Airpods Pro a Android: co funguje, co ne a jaké jsou nuance

Překvapivě populární nejen mezi uživateli Apple, ale i mezi těmi, kteří z toho či onoho důvodu dávají přednost systému Android. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet, jak nový model Airpods Pro s potlačením hluku funguje se zařízeními se systémem Android.

možné, připojit, sluchátka, airpods, zařízení, samsung

Ukazuje se, že existuje spousta nuancí, přičemž mnohé závisí na konečném zařízení se systémem Android a jeho obalu. Měl jsem po ruce Xiaomi Mi 9T, Vivo Nex 3 a Meizu Note 9, takže jsem Airpods Pro testoval právě s nimi. Co se děje, pojďme tomu přijít na kloub.

Připojení sluchátek Airpods Pro k zařízení se systémem Android

Připojení sluchátek k zařízením se systémem Android je rychlé a snadné. Za tímto účelem otevřete pouzdro s Airpods Pro a stiskněte tlačítko na zadní straně pouzdra, dokud nezačne bílý indikátor na přední straně bíle pulzovat. V tomto okamžiku se sluchátka zobrazí ve standardní nabídce Bluetooth a po stisknutí se úspěšně připojí. Tímto způsobem se mi podařilo připojit Airpods Pro ke všem třem zařízením. žádný problém.

Dotykový senzor a ušní senzor

Airpods Pro mají zcela přepracované ovládání přehrávání. Na každém sluchátku je nyní malá drážka, kterou musíte stisknout prsty. Jedním stisknutím pozastavíte nebo obnovíte přehrávání, dvojím stisknutím přehrajete další skladbu, trojím stisknutím přehrajete předchozí skladbu. I zde vše funguje na všech třech zařízeních. Pozastavení po vyjmutí jednoho sluchátka však nefunguje, stejně jako u prvních dvou generací Airpodů, ani když posloucháte hudbu přes aplikaci Apple Music ve verzi pro Android.

Aktuální náplň sluchátek a pouzdra

V systému Android nelze zobrazit aktuální nabití sluchátek a pouzdra. Tento problém se řeší pomocí aplikací třetích stran. S podporou Airpods Pro jsem našel dvoje:

 • Asistent spouštěče. Tato aplikace umožňuje nejen sledovat nabíjení, ale také aktivovat skladbu pauzy, když vyjmete jedno ze sluchátek. Tato funkce je k dispozici v placené verzi za 149 Kč.
 • Pody pro baterii Airpods. V této aplikaci je zdarma k dispozici trvalé upozornění na nabíjení sluchátek v zácloně. V aplikaci Assistant Trigger je tato funkce zpoplatněna.

Aktivace kodeku AAC

Sluchátka Airpods Pro podporují pouze jeden kodek pro kvalitnější přehrávání, a to AAC. Je aktivována v nastavení zařízení Bluetooth. A právě zde začínají první nuance používání Airpods Pro na Androidu, protože zmíněný přepínač nenajdete všude.

Meizu Note 9 ji má a je označena jako HD Audio:

Vivo Nex 3 ji má také ve výchozím nastavení, a to se správným názvem AAC:

U Xiaomi Mi 9T s MIUI 10 se mi nepodařilo aktivovat AAC. V nastavení Bluetooth taková položka vůbec nebyla a v nastavení pro vývojáře byla neustále nastavena na SBC:

Problém se vyřešil po aktualizaci na MIUI 11. tam se zmíněný přepínač objevil přímo v nastavení Bluetooth.

Režim redukce šumu a průhlednosti

Při spárování se zařízením se systémem Android fungují oba tyto režimy dobře a přepínají se podržením prstu na dotykovém snímači. stejně jako u zařízení Apple.

Je tu však zvláštní nuance. Při spárování s gadgety Apple lze tyto dva režimy vypnout a Airpods Pro pak budou hrát jako běžná sluchátka do uší s pasivní zvukovou izolací. Pokud však sluchátka vyjmete z krabice a připojíte je přímo k systému Android, tento režim není k dispozici.

Problém se řeší následovně: Musíte někde najít iPhone nebo iPad, připojit k němu Airpods Pro, přejít do nastavení Bluetooth a v nastavení zaškrtnout políčko „vypnuto“.

Po výše uvedených krocích, kdy dlouze podržíme snímač klepnutí, můžeme přepínat mezi třemi režimy namísto výchozích dvou. To znamená, že můžete střídavě zapínat redukci šumu, „průhlednost“ nebo režim s těmito funkcemi vypnutými. Na všech třech zařízeních se systémem Android, která jsem testoval, taková věc fungovala.

Hlavním problémem je hlasitost zvuku

Od vydání Airpodů 2. generace mají majitelé zařízení se systémem Android problém. sluchátka po připojení hrají maximálně na poloviční hlasitost. Jak si vedou Meizu Note 9, Vivo Nex 3 a Xiaomi Mi 9T, vám řeknu hned teď.

Meizu Note 9. Zde je problém vyřešen co nejjednodušeji, protože v nastavení Bluetooth je položka „Synchronizovat hlasitost médií“. Aktivujte přepínač a vše funguje správně.

Xiaomi Mi 9T. Xiaomi Mi 9T na MIUI 10 problém také vyřešil, ale dalo to dost práce. Za tímto účelem:

 • Aktivujte přepínač v nastavení pro vývojáře s názvem „Zakázat absolutní hlasitost“.
 • Restartování smartphonu.
 • Opětovné spárování s Airpods Pro.
 • Připojte sluchátka k iPhonu a zesilte hlasitost na maximum.
 • Znovu připojte sluchátka k telefonu Xiaomi Mi 9T.

Po těchto úpravách je nyní objem normální.

Po aktualizaci na MIUI 11 zůstalo vše správné a pokusil jsem se „rozbít hlasitost“ v zájmu čistoty experimentu. Když jsem celý algoritmus provedl znovu, ale pouze s deaktivovaným políčkem nastavení pro vývojáře a sníženou hlasitostí na iPhonu, nepodařilo se mi to. vše nadále fungovalo správně. Z toho jsem usoudil, že s MIUI 11 by neměl být problém.

Vivo Nex 3. Ale s tímto problémem jsem se nemohl vypořádat. Algoritmus provedený na Xiaomi s MIUI 10 nepřinesl žádný výsledek.

READ  Jak vypnout aktualizace na iPhonu. Proč zakázat aktualizace systému a aplikací

Bohužel nebyla po ruce žádná jiná zařízení, ale problém se vyskytuje poměrně často, a to i u Airpodů 2. generace. Po přečtení recenzí uživatelů systému Android jsem si uvědomil, že vše je zde individuální a závisí na zařízení a firmwaru. Někomu to funguje správně hned, někomu stačí přepínač v nastavení pro vývojáře, někomu pomůže restart, někdo se musí připojit k iPhonu a zvýšit hlasitost jako u Xiaomi a někomu jako mně u Vivo to nepomůže vůbec. Jako je tento.

Závěry a důsledky

Doporučuji shrnout, co funguje a co ne:

Připojení sluchátek Airpods Pro k zařízením se systémem Android a přehrávání zvuku.

Funguje ovládání pomocí dotykového senzoru (přehrávání/pauza, další skladba, předchozí skladba).

Potlačení šumu a funkce „Transparency“ fungují při aktivaci podržením dotykového snímače. A pokud se předem připojíte k iPhonu a aktivujete vypnutí obou funkcí, přidá se třetí možnost. bez ničeho.

Kodek AAC je k dispozici, ale v některých zařízeních nemusí být aktivován.

Nezobrazuje aktuální nabití pouzdra a sluchátek (lze vyřešit pomocí softwaru třetí strany).

Nefunguje pozastavení při vyjmutí jednoho sluchátka (lze vyřešit pomocí softwaru třetí strany).

Tichý zvuk, který lze na některých zařízeních opravit a na některých ne.

Ukazuje se, že všichni majitelé smartphonů se systémem Android, kteří si chtějí koupit Airpods Pro, musí za prvé zkontrolovat, jak sluchátka fungují s jejich zařízením, a za druhé velmi pečlivě přemýšlet o tom, zda stojí za to. Koneckonců, i když je při koupi vše v pořádku, nikdo nezaručí, že se po aktualizaci firmwaru nic neobjeví. Pokud chcete sluchátka do uší s účinným potlačením hluku pro zařízení se systémem Android, měli byste si podle mého názoru koupit Sony WF-1000XM3. Rozhodně by s nimi neměly být žádné problémy tohoto druhu.

Airpods v systému Android: jak se správně připojit a nastavit

Je to už dlouho, co vyšly Airpods, ale přestože iPhone aktivně používám, nechtěl jsem se jejich směrem ani podívat. Někdo řekl, že mají špatný zvuk a zjevně nestojí za ty peníze. Dobře, uklidnil jsem se. Ale v určitém okamžiku jsem přešel z iOS na Android a z neznámého důvodu jsem si chtěl koupit Airpods. Jeden problém. už jsem měl vlajkové zařízení se systémem Android. Sluchátka jsou od společnosti Apple a vše od společnosti Apple funguje pouze se zařízeními Apple. To je celý cyklus.

Nic. Šel ven a koupil jeden, co by mohlo být špatně? Je to v podstatě jen běžná bezdrátová náhlavní souprava. Ale stále tu byl problém. Ve skutečnosti je lze snadno vyřešit, stačí jim věnovat trochu času. Sluchátka se volně připojují k systému Android a jakémukoli jinému zařízení, stačí stisknout tlačítko na zadní straně pouzdra a spárovat je. Jednu dobu jsem je dokonce připojil k set-top boxu Mi Box TV.

Zapomeňte na příkazy „Hello Siri“ nebo „Okay Google“, hlasové ovládání v systému Android nefunguje, ale dotykové ano. Lze nastavit přepnutí skladby zpět, zapnutí další skladby a přehrávání/pauzy. Velmi dobře slyším druhou osobu na telefonu (ne u všech modelů), osobu na druhém konci linky je zřetelně slyšet a osobu na druhém konci linky je zřetelně slyšet.

Podle mého osobního pozorování jsou uživatelé Airpodů nejen zapálení fanoušci společnosti Apple, ale také majitelé smartphonů se systémem Android.

Nejjednodušší možností nastavení je připojit se k jakémukoli zařízení se systémem iOS, přejít do nastavení Airpods v nastavení Bluetooth a znovu přiřadit příkazy. Sluchátka si je zapamatují a budou správně fungovat v systému Android.

Pokud ale nemáte po ruce iPhone nebo iPad, musíte si stáhnout aplikaci. Bez něj je kontrola nabití sluchátek triviální.

Pokud jdete do Google Play, pak na žádost Airpods najdete spoustu haraburdí (obvyklá věc), ale najít něco normálního. štěstí. Pro sluchátka existuje skvělá aplikace AirBattery s integrovanými reklamami, které lze za symbolický poplatek odstranit.

V době psaní tohoto textu jsem náhodou narazil na krásnou aplikaci PodsControl. Je zdarma a vizuálně příjemný. Není však v Google Play a nepodařilo se mi s ním spárovat telefon. Neustálá chyba při zapnutí autostartu. Ale pokud můžete, napište do komentářů.

Pomocí aplikace AirBattery můžete sledovat stav nabití náhlavní soupravy a aktivovat funkci AirPod Ear (automatická pauza při vyjmutí jednoho sluchátka). Možnost zobrazení nabíjení jako oznámení po připojení k náhlavní soupravě nebo klepnutím na ikonu aplikace.

PodsControl umí totéž, ale má pěkný design a také umožňuje přiřadit algoritmus senzorů, konkrétně nastavit příkazy pro sluchátka.

Žádosti jsou roztříděny. Nyní se vyplatí nastavit hlasitost sluchátek Airpods, protože při prvním připojení se mohou zdát tichá. A opravdu to dělá. Systém Android snižuje hlasitost, kterou lze zvýšit pouze aktivací režimu pro vývojáře.

Как подключить airpods к андроид устройству

Důležité: Sluchátka Airpods jsou na smartphonech Huawei a Honor nechutná. První z nich deaktivuje běžný provoz mikrofonu, zatímco druhá vyžaduje, abyste se smířili s tichým přehráváním.

Pro každou skořápku musíte najít jiný způsob. V 80 % případů musíte přejít do nastavení, sjet dolů na stránku a kliknout na „Systém“, pak najít číslo sestavení v části „O telefonu“ a sedmkrát kliknout na číslo sestavení. Budete upozorněni, že jste vývojář. Vraťte se na hlavní obrazovku Nastavení a vyhledejte kartu „Pro vývojáře“. Přejděte do něj a povolte položku „Zakázat absolutní úroveň hlasitosti“. Poté budou sluchátka hrát na maximum.

Doporučuji také zapnout kodek Bluetooth AAC pro lepší poslech oblíbených skladeb. Obvykle se aktivuje v nastavení Bluetooth.

A to je vše? Na připojení sluchátek Airpods k systému Android není nic nadpřirozeného ani složitého. Podělte se s námi o své zkušenosti s bezdrátovými sluchátky pro Android v komentářích.

Připojení originálních sluchátek Airpods k systému Android

Řada sluchátek Apple zahrnuje modely Airpods a Airpods Pro. Jejich hlavní rozdíl je ve vzhledu náhlavní soupravy a pouzdra. Funkce jsou totožné, stejně jako mechanismus připojení k zařízení.

Airpods a Airpods Pro

Sluchátka můžete připojit k mobilnímu telefonu, tabletu nebo počítači pomocí párování Bluetooth. Spojení je navázáno během několika sekund.

READ  Jak nastavit procento nabíjení na iPhonu XR

AirPods 2 Review For Android // Better than you’d expect!!

Prvotní připojení vyžaduje několik jednoduchých kroků. Sluchátka musí být nabitá, tj.е. by měl při otevření pouzdra svítit zeleně. V takovém případě začněte připojovat. Airpods k telefonu se systémem Android:

 • Otevřete obrazovku nastavení Bluetooth v zařízení se systémem Android;
 • otevřete kryt pouzdra paralelně, aniž byste vyndali sluchátka zevnitř;
 • Jakmile telefon sluchátka rozpozná, stiskněte na několik sekund tlačítko na zadní straně pouzdra Airpods;
 • Tlačítko uvolněte, jakmile kontrolka mezi sluchátky začne blikat bíle;
 • V seznamu dostupných připojení Bluetooth vyberte možnost Airpods a postupujte podle pokynů.

Otevřete kryt pouzdra Stiskněte tlačítko na zadní straně pouzdra a počkejte několik sekund Když kontrolka na pouzdře bliká bíle, tlačítko uvolněte Vyhledejte Airpods Pro v seznamu zařízení Bluetooth na zařízení, které chcete připojit

Chcete-li aktivovat funkci Bluetooth v televizoru Samsung, postupujte takto.

 • Nejprve musíte vstoupit do nabídky nastavení.
 • Poté je třeba vybrat možnost „Sound“ a stisknout tlačítko „OK“.
 • Aktivace funkce Bluetooth ve spárovaném zařízení.
 • Jakmile se tam dostanete, otevřete „Nastavení reproduktoru“ nebo „Připojení náhlavní soupravy“.

Jak připojit sluchátka Airpods k systému Android

Společnost Apple kompenzovala vzdálený konektor v iPhonu 7 představením bezdrátových sluchátek Airpods, která se během několika sekund automaticky připojí ke smartphonu. To je zásluha nového čipu W1, který představuje nový průlom v historii připojení Bluetooth.

Mnozí mohou litovat, že tak pokročilé funkce Airpodů jsou omezeny na zařízení od společnosti Apple. Úzká integrace sluchátek Airpods s produkty Apple však neznamená, že je nemůžete používat jako sluchátka Bluetooth se zařízeními jiných společností.

Sluchátka Airpods můžete spárovat s chytrým telefonem se systémem Android, Windows Phone, počítačem nebo Apple TV stejnou metodou připojení Bluetooth, na jakou jsme zvyklí a která nás už tolik otravuje. Co však s novými sluchátky Apple nemůžete udělat pro své pohodlí, kvalitu zvuku a úžasný design.

Pomocí optických senzorů a akcelerometru pohybu dokáží sluchátka Airpods rozpoznat, kdy je máte v uších. Sluchátka využívají pokročilou technologii potlačení šumu a poskytují čistý zvuk. Na jedno nabití vydrží 5 hodin. Pouzdro může poskytnout až 24 hodin funkčnosti navíc.

Pouhých 15 minut nabíjení prodlouží váš poslech o 3 hodiny. Jedná se o důležitou funkci, která vám nabízí větší svobodu při poslechu oblíbené hudby bez obav o baterii. Je nepravděpodobné, že by většina bezdrátových sluchátek se systémem Android mohla nabídnout něco podobného.

Abyste mohli spárovat sluchátka Airpods se smartphonem se systémem Android, musíte postupovat podle následujících jednoduchých kroků:

Nejprve je třeba pouzdro otevřít a vložit do něj sluchátka Airpods.

Nyní byste měli stisknout a podržet tlačítko pro připojení, které se nachází na zadní straně pouzdra. Kontrolka LED na pouzdře by nyní měla blikat bíle.

Po tomto kroku spusťte Bluetooth v zařízení.

Nyní musíte ze seznamu vybrat Airpods.

Nakonec potvrďte proces párování.

To je vše, co musíte udělat! Pokud se to napoprvé nepodaří, doporučuje společnost Apple zopakovat proces od začátku. To znamená, že musíte sluchátka vložit do pouzdra, zavřít ho a teprve poté začít postupovat podle popsaných pokynů. S dnešními standardními chytrými telefony se systémem Android byste měli být schopni si poradit. Nyní je čas užít si bezdrátová sluchátka a využít je naplno.

Airpods s Androidem samozřejmě nemají všechny funkce, které byste očekávali od spárování s iOS 10. Například nebudete moci používat hlasového asistenta nebo indikátor baterie. Ale Airpods budou stále poctivě a dobře plnit svůj hlavní úkol.

Na příkladu připojení sluchátek Airpods k telefonu Samsung Galaxy S7 se dvojím klepnutím na sluchátka přehrávání hudby zastaví a znovu spustí. Možná, že u jiných smartphonů experimentování odemkne další funkce, o kterých zatím nevíme.

Jak připojit sluchátka Airpods k notebooku, telefonu nebo počítači

Jak připojit sluchátka AirPods k libovolnému zařízení? A pokud máte telefon se systémem Android nebo počítač se systémem Windows? Je to reálné?? Bezdrátová sluchátka Airpods jsou ideální pro ty, kteří mají rádi sluchátka a nemají rádi dráty. Většina uživatelů si však myslí, že Airpods lze používat pouze s iPhonem. Jak používat sluchátka Airpods se smartphony se systémem Android, počítači Mac, notebooky a dalšími zařízeními?

Jak připojit sluchátka Airpods k systému Android (co bude fungovat)

Postup bude podobný jako při připojení jakýchkoli jiných sluchátek Bluetooth k telefonu. Připomeňme, že v případě iPhonu stačí otevřít pouzdro Airpods a počkat na zprávu o spárování zařízení. Chcete-li používat sluchátka Airpods se systémem Android, je třeba provést několik dalších kroků.

Přejetím prstem dolů na domovské obrazovce otevřete panel rychlého nastavení a poté stiskněte a podržte tlačítko s ikonou Bluetooth;

Vyberte možnost „Přidat nové zařízení“ nebo „Připojit nové zařízení“ (v závislosti na modelu telefonu se zobrazí jedna z těchto dvou možností);

Otevřete nabíjecí pouzdro Airpods a stiskněte a podržte malé tlačítko na zadní straně pouzdra, dokud nezačne blikat bílá kontrolka;

V nabídce párování v telefonu vyberte možnost Airpods a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jakmile Airpods poprvé spárujete s telefonem se systémem Android, budou fungovat jako jakákoli jiná sluchátka Bluetooth a automaticky se připojí k telefonu, když je vyjmete z pouzdra, a odpojí se, když je vložíte zpět do pouzdra.

Jak připojit sluchátka Apple Airpods ke smartphonu se systémem Android

Pokud hledáte internetový obchod s Apple Airpods v Oděse a chcete si koupit levné Apple Airpods ze skladu za dobrou cenu od dodavatele. s naším sortimentem.

Bezdrátová sluchátka Apple Airpods se od prvních dnů prodeje stala nejoblíbenějšími audio sluchátky. Jejich použití je velmi snadné, protože k jejich aktivaci stačí vyjmout chrániče sluchu z pouzdra a nasadit si je do uší. Přepínání skladeb, přijímání hovorů a volání s hlasovým asistentem lze provádět jediným klepnutím na sluchátko.

Mezi uživateli však panuje mylná představa, že Airpods podporují pouze párování se zařízeními Apple. Ukazuje se, že velká armáda majitelů gadgetů se systémem Android nemůže tuto náhlavní soupravu používat. To však není pravda a v tomto článku se podíváme na to, jak můžete připojit bezdrátová sluchátka k zařízením se systémem Android.

READ  iPhone 7 se vypne

Приложения для AirPods под Android. Настройка тапов 2021

Funkce párování sluchátek Apple Airpods se smartphony

Chcete-li k iPhonu připojit bezdrátovou náhlavní soupravu Apple, stačí otevřít kryt pouzdra. Na obrazovce se poté zobrazí animovaná úvodní obrazovka s nastavením, kde je třeba klepnout na možnost Připojit. Díky těmto jednoduchým funkcím je možné sluchátka plně využívat.

U smartphonů se systémem Android je párování s bezdrátovými sluchátky Airpods trochu složitější. Chcete-li začít, otevřete kryt značkového pouzdra a na několik sekund stiskněte bílé tlačítko na zadní straně. Poté by se měla rozsvítit modrá LED dioda pod krytem. Bude blikat na znamení, že hledá dostupná zařízení ke spárování.

V tuto chvíli by mělo být na smartphonu aktivní rozhraní Bluetooth. Poté je třeba vybrat Apple Airpods ze seznamu připojených zařízení se systémem Android. Po této akci budete vyzváni k povolení přístupu ke kontaktům a protokolu hovorů, což musíte potvrdit. Po provedení tohoto postupu můžete bezdrátovou náhlavní soupravu Apple spárovanou se smartphonem se systémem Android používat.

Další software pro Airpods v zařízení se systémem Android

Sluchátka Airpods připojená k zařízení se systémem Android bez dalšího softwaru podporují omezenou sadu funkcí. Abyste mohli využívat všechny funkce této jedinečné náhlavní soupravy, musíte si nainstalovat speciální nástroje.

Velmi užitečná aplikace, která odemyká plný potenciál sluchátek Apple Airpods pomocí aplikace Android Assistant Trigger. Můžete jím aktivovat následující funkce:

 • Přijímání oznámení při párování s Airpods.
 • Dvojitým klepnutím na sluchátko vyvoláte funkci Asistent Google (nebo Bixby pro majitele smartphonů Samsung).
 • Podpora zařízení, jako jsou Airpods 1. a 2. generace, Airpods Pro a Powerbeats Pro.
 • Zjistěte, kolik baterie máte ve sluchátkách, když je pouzdro otevřené.

Tyto funkce jsou k dispozici v základní verzi asistenčního spouštěče. Za poplatek přejděte na verzi Pro a získejte další pokročilé funkce:

 • Automatické zobrazení stavu baterie sluchátek v oznamovací liště po připojení náhlavní soupravy.
 • Ovládání přehrávání hudby klepnutím na sluchátko (první dvojité klepnutí na sluchátko znamená pozastavení/přehrání skladby, druhé dvojité klepnutí vyvolá chytrého asistenta).

Chcete-li sledovat úroveň nabití baterie pouzdra a každého sluchátka zvlášť, nainstalujte aplikaci AirBattery. Spustí se automaticky po připojení náhlavní soupravy a v oznamovací liště zobrazí sluchátka s nejnižším nabitím. Stav baterie pouzdra a dvou sluchátek Airpods se zobrazí v malém vyskakovacím okně.

Navzdory mnoha kontroverzím na internetu lze bezdrátová sluchátka Apple Airpods plně používat se smartphony se systémem Android, a to díky jednoduchému nastavení a instalaci aplikace. Pokud sluchátka vyjmete z ucha, přehrávání hudby se pozastaví, a když je vložíte do pouzdra, automaticky se přepnou do režimu spánku. Kromě toho bude k dispozici mnoho dalších funkcí.

Pokud tedy máte chytrý telefon se systémem Android a chcete moderní a cool sluchátka, neváhejte si koupit bezdrátová sluchátka Apple Airpods. Můžete to udělat právě teď v našem online obchodě. MobilePlanet. Dostupné ceny všech produktů a rychlé dodání kamkoli na Ukrajině!

.Kvalita zvuku

Zvuk Galaxy Buds Live je na svůj segment docela dobrý. Díky polootevřené konstrukci je možné dosáhnout poměrně širokého jeviště. Kromě toho společnost Samsung slyšela stížnosti uživatelů na basy v předchozích budech a vyvodila z toho závěry. Více basů. Pro některé (pro mnohé) je to výhoda. Ale je zde méně přesnosti a přirozenosti.

 • Baskytara (BF).Basová kytara je zřetelně zvýrazněna. Je výkonný a poměrně dynamický. Jen díky polootevřenému designu se nezdá být „přeplácaný“. Sluchátka ještě nejsou „basová“, ale mají k tomu blízko.
 • Střední frekvence (MF). Poněkud ochablé basové a výškové akcenty. Se zvednutým dolním a horním okrajem rozsahu. To má někdy znatelný vliv na vokály, např. Nějaký podtón nepřirozenosti. Celkově je však střed poměrně vyrovnaný, neřkuli zamračený.
 • Vysoké frekvence (výšky). Není tu žádný přízvuk, ale jsou tu vrcholy. A jsou poměrně hlasité, dokonce hlasitější než woofery. Výšky však nejsou agresivní ani řezavé. Ani ony se nemohou pochlubit vysokým rozlišením, ale vytvářejí efekt „pseudodetailů“ (ve skutečnosti detaily nejsou vysoké, ale díky důrazu na vysoké frekvence se zdá, že je slyšet více detailů než obvykle).
 • Scéna. To je silnou stránkou tohoto modelu. Scéna je širší než většina podobných sluchátek TWS. Je v něm více vzduchu, pokud to tak mohu říci. Není striktně uzavřená, je v ní cítit určitá svoboda. Ale samozřejmě pouze v kontextu podobných modelů.
 • Detail a přirozenost. Na průměrné úrovni segmentu. Například přirozená reprodukce všech hlasových podtónů není možná, ale ani syntetické zvuky nejsou příliš nepříjemné. Detailnost je dostatečná pro pohodlný poslech na pozadí.
 • Hudební žánry. Elektronika je pěkně reprodukována. Včetně záludného s mnoha efekty. Vokální žánry populární hudby znějí také docela dobře. Nekomplikovaný rock je docela zajímavý díky dobré scéně. Žádné jasné kontraindikace, snad kromě rychlého, agresivního metalu (i když ten by se vám mohl líbit také kvůli zvláštnímu sklonu).
 • Aplikace (hudba, hry, filmy). Tento model je určen pro hudbu, k čemuž se hodí. A filmy a hry by mohly mít potíže, pokud se projeví desynchronizace obrazu a zvuku. Není zde globální a je zde herní režim (pro majitele telefonů Galaxy), ale často může překážet.

Uživatelé poznamenali, že sluchátka Buds postrádají basy? Samsung odpověděl. ano, prosím, tady jsou basy v Buds Live. Důraz je zde příliš jasný, takže celková prezentace je méně vyvážená než u modelu Buds. Ale neklesá do „dolbit normalno“. Většině potenciálních uživatelů se tento rukopis určitě bude líbit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS