Porovnání iPhone 11 pro s iPhone XS

Chytré telefony mají podobný design a tvar, liší se pouze velikostí. Rozdíl spočívá v tloušťce, protože iPhone XS je o 0,4 mm menší než iPhone 11 PRO, ale to je plus pro instalaci baterie s vyšší kapacitou. Hlavní změny designu smartphonů se týkají zadní strany. iPhone 11 PRO dostal systém tří fotoaparátů, který je umístěn na čtvercové platformě se zaoblenými rohy. iPhone XS a iPhone 11 PRO mají také odlišné ochranné sklo na přední a zadní straně. Ochranné sklo iPhonu XS neprošlo ve srovnání s iPhonem 11 Pro procesem dvojité výměny iontů.

Začněme designem nových zařízení a rozdíly jsou značné. Co na to říct, nový iPhone si nelze splést se starým: jablko uprostřed, žádný text, matná záda a trojitý fotoaparát. iPhone 11 Pro je o 11 gramů těžší, širší, větší a tlustší!

Oba smartphony mají certifikaci IP68. Obvykle se jedná o ponoření do hloubky větší než jeden metr na dobu delší než půl hodiny. Bohužel se jedná o certifikaci, která již neurčuje větší hloubky. Mezi zařízeními je však rozdíl: iPhone XS lze ponořit do hloubky 2 metrů, zatímco iPhone 11 Pro lze ponořit do hloubky 4 metrů. Společnost Apple tyto testy osobně provedla a zaručuje, že smartphony budou po takovém ponoření fungovat, ale neměli byste z toho mít radost: pokud se smartphone rozbije, nebude to považováno za záruční případ.

Říká se také, že sklo je ještě odolnější, ale asi to nebudu ověřovat!

Výkon

iPhony 11 a XS jsou vybaveny různými generacemi procesorů Apple A13 Bionic a A12 Bionic. Nový A13 Bionic na „jedenáctce“ je vybaven výkonnými bloky, které nabízejí o 20 % vyšší výkon a o 30 % vyšší energetickou účinnost. Čip je navíc vybaven novým grafickým procesorem, který je o 20 % rychlejší a o 40 % výkonnější.

rozdíl, mezi, iphonem

READ  Xiaomi Mi note 10 na rozdíl od pro

Подробное сравнение iPhone 11 и XS

Hlavní je však nový neuronový procesor 3. generace s 8 jádry, který poskytuje chladný noční režim a Deep Fusion. Druhý režim zatím není k dispozici, ale bude k dispozici s novou aktualizací. Funkce Deep Fusion je určena k vylepšení fotoaparátu. telefon s ní pořídí 4 snímky, než kliknete na spoušť, a poté následuje další snímek s pomalejší závěrkou. Poté, co telefon použije přijaté informace k vytvoření jednoho kvalitativního snímku, trvá celý proces milisekundy, takže si ho ani nevšimnete.

Dále jsou uvedeny výsledky výkonnostních testů smartphonu:

iPhone 11 iPhone XS
GeekBench 4.1 (jedno jádro) 5477 4823
GeekBench 4.1 (vícejádrové) 13882 11472
GFX 3.0 Manhattan (1080p mimo obrazovku) 179 114
GFX 3.1 Manhattan (1080p mimo obrazovku) 121 98
AnTuTu 7 419453 346379

iPhone 11 dosahuje nejlepších výsledků a vítězí z hlediska výkonu.

Který iPhone si koupit

iPhone 11 je velmi žádaný, ale iPhone XS je lepší

Pokud se rozhodujete pro iPhone 11, nespěchejte a prohlédněte si iPhone XS. Přestože vyšel v roce 2018, je aktuálnější než kdykoli předtím a může za sebou nechat i běžně dostupnou vlajkovou loď současné generace. Přesvědčte se sami.

První věc, které si všimnete, když iPhone XS vezmete do ruky, je hmatový pocit. Rámeček z nerezové oceli versus hliníkový rámeček iPhonu 11. Pro někoho to může být nepodstatný aspekt, ale nerezová ocel vytváří zcela jedinečný dojem z chytrého telefonu a přidává mu na ušlechtilosti. Nerezová ocel je navíc tvrdší materiál než hliník, a proto je schopna odolat většímu poškození, které může zařízení způsobit pád nebo náraz o tvrdý povrch. Nevěřte tomu? Pak se zeptejte majitelů iPhonu X nebo XS, řeknou vám totéž.

Odolnost iPhonu 11 a iPhonu XS / XS Max vůči vodě a prachu

V roce 2019 společnost Apple mírně zlepšila ochranu pouzdra iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro, čímž rozpočtový smartphone dohnal loňskou vlajkovou loď iPhone XS / XS Max. obě zařízení mají krytí IP68 a lze je ponořit do vody na půl hodiny do hloubky dvou metrů.

READ  Jak používat Bluetooth v telefonu. Co znamená bluetooth?

Porovnání iPhonu X, XS, XS Max a XR

Společnost Apple neustále potěšuje své zákazníky různými novými produkty, mezi nimiž iPhone patří ke klíčovým. Nové modely iPhone XS, iPhone XR a iPhone XS Max se jistě staly populárními ve srovnání s předchozím modelem iPhone X. A přestože se zpočátku zdají být téměř identické, stále existují rozdíly oproti iPhonu 10. Při podrobném porovnání velikostí, fotoaparátů, obrazovek a dalších funkcí telefonů zjistíme tento drobný rozdíl. Abyste si mohli lépe představit rozdíl mezi oběma telefony, podívejte se na níže uvedenou tabulku srovnání modelů.

1080p HD video při 30 nebo 60 fps, 1080p slow-motion při 120 nebo 240 fps

1080p HD video při 30 nebo 60 fps, 1080p zpomalené video při 120 nebo 240 fps

1080p HD video při 30 nebo 60 fps, 1080p slow motion při 120 nebo 240 fps

1080p HD video při 30 nebo 60 fps, 1080p slow motion při 120 nebo 240 fps

rozdíl, mezi, iphonem

Jak vidíte z výše uvedené tabulky, nejnovější iPhony se od modelu X liší nejen vzhledem, ale i některými dalšími parametry. Doufáme, že výše uvedený přehled rozdílů mezi chytrými telefony Apple je užitečný a praktický a pomůže vám konečně se rozhodnout, které zařízení bude nejlépe splňovat potřebné požadavky. Někteří se nakonec možná spokojí s iPhonem 10, zatímco jiní objeví výhody nových vlajkových lodí. Tím spíš, že všechny výše uvedené smartphony najdete na stránkách našeho e-katalogu. A v případě, že máte ještě nějaké otázky, nebo vás při čtení recenze napadnou nové, naši zkušení pracovníci vám pomohou získat odpovědi na každou z nich.

Porovnání iPhonu XS a iPhonu 11: hlavní rozdíly

Porovnání iPhonu XS s iPhonem 11 není těžký úkol. Poté, co jste si ujasnili klíčové parametry jednotlivých modifikací, pochopili své preference, definovali úkoly a požadavky, které na komunikátor kladete, zhodnotili své možnosti, můžete se s větší jistotou rozhodnout pro konkrétní model. Nezapomeňte, že v prodejnách naší společnosti v Nižním Novgorodu můžete vždy získat více informací a vizuální prezentaci každého smartphonu Apple.

READ  Rozdíl mezi Samsungem s10 a s10

 iPhone 11. JAK SI STOJÍ ❌ 11 PRO ❌ XR ❌ XS [4K]

Obrazovka

Fyzické rozměry, rozlišení a úhlopříčka zůstávají v obou verzích (Pro a Pro Max) stejné.

Jediný rozdíl je v kvalitě snímače. Loňské vlajkové lodě používaly obrazovku Super Retina HD, která v nových modelech ustoupila Super Retina XDR.

Tato výhoda se projevuje zvýšeným kontrastním poměrem 2 000 000:1 oproti 1 000 000:1 a lepším jasem 800 cd/m² oproti 625 cd/m².

Absenci 3D Touch však lze označit za mírné zhoršení. Obrazovka nových produktů nerozpozná sílu tlaku. Ne nadarmo si s touto funkcí Cupertinians pohrávali v betaverzích iOS 13.

iPhone 11 Vs iPhone XS In 2021! (Comparison) (Review)

Byly dva, teď jsou tři. Nový ultraširokoúhlý modul.

  • Hlavní širokoúhlý objektiv se světelností f/1.8;
  • Teleobjektiv se světelností f/2.0;
  • Ultraširokoúhlý fotoaparát s clonou f/2.4 a pozorovací úhel 120°.

Všechny tři fotoaparáty snímají s rozlišením 12 Mpx.

Ultraširokoúhlý záběr se konečně objevuje v iPhonech! Už jsem se vyčerpal při focení panoramat, abych vyfotil nějakou budovu.

Stejné rozlišení získal i přední fotoaparát. Konečně ne mizerný 7Mpx fotoaparát na selfie! Nový fotoaparát dokáže natáčet video v rozlišení 4K 60 snímků za sekundu a pořizovat t. н. Slofie. zpomalená selfie videa. Vše se natáčí v rozlišení 1080p při 120 snímcích za sekundu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS