Jak obnovit vzdálené SMS na iPhone

Jakýkoli uživatel zařízení Apple je může synchronizovat s iTunes nebo iCloud servery bez problémů. To je nutné, takže v budoucnu máte příležitost provést zálohu kdykoli, ve kterém budou uloženy všechny informace o souborech umístěných v paměti iPhone v paměti iPhone. Jinými slovy, když k vám přijde zpráva SMS a po nějaké době vytvoříte záložní kopii dat pomocí iTunes nebo iCloud, pak pokud bude tato zpráva odstraněna, budete mít vždy příležitost ji obnovit.

Potřeba obnovení zpráv vzniká v okamžiku, kdy je SMS odstraněna náhodou nebo zmizí v době aktualizace verze iOS nebo blikání zařízení. Zprávy mohou být také mezerou, pokud byla poškozena karta SIM nebo samotný iPhone.

Chcete.li využít obnovení zpráv, je předem nutné ke ztrátě samotné zprávy, mít záložní kopii dat. I když jste to ne vytvořili úmyslně, je pravděpodobné, že by mohlo být vytvořeno automaticky při připojení iPhone s iTunes nebo iCloud.

Jakmile najdete zmizení potřebné zprávy, musíte okamžitě vypnout zařízení z Wi-Fi a mobilního internetu, aby iPhone nevytvořil novou záložní kopii sám. Jinak informace, že zpráva již není v telefonu, v ní zůstanou a už nebudete moci obnovit ztracený prvek.

Zveřejňování zpráv

Iphone nemá sekci „nedávno smazanou“, která by mohla obnovit obsah jako z koše. SMS můžete vrátit pouze zálohování SMS nebo pomocí speciálního vybavení a softwaru pro čtení SIM karet.

Vezměte prosím na vědomí, že metoda s obnovením dat ze SIM karty se také používá ve servisních centrech. Proto byste se měli nejprve pokusit vrátit potřebné zprávy doma sami. To nebude trvat moc času a zcela zdarma.

Obnovte vzdálené textové zprávy ze záložní kopie

To je dobrý zvyk podporovat data iPhone s iCloud. Za předpokladu, že máte před odebráním zprávy záložní iPhone SMS, zkuste získat zprávu od iCloud, jak je uvedeno níže.

možné, obnovit, zprávy, iphone

Možnost 1: Obnovte vzdálené textové zprávy na zařízení iOS

Krok 1 na vašem iPhonu Přejděte na Nastavení. obecný. resetování. Vymažte obsah a nastavení a poté postupujte podle pokynů pro vymazání zařízení.

Krok 2 Když se iPhone restartuje, vyberte zotavení ze zálohování iCloud na aplikace a data pro obnovení dat z iCloud.

Možnost 2: Získejte ztracené texty od iCloud v prohlížeči

Krok 1 Přejděte na iCloud.com a pak jděte do svého účtu iCloud.

Krok 2 Klepnutím na Najít iPhone pro vymazání zařízení a poté můžete obnovit SMS ze zálohy iCloud.

READ  Vytvoření instagramového účtu z telefonu iPhone. Prostřednictvím aplikace v telefonu

Obnova pomocí softwarových aplikací

Není žádným tajemstvím, že mnoho uživatelů, poté, co objevili ztrátu, okamžitě spěchají do servisního centra a věří, že pouze tam mohou vrátit vzdálené zprávy.

To platí, že specialisté na servisní středisko mohou snadno vyřešit takový vznikající problém. Pro takovou službu však budete muset vyklouznout, někdy za poměrně slušnou částku.

Je důležité pochopit, že samotný postup obnovy je jednoduchý, takže každý vlastník iPhone to dokáže, poté, co si předtím přečetl pokyny, jak obnovit vzdálené SMS na iPhone.

Existuje několik možností, jak rychle obnovit vzdálené SMS. Je vhodné seznámit se se všemi navrhovanými možnostmi a poté vybrat nejpřijatelnější způsob.

Návrat zpráv přes iCloud

Tato metoda oživení je založena na vrácení systému až do data, kdy byl SMS stále přítomen na gadgetu. Tato metoda samozřejmě bude fungovat pouze tehdy, pokud byla taková záloha zahrnuta do iPhone.

V tomto případě budou zálohy vytvořeny jednou denně bez oznámení uživatele za předpokladu, že mobilní telefon a počítač jsou úspěšné, na kterém je nainstalován iCloud.

Je třeba poznamenat, že po odstranění zprávy a následné takové synchronizaci již nebude možné obnovit vzdálené SMS možné.

Pokud tedy najdete ztrátu velmi cenné zprávy pro vás, spusťte cloudové úložiště ICLOD, přejděte do nabídky „Nastavení“, přejděte do pododstavce „hlavní“. Tam najdete parametr „resetovat“, klikněte na něj.

Pokud jste již dříve nainstalovali heslo iPhone, systém vás požádá o zadání, postupujte podle těchto pokynů. Nyní se na obrazovce objeví nové nabídky akcí, vyberte „Vymazat obsah a nastavení“, klikněte na tento bod.

možné, obnovit, zprávy, iphone

Obnovení zpráv prostřednictvím iCloud

Po dokončení postupu budete mít ve své původní podobě gadget ve svých rukou. Nyní je to, že jej můžete obnovit do stavu, kde byl požadovaný SMS stále na vašem zařízení.

V nastavení iPhone byste měli najít a přejít na řádek „Obnovit z kopie iCloud“. Toto magické tlačítko umožní veškerý obsah vrátit se do gadgetu, včetně vzdálených zpráv, které byly přítomny v gadgetu v okamžiku, kdy byla vytvořena záloha.

Aplikace softwarové aplikace iTunes

Je užitečné pochopit, jak obnovit zprávy na iPhone pomocí programu iTunes.

Softwarová aplikace iTunes také automaticky vytváří zálohy, jako je iCloud. Výraznou funkcí je, že tyto zálohy nejsou uloženy na cloudovém úložišti iCloud, ale na tuhou jednotku počítače.

Stejně tak bude tak možné použít tímto způsobem, pokud se uživatel obával předem a zapnul takovou zálohu.

S posílením zálohy vytvořené iTunes na skladě bude každý moci obnovit zprávy, které z nějakého důvodu byly vymazány.

Otevřete softwarovou aplikaci iTunes pomocí kabelu USB, připojte gadget k PC. V okně, které se otevírá, přejděte do části „Recenze“, najděte tlačítko „Obnovit“ z kopie “.

S iTunes můžete také svinout systém ze záložní kopie

Program vás vyzve, abyste si vybrali, kterou rezervní kopii je pro vás výhodnější. Po výběru musíte potvrdit svou touhu a znovu kliknout na tlačítko „Obnovit“.

S takovým automatickým procesem obnovy bude veškerý obsah vrácen do iPhone, zatímco firmware zůstane stejný.

READ  Jak zapnout telefon prostřednictvím jiného telefonu

Jak přijímat zprávy od iPhone několika kliknutí

Pokud jste někdy vytvořili záložní kopii iPhone v iCloud, vaše zprávy lze uložit na serveru. V telefonu musíte okamžitě odpojit Wi-Fi nebo buněčnou komunikaci a přijmout opatření k nalezení vzdálených textových zpráv pomocí nástrojů pro extrakci dat iCloud. To pomůže vyhnout se opakované automatické zálohování nebo automatické synchronizaci s vaším iPhone.

Nevíte, jak obnovit vzdálené zprávy na iPhone?

Jako top 1 iPhone Data Recovery, Phonerescue pro iOS vám také umožňuje obnovit data ze zálohování iCloud, stáhnout záložní soubory do počítače, zobrazit všechny vzdálené zprávy a obnovit určité prvky.

Samozřejmě, pokud váš iPhone není k dispozici, můžete také obnovit ztracené prvky z iCloud do počítače, zatímco máte Apple ID a heslo. Další instrukce pro obnovení vzdálených textových zpráv na iPhone ze zálohy iCloud.

Obnovte vzdálené textové zprávy z iCloud

Pokud ukládáte data v iCloud nebo jste to udělali v minulosti, existuje šance, že odtud můžete získat přístup ke svým vzdáleným zprávám. Zde je návod, jak je obnovit:

Všechny zprávy jsou k dispozici zde, jejichž zálohy byly uloženy v IClud na všech zařízeních vašeho účtu. Zde je návod, jak je obnovit:

  • Přejděte na Nastavení → [Vaše jméno] → ICloud → Zprávy. Pokud je zapnutý, vypněte jej. Váš telefon může říci „Zprávy v iCloud: Zprávy nebyly do tohoto iPhone plně naloženy“. Vyberte „Odpojte a stahujte zprávy“.
  • Znovu zapněte parametr „Zprávy“ výběrem asociace zpráv na vašem zařízení. Tím se začne načíst vaše zprávy z cloudu zpět do vašeho zařízení. Za pár minut proces skončí.

Jak „zprávy v iCloud“ ovlivňují obnovení zpráv?

Možná nejste obeznámeni s tímto termínem, ale iOS 11.4 Do iCloud přidal funkci „zprávy“. Několik let používání iPhone můžete získat více než 100 000 zpráv. Pokud jsou zahrnuty zprávy v iCloud, v telefonu je uloženo pouze 10% nejnovějších zpráv. Centralizované úložiště vašich zpráv v iCloud znamená, že jakékoli zařízení ve vašem účtu může „vykládat“ staré zprávy, pokud nechce ukládat kompletní sadu. (To není stejné jako zálohování vašich iPhone zpráv v iCloud; zde mluvíme konkrétně o službě Apple „Zprávy v iCloud“.)

Zahrnutí zpráv do iCloud snižuje počet zpráv uložených na vašem iPhone, a proto je potenciálně částka, kterou můžete obnovit jinými metodami. V části „Zprávy v ICLUD“, pokud zprávu smažete na svém iPhone, bude také smazána na iPadu a všech ostatních zařízeních ve vašem účtu. K této synchronizaci nedochází okamžitě, takže pokud jste rychlí, můžete zprávu obnovit z konjugovaného zařízení.

Jak obnovit vzdálené textové zprávy pomocí iPhone

Co.author (s): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a editor píše o technologii pro Wikihow. Má více než dva roky zkušeností při psaní a úpravách článků o technických tématech. Nadšenec všeho souvisejícího s technologií a učitelem angličtiny.

Počet pohledů na tento článek: 156 648.

Z tohoto článku se dozvíte, jak obnovit nedávno smazané textové zprávy na iPhone pomocí zálohy iTunes nebo iCloud. Pokud používáte zálohu, budou obnoveny textové zprávy přijaté před datem vytvoření zálohy a všechny zprávy přijaté po tomto datu jsou smazány.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Klikněte na ikonu připojeného zařízení. Toto je ikona iPhone v levé horní straně okna iTunes. Karta „Recenze“ se otevře.

  • Pokud se objeví odpovídající požadavek, vypněte funkci „Najít iPhone“.
  • Pokud se něco pokazí, můžete vytvořit novou zálohu. Chcete.li vytvořit novou zálohu, klikněte na „Zpět“.

Klikněte na datum vytvoření záložní kopie. Vyberte datum, kdy byly vzdálené textové zprávy v paměti iPhone.

Počkejte na dokončení procesu obnovy. Nyní smazané textové zprávy lze zobrazit v aplikaci „Zpráva“, jejíž ikona má na zeleném pozadí vzhled bílého textového cloudu.

  • Před použitím zálohy iCloud se ujistěte, že je. Chcete.li to provést, klikněte na ID Apple v horní části obrazovky „Nastavení“ klikněte na „iCloud“, přejděte dolů stránka a stiskněte „Reserve Copy IClud“. Pokud se na obrazovce zobrazí datum vytvoření zálohy, lze jej obnovit.

Počkejte na dokončení procesu resetování zařízení. Tento proces bude trvat několik minut. Nyní si můžete vybrat zálohu iCloud.

Jak vytvořit záložní kopii textových zpráv iPhone / iPad

Nejbezpečnější způsob, jak zabránit ztrátě dat. Pravidelně vytvářejte zálohování dat iPhone. To vám umožní snadno obnovit ztracená data ze záložní kopie.

Zde představíme 3 způsoby zálohování dat iPhone.

Možnost 1. Zálohování dat iPhone s iCloud

Icloud. Toto je cloudová online služba poskytovaná společností Apple Inc, která uživatelům umožňuje stahovat data a získat přístup k nim kdykoli. Může to být jeden z pohodlných způsobů, jak uložit kopii iPhone.

Krok 1 Připojte svůj iPhone pomocí stabilního připojení k internetu Wi-Fi.

Krok 2 Přejděte do nastavení obnovy zálohování iCloud, pokud používáte iOS 10 a dřívější verze. Jinak prosím přejděte na Nastavení [vaše jméno] iCloud.

Krok 3 Přejděte dolů a najděte zálohu iCloud a poté klikněte nahoru.

Možnost 2. Zálohování dat iPhone s iTunes

Itunes. Toto je další metoda Apple, kterou můžete použít ke správě dat iOS bez jakýchkoli překážek. Pokud se vám nelíbí online řešení, může to být pro vás nejlepší volba.

Krok 1 Připojte iPhone k počítači, na kterém je spuštěn iTunes, a klikněte na závěr ikony zařízení Obnovením zálohy.

možné, obnovit, zprávy, iphone

Krok 2 Vyberte jeden záložní soubor a zadejte heslo, pokud máte, a poté klikněte na Obnovit.

Možnost 3. Zálohování iPhone s daty fonelab

Nezapomeňte, že pokud chcete obnovit data z výše uvedených metod, budou existující data ve vašem zařízení navždy vymazána. Pokud se vám to nelíbí, zálohování fonelab iOS a obnovení dat vám mohou pomoci bezpečně a selektivně obnovit a obnovit data iPhone dat.

Krok 1 Nahrajte a nainstalujte program do počítače, jsou podporovány verze pro Windows a Mac.

Krok 2 Vyberte zálohu a obnovení dat iOS v hlavní integraci a poté klikněte na zálohování dat iOS.

Krok 3 Vyberte požadovaný režim zálohování a stiskněte tlačítko Start.

možné, obnovit, zprávy, iphone

Krok 4 Vyberte data, která chcete provést zálohu, a klikněte na.

Pokud máte stále dotazy týkající se iPhone.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS