takového procesu.
 • Na obrazovce tabletu nebo telefonu v „Nastavení“ najděte položku Bluetooth.
 • Zde vyberte AirPods. Po jeho stisknutí budou bezdrátová sluchátka připojena téměř okamžitě, jako jiná podobná zařízení.
READ  Můžete připojit televizor k síti Wi-Fi?. Možné problémy a jejich řešení

Jak zvládnout

Každá sluchátka AirPods Pro obsahuje speciální drážku, se kterou můžete ovládat reprodukci.

 • S jediným stisknutím můžete hudbu pozastavit a poté ji znovu spustit;
 • Další skladba by měla zahrnovat dvojnásobek;
 • Pokud to stisknete třikrát, zapíná se předchozí píseň.

Takové možnosti fungují na téměř všech mobilních zařízeních s programem Android.

možné, připojit, vzduchové, ponorky

Někdy je problém nedostatku připojení náhlavní soupravy Apple s zařízením pro Android výhradně technický ve povaze. A toto je první věc, kterou vyloučí testováním několika univerzálních způsobů, jak problém vyřešit

Nejlepší aplikace AirPods

Chcete.li rozšířit funkčnost bezdrátových sluchátek, můžete použít aplikaci pro chytré telefony.

Mezi nimi jsou následující možnosti nejužitečnější:

 • Podroid.Poskytuje změnu zvukových souborů, zahrnuje pauzu, přehrávání a zvýšení objemu.
 • Airdroid. Umožňuje ovládat úroveň náboje Casis pro sluchátka.
 • Droidpods.

Pro tuto aplikaci budete muset zaplatit 139.

Demonstruje zbytkové rezervy baterie.

Jaké funkce AirPods Pro nefungují na Androidu

Bohužel, všechny ostatní airpody Pro Chips on Android nefungují. Zde jsou:

 • Podpora Siri;
 • Test výsadby sluchátek;
 • Schopnost připojit dva páry AirPods Pro k jednomu smartphonu;
 • Schopnost sledovat úroveň nabíjení každé sluchátka a nabíječka.

Ukazuje se, že AirPods Pro, i když kompatibilní s Androidem, operační systém Google není schopen zajistit výkon poloviny funkcí sluchátek. Ale to je logické. Pokud pečlivě uvidíte, co nefunguje, je jasné, že všechny tyto funkce jsou přímo spojeny s schopnostmi iOS. A protože Google není povinen optimalizovat svou platformu pro příslušenství vydané konkurenty, není nic, co by mělo být překvapeno. Proto, pokud chcete použít všechny výhody AirPods Pro, jste drahá vůči iOS.

Jak AirPods Pro funguje se smartphonem založeným na Androidu

Po několika měsících s AirPods Pro můžete psát zkušenosti s provozem. Letěl jsem s nimi, šel jsem s nimi do tělocvičny, úplně a úplně souhlasím s vlastní recenzí: AirPods Pro je nejlepší pravdivá bezdrátová sluchátka se snížením hluku. Jen jsem neviděl nic lepšího než trh.

Ale včera jsme vyskočili. nikdy jsme nekontrolovali, jak pracují s Androidem! Okamžitě napravíme dohled. Navíc jsem se chodil s Samsung Galaxy Fold kvůli provozním zážitkům. smartphone jako alternativa k tabletu je velmi zajímavý, líbí se mi, líbí se mi.

Chcete.li připojit AirPods Pro, musíte převést do režimu páření. Chcete.li to provést, stiskněte a podržte tlačítko na zádech, indikátor fouká bílou bílou barvou. Nyní musíte detekovat sluchátka, obě páky musí zahrnout do nabídky Fold. jak volání, tak zvuk.

Pak je všechno velmi jednoduché. Musíte se „přitisknout“ hlavu sluchátka a držet se, režimy průhlednosti a redukce hluku se střídají, abyste se střídali. Bohužel, neexistuje žádné potvrzení hlasu o zařazení. Ale okamžitě pocítíte rozdíl mezi redukcí hluku a transparentností. v případě záhybu se zdá, že tři kleště fungují. Nejprve je zapnutá průhlednost, pak sluchátka fungují bez režimů, pak je aktivována redukce šumu.

Senzory přestanou pracovat ve dvojicích s Androidem, to znamená, bez ohledu na to, kolik vytáhnete sluchátka, stále se pauza nedostane k reprodukci. Neexistuje žádné zobrazení náboje sluchátek a případů. pokud jde o mě, ne nejpověvější funkce, v běžném životě chápete, kolik AirPods Pro bude fungovat, je lepší se zaměřit na indikátor v pouzdře. Pokud jste začali blikat žlutě. příležitost dát sluchátka k nabíjení.

READ  Jak připojit Smart TV k telefonu. Jak se připojit pomocí kabelu HDMI

Podíval jsem se a několik programů na zobrazení nabíjení baterie na složení. Všichni jsou hrozné, s reklamou a okamžitě je chtějí smazat. A pokud zde není žádná krása, jako v iOS, neměli byste trpět.

Síť má také hodně o kodekech AAC a jejím zahrnutí na AirPods Pro na některých chytrých telefonech založených na Androidu. Je zde také několik myšlenek. Pokud používáte streamovací služby na přístroji, nebudete slyšet žádné použití z AAC. Kromě toho Apple velmi chytře nastavil své chytré telefony a sluchátka pro spolupráci, ale přesto některá alba v iTunes stále nezní moc dobře. Nezávisí to na AirPods nebo iPhone, ale záleží pouze na „Master“, jak bylo toto album připraveno na načtení do služby. Pokud chcete kvalitu, kupte si přílivové předplatné, načtěte Flac v paměti, tak to bude lepší. A s běžnými albami a službami Co je s AAC, že bez něj bude zvuk plus nebo mínus stejný.

Někteří autoři, když hovořili, že AirPods Pro nefunguje pro Android, učiní závěr. říkají, že je pravděpodobně lepší koupit jiný model. Nemyslím si to: Momentálně jsou AirPods Pro jediné skutečné bezdrátové sluchátka s dobře pracujícími režimy aktivního snižování hluku a transparentnosti, neexistují konkurenti. Nechť část funkcí nefunguje s Androidem. v životě to vůbec nezáleží.

Během dne s Fold a AirPods Pro jsem si užil dobrou kvalitu zvuku v různých programech, necítil problémy s hladinami, lisovaným hlukem v kanceláři a na ulici, zapnul průhlednost a objednával kávu. obecně jsem se dostal vysoko jako vždy. Spojení je spolehlivé, je příjemné odpovídat na hovory, ovládání pomocí kleští. Hlavní věc je pracovní vaz, nezažil jsem žádné problémy.

Ale pokud si koupíte AirPods Pro pro jiný smartphone založený na Androidu, navrhuji předem zkontrolovat, jak všechno funguje. Mimochodem, pokud používáte takovou parta, řekněte nám, co zařízení máte a jak se všechno děje? Předem děkuji za recenze.

Ekvalizér

Je snadné uhodnout, že tento program je navržen tak, aby jemně nakonfiguroval zvuk na našich airpodech. Pokud posloucháte hudbu uloženou v místním trezoru vašeho smartphonu, je vhodný jakýkoli hudební přehrávač s ekvalizérem. Pokud však chcete, aby jedna aplikace reprodukovala hudbu a druhou zpracovaného zvuku (a to se může hodit, například při používání hudby Youyube nebo Spotify, ve kterém nejsou postaveny nejsilnější ekvalizéry.pak ekvalizér Will Will Přijďte na vaši záchranu. Má několik dárků a také možnost ladění tenkého manuálního zvuku pro každý hudební žánr.

Připojení AirPods s Androidem

Chcete.li připojit AirPods k telefonu Android, postupujte podle následujících jednoduchých kroků (pro Samsung Galaxy jsou uvedeny snímky obrazovky, ale na smartphonu s čistým Androidem se vše provádí podobným způsobem):

 • Vložte Arpods do režimu konjugace pomocí Postbluetooth. Chcete.li to provést, zatímco sluchátka jsou v případě, otevřete je a poté stiskněte a podržte kulaté tlačítko na pouzdře, dokud bílý indikátor nevyhodí. Pokud to indikátor netvoří, ale září pouze bílé (a když uvolníte tlačítko zelený). držte jej déle: několikrát zamrká oranžovou a pak začne blikat bílou.
 • Najděte si jejichpods z telefonu. Chcete.li to provést, zapněte Bluetooth na telefonu a okamžitě začne hledat dostupná zařízení. Pokud je Bluetooth již zapnutý, přejděte na Android. připojení. Bluetooth a počkejte, až budou nalezeny AirPods.
 • Připojte kairpods. Klikněte na nalezená sluchátka, odpovězte na kladnou žádost o Asociaci na Bluetooth s AirPods a počkejte na dokončení připojení.
možné, připojit, vzduchové, ponorky

Připraveno, při tomto procesu prvního připojení AirPods s Androidem bude dokončen. V budoucnu, pro připojení sluchátek (za předpokladu, že nebyly spojeny s jiným zařízením), bude stačit k extrakci z případu (za předpokladu, že je Bluetooth zapnut), v některých případech klikněte na ně v nastavení. připojení. Bluetooth.

READ  Jak připojit kartu k telefonnímu číslu

Při použití s ​​Android AirPods vám také umožňují ovládat lisování sluchátek, aby se potrubí, pauzu nebo převinující písně v přehrávači bez problémů. Jedinou možnou nuancí je, že spojení může fungovat nesprávně na nových nových smartphonech se starými verzemi Bluetooth.

Jak připojit AirPods k Androidu

Apple zjednodušil připojení bezdrátových sluchátek AirPods na všech svých zařízeních, takže k tomu dochází během několika sekund. Ale pouze proto, že AirPods vyrábí Apple a integrováno s produkty Apple, neznamená, že je nemůžete použít jako Bluetooth Lunnel se zařízeními, která nejsou od Apple.

Airpods můžete připojit k telefonu nebo tabletu na Android, PC nebo Apple TV pomocí stejné metody konjugace prostřednictvím Bluetooth, na kterou jsme všichni zvyklí na všechny roky. Chcete.li to provést, postupujte podle níže uvedených jednoduchých pokynů.

 • Otevřete obrazovku nastavení Bluetooth na zařízení, se kterým budete používat AirPods.
 • Otevřete kryt nabíječky Carpods, zatímco samotná sluchátka by měla ležet v pouzdře nabíječky.
 • Na zadní straně pouzdra nabíječky je malé tlačítko, stiskněte a podržte jej několik sekund.

Samozřejmě, pokud používáte AirPods ne s produktem Apple, ztratíte několik funkcí. Nebudete mít příležitost „hladce“ přepínat mezi metodami třetího části nebo bez něj, abyste mohli sledovat náboj hlavy sluchátek na vašem zařízení (ale zjistit, jak to provést pomocí speciální aplikace, přečtěte si náš materiál na toto téma). Tato sluchátka jsou však primárně milována pro kompaktnost, snadnost nošení a po dlouhou dobu, a to, aniž byste byli majitelem iPhone nebo iPadu, můžete plně použít.

Pro jakékoli zařízení, které chcete použít AirPods, pouze opakujte výše popsaný proces. Pokud máte problémy během konjugace, Apple doporučuje otevřít kryt pouzdra a držet tlačítko na zadním panelu, dokud se indikátor nezačne bavit žlutou. Poté uvolněte tlačítko, zavřete víko a zkuste to znovu.

Sdílejte svůj názor v komentářích pod tímto materiálem a v našem telegramovém chatu.

Pracují AirPods se Samsungem?

Ano i ne. Airpods z Apple, včetně konvenčních AirPods a AirPods Pro, lze připojit k chytrým telefonům Samsung a používat se k přehrávání zvuku ze zařízení. Pokročilejší funkce AirPods, jako jsou příkazy Hello, Siri, však nebudou na smartphonu Samsung k dispozici.

A nezapomeňte automaticky vypnout, zda AirPods? A zkontrolujte, zda AirPods pracují na letadle? Kromě toho zkontrolujte, zda má AirPods mikrofon?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS