Jak odlišit původní iPhone od falešného

Skutečný iPhone je nejen charakterizován stylovým designem a bezvadnými technickými charakteristikami, ale také vysokými náklady. Díky tomu jsou produkty Apple mimořádně populární mezi kupujícími a také výrobci padělků s nízkým rokem.

Mnoho kopií čínské produkce je tak podobné původnímu, že je pro obyčejného kupujícího nesmírně obtížné rozlišit. Abyste nepodali působivé množství peněz na čínskou repliku, musíte vědět, jak odlišit původní iPhone od falešného a co věnovat zvláštní pozornost při nákupu smartphonu.

Jak odlišit původní iPhone od čínského falešného

V současné době čínští mistři dosáhli neuvěřitelných výšek při výrobě smartphonů s vysokou nadměrnou prací Apple. Nebudeme podrobně popisovat externí rozlišovací rysy mezi originálem a falešným, t.Na. Existují velmi vysoce kvalitní padělky a pojďme přebývat na hlavních testovacích metodách, které by v žádném případě neměly být zanedbávány.

jaký, rozdíl, mezi, iphone

Levná replika může být často stanovena „okem“. bude dána plastové pouzdro, krabici „toaletního papíru“ namísto vysoce kvalitní lepenky, kterou používají Apple, konektor a podle toho místo toho konektoru microUSB místo toho blesku atd.D. Kromě toho se některé velké výroby vyhýbají konfrontaci s právníky Apple, který konfrontuje právníky a označuje jména s chybou na jejich replik (Lphone, iphon, spacve šedá atd.D.) nebo nakreslete logo Apple s kouskem jablka po špatné straně.

Ale opakujeme, trh je plný velmi vysoce kvalitních padělků, zdánlivě velmi podobný původnímu iPhone. Zde je příklad vysoce kvalitního Android Copia iPhone 6.

Vezměte prosím na vědomí, že externě (design, materiály, tlačítka, grafická intenzivní) smartphone vypadá přesně jako produkt z Apple. Dokonce i nabídka o tomto zařízení v nastavení vypadá jako přítomnost.

Nezapomeňte zapnout iPhone

Bude to znít divně, ale někteří kupující se při nákupu opravdu nezapnou na iPhone, spoléhají se pouze na vzhled, vybavení a krabici.

Za prvé, senzor otisku prstu by měl fungovat správně. Pokud si koupíte iPhone „s“, požádejte o přidání své značky.

Obrazovka původního iPhone by neměla být podávána modré, zelené nebo jiné odstíny. Všechny barvy jsou šťavnaté a příjemné. Nakloňte zařízení a podívejte se na obrázek. dokonce i pod velkým úhlem barvy a obrázek se nezmění. Iphone má velmi dobré sledovací úhly, takže neriginální obrazovka se okamžitě rozdá.

Provoz operačního systému je hladký, bez „zpoždění“ a trhnutí.

Malý trik: Věnujte pozornost ikoně ikony „Hodiny“. Na číselníku se šipky určitě pohybují (v některých pseudo-ios mohou takové malé věci chybět).

Jemnosti Integse. Otevřete aplikaci App Store a zkuste stáhnout jakýkoli program pro iOS. například čísla nebo garážová skupina. Za prvé, při otevření obchodu s aplikacemi by neměly být přesměrovány do prohlížeče (a ještě více na Google Play) a vyhledávání těchto programů jim umožní založit.

READ  iPhone 7 visí na jablku

Podívejte se také do „Nastavení“ takových bodů, jako je iCloud a „Find iPhone“. Ve FAKES jsme se naučili zkopírovat nabídku nastavení se zvláštní přesností, ale tyto funkce tam nenajdete.

Nejúčinnějším způsobem, jak zkontrolovat originalitu iPhone a jeho operačního systému, je ve skutečnosti stáhnout aplikaci iTunes z oficiálního webu Apple do počítače. Po připojení smartphonu s počítačem program identifikuje původní zařízení a poskytuje informace o jeho sériovém čísle a modelu.

Nezapomeňte nakupovat produkty Apple od důvěryhodných prodejců. například od partnera Appleinsinder.Ru. SmartPrice Service. Teprve potom se můžete chránit před tím, než se dostanete na síť podvodníků, kteří byli nedávno na trhu hodně. Smartprice posílá všechny své chytré telefony do certifikovaného centra pro diagnostiku, kde odborníci odhalují všechny defekty zařízení.

Připomínáme vám, že AppleInsider.Ru spolu se službou SmartPrice.Ru spustil projekt, s nímž si můžete nejen koupit iPhone mnohem levnější, ale také si vyměnit svůj starý smartphone za nový. Na speciální stránce si můžete koupit některý z chytrých telefonů Apple s maximálními úsporami až 30 tisíc.

Sériové číslo

Americká společnost Apple poskytla speciální stránku, kde můžete kdykoli zkontrolovat, který model je k ní připojen kdykoli, kdy bylo zařízení prodáno, a zjistí o možnosti záruční služby. Pokud sériové číslo není čteno nebo jsou pro něj vydána data o jiném modelu, můžete pochybovat. zde je replika iPhone pro iPhone.

jaký, rozdíl, mezi, iphone

Zjištěné informace o zařízení prakticky zaručují, že si koupíte originální zařízení. Existuje však další způsob, jak zajistit původ gadgetu.

Věnujeme pozornost barevnému schématu

Obraz pouzdra telefonu se může stát asistentem, jak určit: původní iPhone nebo ne. Apple Company je na paletě svých produktů docela lakomá. Nejčastěji jsou proto její chytré telefony stříbrné, zlaté a černé. Méně běžně bílé nebo růžové zlato. Velmi zřídka červené.

Proto, pokud je zařízení, které koupíte, zelené, modré, neonové odstíny atd. P s největší pravděpodobností to není originál.

Čínský iPhone X

Nejúžasnější věc byla, jak vypadá operační systém. Začlenění, stolní počítače, ikony aplikací a kreslení jednotlivých prvků. všechno vypadá přesně jako na současném iPhone X. Existuje dokonce i podpora ID obličeje, která, i když to funguje na základě softwarových algoritmů, je docela snerovaně rozpoznává vaši tvář.

Utopie skončila při spuštění aplikací. Jak se ukázalo, namísto obchodu s aplikacemi se očekávalo, že katalog Google Play bude předem nainstalován, místo „podcastů“. YouTube a místo „zdraví“. nepochopitelné něco od třetích vývojářů. Ale aplikace „nastavení“ a „pošta“ byla co nejblíže k jejich analogům pro iOS.

READ  iPhone se nezapne na nabíječce jablko svítí.

Proč je iPhone shromažďován v Číně a ne v USA, část 1

Když se Barack Obama připojil k večeři v Kalifornii loni v únoru, na kterém se shromáždily všechny svítidla v Silicon Valley, každý přítomný na svátku měl příležitost položit americkému prezidentovi otázku.

Když však linka dosáhla Stephena Paula Jobse, prezident Obama ho přerušil svou vlastní otázkou: co je potřeba pro iPhone v USA?

Není to tak dávno, Apple se chlubil, že jeho produkty jsou shromažďovány v Americe. Dnes. docela dost. Téměř všech sedmdesát milionů iPhone, třicet milionů iPad a padesát milionů jednotek jiných produktů Apple, které společnost prodala v loňském roce, byly shromážděny do zahraničí.

„Proč tuto práci nelze provést doma.“?„Zeptal se Obama.

„Tato práce se nemůže vrátit“.

Otázka prezidenta, jak se říká, se dostala do Apple Apple. Jde o to, že práce jsou levnější v zahraničí. Spíše se vedení společnosti Apple domnívá, že obrovský rozsah zahraničních továren, jakož i jejich flexibilita, tvrdá práce a profesionální dovednosti zahraničních pracovníků stále před parametry svých amerických kolegů. „Vyrobeno v u.S.„Je nepravděpodobné, že by to byla houževnatá volba pro většinu produktů Apple.

Apple se stal jednou z nejslavnějších, nejoblíbenějších a nejvíce kopírovaných společností na světě, částečně kvůli neúprosným dovednostem ve světových operacích. V loňském roce společnost obdržela 400 000 zisku na zaměstnance. To je víc než Goldman Sachs, Exxon Mobil nebo Google.

Obama, ekonomové a politiky, je to, že Apple. a jeho vrstevníci s vysokým systémem. aktivně nevytvářejí pracovní místa v Americe, jako jsou ostatní slavné společnosti v prvočísle.

V USA má Apple 43 000 zaměstnanců, 20 000 v zahraničí. Toto je jen malá část více než 400 000 Američanů pracujících v General Motors v 50. Letech 20. Století, nebo stovky tisíc pracujících v Electric v 80. Letech. Mnoho lidí pracujících s Apple je dodavateli: asi 700 000 inženýrů, kteří shromažďují iPad, iPhone a další zrna Apple Technique. Ale téměř žádný z nich nefunguje v USA. Místo toho pracují pro zahraniční společnosti v Asii, Evropě a dalších zemích.

„Apple je příkladem toho, proč je tak obtížné najít práci střední třídy v USA Today,“ řekl Jared Bernstein, bývalý ekonomický poradce Bílého domu „Pokud je to vrchol kapitalismu, měli bychom se bát“.

Vedení Apple však odkazuje na skutečnost, že vzhled na východ je pro společnost jedinou cestou ven. Jeden z bývalých nejlepších manažerů uvedl, že společnost stanovila úkol pro čínskou továrnu, aby aktualizovala produkční kapacity jen pár týdnů předtím, než se zařízení objevilo na policích. Apple zpracoval displej iPhone v poslední chvíli, zatímco požadoval hlavní opravy dopravníku. Nové obrazovky se objevily v továrně kolem půlnoci.

Manažer okamžitě zavolal 8 000 pracovníků žijících v ubytovnách. Každý zaměstnanec obdržel sušenku a šálek čaje, aby je zapsal za půl hodiny, aby se objevil na pracovišti a vstoupil do 12hodinové směny. Během 96 hodin rostlina produkovala 10 000 iPhone denně.

READ  Jak nastavit iPhone 11 pro

„Rychlost a flexibilita je dechberoucí,“ řekl vůdce „Neexistuje jediná americká továrna, která by se mohla srovnávat s Číňany“.

Podobné příběhy lze nalézt ve zcela odlišných produkčních společnostech pro výrobu elektroniky. outsourcing se rozšířil ve stovkách průmyslových odvětví, včetně účetnictví, právních služeb, bankovnictví, automobilových a léčiv a léčiv.

Ale ačkoli v této oblasti není Apple zdaleka osamělý, otevřel závoj tajemství o tom, proč úspěch mnoha slavných společností nevedl k velkému počtu pracovních míst doma. Řešení společnosti navíc vyvolává vznik dalších otázek, které ovlivňují ekonomiku země a světa jako celku.

„Společnosti právě pociťovaly potřebu podporovat americké pracovníky, i když to není nejlepší volba z hlediska financí,“ řekla Betsey Stevenson, hlavní ekonom ministerstva práce, loni v září „To vše zmizelo. Zisk a efektivita zastínila štědrost “.

jaký, rozdíl, mezi, iphone

Jak odlišit „šedý“ iPhone od „bílé“

Přirozeně vám v obchodě nedovolí rozbalit iPhone, ale samotná krabice pomůže snadno odlišit „bílý“ iPhone od importovaného ze zahraničí. Popis smartphonu (na dně obalu) by měl být v ruštině, na konci identifikátoru modelu by měla existovat poznámka „RR“, „RS“ nebo „RU“.

Například identifikátor modelu iPhone, který byl vyroben pro americký trh, skončí písmeny LL (nebo LL/A), „Briton“. B (B/A), smartphone Apple z Polska (PM/a ), z Hongkongu. a t.D.

Snímek obrazovky nastavení „šedého“ iPhone z Polska:

Pro falešné všechny tyto rozdíly v rozdílech nebo použití balení z jiného smartphonu je docela obtížné a ne příliš ziskové, pokud jde o potenciální zisk, takže tyto znaky lze považovat za dostatečné pro určení „bělosti“ iPhone.

.

Sériové číslo, IMEI a model by měly být identické v nastavení zařízení (Nastavení → Základní → o tomto zařízení) a na poli na poli.

O tom, jak zjistit sériové číslo, IMEI na novém neprozkoumaném iPhone, jsme podrobně řekli v těchto pokynech.

Podrobněji jsme hovořili o kontrole iPhone v tomto článku.

Pokud potřebujete určitě „bílý“ iPhone, nakupujte pouze ve velkých maloobchodních řetězcích a v oficiálních prodejnách prodejců: Svyaznoy, m.Video, Re: Store, na webových stránkách Apple atd.D. Takový iPhone má na konci identifikátoru modelu znaky „RR“, „RS“ nebo „RU“, který lze nalézt v nastavení iOS nebo na zadní straně balíčku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS